Recenzja GutConnect 365 - poznaj szokujące fakty na temat GutConnect 365

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, czy GutConnect 365 naprawdę działa. Przeglądamy kluczowe składniki, zalety i wady GutConnect 365, jak je przyjmować i gdzie je kupić.
Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.

W tym artykule

Co to jest GutConnect 365?

GutConnect 365 to suplement diety, który według producenta zawiera mieszankę dziewięciu naturalnych składników mających na celu promowanie zdrowia jelit.

Producent, United Naturals, twierdzi, że GutConnect 365 wspiera ogólny stan zdrowia i dobre samopoczucie i może skutkować:

 • Wyższe poziomy energii
 • Lepsza nastroju
 • Mniejsze zmęczenie
 • Mniej problemów trawiennych
 • Lepsze zarządzanie wagą
 • Głębszy, bardziej spokojny sen.
GutConnect 365
GutConnect 365 - Zdrowie jelit

GutConnect może pomóc złagodzić objawy zespołu nieszczelnego jelita - stanu, w którym wyściółka jelita jest chronicznie zaogniona, powodując wzrost przepuszczalności błony śluzowej jelit.

Dzięki temu do krwiobiegu dostają się większe cząsteczki i toksyny, które normalnie byłyby zablokowane. Wciąż jest wiele do zrobienia, aby lepiej zrozumieć zespół nieszczelnego jelita.

Badacze pozostają podzieleni co do tego, czy nieszczelne jelita powodują rozwój choroby, czy też jest wynikiem choroby i / lub substancji chronicznie podrażniających wyściółkę jelita.

Kto jest producentem GutConnect 365?

Producentem GutConnect jest United Naturals. Na ich stronie internetowej sklepu producenta. stwierdzają, co następuje:

 • Używamy czystych i silnych składników popartych badaniami naukowymi
 • Nasze produkty są testowane pod kątem spełnienia surowych norm jakości
 • Używamy energii odnawialnej i materiałów nadających się do recyklingu
 • Pozyskujemy jedne z najlepszych składników na świecie i łączymy je ze starannie wybranymi partnerami w Stanach Zjednoczonych.
POWIĄZANY PRODUKT - Colon Detox Plus to 15-dniowy kurs odtruwający zaprojektowany specjalnie w celu wsparcia zdrowego układu pokarmowego w wydalaniu toksyn i ich gromadzeniu.

Oprócz GutConnect 365, United Naturals produkuje również Enzyme 365, który wspomaga zdrowie układu pokarmowego i Synbiotic 365który promuje florę jelitową.

Mózgiem stojącym za GutConnect 365 jest dr Vincent Pedre, certyfikowany lekarz i dyrektor ds. Zdrowia w United Naturals.

Jak działa GutConnect 365?

Ta formuła zawiera 9 aktywnych składników, które działają razem, aby ukoić, odżywić, wzmocnić i chronić wyściółkę jelit.

Na przykład dwuwodzian kwercetyny ma działanie przeciwutleniające i przeciwzapalne, które mogą zmniejszyć stan zapalny.

L-Glutamina może chronić jelita przed atrofią i urazami.

Składniki GutConnect 365 - czy są bezpieczne i skuteczne?

 • Śliska kora wiązu - Pochodzący z Ameryki Północnej, śliski wiąz ma długą historię stosowania jako środek przeciwzapalny i leczniczy. Rdzenni Amerykanie używali śliskiego wiązu jako lekarstwa na wrzody, rany, czyraki, oparzenia, a także na biegunkę i dolegliwości żołądkowo-jelitowe. Podobnie jak w przypadku większości suplementów ziołowych, brakuje badań, ale badania, które zostały przeprowadzone, pokazują obietnica ze śliskim wiązem i lepszym zdrowiem jelit. Dobry artykuł przeglądowy pojawia się w Doradca kliniczny. Śliski wiąz nie jest zalecany dla niemowląt, małych dzieci, kobiet w ciąży i karmiących. Porozmawiaj z lekarzem przed zażyciem śliskiego wiązu, ponieważ może wystąpić obawa, że ​​śliski wiąz może wchodzić w interakcje z niektórymi lekami.
 • Ekstrakt z korzenia lukrecji - Stosowany od tysięcy lat w tradycyjnej medycynie chińskiej ze względu na właściwości przeciwbakteryjne, przeciwutleniające i wspomagające trawienie. W artykule w czasopiśmie omówiono różne korzyści zdrowotne Acta Pharmaceutica Sinica B.. Był również używany w wielu kulturach jako plik lekarstwo na zapalenie żołądka. Ponownie brakuje badań, aby potwierdzić twierdzenia dotyczące korzenia lukrecji. Niektórym grupom zaleca się unikanie korzenia lukrecji, na przykład kobiety w ciąży, osoby z wysokim ciśnieniem krwi, niewydolnością serca i osoby z niskim poziomem potasu. Korzeń lukrecji może wchodzić w interakcje z niektórymi lekami, dlatego należy omówić przyjmowanie tego suplementu z lekarzem.
 • Wyciąg z aloesu - jest powszechnie znanym ziołem o wielu korzyściach zdrowotnych, w tym właściwości przeciwutleniające i przeciwbakteryjne. Działanie przeciwzapalne może pomóc w leczeniu choroby żołądkowo-jelitowe, i.e., zapalenie, wrzody żołądka, dwunastnicy i jelit. W książce pojawia się obszerny przegląd aloesu Ziołolecznictwo: aspekty biomolekularne i kliniczne. Podobnie jak w przypadku większości suplementów ziołowych, bardzo niewiele oświadczeń zdrowotnych związanych z ekstraktem z aloesu jest popartych badaniami klinicznymi. Aloes jest niebezpieczny w dużych dawkach. Upewnij się, że zbadałeś skutki uboczne przed przyjęciem Aloe Vera. Niektóre części rośliny aloesu mogą mieć działanie przeczyszczające i powodować biegunkę. Zawsze testuj niewielką ilość, aby upewnić się, że nie jesteś uczulony na roślinę. Jeśli odczuwasz dyskomfort w żołądku lub biegunkę, zaprzestań stosowania jakiegokolwiek suplementu zawierającego aloes i skonsultuj się z lekarzem. Niektórym grupom odradza się przyjmowanie ekstraktów z aloesu, np. Niemowlęta, dzieci, kobiety w ciąży lub karmiące piersią, osoby cierpiące na bóle brzucha lub niedrożność, osoby z chorobami serca lub nerek oraz osoby przyjmujące leki moczopędne lub leki hipoglikemizujące. Istnieje kilka interakcji między lekami a substancjami odżywczymi związanymi z aloesem. Przed przyjęciem ekstraktu z aloesu należy koniecznie porozmawiać z lekarzem.
 • N-Acetyloglukozamina - Szeroko stosowany w celu poprawy zdrowia i ruchomości stawów, zmniejszenia stanu zapalnego, a także ochrony innych tkanek organizmu przed dolegliwościami autoimmunologicznymi. Plik Badania obiecuje zastosowanie N-acetyloglukozaminy w leczeniu nieswoistego zapalenia jelit. Jednak potrzeba więcej badań, aby potwierdzić jego skuteczność. Niektórym grupom ludzi odradza się przyjmowanie N-Acetyloglukozaminy, np. Niemowlętom i dzieciom, kobietom w ciąży lub karmiącym, osobom chorym na astmę lub cukrzycę oraz osobom uczulonym na skorupiaki. Z tym suplementem wiążą się interakcje między lekami i składnikami odżywczymi. Nie należy przyjmować N-acetyloglukozaminy, jeśli przyjmuje się warfarynę (kumadynę). Przed rozpoczęciem przyjmowania N-acetyloglukozaminy należy porozmawiać z lekarzem.
 • Korzeń prawoślazu - Używany jako lekarstwo na kilka wieków w leczeniu chorób układu pokarmowego, oddechowego i skóry. Może pomóc w naprawie nieszczelnego jelita, ponieważ aktywnie promuje wzrost komórek jelitowych. Badania wykazuje obiecujące właściwości przeciwutleniające i działanie ochronne na żołądek. Niektórym grupom odradza się przyjmowanie korzenia prawoślazu lekarskiego, na przykład kobietom w ciąży lub karmiącym oraz osobom z zaburzeniami krzepnięcia. Zaleca się ostrożność osobom chorym na cukrzycę ze względu na obawy, że ptasie mleczko może wpływać na kontrolę poziomu cukru we krwi. Istnieją pewne interakcje między lekami i substancjami odżywczymi związane z korzeniem prawoślazu lekarskiego. Przed zażyciem korzenia prawoślazu należy skonsultować się z lekarzem.
 • Kwercetyna dwuwodna - Naturalny pigment występujący w różnych roślinach, warzywach i ziarnach, który działa jako przeciwutleniacz wewnątrz organizmu. Badania na zwierzętach wykazały, że Quercetin Dehydrate poprawia uszkodzenia oksydacyjne na ważne białka jelitowe. Jest również związany z korzyści dla zdrowia nerek. Kwercetyna może wchodzić w interakcje z niektórymi lekami, dlatego zawsze dobrze jest porozmawiać z lekarzem przed rozpoczęciem stosowania nowego suplementu.
 • L-glutamina - Chociaż glutamina jest aminokwasem występującym w organizmie w dużych ilościach, obecnie uważa się ją za aminokwas warunkowo niezbędny składnik odżywczyco oznacza, że ​​w pewnych warunkach, takich jak ekstremalny stres, przewlekła choroba, uraz lub ciężkie ćwiczenia, organizm może potrzebować suplementacji glutaminą. To przeglądu omawia rolę glutaminy we wzmacnianiu wzrostu jelit i całego ciała oraz w regulacji funkcji bariery jelitowej w przypadku urazów, infekcji, stresu i innych stanów katabolicznych. Ten artykuł w Dzisiejszy dietetyk omawia potencjalne korzyści suplementacji glutaminy u pacjentów z zespołem nieszczelnego jelita.
 • Ekstrakt z grzyba Maitake - Grzyby lecznicze były używane od wieków ze względu na ich leczniczy potencjał. obecny Badania koncentruje się przede wszystkim na immunostymulujących właściwościach grzybów i ich zastosowaniu jako uzupełniającego leczenia raka. Należy zachować ostrożność podczas przyjmowania grzybów Maitake, ponieważ niektóre osoby zgłaszały reakcje alergiczne. Ponieważ grzyby Maitake mogą wchodzić w interakcje z niektórymi lekami, zaleca się skonsultowanie się z lekarzem przed przyjęciem. Niektóre grupy powinny unikać przyjmowania tego suplementu, na przykład kobiety w ciąży lub karmiące piersią.
 • Cynk orotan - Cynk jest niezbędnym minerałem występującym w wielu Funkcje ludzkiego ciała, w tym funkcji odpornościowych, syntezy białek, gojenia się ran, syntezy DNA i podziału komórek. Cynk może wchodzić w interakcje z kilkoma lekami, dlatego przed zażyciem cynku należy skonsultować się z lekarzem.

Jakie są zalety GutConnect 365?

Na to stronie internetowej sklepu producenta.wielu użytkowników zgłasza pozytywne wyniki, przy czym około 80% użytkowników przyznaje produktowi 5 na 5 gwiazdek. 1 przegląd na 140 zgłoszeń, że produkt powodował wodnistą biegunkę. Większość recenzji jest pozytywnych, a użytkownicy zgłaszają lepsze trawienie. Recenzje online należy traktować z przymrużeniem oka. Nie ma możliwości sprawdzenia, czy opinie użytkowników online są rzeczywiście prawdziwymi klientami, którzy korzystali z produktu. Producent twierdzi również;

 • Mieszanka dziewięciu pożywienia występującego w naturze, które łagodzą, odżywiają, wzmacniają i chronią wyściółkę jelit
 • Wspiera ogólny stan zdrowia i dobre samopoczucie
 • Człowiek skutkuje wyższym poziomem energii, poprawą nastroju, mniej zmęczenie, mniej problemów trawiennych, lepsze zarządzanie wagą i głębszy, bardziej spokojny sen

Jakie są wady GutConnect 365?

 • Nie ma ostrzeżenia, że ​​składniki mogą wchodzić w interakcje z niektórymi lekami.
 • Użytkownicy mogą doświadczyć różnych wyników lub wcale.
 • Pojawiły się skargi dotyczące zasad zwrotów, więc przed zakupem tego produktu przeczytaj drobnym drukiem.
 • Przed przyjęciem nowego suplementu należy zachować należytą staranność, ponieważ składniki mogły nie zostać uznane za bezpieczne i skuteczne w badaniach klinicznych.

Często zadawane pytania dotyczące GutConnect 365

P: Jakie są składniki Gut Connect 365?

A: Formuła Gut Connect 365 zawiera dziewięć różnych składników w różnych dawkach i na różnych poziomach mocy. L-glutamina, 5,000 mg, dwuwodzian kwercetyny, 500 mg, kora wiązu śliskiego, 150 mg, korzeń prawoślazu organicznego, 150 mg, N-acetyloglukozamina, 150 mg, ekstrakt z korzenia lukrecji, 150 mg, ekstrakt z aloesu zwyczajnego, 50 mg, maitake Ekstrakt z grzybów, 30 mg, Orotan cynku, 20 mg, Ponadto Gut Connect 365 zawiera naturalne aromaty, sproszkowany olej MCT i ekstrakt z liści stewii.

P: Jak wziąć GutConnect 365?

A: Wymieszaj 1 miarkę proszku w 8 uncji szklanki wody i zażywaj roztwór raz dziennie, najlepiej przed obiadem.

P: Jakie są możliwe skutki uboczne GutConnect 365?

A: Zawiera L-glutaminę, składnik ten może stanowić zagrożenie dla osób z padaczką i przyjmujących leki blokujące glutaminian. Jeśli jesteś wrażliwy na glutaminian sodu, powinieneś również unikać glutaminy, ponieważ organizm rozkłada glutaminę na glutaminian. Najczęstsze skutki uboczne przyjmowania probiotyków to przejściowy wzrost gazów, wzdęcia, zaparcia i pragnienie.

P: Ile kosztuje GutConnect 365?

A: Słoik o pojemności 8.4 uncji tego produktu kosztuje 54.00 USD.

P: Jakie są zasady zwrotów GutConnect 365?

A: Firma ma 60-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, dzięki której użytkownicy mogą zwrócić produkt, jeśli nie uznają go za pomocny. Pamiętaj, aby zwrócić zasady dotyczące zwrotów.

P: Czy GutConnect 365 oferuje bezpłatną wersję próbną?

A: Na stronie producenta nie ma informacji wskazujących, że oferuje on bezpłatne wersje próbne któregokolwiek ze swoich produktów.

P: Jak zwrócić GutConnect 365?

A: Jeśli chodzi o zwroty, jeśli nie jesteś zadowolony z tego produktu, firma zaoferuje zwrot pieniędzy w ciągu 60 dni od daty obciążenia karty kredytowej za zamówienie. Możesz zwrócić 2 puste pojemniki tego samego produktu, a dodatkowe słoiki muszą być nadal całkowicie zamknięte.

Zwrot więcej niż 2 kontenerów GutConnect 365 spowoduje proporcjonalny zwrot kosztów za każdy zapieczętowany produkt. Twoje koszty wysyłki nie zostaną zwrócone.

Możesz się z nimi skontaktować poprzez:

Wsparcie telefoniczne
1-844-794-7728
(Pomoc na żywo jest dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach 9: 5-XNUMX: XNUMX czasu wschodniego)

Adres
United Naturals
1300 Wysokość Rd
Fort Mill SC 29708

Adres w Kanadzie
United Naturals Health Inc.
1790 Rue Du Canal St 401
Montreal QC H3K 3E6

zwroty produktów
1300 Wysokość Rd
Fort Mills SC 29708

Możesz również użyć w formularz kontaktowy aby skontaktować się z zespołem obsługi klienta GutConnect 365 za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Recenzja GutConnect 365 - ostateczny werdykt

GutConnect 365 koncentruje się na obsłudze zdrowie jelit dzięki formule 9 naturalnych składników. Niektórzy użytkownicy doświadczyli dodatkowych korzyści, takich jak zwiększony poziom energii, lepszy nastrój, utrata wagi i lepsze trawienie.

W tym momencie możemy tylko spojrzeć na recenzje użytkowników, aby sprawdzić wyniki, ponieważ nie ma badań naukowych nad tym produktem, które potwierdzałyby skuteczność i bezpieczeństwo. Recenzje firmy United Naturals na BBB są w większości pozytywne, a większość reklamacji dotyczy polityki zwrotów firmy. W tej chwili jest to naprawdę „uwaga kupujących”.

Zdecydowanie zaleca się, aby każdy, kto chce używać tego produktu, najpierw skonsultował się z lekarzem lub dietetykiem, ponieważ wiele składników ma znane interakcje między lekami i substancjami odżywczymi.

Mówiąc prościej, przyjmowane leki mogą wchodzić w interakcje z niektórymi składnikami. Ponadto niektóre składniki są przeciwwskazane przy pewnych schorzeniach.

Na przykład kobiety w ciąży lub karmiące piersią nie powinny przyjmować tego suplementu. Należy skonsultować się z lekarzem, aby upewnić się, że przyjmowanie tego suplementu jest bezpieczne.

Ogólnie zaleca się porównanie różnych suplementów, takich jak Thrive Plus Balance i Detox Slim przed wybraniem jednego.

Wszystkie komórki i tkanki w twoim ciele oraz główny narząd detoksykacyjny, wątroba, zależą od okrężnicy. Okrężnica przetwarza odpady i bakterie przygotowując je do eliminacji z organizmu. Produkty do oczyszczania jelita grubego należy określić na podstawie ich: potencjału do oczyszczania okrężnicy ze szkodliwych odpadów i toksyn, potencjału do promowania lepszego trawienia i zwiększenia wydalania, potencjału do promowania lepszego funkcjonowania układu odpornościowego, potencjału do zapewnienia zwiększonego poziomu energii. Jakość składników powinna być poparta badaniami klinicznymi.

Poniżej znajdziesz, naszym zdaniem, jedne z najbardziej skutecznych suplementów oczyszczających okrężnicę dostępnych obecnie na rynku.

Ocena
Nasze najlepsze wybory środków do czyszczenia jelita grubego
Colon Detox Plus - 5% OFF Dzisiaj
Seal
#1
Colon Detox Plus
Czyści szkodliwe odpady i toksyny *
Wspomaga trawienie i zwiększa wydalanie *
Wspomaga działanie układu odpornościowego *
Wspomaga wchłanianie składników odżywczych *
Zapewnia wzrost poziomu energii *
Zenith Detox
#2
Zenith Detox
Czyści szkodliwe odpady i toksyny *
Wspomaga trawienie i zwiększa wydalanie *
Wspomaga działanie układu odpornościowego *
Wspomaga wchłanianie składników odżywczych *
Zapewnia wzrost poziomu energii *
Probiotyk Vita Balance 40 miliardów
#3
Probiotyk Vita Balance 40 miliardów
Czyści szkodliwe odpady i toksyny *
Wspomaga trawienie i zwiększa wydalanie *
Wspomaga działanie układu odpornościowego *
Wspomaga wchłanianie składników odżywczych *
Zapewnia wzrost poziomu energii *

5
Recenzje klientów dotyczące GutConnect 365

Recenzja GutConnect 365 - poznaj szokujące fakty na temat GutConnect 365

Średnia ocena klientów

2.0
z 5

Opinie klientów

Jak myślisz, co nam brakuje? Zostaw recenzję i podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
Napisać recenzję

 1. Mary Hood
  GutConnect 365 oszukańcze reklamy
  GutConnect 365 nie działał dla mnie, powodował zwiększone uderzenia gorąca. Firma odmówiła zwrotu pieniędzy zgodnie z reklamą. Poprosiłem o 90-dniowy okres próbny, ale odmówiłem zwrotu pieniędzy, ponieważ przekroczyłem 60 dni. Skrócono 12 dni produktu nad 3 słoikami. GutConnect 365 jest bardzo drogi i nie honoruje gwarancji zwrotu pieniędzy. Słaba firma i produkt.
 2. Beth Wright
  GutConnect 365 - sceptyczny, ale pełen nadziei
  To jest moja wstępna recenzja GutConnect 365, będą dalsze. Pierwszą miarkę użyłam dziś rano do świeżo zmielonej organicznej porannej kawy, którą wylałam do ścieku. Pojemnik i reklama przedstawiają Waniliowy Cynamonowy smak. Kiedy wąchałem produkt w jego opakowaniu, pomyślałem ICK, zapach nie jest przyjemny i nie pachnie i nie smakuje jak cynamon czy wanilia, a wygląd naprawdę nie jest lepszy, ale pomyślałem, że może będzie lepiej smakować niż pachnie. Próbowałem, naprawdę. Ale nie włożyłem we mnie połowy filiżanki, filiżanka kawy zrujnowana i spuszczona do ścieku, poszła. Tak rozczarowany. W tej chwili mogę tylko mieć nadzieję, że kiedy spróbuję jutro smoothie GutConnect 365, nie będę w stanie go skosztować. Mam nadzieję. Płacę dodatkowo za żywność ekologiczną, aby mieć nadzieję na optymalne zdrowie, a sam ten produkt nie jest tani. Na razie jest to więc mój pierwszy krok w tym eksperymencie z proszkiem GutConnect 365, rozczarowany, ale pełen nadziei. Kto pomyślał, że to będzie takie wyzwanie dla zdrowych jelit.
 3. Robert Davenport
  Efekty uboczne Gutconnect 365
  Moja żona i ja używaliśmy proszku Gutconnect 365 przez 3 dni, oboje doświadczyliśmy znacznie zwiększonych wzdęć. Boli mnie brzuch i wzdęcia. Musieliśmy przestać używać proszku, co za błąd.
 4. Pamela Valenzuela
  Moja recenzja dotycząca połączenia zdrowia / jelit
  Ok, wróciłem do GutConnect i minęły 4 dni i do tej pory nie zauważyłem żadnej zmiany ani nie poczułem nic innego, ale minęło dopiero kilka dni, jak powiedziałem, dam ci znać, gdy poczuję jakąkolwiek zmianę lub różnicę Obszar jelita. Porozmawiamy wkrótce!
 5. Roberta Pickett
  Z GutConnect 365 czuję się świetnie!
  Piję GutConnect 365 od 2 tygodni i już odczuwam rezultaty. Budzę się bardziej naładowany energią i czuję się lżejszy. Dwa tygodnie temu byłem zmęczony w połowie dnia. Przed użyciem GutConnect 365 czułem się ciężki, jakbym miał duże ciężary owinięte wokół moich kostek, co z kolei sprawiło, że poczułem się ospały i zmęczony. Teraz mogę być aktywny przez cały dzień. Wydaje mi się, że ciężary zostały zdjęte z kostek i mogę teraz poruszać się szybciej i mniej się męczy.

  Drugą rzeczą, jaką zauważyłem, jest to, że nie jestem tak rozdrażniony i „zamglony”. Wcześniej nigdy nie czułam się wypoczęta, bez względu na to, ile snu przespałam poprzedniej nocy. Teraz mgła powoli unosi się i jestem w stanie myśleć, a moja pamięć poprawia się każdego dnia.

  Po trzecie, zauważyłem różnicę w moim układzie pokarmowym. Nie miałem zwykłej zgagi, skrajnych wzdęć, bólów gazowych i gazów.

  Ogólnie czuję się lepiej. Mam zamiar kontynuować przyjmowanie GutConnect 365, ponieważ działa i ponieważ naprawdę czuję różnicę, jaką zrobił w moim ciele, a także w moim codziennym życiu. GutConnect 365 to moim zdaniem produkt 5-gwiazdkowy.

Rozpocznij recenzję GutConnect 365 - Jak ogólnie oceniasz ten produkt

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5000 pozostało znaków.

Wyjaśnienie ?

Polityka prywatności

Wysłanie tej recenzji oznacza, że ​​zgadzasz się na nasze Przejrzyj wskazówki, potwierdzające, że jesteś zweryfikowanym klientem, który kupił produkt i mógł korzystać z towaru lub doświadczył usługi, a także zapewnia tylko rzeczywistą interakcję i doświadczenie bez ukrytych motywów lub ma powiązania lub interesy z firmą w jakikolwiek sposób. Zaznaczając to pole i przesyłając tę ​​recenzję, akceptujesz również, że przesyłanie fałszywych recenzji jest naruszeniem zasad Lci.org.pl Warunki korzystania a takie postępowanie nie będzie tolerowane.

X

Jak przesłać dowód zakupu:

Wykonaj poniższe instrukcje, aby przesłać elektroniczny dowód zakupu.

 • Aby przesłać fizyczny paragon papierowy, po prostu zrób jego zdjęcie aparatem lub telefonem. Możesz także spróbować zrobić zdjęcie za pomocą kamery internetowej komputera.
 • Po zrobieniu zdjęcia zapisz je jako plik JPG, TIF lub PDF.
 • Pamiętaj, że nie możesz przesłać pliku większego niż 2 MB.
 • Następnie wystarczy kliknąć przycisk Przeglądaj i wyszukać plik ze zdjęciem rachunku. Możesz także przeciągnąć i upuścić plik w odpowiednim polu.

Jeśli nadal nie możesz przesłać dowodu zakupu, prosimy Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszej pomocy (poświęć chwilę, aby spojrzeć na przykładowy rachunek poniżej).

proofimg

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią, masz poważne schorzenia lub choroby serca w wywiadzie, zalecamy skonsultowanie się z lekarzem przed zastosowaniem jakiegokolwiek suplementu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie i nie należy traktować go jako porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem jakichkolwiek suplementów.

Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.

x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie!
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie! zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

Uwaga: Wyniki mogą się różnić w zależności od skuteczności produktu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do autodiagnozy lub samodzielnego leczenia jakichkolwiek schorzeń.

Jakiekolwiek użycie tej witryny oznacza zgodę na Warunki korzystania i Polityka prywatności wspomniane tutaj.

Klauzula: Informacje podane na tej stronie mają na celu wyłącznie Twoją wiedzę ogólną i nie zastępują profesjonalnej porady medycznej ani leczenia określonych schorzeń. Nie należy wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub choroby bez konsultacji z wykwalifikowanym lekarzem. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących stanu zdrowia należy skonsultować się z lekarzem. Korzystanie z tej witryny jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowane warunki korzystania z tej witryny oraz wszystkie zasady dotyczące witryny. Zobacz nasze Zastrzeżenie medyczne po więcej informacji.

X

Ujawnienie reklamy

Treść, która pojawia się na tej stronie, jest prezentowana jako przegląd w porównaniu z marketingiem porównawczym. Dostarczane informacje obejmują informacje o produktach, przeglądy, przewodniki zakupowe i specyfikacje produktów. Wszystkie znaki towarowe, zarejestrowane znaki towarowe i znaki usługowe wymienione w tej witrynie są własnością ich odpowiednich właścicieli. Jeśli coś jest nieścisłe, skontaktuj się z nami i daj nam znać. Dostarczanie faktów dotyczących produktów pomaga lepiej służyć naszym czytelnikom i dokładności treści.

Poniższa tabela nie obejmuje wszystkich firm ani wszystkich produktów dostępnych na rynku, z wyjątkiem tych, które promujemy jako ich podmioty stowarzyszone. W pełni przestrzegając wytycznych FTC, należy założyć, że wszystkie linki w tabeli są linkami partnerskimi i możemy otrzymać rekompensatę, jeśli klikniesz jeden z nich i dokonasz zakupu. Jesteśmy niezależni, a wyrażone tutaj opinie są naszymi własnymi. Cała zawartość redakcyjna jest napisana bez uprzedzeń i uprzedzeń, niezależnie od sponsorów lub stowarzyszeń stowarzyszonych.
X

Ta zawartość Lci.org.pl została sprawdzona, a także sprawdzona pod kątem faktów, aby zagwarantować możliwie najlepszą dokładność.

Przestrzegamy ścisłej polityki redakcyjnej, szczególnie w odniesieniu do źródeł, z których korzystamy. Nasze artykuły pochodzą z renomowanych stron internetowych, a badania pochodzą z instytucji akademickich i są recenzowane. Możesz kliknąć liczby w nawiasach (1, 2 itd.) I sprawdzić te odniesienia.

Formularz opinii na tej stronie może służyć do zgłaszania treści, które nie są dokładne, aktualne lub w jakikolwiek sposób budzą wątpliwości.

Nie zamierzamy, aby informacje przedstawione w naszych artykułach zastępowały relację medyczną z wykwalifikowanym lekarzem, ani nie stanowią one specjalistycznej porady.