DermaSet 3D Rollerball Eye Serum Recenzja - Czy to serum utrzymuje młodzieńczą skórę?

DermaSet 3D Rollerball Eye Serum to wielofunkcyjne serum pod oczy, które zwalcza cienie pod oczami, zmarszczki, worki pod oczami, obrzęki i kurze łapki.
Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.

W tym artykule

Czym jest serum pod oczy DermaSet 3D Rollerball?

DermaSet 3D Rollerball Eye Serum to marka produktów do pielęgnacji skóry opracowanych w celu zwalczania oznak starzenia się skóry wokół oczu.

DermaSet 3D Rollerball Eye Serum
DermaSet 3D Rollerball Eye Serum

To ekskluzywny kompleks serum pod oczy, który wykorzystuje technologię 3D Rollerball, która pozwala nie tylko na wygodną aplikację, ale także na równomierne i szybsze wchłanianie serum w głąb skóry.

Ta formuła składa się ze składników wypróbowanych i przetestowanych pod kątem ich właściwości przeciwstarzeniowych.

Według producenta regularne stosowanie serum pod oczy DermaSet 3D Rollerball pomoże zredukować najczęstsze oznaki starzenia się skóry.

Wizyta w ramach oferty specjalnej dermaset.com i złóż zamówienie

Kto jest producentem serum pod oczy DermaSet 3D Rollerball?

Dermaset, Inc., twórca serum do oczu DermaSet 3D Rollerball, to amerykański producent produktów do pielęgnacji skóry.

Zainteresowani klienci powinni dowiedzieć się więcej o swoich produktach za pośrednictwem firmy oficjalna strona internetowa, a także konta na Facebooku i Instagramie.

Dermaset oferuje swoje produkty głównie w USA, ale wysyła również do innych krajów, takich jak Kanada, Wielka Brytania, Australia i Nowa Zelandia.

Jak działa DermaSet 3D Rollerball Eye Serum?

Serum pod oczy DermaSet 3D Rollerball zawiera składniki, które działają przeciwstarzeniowo, nawilżająco, odżywczo i antyoksydacyjnie.

Zwiększenie nawilżenia skóry pomaga wygładzić drobne linie i zmarszczki. Z kolei składniki odżywcze wspierają zdrowie i urodę skóry.

Wreszcie, to twoje przeciwutleniacze pomagają chronić skórę przed dalszym uszkodzeniem i starzeniem się skóry.

Składniki serum pod oczy DermaSet 3D Rollerball - czy są bezpieczne i skuteczne?

DermaSet 3D Rollerball Eye Serum zawiera następujące sprawdzone składniki przeciwdziałające efektom starzenia:

 • Kinetin - Według tego artykułu w czasopiśmie Hormony w starzeniu się i długowieczności, ta cytokinina ma pewne działanie przeciwstarzeniowe. Mówi się, że jest najbardziej skuteczny w zmniejszaniu drobnych linii, zmarszczek i przebarwień. Może również pomóc pozbyć się szorstkości, aby skóra była zauważalnie gładsza.
 • Kompleks trójpeptydowy - Trio peptydów stosowanych w tym wzorze obejmuje acetyloheksapeptyd-3, pentapeptyd-18 i acetylooktapeptyd-3. Zgodnie z tym artykułem z Journal of Cosmetic Dermatologysynergistyczne działanie tych peptydów działa przeciwstarzeniowo, działając jak botoks - czyli rozluźniając mięśnie. Dzięki temu mechanizmowi istniejące zmarszczki zaczęłyby zanikać, jednocześnie zapobiegając powstawaniu nowych.
 • Wyciąg z jęczmienia - Ten ekstrakt jest pełen witamin, minerałów i przeciwutleniaczy, które działają razem, aby promować zdrowie i urodę skóry. Przeciwutleniacze, zgodnie z tym artykułem w czasopiśmie Chemia gastronomiczna, są bardzo pomocne, ponieważ zatrzymują proces starzenia poprzez redukcję uszkodzeń oksydacyjnych komórek. Ekstrakt z jęczmienia ma również doskonałe właściwości nawilżające, jak stwierdzono w tym badaniu w Journal of Clinical Biochemistry and Nutrition.
 • Kofeina - Ten ważny związek występujący w porannej kawie lub herbacie pomaga obudzić nie tylko umysł, ale także przepływ krwi w organizmie. Poprawiając krążenie krwi, kofeina staje się szczególnie pomocna w zmniejszenie obrzęków w okolicy oczu.
 • Kwas hialuronowy - Podstawa wielu produktów do pielęgnacji skóry przeciwdziałającej efektom starzenia ze względu na doskonałe właściwości nawilżające. Według tego artykułu przeglądowego z czasopisma Dermato-EndocrinologyHA przyciąga i zatrzymuje wilgoć, sprawiając, że skóra jest gładsza, bardziej miękka i jędrna. Mówi się, że działa najlepiej na skórze, która jest często narażona na działanie trudnych czynników środowiskowych, takich jak słońce, dym i zanieczyszczenia.

Jakie są zalety serum pod oczy DermaSet 3D Rollerball?

 • Wykorzystuje wypróbowane i przetestowane składniki do pielęgnacji skóry.
 • Może pomóc pozbyć się najbardziej widocznych oznak starzenia.
 • Zniweluje przebarwienia i wyrównuje koloryt skóry.
 • Może pomóc przywrócić nawilżenie i elastyczność skóry.
 • Mówi się, że jego działanie utrzymuje się przez 12 godzin.

Jakie są wady serum pod oczy DermaSet 3D Rollerball?

 • Jest droższy niż inne produkty do pielęgnacji skóry, które służą temu samemu celowi.
 • Jego składniki są podobne do tych, które znajdziesz w większości produktów do pielęgnacji skóry, więc nie ma w tym nic specjalnego.
 • Nie ma wystarczającej liczby opinii klientów, aby wspierać twierdzenia producenta, a większość pozytywnych znajduje się na oficjalnej stronie internetowej.
 • Są klienci, którzy narzekają, że nie widzą żadnej różnicy, nawet po religijnym użyciu produktu.
Wizyta w ramach oferty specjalnej dermaset.com i złóż zamówienie

Aby zrozumieć, jak działa Dermaset, obejrzyj ten film

Najczęściej zadawane pytania

P: Gdzie mogę kupić serum pod oczy DermaSet 3D Rollerball?

A: Serum pod oczy DermaSet 3D Rollerball jest dostępne w ofercie marki oficjalna strona internetowa a także u zewnętrznych sprzedawców detalicznych.

P: Ile kosztuje serum do oczu DermaSet 3D Rollerball?

A: Serum pod oczy DermaSet 3D Rollerball sprzedawane jest w tubkach zawierających 15ml serum. Zainteresowani klienci mogą kupić produkt. Wielokrotne zakupy pozwalają również na zniżki.

 • JEDEN PRODUKT - $ 95.00 = CENA OFERTY - $ 39.00 (59% ZNIŻKI)
 • PAKIET PODWÓJNY - $ 190.00 = CENA OFERTY - $ 74.99 (61% ZNIŻKI) 37.00 $ ZA KAŻDY
 • PAKIET POTRÓJNY - $ 285.00 = CENA OFERTY - $ 99.00 (65% ZNIŻKI) 33.00 $ ZA KAŻDY

P: Kto powinien stosować serum pod oczy DermaSet 3D Rollerball?

A: Serum pod oczy DermaSet 3D Rollerball polecane jest osobom, które chcą pozbyć się oznak starzenia na twarzy, zwłaszcza w okolicach oczu. Może być również stosowany przez osoby, które po prostu chcą zadbać o skórę i spowolnić oznaki starzenia.

P: Czy ten produkt może być stosowany u mężczyzn z podpuchniętymi oczami?

A: DermaSet 3D Rollerball Eye Serum to produkt unisex, który jest równie skuteczny zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet z podpuchniętymi oczami.

P: Jak stosować / nakładać serum pod oczy DermaSet 3D Rollerball?

A: Podobnie jak w przypadku innych produktów do pielęgnacji skóry, po umyciu i tonizowaniu użyj serum pod oczy DermaSet 3D Rollerball. Delikatnie ściśnij tubkę i wmasuj końcówkę pióra kulkowego w skórę, aby umożliwić lepsze wchłanianie. Produkt stosuj dwa razy dziennie.

P: Jakie są skutki uboczne serum pod oczy DermaSet 3D Rollerball?

A: Na oficjalnej stronie internetowej nie ma żadnych skutków ubocznych.

P: Jakie są środki ostrożności przy stosowaniu serum pod oczy DermaSet 3D Rollerball?

A: Producent nie podał żadnych środków ostrożności dotyczących stosowania serum pod oczy DermaSet 3D Rollerball. Jednak rozsądnie byłoby przetestować produkt najpierw na niewielkim obszarze, zanim użyjesz go na delikatnej skórze twarzy.

P: Jakie są zasady dotyczące zwrotów serum do oczu DermaSet 3D Rollerball?

A: Producent DermaSet 3D Rollerball Eye Serum posiada zasady zwrotu oryginalnych, nieużywanych i wadliwych produktów, jeśli zostanie do nich odesłany w ciągu 14 dni.

P: Czy DermaSet 3D Rollerball Eye Serum oferuje bezpłatną wersję próbną?

A: Niestety producent DermaSet 3D Rollerball Eye Serum nie oferuje bezpłatnej wersji próbnej produktu.

DermaSet 3D Rollerball Eye Serum Recenzja - ostateczny werdykt

Serum pod oczy DermaSet 3D Rollerball ma imponującą listę składników, z których każdy ma udowodnione właściwości przeciwstarzeniowe. Niemniej jednak te składniki są tym, co zwykle można znaleźć w wielu innych formułach.

Większość z tych formuł jest znacznie tańsza niż serum pod oczy DermaSet 3D Rollerball. Pomijając cenę, innym problemem związanym z produktem jest to, że dostępnych jest tylko kilka recenzji.

Istnieją mieszane recenzje, a wielu klientów twierdzi, że produkt tak naprawdę nie spowodował żadnej zauważalnej różnicy.

Nie oznacza to, że serum pod oczy DermaSet 3D Rollerball nie działa. Jeśli masz pieniądze do wydania, wypróbowanie produktu na własne oczy jest nadal najlepszym sposobem na ustalenie, czy działa, czy nie.

Gdzie to znaleźć?

Wizyta w ramach oferty specjalnej dermaset.com i złóż zamówienie

 • JEDEN PRODUKT - $ 95.00 = CENA OFERTY - $ 39.00 (59% ZNIŻKI)
 • PAKIET PODWÓJNY - $ 190.00 = CENA OFERTY - $ 74.99 (61% ZNIŻKI) 37.00 $ ZA KAŻDY
 • PAKIET POTRÓJNY - $ 285.00 = CENA OFERTY - $ 99.00 (65% ZNIŻKI) 33.00 $ ZA KAŻDY

41
Recenzje klientów dla DermaSet 3D Rollerball Eye Serum

DermaSet 3D Rollerball Eye Serum Recenzja - Czy to serum utrzymuje młodzieńczą skórę?

Średnia ocena klientów

4.9
z 5

Opinie klientów

Jak myślisz, co nam brakuje? Zostaw recenzję i podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
Napisać recenzję

 1. Hazel K.
  Najlepsze składniki
  DermaSet 3D Rollerball Eye Serum to niesamowity krem ​​do skóry. Muszę powiedzieć, że jestem całkowicie zakochany w tym produkcie. Naprawdę lubię kremy, które używają tylko naturalnych składników, a składniki, których używają w tych produktach, są po prostu pyszne. Na stronie DermaSet 3D Rollerball Eye Serum znajduje się strona, na której szczegółowo wyjaśniają, co należy zrobić. Skwalen ma niesamowite właściwości wzbogacające skórę. Roślinne komórki macierzyste nadają skórze świeży i odnowiony wygląd. Powinieneś zobaczyć moją skórę, odkąd zacząłem używać DermaSet 3D Rollerball Eye Serum, przysięgam, absolutnie wyglądam dziesięć lub piętnaście lat młodziej niż kilka tygodni temu! Znakomity!
Pokaż 10 więcej recenzji

Rozpocznij recenzję Serum pod oczy DermaSet 3D Rollerball - Jak ogólnie oceniasz ten produkt?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5000 pozostało znaków.

Wyjaśnienie ?

Polityka prywatności

Wysłanie tej recenzji oznacza, że ​​zgadzasz się na nasze Przejrzyj wskazówki, potwierdzające, że jesteś zweryfikowanym klientem, który kupił produkt i mógł korzystać z towaru lub doświadczył usługi, a także zapewnia tylko rzeczywistą interakcję i doświadczenie bez ukrytych motywów lub ma powiązania lub interesy z firmą w jakikolwiek sposób. Zaznaczając to pole i przesyłając tę ​​recenzję, akceptujesz również, że przesyłanie fałszywych recenzji jest naruszeniem zasad Lci.org.pl Warunki korzystania a takie postępowanie nie będzie tolerowane.

X

Jak przesłać dowód zakupu:

Wykonaj poniższe instrukcje, aby przesłać elektroniczny dowód zakupu.

 • Aby przesłać fizyczny paragon papierowy, po prostu zrób jego zdjęcie aparatem lub telefonem. Możesz także spróbować zrobić zdjęcie za pomocą kamery internetowej komputera.
 • Po zrobieniu zdjęcia zapisz je jako plik JPG, TIF lub PDF.
 • Pamiętaj, że nie możesz przesłać pliku większego niż 2 MB.
 • Następnie wystarczy kliknąć przycisk Przeglądaj i wyszukać plik ze zdjęciem rachunku. Możesz także przeciągnąć i upuścić plik w odpowiednim polu.

Jeśli nadal nie możesz przesłać dowodu zakupu, prosimy Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszej pomocy (poświęć chwilę, aby spojrzeć na przykładowy rachunek poniżej).

proofimg

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Informacje zawarte na tej stronie mają charakter ogólny informacyjny. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do samodzielnego diagnozowania lub samodzielnego leczenia jakiegokolwiek stanu.

* Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.

x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie!
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie! zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

Uwaga: Wyniki mogą się różnić w zależności od skuteczności produktu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do autodiagnozy lub samodzielnego leczenia jakichkolwiek schorzeń.

Jakiekolwiek użycie tej witryny oznacza zgodę na Warunki korzystania i Polityka prywatności wspomniane tutaj.

Klauzula: Informacje podane na tej stronie mają na celu wyłącznie Twoją wiedzę ogólną i nie zastępują profesjonalnej porady medycznej ani leczenia określonych schorzeń. Nie należy wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub choroby bez konsultacji z wykwalifikowanym lekarzem. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących stanu zdrowia należy skonsultować się z lekarzem. Korzystanie z tej witryny jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowane warunki korzystania z tej witryny oraz wszystkie zasady dotyczące witryny. Zobacz nasze Zastrzeżenie medyczne po więcej informacji.

X

Ujawnienie reklamy

Treść, która pojawia się na tej stronie, jest prezentowana jako przegląd w porównaniu z marketingiem porównawczym. Dostarczane informacje obejmują informacje o produktach, przeglądy, przewodniki zakupowe i specyfikacje produktów. Wszystkie znaki towarowe, zarejestrowane znaki towarowe i znaki usługowe wymienione w tej witrynie są własnością ich odpowiednich właścicieli. Jeśli coś jest nieścisłe, skontaktuj się z nami i daj nam znać. Dostarczanie faktów dotyczących produktów pomaga lepiej służyć naszym czytelnikom i dokładności treści.

Poniższa tabela nie obejmuje wszystkich firm ani wszystkich produktów dostępnych na rynku, z wyjątkiem tych, które promujemy jako ich podmioty stowarzyszone. W pełni przestrzegając wytycznych FTC, należy założyć, że wszystkie linki w tabeli są linkami partnerskimi i możemy otrzymać rekompensatę, jeśli klikniesz jeden z nich i dokonasz zakupu. Jesteśmy niezależni, a wyrażone tutaj opinie są naszymi własnymi. Cała zawartość redakcyjna jest napisana bez uprzedzeń i uprzedzeń, niezależnie od sponsorów lub stowarzyszeń stowarzyszonych.
X

Ta zawartość Lci.org.pl została sprawdzona, a także sprawdzona pod kątem faktów, aby zagwarantować możliwie najlepszą dokładność.

Przestrzegamy ścisłej polityki redakcyjnej, szczególnie w odniesieniu do źródeł, z których korzystamy. Nasze artykuły pochodzą z renomowanych stron internetowych, a badania pochodzą z instytucji akademickich i są recenzowane. Możesz kliknąć liczby w nawiasach (1, 2 itd.) I sprawdzić te odniesienia.

Formularz opinii na tej stronie może służyć do zgłaszania treści, które nie są dokładne, aktualne lub w jakikolwiek sposób budzą wątpliwości.

Nie zamierzamy, aby informacje przedstawione w naszych artykułach zastępowały relację medyczną z wykwalifikowanym lekarzem, ani nie stanowią one specjalistycznej porady.