Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.

Czym jest krem ​​na cellulit Beauxi?

Beauxi Cellulite Cream to roślinny krem ​​antycellulitowy przeznaczony do zmniejszania widoczności zarówno cellulitu, jak i dołków w wybranych obszarach ciała.

Według producenta balsam świetnie sprawdza się w przypadku cellulitu, który pojawia się głównie w okolicach bioder, ud i ramion.

Twierdzi również, że odnawia starą skórę, nawilżając ją i nadając jej jasny i jędrny wygląd.

Beauxi
Krem na cellulit Beauxi - rewitalizuje skórę

Produkt ma pomóc organizmowi w naturalny sposób uporać się z komórkami tłuszczowymi zmieniającymi teksturę, wspierając proces spalania tłuszczu pod skórą.

Oprócz tego aktywne składniki tego kremu zapewniają skórze kilka innych właściwości rewitalizujących, a także zwiększają pewność siebie użytkownika.

Kto jest producentem kremu na cellulit Beauxi?

Firma odpowiedzialna za ten krem ​​na cellulit nazywa się Beauxi. Mają ustaloną witrynę internetową o tej samej nazwie co produkt i mają siedzibę w Los Angeles w Kalifornii w Stanach Zjednoczonych.

Producent twierdzi, że wszystkie swoje produkty do pielęgnacji skóry produkuje zgodnie z rygorystycznymi wytycznymi dotyczącymi bezpieczeństwa, co rzekomo dało im milę popularności, zarówno na rynku lokalnym, jak i międzynarodowym, co sugeruje, że produkt jest zarówno bezpieczny, jak i może pomóc w walce z cellulitem i wgłębienia na skórze.

Jak działa krem ​​na cellulit Beauxi?

Ten krem ​​wykorzystuje ekstrakt z komosy ryżowej jako główny składnik wpływający na naturalny proces, w którym skóra zarządza magazynowaniem tłuszczu.

Idealnie byłoby, gdyby bezpośrednio pod skórą znajdowała się warstwa komórek tłuszczowych zwana tłuszczem, która ma różne funkcje, z których kilka to magazynowanie energii i utrzymanie elastyczności tkanek skóry.

To, co robi, to trafia do komór tłuszczu tłuszczowego, aby rzekomo poprawić zamieszanie wewnątrz dołków cellulitu.

Składniki tej formuły łącznie celują w enzym zwany MMP9,[1] co w rezultacie ogranicza tempo, z jakim komórki tłuszczowe ładują kwasy tłuszczowe do obszarów dotkniętych cellulitem.

Innymi słowy, ta formuła działa hamująco na apetyt w komórkach tłuszczowych, ponieważ ogranicza liczbę kwasów tłuszczowych, które dostają się do adipocytów.

Preparat wspomaga również naturalny proces spalania tłuszczu, który idealnie przekształca zgromadzony tłuszcz w użyteczną energię, a tym samym zmniejsza powierzchnię i objętość komórek tłuszczowych, zmniejszając tym samym efekt peelingu na dołkach cellulitowych.

Poza tym mówi się, że przekształca tłuszcz tłuszczowy, aby uniknąć przyszłego gromadzenia się cellulitu.

Składniki kremu na cellulit Beauxi - czy są bezpieczne i skuteczne?

Producent używa pozornie silniejszych składników, aby pomóc w walce z cellulitem na obszarach skóry, podobnie jak inne skuteczne produkty. Jego składniki obejmują:

 • Ekstrakt z nasion komosy ryżowej - To główny składnik receptury[2]. Działa na komórki tworzące tkankę podskórną (bezpośrednią warstwę tłuszczu pod skórą), pomagając zmienić sposób, w jaki tłuszcz jest ładowany do komórek skóry w obszarach dotkniętych cellulitem.
 • Skwalan (ekstrakt z oliwek) - Mówi się, że ten zmiękczający składnik występuje również naturalnie jako składnik sebum ludzkiej skóry i wykazuje właściwości nawilżające skórę i odgrywa aktywną rolę przeciwutleniacza w formule.
 • Polysorbate 60 - jest popularnym środkiem zagęszczającym w świecie kosmetycznym, ale poza tym jest stosowany w tej formule do tworzenia emulsji, aby umożliwić szybsze emulgowanie substancji zawartych w formule[3].
 • Kwas hialuronowy - wiąże się z właściwościami regeneracyjnymi, które utrzymują skórę chroniąc ją przed utratą wilgoci, a także zwiększają nawilżenie skóry[4].

Jakie są zalety kremu Beauxi Cellulite?

 • Może pomóc zmniejszyć intensywność cellulitu i dołków
 • Sprawia, że ​​obwisła skóra wydaje się jędrniejsza i młodsza
 • Może rewitalizować i nawilżyć skórę użytkownika
 • Może pomóc wzmocnić naturalną przemianę zmagazynowanych tłuszczów w energię, zmieniając w ten sposób kształt i teksturę skóry

Jakie są wady kremu Beauxi Cellulite?

 • Produkt jest dostępny tylko na stronie producenta, co sugeruje, że jest to wciąż stosunkowo nowy produkt z ograniczonymi opiniami użytkowników.
 • Osoby o wrażliwej skórze muszą najpierw zapytać swojego dermatologa przed użyciem
 • Może nie działać na uparty cellulit.
 • Reakcja na starszą skórę może zająć zbyt dużo czasu

Czytaj Dalej - Krem antycellulitowy Life's Butter , Recenzje kremu antycellulitowego Svelte Pro

FAQ

Jak stosować krem ​​na cellulit Beauxi?

Nałóż cienką warstwę kremu Beauxi dłońmi na obszary dotknięte cellulitem i smaruj, aż krem ​​dobrze się wchłonie, zgodnie z instrukcją na stronie producenta.

Ile kosztuje krem ​​na cellulit Beauxi?

Obecnie produkt jest sprzedawany po obniżonej cenie 49.99 USD (z początkowej ceny 59.99 USD) za pojedyncze opakowanie, za 2 sztuki kosztuje około 89.99 USD (w porównaniu z początkową ceną 119.99 USD) i 3 sztuki po 149.99 USD (z 239.99 USD).

Jakie są zasady dotyczące zwrotów kremu Beauxi Cellulite Cream?

Producent zapewnia 60-dniowy zwrot kosztów pomniejszony o opłatę za wysyłkę użytkownikom, którzy nie są w pełni zadowoleni z produktu.

Czy krem ​​na cellulit Beauxi oferuje bezpłatną wersję próbną?

Wydaje się, że producent nie oferuje prób tego kremu, ale można zapytać, czy da się to załatwić.

Możesz również sprawdzić - Recenzja kremu na cellulit Cel-Lab Slim

Krem na cellulit Beauxi - ostateczny werdykt

Ten krem ​​do pielęgnacji skóry ma wiele charakterystycznych twierdzeń, które mogą skłonić czytelników do wypróbowania go w rozwiązaniu problemu z cellulitem i wgłębieniami skóry, napinając obwisłą skórę.

Ma na celu użycie składnika aktywnego, który działa na komórki tłuszczowe, powodując efekt hamujący, który ogranicza ich odkładanie nowych tłuszczów, a także sprzyja spalaniu już przechowywanych tłuszczów w okolicach cellulitu i dołków na skórze.

To z kolei zmniejsza widoczność cellulitu, wgłębień i nierównej skóry na ciele użytkownika.

Jednak produkt nie gwarantuje, że zadziała na bardzo starą skórę ani że może wskrzesić martwe komórki naskórka. Użytkownik nadal będzie musiał zdrowo się odżywiać i unikać nawyków wywołujących wiek.

Co więcej, niektórzy użytkownicy mogą nie zdawać sobie sprawy z najmniejszej zmiany w tym produkcie, ponieważ każda skóra ma swój własny skład chemiczny, który decyduje, na jakie składniki reagować.

Aby zwiększyć szanse na otrzymanie produktu na cellulit, który z większym prawdopodobieństwem dotrzyma obietnicy, użytkownicy mogą sprawdzić rynek.

Cellulit to złogi tłuszczu pod powierzchnią skóry, nadające jej nieregularny wygląd. Zdecydowana większość kobiet ma cellulit, niektóre szacunki sięgają nawet 90 procent. Cellulit rutynowo występuje w udach, biodrach, pośladkach i brzuchu. Niestety utrzymanie optymalnej masy ciała, zdrowe odżywianie, aktywność fizyczna, a nawet regularne ćwiczenia mogą nie wystarczyć do walki z cellulitem.

Poniżej znajdziesz, naszym zdaniem, jedne z najskuteczniejszych receptur kremów cellulitowych dostępnych obecnie na rynku.

Ocena
Nasze najlepsze wybory redukujące cellulit
Krem antycellulitowy Life's Butter
Seal
#1
Krem antycellulitowy Life's Butter
Skuteczność w adresowaniu *
Zmniejsz wygląd cellulitu *
Dostawa składników aktywnych *
Jakość składników *
Właściwości napinające skórę *
CelluliTX
#2
CelluliTX
Skuteczność w adresowaniu *
Zmniejsz wygląd cellulitu *
Dostawa składników aktywnych *
Jakość składników *
Właściwości napinające skórę *
Revitol Cellulite Cream
#3
Revitol Cellulite Cream
Skuteczność w adresowaniu *
Zmniejsz wygląd cellulitu *
Dostawa składników aktywnych *
Jakość składników *
Właściwości napinające skórę *

1
Recenzje klientów dla Beauxi Cellulite Cream

Recenzje kremu na cellulit Beauxi

Średnia ocena klientów

1.0
z 5

Opinie klientów

Jak myślisz, co nam brakuje? Zostaw recenzję i podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
Napisać recenzję

 1. Cleo
  Nie zbliżaj się! Gdzie jest firma
  Nie trać czasu ani pieniędzy! Najgorsza firma, z jaką kiedykolwiek miałeś do czynienia! Nie otrzymasz zamówionych produktów. Obsługa klienta jest absolutnie niegrzeczna, to banda złodziei.

Rozpocznij recenzję kremu na cellulit Beauxi - jak ogólnie oceniasz ten produkt

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5000 pozostało znaków.

Wyjaśnienie ?

Polityka prywatności

Wysłanie tej recenzji oznacza, że ​​zgadzasz się na nasze Przejrzyj wskazówki, potwierdzające, że jesteś zweryfikowanym klientem, który kupił produkt i mógł korzystać z towaru lub doświadczył usługi, a także zapewnia tylko rzeczywistą interakcję i doświadczenie bez ukrytych motywów lub ma powiązania lub interesy z firmą w jakikolwiek sposób. Zaznaczając to pole i przesyłając tę ​​recenzję, akceptujesz również, że przesyłanie fałszywych recenzji jest naruszeniem zasad Lci.org.pl Warunki korzystania a takie postępowanie nie będzie tolerowane.

X

Jak przesłać dowód zakupu:

Wykonaj poniższe instrukcje, aby przesłać elektroniczny dowód zakupu.

 • Aby przesłać fizyczny paragon papierowy, po prostu zrób jego zdjęcie aparatem lub telefonem. Możesz także spróbować zrobić zdjęcie za pomocą kamery internetowej komputera.
 • Po zrobieniu zdjęcia zapisz je jako plik JPG, TIF lub PDF.
 • Pamiętaj, że nie możesz przesłać pliku większego niż 2 MB.
 • Następnie wystarczy kliknąć przycisk Przeglądaj i wyszukać plik ze zdjęciem rachunku. Możesz także przeciągnąć i upuścić plik w odpowiednim polu.

Jeśli nadal nie możesz przesłać dowodu zakupu, prosimy Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszej pomocy (poświęć chwilę, aby spojrzeć na przykładowy rachunek poniżej).

proofimg

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Informacje zawarte na tej stronie mają charakter ogólny informacyjny. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do samodzielnego diagnozowania lub samodzielnego leczenia jakiegokolwiek stanu.

* Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.

x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie!
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie! zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

Uwaga: Wyniki mogą się różnić w zależności od skuteczności produktu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do autodiagnozy lub samodzielnego leczenia jakichkolwiek schorzeń.

Jakiekolwiek użycie tej witryny oznacza zgodę na Warunki korzystania i Polityka prywatności wspomniane tutaj.

Klauzula: Informacje podane na tej stronie mają na celu wyłącznie Twoją wiedzę ogólną i nie zastępują profesjonalnej porady medycznej ani leczenia określonych schorzeń. Nie należy wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub choroby bez konsultacji z wykwalifikowanym lekarzem. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących stanu zdrowia należy skonsultować się z lekarzem. Korzystanie z tej witryny jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowane warunki korzystania z tej witryny oraz wszystkie zasady dotyczące witryny. Zobacz nasze Zastrzeżenie medyczne po więcej informacji.

X

Ujawnienie reklamy

Treść, która pojawia się na tej stronie, jest prezentowana jako przegląd w porównaniu z marketingiem porównawczym. Dostarczane informacje obejmują informacje o produktach, przeglądy, przewodniki zakupowe i specyfikacje produktów. Wszystkie znaki towarowe, zarejestrowane znaki towarowe i znaki usługowe wymienione w tej witrynie są własnością ich odpowiednich właścicieli. Jeśli coś jest nieścisłe, skontaktuj się z nami i daj nam znać. Dostarczanie faktów dotyczących produktów pomaga lepiej służyć naszym czytelnikom i dokładności treści.

Poniższa tabela nie obejmuje wszystkich firm ani wszystkich produktów dostępnych na rynku, z wyjątkiem tych, które promujemy jako ich podmioty stowarzyszone. W pełni przestrzegając wytycznych FTC, należy założyć, że wszystkie linki w tabeli są linkami partnerskimi i możemy otrzymać rekompensatę, jeśli klikniesz jeden z nich i dokonasz zakupu. Jesteśmy niezależni, a wyrażone tutaj opinie są naszymi własnymi. Cała zawartość redakcyjna jest napisana bez uprzedzeń i uprzedzeń, niezależnie od sponsorów lub stowarzyszeń stowarzyszonych.
X

Ta zawartość Lci.org.pl została sprawdzona, a także sprawdzona pod kątem faktów, aby zagwarantować możliwie najlepszą dokładność.

Przestrzegamy ścisłej polityki redakcyjnej, szczególnie w odniesieniu do źródeł, z których korzystamy. Nasze artykuły pochodzą z renomowanych stron internetowych, a badania pochodzą z instytucji akademickich i są recenzowane. Możesz kliknąć liczby w nawiasach (1, 2 itd.) I sprawdzić te odniesienia.

Formularz opinii na tej stronie może służyć do zgłaszania treści, które nie są dokładne, aktualne lub w jakikolwiek sposób budzą wątpliwości.

Nie zamierzamy, aby informacje przedstawione w naszych artykułach zastępowały relację medyczną z wykwalifikowanym lekarzem, ani nie stanowią one specjalistycznej porady.