Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.

Cellulit to problem, z którym boryka się wiele kobiet. Jest to spowodowane gromadzeniem się tłuszczów w niektórych obszarach ciała i może powodować poważne problemy z wyglądem i kondycją.

Dlatego kobiety od lat szukały skutecznego leku. Przy różnych produktach dostępnych obecnie na rynku, wybór jednego będzie trudnym zadaniem. Jednak Cellinea może być realnym wyborem.

Co to jest Cellinea?

Cellinea
Cellinea - suplement na cellulit

Cellinea to suplement diety, który twierdzi, że może pomóc wyeliminować cellulit i jego rozwój bezpośrednio u źródła.

Witryna producenta klanuje, że w przeciwieństwie do wielu innych suplementów zwalczających cellulit, Cellinea w żaden sposób nie stanie między Tobą a Twoim planem dnia.

Jak podaje strona internetowa producenta, Cellinea to znacznie więcej niż produkt kosmetyczny. Jest to raczej zabieg, który może pomóc zwalczyć przyczyny cellulitu u kobiet.

Cellinea rzekomo może pomóc zrównoważyć szkodliwe czynniki obecne w komórkach tłuszczowych. Jednak biorąc pod uwagę składniki, może również pomóc wzmocnić „punkty ścinania”, w których gromadzą się komórki tłuszczowe.

Cellinea może być w stanie pomóc w eliminacji cellulitu na poziomie komórkowym, pozostawiając skórę gładszą, bardziej miękką i zdrowszą w dotyku.

Kto jest producentem Cellinea?

Tak jak sugeruje nazwa produktu, Cellinea jest produkowana przez firmę do pielęgnacji skóry znaną jako Cellinea.

Według ich strony internetowej w swoich procesach produkcyjnych wykorzystują wyłącznie naturalne składniki i przyjazne dla ciała procesy, i twierdzą, że są w stanie pomóc kobietom w osiągnięciu optymalnego piękna i wyglądu bez dodatkowych kosztów.

Oficjalna strona internetowa Cellinea twierdzi również, że ich produkty są bezpieczne i składają się wyłącznie z suplementów diety.

Jak działa Cellinea?

Mechanizm działania Cellinea jest w rzeczywistości dość niezawodny. To pigułka, więc wystarczy ją tylko połknąć.

Również strona producenta twierdzi, że w przeciwieństwie do innych peelingów i tabletek Cellinea działa zwalczając cellulit u źródła i opóźniając jego rozwój na poziomie komórkowym.

Oznacza to, że rzekomo zabija problem u jego źródła i nie czeka, aż zacznie się on manifestować lub rozwijać w komórkach.

Serwis twierdzi jednak również, że dla uzyskania najlepszych efektów suplement należy stosować przy innych codziennych czynnościach, takich jak zdrowa dieta i odpowiednie ćwiczenia.

Składniki Cellinea - czy są bezpieczne i skuteczne?

Składniki użyte do produkcji Cellinea współpracują, aby pomóc zredukować komórki tłuszczowe, zwiększyć krążenie krwi i zapobiegać stanom zapalnym.

W ten sposób mogą pomóc w poprawie wyglądu skóry i likwidacji cellulitu.

Główne składniki użyte do wykonania tego produktu to:

 • Ekstrakt z pestek winogron (95 procent PAC): Ekstrakt z pestek winogron może pomóc w krążeniu i zapobieganiu obrzękom zgodnie z HEALTHLINE nauka.
 • Ekstrakt ze skrzypu polnego (19% kwasu krzemowego): Zapewnia właściwości przeciwutleniające i przeciwzapalne, które mogą pomóc w trądziku.
 • Suchy ekstrakt z wodorostów (w stosunku 5: 1): Według BioMed Research International Dodatkowa ilość witamin i minerałów, których potrzebuje Twój organizm, może być tym, czego potrzebujesz.
 • Zielona herbata (w stosunku 4: 1): Zielona herbata ze swoimi przeciwutleniaczami i składnikami odżywczymi może pomóc w spalaniu komórek tłuszczowych w organizmie.

Jakie są zalety Cellinea?

 • Może pomóc w nawilżeniu skóry, aby zmniejszyć powstawanie cellulitu.
 • Skład składników sugeruje również, że przy Cellinea użytkownicy mogą odczuwać poprawę krążenia krwi. Zapewniając to, Cellinea może również dać Twojej skórze zdolność do prawidłowego wchłaniania witamin i minerałów, których potrzebuje, aby była zdrowa.
 • Ze względu na wpływ, jaki Cellinea ma wywierać na komórki tłuszczowe w organizmie, może pomóc poprawić elastyczność skóry.
 • Ponadto, biorąc pod uwagę składniki, które rzekomo są obecne, Cellinea może zawierać niezbędne składniki odżywcze, które mogą zwiększyć lepsze wchłanianie przez organizm.
 • Jeśli Cellinea jest w stanie wyeliminować złogi tłuszczów w komórkach, może być w stanie również poprawić tempo metabolicznej aktywności organizmu.

Jakie są wady Cellinea?

 • Witryna twierdzi, że wyświetlenie wyników może zająć około ośmiu tygodni. To trochę za długo.
 • Cellinea może mieć różne efekty w zależności od tekstury skóry użytkownika.
 • Również kobiety, które mają problemy ze zdrowiem, powinny trzymać się z daleka od tego produktu.
 • Według strony internetowej producenta Cellinea jest dostępna tylko do zakupów w serwisie. Oznacza to, że użytkownicy mogą nie być w stanie kupić produktu w sklepach i aptekach wokół Ciebie.
 • Witryna nie zawiera wystarczających informacji na temat składników, więc ustalenie ich bezpieczeństwa może być trudne (szczególnie dla alergików i schorzeń).
SZCZEGÓŁOWE SKŁADNIKI ZNAJDŹ TUTAJ - Krem antycellulitowy Life's Butter

Pytania i odpowiedzi Cellinea

P: Jak wziąć Cellinea?

Odp .: Jak zawsze, podczas korzystania z tych produktów zaleca się postępować zgodnie z instrukcjami producenta. W tym przypadku producent mówi, że wystarczy jedna tabletka dziennie

P: Ile kosztuje Cellinea?

Odp.: W chwili pisania tego tekstu istnieją trzy różne opakowania tabletek Cellinea:

 • Pakiet startowy: 1 miesiąc leczenia - 79 $ + darmowa wysyłka.
 • Zalecany pakiet: 3-miesięczna kuracja (2 opakowania + 1 gratis) - 158 $ (oszczędzasz 35%) + bezpłatna wysyłka.
 • Najmocniejszy pakiet: 6-miesięczna kuracja (3 opakowania + 3 gratis) - 237 $ (oszczędzasz 50%) + darmowa wysyłka. Leczenie tym pakietem kosztuje tylko 1.32 dolara dziennie!

P: Jakie są zasady dotyczące zwrotów Cellinea?

Odp .: Jeśli nie jesteś zadowolony ze swojego produktu, producenci przyjmą zwrot nieotwartych i nieużywanych opakowań Cellinea w ciągu 90 dni od złożenia zamówienia.

P: Czy Cellinea oferuje bezpłatną wersję próbną?

Odp .: Informacje dotyczące bezpłatnej wersji próbnej również nie są udostępniane na stronie internetowej, co prowadzi do wniosku, że producenci mogą nie zapewniać bezpłatnych wersji próbnych.

Recenzja Cellinea - ostateczny werdykt

 • Produkt może pomóc w eliminacji cellulitu u źródła.
 • Produkt może pomóc w zwiększeniu metabolizmu organizmu.
 • Produkt może nie działać skutecznie w przypadku kobiet, które mają problemy zdrowotne.
 • Na stronie producenta brakuje wystarczających informacji.

Cellinea twierdzi, że może pomóc poprawić metabolizm organizmu, nadać ciału jędrniejszy wygląd, a także zwiększyć krążenie krwi w organizmie, zapewniając zniszczenie cellulitu na poziomie komórkowym.

Ponadto, zgodnie ze swoimi składnikami, może również dostarczać niezbędnych witamin i minerałów.

Jednak strona internetowa producenta jest nieco niejasna na temat produktu, jego składu, jego zasad i tego, kim są. Może również mieć różny wpływ na różne kobiety.

Mając to na uwadze, możesz chcieć wiedzieć, że istnieją inne produkty, które twierdzą, że mogą robić to samo, co ten.

Istnieją alternatywy na wypadek, gdyby ten nie zapewniał odpowiedniej wartości za twoje pieniądze.

Jeśli ktoś chce używać kremu zamiast suplementu na cellulit, to Krem na cellulit Beauxi to dla nich dobra opcja.

Cellinea można kupić poprzez ich Oficjalna strona internetowa

Cellulit to złogi tłuszczu pod powierzchnią skóry, nadające jej nieregularny wygląd. Zdecydowana większość kobiet ma cellulit, niektóre szacunki sięgają nawet 90 procent. Cellulit rutynowo występuje w udach, biodrach, pośladkach i brzuchu. Niestety utrzymanie optymalnej masy ciała, zdrowe odżywianie, aktywność fizyczna, a nawet regularne ćwiczenia mogą nie wystarczyć do walki z cellulitem.

Poniżej znajdziesz, naszym zdaniem, jedne z najskuteczniejszych receptur kremów cellulitowych dostępnych obecnie na rynku.

Ocena
Nasze najlepsze wybory redukujące cellulit
Krem antycellulitowy Life's Butter
Seal
#1
Krem antycellulitowy Life's Butter
Skuteczność w adresowaniu *
Zmniejsz wygląd cellulitu *
Dostawa składników aktywnych *
Jakość składników *
Właściwości napinające skórę *
CelluliTX
#2
CelluliTX
Skuteczność w adresowaniu *
Zmniejsz wygląd cellulitu *
Dostawa składników aktywnych *
Jakość składników *
Właściwości napinające skórę *
Revitol Cellulite Cream
#3
Revitol Cellulite Cream
Skuteczność w adresowaniu *
Zmniejsz wygląd cellulitu *
Dostawa składników aktywnych *
Jakość składników *
Właściwości napinające skórę *

0
Recenzje klientów dotyczące cellulitu

Recenzje Cellinea

Średnia ocena klientów

1
z 5

Opinie klientów

Jak myślisz, co nam brakuje? Zostaw recenzję i podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
Napisać recenzję

Rozpocznij swoją recenzję cellulitu - jak ogólnie oceniasz ten produkt

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5000 pozostało znaków.

Wyjaśnienie ?

Polityka prywatności

Wysłanie tej recenzji oznacza, że ​​zgadzasz się na nasze Przejrzyj wskazówki, potwierdzające, że jesteś zweryfikowanym klientem, który kupił produkt i mógł korzystać z towaru lub doświadczył usługi, a także zapewnia tylko rzeczywistą interakcję i doświadczenie bez ukrytych motywów lub ma powiązania lub interesy z firmą w jakikolwiek sposób. Zaznaczając to pole i przesyłając tę ​​recenzję, akceptujesz również, że przesyłanie fałszywych recenzji jest naruszeniem zasad Lci.org.pl Warunki korzystania a takie postępowanie nie będzie tolerowane.

X

Jak przesłać dowód zakupu:

Wykonaj poniższe instrukcje, aby przesłać elektroniczny dowód zakupu.

 • Aby przesłać fizyczny paragon papierowy, po prostu zrób jego zdjęcie aparatem lub telefonem. Możesz także spróbować zrobić zdjęcie za pomocą kamery internetowej komputera.
 • Po zrobieniu zdjęcia zapisz je jako plik JPG, TIF lub PDF.
 • Pamiętaj, że nie możesz przesłać pliku większego niż 2 MB.
 • Następnie wystarczy kliknąć przycisk Przeglądaj i wyszukać plik ze zdjęciem rachunku. Możesz także przeciągnąć i upuścić plik w odpowiednim polu.

Jeśli nadal nie możesz przesłać dowodu zakupu, prosimy Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszej pomocy (poświęć chwilę, aby spojrzeć na przykładowy rachunek poniżej).

proofimg

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Informacje zawarte na tej stronie mają charakter ogólny informacyjny. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do samodzielnego diagnozowania lub samodzielnego leczenia jakiegokolwiek stanu.

* Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.

x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie!
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie! zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

Uwaga: Wyniki mogą się różnić w zależności od skuteczności produktu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do autodiagnozy lub samodzielnego leczenia jakichkolwiek schorzeń.

Jakiekolwiek użycie tej witryny oznacza zgodę na Warunki korzystania i Polityka prywatności wspomniane tutaj.

Klauzula: Informacje podane na tej stronie mają na celu wyłącznie Twoją wiedzę ogólną i nie zastępują profesjonalnej porady medycznej ani leczenia określonych schorzeń. Nie należy wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub choroby bez konsultacji z wykwalifikowanym lekarzem. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących stanu zdrowia należy skonsultować się z lekarzem. Korzystanie z tej witryny jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowane warunki korzystania z tej witryny oraz wszystkie zasady dotyczące witryny. Zobacz nasze Zastrzeżenie medyczne po więcej informacji.

X

Ujawnienie reklamy

Treść, która pojawia się na tej stronie, jest prezentowana jako przegląd w porównaniu z marketingiem porównawczym. Dostarczane informacje obejmują informacje o produktach, przeglądy, przewodniki zakupowe i specyfikacje produktów. Wszystkie znaki towarowe, zarejestrowane znaki towarowe i znaki usługowe wymienione w tej witrynie są własnością ich odpowiednich właścicieli. Jeśli coś jest nieścisłe, skontaktuj się z nami i daj nam znać. Dostarczanie faktów dotyczących produktów pomaga lepiej służyć naszym czytelnikom i dokładności treści.

Poniższa tabela nie obejmuje wszystkich firm ani wszystkich produktów dostępnych na rynku, z wyjątkiem tych, które promujemy jako ich podmioty stowarzyszone. W pełni przestrzegając wytycznych FTC, należy założyć, że wszystkie linki w tabeli są linkami partnerskimi i możemy otrzymać rekompensatę, jeśli klikniesz jeden z nich i dokonasz zakupu. Jesteśmy niezależni, a wyrażone tutaj opinie są naszymi własnymi. Cała zawartość redakcyjna jest napisana bez uprzedzeń i uprzedzeń, niezależnie od sponsorów lub stowarzyszeń stowarzyszonych.
X

Ta zawartość Lci.org.pl została sprawdzona, a także sprawdzona pod kątem faktów, aby zagwarantować możliwie najlepszą dokładność.

Przestrzegamy ścisłej polityki redakcyjnej, szczególnie w odniesieniu do źródeł, z których korzystamy. Nasze artykuły pochodzą z renomowanych stron internetowych, a badania pochodzą z instytucji akademickich i są recenzowane. Możesz kliknąć liczby w nawiasach (1, 2 itd.) I sprawdzić te odniesienia.

Formularz opinii na tej stronie może służyć do zgłaszania treści, które nie są dokładne, aktualne lub w jakikolwiek sposób budzą wątpliwości.

Nie zamierzamy, aby informacje przedstawione w naszych artykułach zastępowały relację medyczną z wykwalifikowanym lekarzem, ani nie stanowią one specjalistycznej porady.