Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.

Czym jest krem ​​pod oczy Flaw-Fix?

Dzisiejszy produkt pochodzi od firmy Crepe Erase, więc od razu wiesz, że jest to produkt przeznaczony do pielęgnacji skóry suchej, pękającej i łuszczącej się.

Ale dokładniej dzisiejszy produkt jest przeznaczony do wrażliwej skóry wokół oczu, która wygląda na zmęczoną i znoszoną, nawet jeśli dobrze się wyśpisz. Twórcy twierdzą, że to lekki jak piórko krem ​​pod oczy, który bardzo dobrze się wchłania i rozjaśnia oczy.

Krem pod oczy Flaw-Fix
Krem pod oczy Flaw-Fix

Nazwa produktu to Flaw-Fix Eye Cream i mówi się, że robi znacznie więcej, niż tylko sprawić, by oczy były bardziej czujne i promienne.

Twierdzi się również, że krem ​​pod oczy Flaw-Fix zawiera kluczowe składniki, które wypełniają drobne linie i zmarszczki, co powinno nadać skórze bardziej równomierny i pozbawiony tekstury wygląd.

Ten produkt może również działać jako środek nawilżający, ponieważ stwierdzono, że krem ​​pod oczy Flaw-Fix może pozostawić obszar wokół oczu wyglądający i nawilżony.

Kto jest producentem kremu pod oczy Flaw-Fix?

Jak wspomniano w poprzedniej sekcji, krem ​​pod oczy Flaw-Fix został wyprodukowany przez firmę Crepe Erase. Crepe Erase ugruntowało swoją pozycję na rynku kosmetyków i produktów do pielęgnacji skóry i wiele osób przysięga na ich produkty.

Ich produkt, Flaw-Fix Eye Cream, jest uważany za doskonałą formułę do leczenia wysuszonej skóry i sprawiania, że ​​okolice oczu wyglądają na wypoczęte, nawet jeśli tak nie jest. Jest to miejscowy krem ​​pod oczy, który można również uznać za krem ​​przeciwstarzeniowy.

Jak działa krem ​​pod oczy Flaw-Fix?

Twórcy Flaw-Fix Eye Cream twierdzą, że w swoich formułach wykorzystują naturalne składniki i chociaż nie wszystkie składniki Flaw-Fix Eye Cream wydają się być całkowicie naturalne, wydaje się, że przynajmniej kluczowe składniki aktywne pochodzą z naturalnego źródła.

Produkt ma działać jako codzienna kuracja miejscowa jako środek zmniejszający wygląd kurzych łapek w załamaniach oczu i nawilżający okolice kości oczodołowej wokół oczu.

Możesz także chcieć przeczytać - Recenzje Wei East Eyes Alive

Składniki kremu pod oczy Flaw-Fix - czy są bezpieczne i skuteczne?

Chociaż kluczowe składniki aktywne w kremie pod oczy Flaw-Fix są pochodzenia naturalnego, formuła zawiera pewne składniki, które odgrywają rolę pomocniczą, a które najprawdopodobniej zostały zsyntetyzowane. Składniki obejmują:

 • Wyciąg z kopru - Koper jest naturalnym źródłem przeciwutleniaczy i może odgrywać rolę w procesie podziału i produkcji komórek skóry.
 • Glikol butylenowy - Jest to powszechny składnik do pielęgnacji skóry, ponieważ działa jak środek utrzymujący wilgoć i utrzymuje wilgoć w skórze.
 • Krospolimer dimetikonu - Dimethicone służy do kondycjonowania skóry i ochrony przed czynnikami zewnętrznymi.
 • Stearynian PEG-100 - To składnik, który jest używany zarówno jako emolient, jak i środek do mycia skóry.
 • Alkohol cetylowy - Alkohol cetylowy jest nieaktywnym składnikiem używanym w kosmetykach do utrzymywania razem składników produktu
 • Stearynian glicerolu - Ten składnik jest stosowany w produktach kosmetycznych, aby zapobiec ich krzepnięciu i zamarzaniu.
 • Alkohol benzylowy - Alkohol benzylowy jest alkoholem organicznym i jest zwykle stosowany jako środek konserwujący w produktach kosmetycznych.

Jakie są zalety kremu pod oczy Flaw-Fix?

 • Mówi się, że krem ​​pod oczy Flaw-Fix może sprawić, że oczy użytkownika będą jaśniejsze i mniej zmęczone
 • Ten produkt może być również pomocny w nawilżaniu okolic oczu
 • Bogate w przeciwutleniacze składniki w kremie pod oczy Flaw-Fix mogą pomóc w zwalczaniu uszkodzeń spowodowanych przez wolne rodniki
 • Zawartość witaminy E i A w kremie pod oczy Flaw-Fix może pomóc w blokowaniu niektórych promieni UV

Jakie są wady kremu pod oczy Flaw-Fix?

 • Alkohol benzylowy został uznany za drażniący dla skóry[1].
 • Uważa się, że glikol butylenowy, inny składnik tego produktu, powoduje zapalenie skóry i pokrzywkę
 • Ten produkt może nie przynosić długotrwałych korzyści dla skóry, a po prostu działać jako szybkie tuszowanie zmęczonych oczu.
 • Disodium EDTA, inny składnik tej formuły, ma pewne luki w danych dotyczących jego skuteczności jako środka absorbującego, a także mogą występować pewne czynniki toksyczne[2]

FAQ

Jak używać kremu pod oczy Flaw-Fix?

Użytkownik powinien nakładać krem ​​pod oczy Flaw-Fix dwa razy dziennie, delikatnie nakładając go na okolice kości oczodołowej wokół oczu.

Ile kosztuje krem ​​pod oczy Flaw-Fix?

Krem pod oczy Flaw-Fix nie jest dostępny na oficjalnej stronie internetowej, ale jest dostępny w popularnych zewnętrznych witrynach detalicznych, w których cena może się nieco różnić.

Jakie są zasady zwrotów kremu pod oczy Flaw-Fix?

Oficjalna polityka zwrotów Crepe Erase stanowi, że klient może zwrócić swoje produkty, nawet jeśli zostały zużyte w ciągu 60 dni od otrzymania.

Czy krem ​​pod oczy Flaw-Fix oferuje bezpłatną wersję próbną?

Obecnie nie jest oferowana bezpłatna wersja próbna kremu pod oczy Flaw-Fix. Skontaktuj się z nami później, aby sprawdzić, czy to się zmieni.

Jakie są alternatywy dla kremu pod oczy Flaw-Fix?

Odp .: Alternatywy dla kremu pod oczy Flaw-Fix są Krem pod oczy Clinique Age Defense, Copper Derm, Krem pod oczy Cyto-Luxe.

Recenzja kremu pod oczy Flaw-Fix - ostateczny werdykt

Flaw-Fix Eye Cream to krem ​​przeznaczony specjalnie do skóry wokół oczu. Może zapewnić pewną ochronę antyoksydacyjną, a także może rozjaśnić skórę wokół oczu. Krem pod oczy Flaw-Fix może również zapewniać pewną ochronę przed promieniowaniem UV i został zaprojektowany, aby pomóc rozjaśnić oczy i zapobiec zmęczeniu.

Flaw-Fix Eye Cream zawiera również alkohol benzylowy, który został uznany za drażniący dla skóry, a disodowy EDTA zawarty w kremie Flaw-Fix Eye Cream również budzi pewne obawy dotyczące toksyczności.

Ten produkt kosmetyczny może nie oferować żadnych długoterminowych rozwiązań dla zmęczonych oczu i może być po prostu przydatny jako szybkie tuszowanie. Naszą sugestią dla konsumentów jest porównanie przed zakupem kremu pod oczy Flaw-Fix z innymi podobnymi kremami pod oczy o nazwie Eyeliss.

Krem pod oczy Flaw-Fix można kupić poprzez ich Oficjalna strona internetowa.

Najczęstszymi problemami w okolicy oczu są obrzęki, cienie pod oczami, zmarszczki i kurze łapki oraz utrata nawilżenia. Obecnie na rynku dostępnych jest niezliczona ilość kremów pod oczy, co sprawia, że ​​znalezienie „odpowiedniego”, który spełniałby nasze specyficzne potrzeby pod oczami, wydaje się prawie niemożliwe. Konieczne jest znalezienie produktu, który został opracowany w celu rozwiązania wielu złożonych problemów z okolicą oczu.

Poniżej znajdziesz, naszym zdaniem, jedne z najskuteczniejszych receptur kremów pod oczy dostępnych obecnie na rynku.

Ocena
Nasze najlepsze wybory kremów pod oczy
DermaSet 3D Rollerball Eye Serum
Seal
#1
DermaSet 3D Rollerball Eye Serum
Potencjał do rozjaśniania ciemnych kręgów *
Potencjał zmniejszenia worków / obrzęków *
Zmniejsz drobne linie, zmarszczki, kurze łapki *
Potencjał do zwiększenia nawilżenia *
Potencjał wyciszenia i ukojenia *
Elastyczność oczu
#2
Elastyczność oczu
Potencjał do rozjaśniania ciemnych kręgów *
Potencjał zmniejszenia worków / obrzęków *
Zmniejsz drobne linie, zmarszczki, kurze łapki *
Potencjał do zwiększenia nawilżenia *
Potencjał wyciszenia i ukojenia *
Clarins Eye Revive Beauty Flash Cream
#3
Clarins Eye Revive Beauty Flash Cream
Potencjał do rozjaśniania ciemnych kręgów *
Potencjał zmniejszenia worków / obrzęków *
Zmniejsz drobne linie, zmarszczki, kurze łapki *
Potencjał do zwiększenia nawilżenia *
Potencjał wyciszenia i ukojenia *

0
Opinie klientów na temat kremu pod oczy flaw-fix

Recenzje kremu pod oczy Flaw-Fix

Średnia ocena klientów

1
z 5

Opinie klientów

Jak myślisz, co nam brakuje? Zostaw recenzję i podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
Napisać recenzję

Rozpocznij recenzję kremu pod oczy flaw-fix - Jak ogólnie oceniasz ten produkt

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5000 pozostało znaków.

Wyjaśnienie ?

Polityka prywatności

Wysłanie tej recenzji oznacza, że ​​zgadzasz się na nasze Przejrzyj wskazówki, potwierdzające, że jesteś zweryfikowanym klientem, który kupił produkt i mógł korzystać z towaru lub doświadczył usługi, a także zapewnia tylko rzeczywistą interakcję i doświadczenie bez ukrytych motywów lub ma powiązania lub interesy z firmą w jakikolwiek sposób. Zaznaczając to pole i przesyłając tę ​​recenzję, akceptujesz również, że przesyłanie fałszywych recenzji jest naruszeniem zasad Lci.org.pl Warunki korzystania a takie postępowanie nie będzie tolerowane.

X

Jak przesłać dowód zakupu:

Wykonaj poniższe instrukcje, aby przesłać elektroniczny dowód zakupu.

 • Aby przesłać fizyczny paragon papierowy, po prostu zrób jego zdjęcie aparatem lub telefonem. Możesz także spróbować zrobić zdjęcie za pomocą kamery internetowej komputera.
 • Po zrobieniu zdjęcia zapisz je jako plik JPG, TIF lub PDF.
 • Pamiętaj, że nie możesz przesłać pliku większego niż 2 MB.
 • Następnie wystarczy kliknąć przycisk Przeglądaj i wyszukać plik ze zdjęciem rachunku. Możesz także przeciągnąć i upuścić plik w odpowiednim polu.

Jeśli nadal nie możesz przesłać dowodu zakupu, prosimy Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszej pomocy (poświęć chwilę, aby spojrzeć na przykładowy rachunek poniżej).

proofimg

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Informacje zawarte na tej stronie mają charakter ogólny informacyjny. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do samodzielnego diagnozowania lub samodzielnego leczenia jakiegokolwiek stanu.

* Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.

x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie!
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie! zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

Uwaga: Wyniki mogą się różnić w zależności od skuteczności produktu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do autodiagnozy lub samodzielnego leczenia jakichkolwiek schorzeń.

Jakiekolwiek użycie tej witryny oznacza zgodę na Warunki korzystania i Polityka prywatności wspomniane tutaj.

Klauzula: Informacje podane na tej stronie mają na celu wyłącznie Twoją wiedzę ogólną i nie zastępują profesjonalnej porady medycznej ani leczenia określonych schorzeń. Nie należy wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub choroby bez konsultacji z wykwalifikowanym lekarzem. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących stanu zdrowia należy skonsultować się z lekarzem. Korzystanie z tej witryny jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowane warunki korzystania z tej witryny oraz wszystkie zasady dotyczące witryny. Zobacz nasze Zastrzeżenie medyczne po więcej informacji.

X

Ujawnienie reklamy

Treść, która pojawia się na tej stronie, jest prezentowana jako przegląd w porównaniu z marketingiem porównawczym. Dostarczane informacje obejmują informacje o produktach, przeglądy, przewodniki zakupowe i specyfikacje produktów. Wszystkie znaki towarowe, zarejestrowane znaki towarowe i znaki usługowe wymienione w tej witrynie są własnością ich odpowiednich właścicieli. Jeśli coś jest nieścisłe, skontaktuj się z nami i daj nam znać. Dostarczanie faktów dotyczących produktów pomaga lepiej służyć naszym czytelnikom i dokładności treści.

Poniższa tabela nie obejmuje wszystkich firm ani wszystkich produktów dostępnych na rynku, z wyjątkiem tych, które promujemy jako ich podmioty stowarzyszone. W pełni przestrzegając wytycznych FTC, należy założyć, że wszystkie linki w tabeli są linkami partnerskimi i możemy otrzymać rekompensatę, jeśli klikniesz jeden z nich i dokonasz zakupu. Jesteśmy niezależni, a wyrażone tutaj opinie są naszymi własnymi. Cała zawartość redakcyjna jest napisana bez uprzedzeń i uprzedzeń, niezależnie od sponsorów lub stowarzyszeń stowarzyszonych.
X

Ta zawartość Lci.org.pl została sprawdzona, a także sprawdzona pod kątem faktów, aby zagwarantować możliwie najlepszą dokładność.

Przestrzegamy ścisłej polityki redakcyjnej, szczególnie w odniesieniu do źródeł, z których korzystamy. Nasze artykuły pochodzą z renomowanych stron internetowych, a badania pochodzą z instytucji akademickich i są recenzowane. Możesz kliknąć liczby w nawiasach (1, 2 itd.) I sprawdzić te odniesienia.

Formularz opinii na tej stronie może służyć do zgłaszania treści, które nie są dokładne, aktualne lub w jakikolwiek sposób budzą wątpliwości.

Nie zamierzamy, aby informacje przedstawione w naszych artykułach zastępowały relację medyczną z wykwalifikowanym lekarzem, ani nie stanowią one specjalistycznej porady.