Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.

Częścią zaangażowania branży kosmetycznej i kosmetycznej jest przeciwdziałanie efektom starzenia. Każdy się starzeje, ale niewiele osób naprawdę nie może się doczekać wszystkiego, co wiąże się ze starzeniem się, w tym jego skutków dla skóry.

Szczególnie skóra twarzy jest delikatna i reaguje na starzenie się i czynniki środowiskowe z widocznymi zmianami, takimi jak zmarszczki, plamy słoneczne i problemy z teksturą. Jeszcze bardziej wrażliwa jest skóra oczu, która jest cieńsza i poddawana ciągłemu ruchowi.

Marszczenie brwi, ciągnięcie skóry podczas demakijażu czy tarcie oczu, produkty uczulające, a nawet uśmiech to możliwe przyczyny powstawania zmarszczek i suchości wokół oczu.

Cerave Eye Repair Cream to jeden z wielu produktów, które mają na celu ogólne samopoczucie skóry i potencjalne oznaki starzenia wokół oczu. Wspierany przez markę z rozległym miejscem w świecie pielęgnacji skóry, ten krem ​​może być dobrym rozwiązaniem spośród wielu Skinception - Eyelasticity z naszą recenzją.

Czym jest krem ​​naprawczy Cerave?

Naprawczy krem ​​pod oczy Cerave

Cerave Eye Repair Cream to produkt do pielęgnacji skóry, który ma właściwości łagodzące, nawilżające i rozjaśniające okolice oczu. Cienie pod oczami, tekstura, suchość i obrzęki to problemy, w których rozwiązaniu mogą pomóc zalety kremu. Zawarty w formule morski i botaniczny kompleks został zaprojektowany w szczególności w celu zwalczania ciemności i obrzęków.

Jest również testowany przez okulistów do stosowania w okolicach oczu, ponieważ produkty stosowane w tym miejscu mogą dostać się do oczu lub wywołać podrażnienia. Krem jest akceptowany przez National Eczema Foundation, co oznacza, że ​​prawdopodobnie nie wpłynie negatywnie na egzemę. Jest to produkt bezzapachowy.

Kto jest producentem kremu naprawczego pod oczy?

Cerave to znany twórca produktów do pielęgnacji skóry, które zostały zaprojektowane z myślą o różnych obszarach, problemach i formułach. Cerave rozpoczął działalność w 2005 roku od opracowania produktów do pielęgnacji skóry, których głównymi składnikami są ceramidy, kwasy tłuszczowe i inne lipidy.

Oryginalna gama produktów obejmowała tylko trzy różne pozycje, ale obecnie jest ich ponad 70. Ich celem jest oferowanie pełnej linii, która spełnia różne potrzeby w zakresie pielęgnacji skóry, a wszystkie są dostępne po niskich kosztach i bez konieczności posiadania recepty.

Witryna Cerave oferuje informacje na temat pochodzenia firmy, wizji, receptury i lokalizacji, w których można było kupić jej produkty. Kupony są również dostępne bezpośrednio w witrynie.

Jak działa Cerave Eye Repair Cream?

Wiele różnych składników zostało połączonych w formułę opracowaną specjalnie dla skóry wokół oczu. Sucha skóra wokół oczu może skorzystać na formule zmiękczającej, takiej jak ten krem.

Opuchliznę spowodowaną zatrzymywaniem płynów można zmniejszyć za pomocą składników uspokajających, a cienie pod oczami również mogą być korzystne. Jak każdy produkt przeznaczony do zwalczania suchości i podrażnień, krem ​​pod oczy wciąga wilgoć w skórę, a zawarte w nim składniki również pomagają ją zatrzymać.

Razem tworzy to produkt, który może działać w zakresie zmniejszania ogólnej suchości, ciemności, obrzęku i ogólnego stanu okolic oczu. Starzenie się może to pogorszyć, a te warunki mogą sprawić, że efekty starzenia będą się wydawać większe.

Składniki kremu naprawczego pod oczy Cerave - czy są bezpieczne i skuteczne?

Składniki tego kremu pod oczy zostały opracowane w ramach bardzo szczególnej formuły, która eliminuje typowe czynniki drażniące i niepotrzebne wypełniacze. Każdy składnik ma swój cel we wspieraniu twierdzeń Cerave.

 • Ceramidy - Cerave skupia się na ceramidach w całym asortymencie ze względu na naturalną strukturę i funkcję skóry. Te lipidy wspierają barierę skóry i pomagają zatrzymać wilgoć w skórze.
 • Kompleks morsko-botaniczny - Własny kompleks składników Cerave został opracowany z myślą o usuwaniu cieni i opuchlizny wokół oczu.
 • Niacynamid - Witamina B3 może pomóc wyrównać koloryt skóry, rozjaśnić skórę, zmniejszyć widoczność drobnych zmarszczek i wzmocnić powierzchnię skóry.
 • Kwas hialuronowy - Występuje naturalnie w organizmie i działa jak magnes na wilgoć. W połączeniu z ceramidami kremu wilgotność jest zwiększona i zachowana.

Możesz również sprawdzić - Recenzje kremu Formulyst Anti-Dark Circle

Jakie są zalety kremu naprawczego Cerave?

 • Wiele potencjalnie korzystnych składników zostało połączonych w jedną formułę przeznaczoną na okolice oczu.
 • Skład i receptura kremu mogą pomóc w rozwiązaniu ogólnych problemów skórnych, jak również tych związanych ze starzeniem się.
 • Opakowanie kremu naprawczego pod oczy ma na celu przedłużenie działania składników.
 • Cerave istnieje od ponad dziesięciu lat i produkuje produkty, które koncentrują się na dobroczynnych składnikach.

Jakie są wady kremu naprawczego Cerave?

 • Preparat nie zawiera ochrony przeciwsłonecznej.
 • Produkt może wydawać się tłusty lub zbyt ciężki dla osób bez suchej skóry.
 • Generalnie kremy pod oczy mogą nie być konieczne, jeśli stosowane są inne produkty do pielęgnacji skóry.
 • Formuła tego kremu pod oczy jest podobna do innych produktów przeznaczonych do ogólnego nawilżania, więc jego stosowanie może być zbędne.

FAQ

Jak stosować krem ​​naprawczy Cerave?

Krem nanosić małymi kropkami w okolice oczu i delikatnie wygładzać. Można go stosować samodzielnie lub pod makijaż i nakładać raz lub dwa razy dziennie.

Jakie są alternatywy dla kremu naprawczego Cerave?

Alternatywy dla kremu naprawczego Cerave są Energetyzujący krem ​​pod oczy Chantecaille Nano Gold i Wagi kremowe.

Ile kosztuje krem ​​pod oczy Cerave?

Producent sprzedaje swoje produkty za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej. Cena różni się w zależności od sprzedawcy od 8 do 22 USD. W przypadku zakupów w sklepie dostępne są kupony.

Jakie są zasady dotyczące zwrotów Cerave?

Produktów nie można kupić bezpośrednio w Cerave. Zasady dotyczące zwrotów różnią się w zależności od sprzedawcy i sklepu, dlatego przed zakupem skonsultuj się z poszczególnymi punktami sprzedaży.

Czy Cerave oferuje bezpłatną wersję próbną?

Nie ma bezpłatnej wersji próbnej przez Cerave.

Recenzja kremu naprawczego pod oczy Cerave - podsumowanie

Ten krem ​​zawiera składniki, które mogą być korzystne w rozwiązaniu wielu problemów skórnych, które mogą wystąpić w okolicach oczu. W szczególności starzenie się może przynieść negatywne skutki w tym obszarze, takie jak drobne zmarszczki, workowatość lub opuchlizna, ciemność i problemy z teksturą.

Rutynowa pielęgnacja skóry obejmująca krem ​​może pomóc w zmniejszeniu tych skutków. Cerave twierdzi, że ceramidy zawarte w ich produktach są korzystne ze względu na naturalne wchłanianie w barierę ochronną skóry.

Inne składniki, takie jak niacynamid, kwas hialuronowy i kompleks morski i roślinny, mogą mieć swoje własne działanie, które łączy się w skuteczny produkt.

Dostępnych jest wiele innych kremów pod oczy, a niektóre mogą mieć podobny skład. Kremy pod oczy mogą nie być konieczne dla wszystkich osób, w zależności od ich indywidualnych potrzeb i produktów, których już używają. Ważne jest, aby przy wyborze takiego produktu wziąć pod uwagę preferencje (takie jak konsystencja), wrażliwość (na przykład zapach) i dostępność (bez recepty, a nie na receptę). Plexaderm przejrzany wcześniej.

Najczęstszymi problemami w okolicy oczu są obrzęki, cienie pod oczami, zmarszczki i kurze łapki oraz utrata nawilżenia. Obecnie na rynku dostępnych jest niezliczona ilość kremów pod oczy, co sprawia, że ​​znalezienie „odpowiedniego”, który spełniałby nasze specyficzne potrzeby pod oczami, wydaje się prawie niemożliwe. Konieczne jest znalezienie produktu, który został opracowany w celu rozwiązania wielu złożonych problemów z okolicą oczu.

Poniżej znajdziesz, naszym zdaniem, jedne z najskuteczniejszych receptur kremów pod oczy dostępnych obecnie na rynku.

Ocena
Nasze najlepsze wybory kremów pod oczy
DermaSet 3D Rollerball Eye Serum
Seal
#1
DermaSet 3D Rollerball Eye Serum
Potencjał do rozjaśniania ciemnych kręgów *
Potencjał zmniejszenia worków / obrzęków *
Zmniejsz drobne linie, zmarszczki, kurze łapki *
Potencjał do zwiększenia nawilżenia *
Potencjał wyciszenia i ukojenia *
Elastyczność oczu
#2
Elastyczność oczu
Potencjał do rozjaśniania ciemnych kręgów *
Potencjał zmniejszenia worków / obrzęków *
Zmniejsz drobne linie, zmarszczki, kurze łapki *
Potencjał do zwiększenia nawilżenia *
Potencjał wyciszenia i ukojenia *
Clarins Eye Revive Beauty Flash Cream
#3
Clarins Eye Revive Beauty Flash Cream
Potencjał do rozjaśniania ciemnych kręgów *
Potencjał zmniejszenia worków / obrzęków *
Zmniejsz drobne linie, zmarszczki, kurze łapki *
Potencjał do zwiększenia nawilżenia *
Potencjał wyciszenia i ukojenia *

1
Recenzje klientów dla Cerave Eye Repair Cream

Recenzje kremu do oczu Cerave

Średnia ocena klientów

2.0
z 5

Opinie klientów

Jak myślisz, co nam brakuje? Zostaw recenzję i podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
Napisać recenzję

 1. Michael Sawaya
  Nie widząc tego.
  Od ponad miesiąca stosuję Cerave Eye Repair Cream i absolutnie żadnych zmian w wyglądzie cieni i opuchlizny pod oczami. Może to nie działa dla wszystkich?

Rozpocznij recenzję Kremu do naprawy oczu Cerave - Jak ogólnie oceniasz ten produkt

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5000 pozostało znaków.

Wyjaśnienie ?

Polityka prywatności

Wysłanie tej recenzji oznacza, że ​​zgadzasz się na nasze Przejrzyj wskazówki, potwierdzające, że jesteś zweryfikowanym klientem, który kupił produkt i mógł korzystać z towaru lub doświadczył usługi, a także zapewnia tylko rzeczywistą interakcję i doświadczenie bez ukrytych motywów lub ma powiązania lub interesy z firmą w jakikolwiek sposób. Zaznaczając to pole i przesyłając tę ​​recenzję, akceptujesz również, że przesyłanie fałszywych recenzji jest naruszeniem zasad Lci.org.pl Warunki korzystania a takie postępowanie nie będzie tolerowane.

X

Jak przesłać dowód zakupu:

Wykonaj poniższe instrukcje, aby przesłać elektroniczny dowód zakupu.

 • Aby przesłać fizyczny paragon papierowy, po prostu zrób jego zdjęcie aparatem lub telefonem. Możesz także spróbować zrobić zdjęcie za pomocą kamery internetowej komputera.
 • Po zrobieniu zdjęcia zapisz je jako plik JPG, TIF lub PDF.
 • Pamiętaj, że nie możesz przesłać pliku większego niż 2 MB.
 • Następnie wystarczy kliknąć przycisk Przeglądaj i wyszukać plik ze zdjęciem rachunku. Możesz także przeciągnąć i upuścić plik w odpowiednim polu.

Jeśli nadal nie możesz przesłać dowodu zakupu, prosimy Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszej pomocy (poświęć chwilę, aby spojrzeć na przykładowy rachunek poniżej).

proofimg

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Informacje zawarte na tej stronie mają charakter ogólny informacyjny. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do samodzielnego diagnozowania lub samodzielnego leczenia jakiegokolwiek stanu.

* Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.

x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie!
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie! zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

Uwaga: Wyniki mogą się różnić w zależności od skuteczności produktu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do autodiagnozy lub samodzielnego leczenia jakichkolwiek schorzeń.

Jakiekolwiek użycie tej witryny oznacza zgodę na Warunki korzystania i Polityka prywatności wspomniane tutaj.

Klauzula: Informacje podane na tej stronie mają na celu wyłącznie Twoją wiedzę ogólną i nie zastępują profesjonalnej porady medycznej ani leczenia określonych schorzeń. Nie należy wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub choroby bez konsultacji z wykwalifikowanym lekarzem. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących stanu zdrowia należy skonsultować się z lekarzem. Korzystanie z tej witryny jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowane warunki korzystania z tej witryny oraz wszystkie zasady dotyczące witryny. Zobacz nasze Zastrzeżenie medyczne po więcej informacji.

X

Ujawnienie reklamy

Treść, która pojawia się na tej stronie, jest prezentowana jako przegląd w porównaniu z marketingiem porównawczym. Dostarczane informacje obejmują informacje o produktach, przeglądy, przewodniki zakupowe i specyfikacje produktów. Wszystkie znaki towarowe, zarejestrowane znaki towarowe i znaki usługowe wymienione w tej witrynie są własnością ich odpowiednich właścicieli. Jeśli coś jest nieścisłe, skontaktuj się z nami i daj nam znać. Dostarczanie faktów dotyczących produktów pomaga lepiej służyć naszym czytelnikom i dokładności treści.

Poniższa tabela nie obejmuje wszystkich firm ani wszystkich produktów dostępnych na rynku, z wyjątkiem tych, które promujemy jako ich podmioty stowarzyszone. W pełni przestrzegając wytycznych FTC, należy założyć, że wszystkie linki w tabeli są linkami partnerskimi i możemy otrzymać rekompensatę, jeśli klikniesz jeden z nich i dokonasz zakupu. Jesteśmy niezależni, a wyrażone tutaj opinie są naszymi własnymi. Cała zawartość redakcyjna jest napisana bez uprzedzeń i uprzedzeń, niezależnie od sponsorów lub stowarzyszeń stowarzyszonych.
X

Ta zawartość Lci.org.pl została sprawdzona, a także sprawdzona pod kątem faktów, aby zagwarantować możliwie najlepszą dokładność.

Przestrzegamy ścisłej polityki redakcyjnej, szczególnie w odniesieniu do źródeł, z których korzystamy. Nasze artykuły pochodzą z renomowanych stron internetowych, a badania pochodzą z instytucji akademickich i są recenzowane. Możesz kliknąć liczby w nawiasach (1, 2 itd.) I sprawdzić te odniesienia.

Formularz opinii na tej stronie może służyć do zgłaszania treści, które nie są dokładne, aktualne lub w jakikolwiek sposób budzą wątpliwości.

Nie zamierzamy, aby informacje przedstawione w naszych artykułach zastępowały relację medyczną z wykwalifikowanym lekarzem, ani nie stanowią one specjalistycznej porady.