Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.

Czym jest Essential Eye Cream?

Krem pod oczy, który dziś będziemy recenzować, działa na drobne linie i zmarszczki skóry użytkownika.

Jest to prawie całkowicie naturalny krem ​​pod oczy, którego 99% składników pochodzi z naturalnych lub organicznych źródeł.

Essential Eye Cream
Essential Eye Cream

W formule nie ma również związków petrochemicznych. Mówi się, że produkt zawiera silne przeciwutleniacze, które mogą chronić skórę przed wolnymi rodnikami, a nawet odwrócić niektóre skutki starzenia.

Produkt nazywa się Essential Eye Cream, a reklamująca go strona internetowa podaje, że można go również stosować w okolicach ust, które są również bardzo wrażliwe i podatne na zmarszczki i oznaki starzenia.

Celem Essential Eye Cream jest pomoc w wyeliminowaniu stresu w skórze i towarzyszących mu zmarszczek mimicznych. Z pewnością można go zaklasyfikować jako krem ​​upiększający i przeciwstarzeniowy, ale jest sprzedawany głównie jako serum pod oczy.

Kto jest producentem Essential Eye Cream?

Producentem Essential Eye Cream jest marka znana jako Hino Natural Skincare i prawdopodobnie działająca pod firmą macierzystą Green Remedies spa.Firma twierdzi, że Essential Eye Cream został rygorystycznie przetestowany, a jego formuła nie zawiera większości rzeczy, które mogą powodować podrażnienia lub inne niepożądane efekty. Mówi się, że Essential Eye Cream był testowany w warunkach vitro, co oznacza, że ​​nie był testowany na zwierzętach ani ludziach.

Jak działa Essential Eye Cream?

Mówi się, że jednym ze sposobów działania Essential Eye Cream jest dostarczanie skórze silnych przeciwutleniaczy, a sposób, w jaki przeciwutleniacze wpływają na skórę, polega na tym, że minimalizują one wpływ, jaki mogą mieć na nią wolne rodniki.

Wolne rodniki, gdy występują w dużych ilościach, mogą powodować szybsze starzenie się skóry niż w naturalny sposób i są wynikiem zanieczyszczeń środowiska i diety. Jeśli Essential Eye Cream działa zgodnie z reklamą, zminimalizuje działanie wolnych rodników.

Niezbędne składniki kremu pod oczy - czy są bezpieczne i skuteczne?

Jak wspomniano w poprzedniej sekcji, Essential Eye Cream zawiera 99% naturalnych składników, a z pełnej listy składników możemy zobaczyć, że istnieją syntetyczne składniki, które zostały użyte do konserwacji samego kremu i jego stabilizacji.

 • Ekstrakt z pąków dębu - Mówi się, że ekstrakt z pączków dębu ma naturalne działanie przeciwstarzeniowe
 • Wyciąg z pąka olbrzymiej sekwoi - To kolejny składnik, o którym mówi się, że w naturalny sposób poprawia jędrność skóry
 • Koenzym Q10 - Koenzym Q10 jest naturalnie wytwarzany w organizmie, ale zanika wraz z wiekiem. Jest naturalnym przeciwutleniaczem[1].
 • Olej arganowy - Olejek arganowy zawiera naturalne kwasy tłuszczowe, które mogą pomóc w nawilżeniu i elastyczności skóry.
 • Słodki olejek migdałowy - Olejek migdałowy jest bogatym źródłem witaminy E, która zapewnia ochronę przed promieniami UV.
 • Olej z kiełków pszenicy - Stosowany miejscowo olej z kiełków pszenicy może odżywiać suchą skórę i zapobiegać przedwczesnemu starzeniu się skóry[2].
 • Olejek różany - Olejek z dzikiej róży to naturalne źródło witaminy A, która może sprzyjać zmniejszaniu się plam słonecznych i starczych.

Jakie są zalety Essential Eye Cream?

 • Ten produkt może być przydatny do dostarczania skórze naturalnych przeciwutleniaczy
 • Istnieje również możliwość, że Essential Eye Cream pomoże zmniejszyć widoczność plam posłonecznych i innych wyprysków
 • Ten produkt nie zawiera silikonu
 • Ostatecznie stosowanie Essential Eye Cream może pomóc w odmłodzeniu okolic oczu
 • Jednym z produktów, który powinieneś wziąć pod uwagę, szukając dobrego kremu pod oczy, jest Aminogeneza. Mówi się, że zawiera kilka aktywnych składników, które działają podobnie do Essential Eye Cream i mają udowodnione korzyści we wspomaganiu typowych oznak starzenia.

Jakie są wady Essential Eye Cream?

 • Formuła Essential Eye Cream nie jest całkowicie naturalna
 • Koenzym Q10 może prawdopodobnie zmniejszać skuteczność antykoagulantów
 • Ten produkt zawiera alkohol benzylowy, który może powodować podrażnienia i pieczenie skóry i oczu[3]
 • Nie wszystkie składniki Essential Eye Cream posiadają certyfikat ekologiczny

Czytaj także: Recenzje kremu pod oczy Clinique Age Defense

FAQ

P: Jak używać Essential Eye Cream?

O: Instrukcja stosowania Essential Eye Cream polega na tym, aby delikatnie wklepać niewielką ilość kremu w dolne powieki i delikatnie wmasować go na zewnątrz iw dół w kierunku kości policzkowych, a nie nakładać go na górne powieki.

P: Ile kosztuje Essential Eye Cream?

Odp .: Nie jest jasne, ile zawiera Essential Eye Cream, ponieważ wydaje się, że nie można go kupić na stronie producenta.

P: Jakie są zasady dotyczące zwrotów Essential Eye Cream?

Odp .: Ponieważ Essential Eye Cream nie można kupić na oficjalnej stronie producenta, konsument może być zmuszony do przestrzegania polityki zwrotów sprzedawcy, u którego go kupił.

P: Czy Essential Eye Cream oferuje bezpłatną wersję próbną?

Odp .: Obecnie nie jest dostępna bezpłatna wersja próbna Essential Eye Cream. Skontaktuj się z nami w przyszłości, ponieważ zmienimy naszą recenzję Essential Eye Cream, jeśli pojawi się bezpłatna wersja próbna.

Recenzja Essential Eye Cream - ostateczny werdykt

Essential Eye Cream to produkt upiększający i przeciwstarzeniowy. Może być w stanie dostarczyć skórze obfitych ilości przeciwutleniaczy, a także może być pomocny w obszarze skóry wokół ust. Istnieje również możliwość, że Essential Eye Cream pomoże zmniejszyć widoczność słońca i plam starczych na skórze.

Konsument powinien wiedzieć, że Essential Eye Cream zawiera alkohol benzylowy, o którym wiadomo, że powoduje podrażnienia i pieczenie oczu i skóry. Essential Eye Cream również nie jest produktem całkowicie naturalnym.

Koenzym Q10 może również zmniejszać skuteczność leków przeciwzakrzepowych. Polecamy wypróbowanie Essential Eye Cream i podobnych produktów.

Essential Eye Cream można kupić poprzez ich Oficjalna strona internetowa.

Najczęstszymi problemami w okolicy oczu są obrzęki, cienie pod oczami, zmarszczki i kurze łapki oraz utrata nawilżenia. Obecnie na rynku dostępnych jest niezliczona ilość kremów pod oczy, co sprawia, że ​​znalezienie „odpowiedniego”, który spełniałby nasze specyficzne potrzeby pod oczami, wydaje się prawie niemożliwe. Konieczne jest znalezienie produktu, który został opracowany w celu rozwiązania wielu złożonych problemów z okolicą oczu.

Poniżej znajdziesz, naszym zdaniem, jedne z najskuteczniejszych receptur kremów pod oczy dostępnych obecnie na rynku.

Ocena
Nasze najlepsze wybory kremów pod oczy
DermaSet 3D Rollerball Eye Serum
Seal
#1
DermaSet 3D Rollerball Eye Serum
Potencjał do rozjaśniania ciemnych kręgów *
Potencjał zmniejszenia worków / obrzęków *
Zmniejsz drobne linie, zmarszczki, kurze łapki *
Potencjał do zwiększenia nawilżenia *
Potencjał wyciszenia i ukojenia *
Elastyczność oczu
#2
Elastyczność oczu
Potencjał do rozjaśniania ciemnych kręgów *
Potencjał zmniejszenia worków / obrzęków *
Zmniejsz drobne linie, zmarszczki, kurze łapki *
Potencjał do zwiększenia nawilżenia *
Potencjał wyciszenia i ukojenia *
Clarins Eye Revive Beauty Flash Cream
#3
Clarins Eye Revive Beauty Flash Cream
Potencjał do rozjaśniania ciemnych kręgów *
Potencjał zmniejszenia worków / obrzęków *
Zmniejsz drobne linie, zmarszczki, kurze łapki *
Potencjał do zwiększenia nawilżenia *
Potencjał wyciszenia i ukojenia *

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Informacje zawarte na tej stronie mają charakter ogólny informacyjny. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do samodzielnego diagnozowania lub samodzielnego leczenia jakiegokolwiek stanu.

* Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.

x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie!
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie! zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

Uwaga: Wyniki mogą się różnić w zależności od skuteczności produktu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do autodiagnozy lub samodzielnego leczenia jakichkolwiek schorzeń.

Jakiekolwiek użycie tej witryny oznacza zgodę na Warunki korzystania i Polityka prywatności wspomniane tutaj.

Klauzula: Informacje podane na tej stronie mają na celu wyłącznie Twoją wiedzę ogólną i nie zastępują profesjonalnej porady medycznej ani leczenia określonych schorzeń. Nie należy wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub choroby bez konsultacji z wykwalifikowanym lekarzem. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących stanu zdrowia należy skonsultować się z lekarzem. Korzystanie z tej witryny jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowane warunki korzystania z tej witryny oraz wszystkie zasady dotyczące witryny. Zobacz nasze Zastrzeżenie medyczne po więcej informacji.

X

Ujawnienie reklamy

Treść, która pojawia się na tej stronie, jest prezentowana jako przegląd w porównaniu z marketingiem porównawczym. Dostarczane informacje obejmują informacje o produktach, przeglądy, przewodniki zakupowe i specyfikacje produktów. Wszystkie znaki towarowe, zarejestrowane znaki towarowe i znaki usługowe wymienione w tej witrynie są własnością ich odpowiednich właścicieli. Jeśli coś jest nieścisłe, skontaktuj się z nami i daj nam znać. Dostarczanie faktów dotyczących produktów pomaga lepiej służyć naszym czytelnikom i dokładności treści.

Poniższa tabela nie obejmuje wszystkich firm ani wszystkich produktów dostępnych na rynku, z wyjątkiem tych, które promujemy jako ich podmioty stowarzyszone. W pełni przestrzegając wytycznych FTC, należy założyć, że wszystkie linki w tabeli są linkami partnerskimi i możemy otrzymać rekompensatę, jeśli klikniesz jeden z nich i dokonasz zakupu. Jesteśmy niezależni, a wyrażone tutaj opinie są naszymi własnymi. Cała zawartość redakcyjna jest napisana bez uprzedzeń i uprzedzeń, niezależnie od sponsorów lub stowarzyszeń stowarzyszonych.
X

Ta zawartość Lci.org.pl została sprawdzona, a także sprawdzona pod kątem faktów, aby zagwarantować możliwie najlepszą dokładność.

Przestrzegamy ścisłej polityki redakcyjnej, szczególnie w odniesieniu do źródeł, z których korzystamy. Nasze artykuły pochodzą z renomowanych stron internetowych, a badania pochodzą z instytucji akademickich i są recenzowane. Możesz kliknąć liczby w nawiasach (1, 2 itd.) I sprawdzić te odniesienia.

Formularz opinii na tej stronie może służyć do zgłaszania treści, które nie są dokładne, aktualne lub w jakikolwiek sposób budzą wątpliwości.

Nie zamierzamy, aby informacje przedstawione w naszych artykułach zastępowały relację medyczną z wykwalifikowanym lekarzem, ani nie stanowią one specjalistycznej porady.