Recenzja serum pod oczy Neora Age IQ - czy jest legalna i bezpieczna w użyciu?

Czy serum pod oczy Neora Age IQ jest warte swojej ceny? Czy to naprawdę działa? Znajdź pomocne recenzje klientów i przejrzyj oceny dotyczące Serum pod oczy Neora Age IQ.
Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.

W tym artykule

Czym jest serum pod oczy Neora Age IQ?

Neora Age IQ Eye Serum to produkt do pielęgnacji skóry z linii Age IQ, który twierdzi, że zapewnia natychmiastowe efekty przeciwstarzeniowe, które stają się lepsze przy ciągłym stosowaniu.

Ta formuła szczyci się unikalną kombinacją składników, pochodzących zarówno z natury, jak i nauki, aby przynieść pożądane korzyści.

Neora Age IQ jest szczególnie pomocny w usuwaniu drobnych linii, zmarszczek, cieni pod oczami i obrzęków. Działa również wzmacniająco na strukturę ochronną skóry.

Serum pod oczy Neora Age IQ
Serum pod oczy Neora Age IQ

Kto jest producentem serum pod oczy Neora Age IQ?

Serum pod oczy Neora Age IQ jest opracowywane i dystrybuowane przez Neora, dawniej znany jako Nerium. Jest to firma marketingowa z siedzibą w Teksasie, która specjalizuje się w produkcji innowacyjnych produktów do pielęgnacji skóry i dobrego samopoczucia.

Każdy z ich produktów składa się z wysokiej jakości składników, które są rygorystycznie oceniane pod kątem ich bezpieczeństwa i skuteczności.

Ponadto firma współpracuje również z ekspertami na całym świecie, zapewniając w ten sposób, że jej produkty są oparte na naukowo sprawdzonych formułach.

Jak działa serum pod oczy Neora Age IQ?

Serum pod oczy Neora Age IQ wykorzystuje kilka mechanizmów, aby przeciwdziałać oznakom starzenia delikatnych okolic oczu.

Przede wszystkim twierdzi, że zapewnia intensywne i długotrwałe działanie nawilżające i odżywcze na skórę.

Po drugie, ma również stymulować syntezę kolagenu, dzięki czemu skóra odzyska utraconą objętość. Zwiększona objętość z kolei zmniejsza drobne linie, zmarszczki i kurze łapki.

Ponadto formuła ma również na celu ochronę skóry przed dalszym uszkodzeniem i starzeniem.

Składniki serum pod oczy Neora Age IQ - czy są bezpieczne i skuteczne?

Serum pod oczy Neora Age IQ, podobnie jak wszystkie inne produkty Age IQ, składa się z opatentowanych składników, które wykorzystują siłę natury i nauki.
Obejmują one:

 • SIG-1191 - Ta mieszanka składników została opracowana przez profesję z Princeton. Składa się z mieszanki:
  • Aloes - Ta roślina lecznicza oferuje wiele korzyści, które są omówione w Dziennik badań przedklinicznych i klinicznych przez to Artykuł poglądowy 2017. Do najbardziej cenionych korzyści należą właściwości przeciwzapalne, nawilżające, odżywcze i gojące rany.
  • Herbata zielona - Podobnie jak aloes, zielona herbata ma wiele zalet zdrowotnych, ale najbardziej znana jest ze swoich właściwości przeciwutleniających. Taka korzyść jest szczegółowo omawiana w tym dokumencie 2013 recenzja od Odżywianie molekularne i badania żywności.
  • Kwas hialuronowy - Ta naturalnie występująca cząsteczka wiąże wilgoć i zatrzymuje ją w skórze, powodując wzrost nawilżenia, objętości i jędrności skóry. To Przegląd systematyczny 2016 z Journal of Cosmetic Dermatology obejmuje wszystkie właściwości i zastosowania kwasu hialuronowego.
  • Estry jojoba - To uwodorniona forma olejku jojoba. Jest popularnym emolientem w wielu produktach do pielęgnacji skóry ze względu na doskonałą stabilność oksydacyjną i niezwykłe podobieństwo do olejków naturalnie wytwarzanych przez skórę.
 • IFIL4R® - Kolejny zgłoszony do opatentowania składnik składający się z ekstraktu z białej lilii i brazylijskiego żeń-szenia. Ekstrakty te znane są ze swoich silnych właściwości przeciwzapalnych, o czym świadczą następujące artykuły w czasopismach: Minireview 2019 z Biomedical Journal of Scientific & Technical Research i Badanie 2005 z Europy PMC.
 • Mieszanka peptydów - Peptydy są popularne ze względu na ich zdolność do pobudzania organizmu do produkcji większej ilości kolagenu.

Jakie są zalety serum pod oczy Neora Age IQ?

 • Wykorzystuje składniki o udowodnionym łagodnym i skutecznym działaniu na okolice oczu.
 • Mówi się, że natychmiast zmniejsza drobne linie, zmarszczki, kurze łapki, ciemne kręgi pod oczami i obrzęki.
 • Pomaga rozjaśnić okolice oczu, nadając im bardziej żywy wygląd.
 • Twierdzi, że utrzymuje naturalne pH skóry w celu zapewnienia optymalnego zdrowia skóry.
 • Może również wzmocnić naturalną barierę ochronną skóry.
 • Jest zatwierdzony przez dermatologów i okulistów jako odpowiedni dla wszystkich typów skóry.

Jakie są wady serum pod oczy Neora Age IQ?

 • Jest droższa niż inne marki serum pod oczy.
 • Aby uzyskać najlepsze rezultaty, należy go stosować razem z kremem na dzień i na noc Age IQ.

Najczęściej zadawane pytania

P: Gdzie mogę kupić serum pod oczy Neora Age IQ?

A: Neora Age IQ można kupić na oficjalnej stronie Neory. Jest również dostępny w innych sklepach internetowych. Zwróć uwagę, że niektórzy sprzedawcy mogą nadal używać poprzedniej nazwy marki, Nerium.

P: Ile kosztuje serum pod oczy Neora Age IQ?

A: Serum Neora Age IQ jest sprzedawane za 80 USD za butelkę, bez opłaty za wysyłkę. Jeśli zasubskrybujesz opcję miesięcznej automatycznej dostawy marki, otrzymasz produkt w niższej cenie 60 USD. Będziesz także kwalifikować się do programu premiowego dla preferowanych klientów marki, który oferuje jeszcze więcej korzyści, w tym:

 • Aż 25% zniżki na ekskluzywne produkty.
 • Dodatkowe 10% zniżki na zamówienia z automatyczną dostawą, począwszy od drugiego miesiąca.
 • Dodatkowy rabat dla każdego poleconego kupującego.
 • Zrezygnowano z kosztów wysyłki dla zamówienia o wartości co najmniej 150 USD.

P: Kto powinien stosować serum pod oczy Neora Age IQ?

A: Neora Age IQ może być stosowany przez osoby o każdym typie skóry. Odpowiedni dla każdego, kto pragnie poprawić wygląd starzejącej się skóry okolic oczu. Produkt jest szczególnie skuteczny w niwelowaniu cienia pod oczami i obrzęków, o czym świadczą zdjęcia przed i po na oficjalnej stronie Neory.

P: Jak używać / nakładać serum Neora Age IQ?

A: Neora Age IQ należy stosować jako ostatni produkt w Twojej diecie. Wlej jedną do dwóch pompek, a następnie nałóż na okolice oczu. Produkt natychmiast zacznie wypełniać zmarszczki na skórze, dlatego niezwykle ważne jest, aby pozostawać bez wyrazu przez co najmniej 30 sekund, aby umożliwić równomierne wyschnięcie produktu. Jeśli zamierzasz później nałożyć makijaż oczu, upewnij się, że produkt całkowicie wysechł, zanim to zrobisz. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, stosuj dwa razy dziennie razem z kremami na dzień i na noc Age IQ.

P: Jakie są skutki uboczne Serum pod oczy Neora Age IQ?

A: Serum Neora Age IQ nie powoduje żadnych skutków ubocznych. W przypadku jakichkolwiek poważnych działań niepożądanych zaleca się jednak natychmiastowe zaprzestanie stosowania produktu.

P: Jakie są środki ostrożności przy stosowaniu serum Neora Age IQ?

A: Skóra w okolicach oczu jest bardzo cienka i delikatna. Serum pod oczy Neora Age IQ lub jakikolwiek inny produkt do tego celu należy stosować ostrożnie, zwłaszcza jeśli masz wrażliwą skórę lub historię alergii na którykolwiek z jego składników. Zaleca się wykonanie testu płatkowego przed nałożeniem produktu na okolice oczu.

P: Jakie są zasady dotyczące zwrotów serum pod oczy Neora Age IQ?

A: Neora oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy na serum pod oczy i ogólnie na wszystkie produkty. Jeśli zwrócisz produkt, otrzymasz wymianę lub pełny zwrot pieniędzy.

P: Czy serum pod oczy Neora Age IQ oferuje bezpłatną wersję próbną?

A: Obecnie nie ma ofert bezpłatnego okresu próbnego dla Neora Age IQ Serum.

Recenzja serum pod oczy Neora Age IQ - ostateczny werdykt

Serum pod oczy Neora Age IQ to holistyczne podejście do walki ze starzeniem się skóry. I wydaje się, że takie podejście działa, o czym świadczą niezależne badania kliniczne produktu, a także pochlebne recenzje produktu.

Jedynym problemem byłaby prawdopodobnie cena, ponieważ niektórzy uznaliby ją za nieco wyższą niż inne marki serum pod oczy. Ogólnie rzecz biorąc, Serum pod oczy Neora Age IQ jest warte wypróbowania, jeśli cena nie stanowi problemu.

W przeciwnym razie możesz również poszukać bardziej przystępnych cenowo opcji, które mają te same składniki lub są zamykane.

Najczęstszymi problemami w okolicy oczu są obrzęki, cienie pod oczami, zmarszczki i kurze łapki oraz utrata nawilżenia. Obecnie na rynku dostępnych jest niezliczona ilość kremów pod oczy, co sprawia, że ​​znalezienie „odpowiedniego”, który spełniałby nasze specyficzne potrzeby pod oczami, wydaje się prawie niemożliwe. Konieczne jest znalezienie produktu, który został opracowany w celu rozwiązania wielu złożonych problemów z okolicą oczu.

Poniżej znajdziesz, naszym zdaniem, jedne z najskuteczniejszych receptur kremów pod oczy dostępnych obecnie na rynku.

Ocena
Nasze najlepsze wybory kremów pod oczy
DermaSet 3D Rollerball Eye Serum
Seal
#1
DermaSet 3D Rollerball Eye Serum
Potencjał do rozjaśniania ciemnych kręgów *
Potencjał zmniejszenia worków / obrzęków *
Zmniejsz drobne linie, zmarszczki, kurze łapki *
Potencjał do zwiększenia nawilżenia *
Potencjał wyciszenia i ukojenia *
Elastyczność oczu
#2
Elastyczność oczu
Potencjał do rozjaśniania ciemnych kręgów *
Potencjał zmniejszenia worków / obrzęków *
Zmniejsz drobne linie, zmarszczki, kurze łapki *
Potencjał do zwiększenia nawilżenia *
Potencjał wyciszenia i ukojenia *
Clarins Eye Revive Beauty Flash Cream
#3
Clarins Eye Revive Beauty Flash Cream
Potencjał do rozjaśniania ciemnych kręgów *
Potencjał zmniejszenia worków / obrzęków *
Zmniejsz drobne linie, zmarszczki, kurze łapki *
Potencjał do zwiększenia nawilżenia *
Potencjał wyciszenia i ukojenia *

0
Recenzje klientów dla Serum pod oczy Neora Age IQ

Recenzja serum pod oczy Neora Age IQ - czy jest legalna i bezpieczna w użyciu?

Średnia ocena klientów

1
z 5

Opinie klientów

Jak myślisz, co nam brakuje? Zostaw recenzję i podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
Napisać recenzję

Rozpocznij recenzję Serum pod oczy Neora Age IQ - Jak ogólnie oceniasz ten produkt

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5000 pozostało znaków.

Wyjaśnienie ?

Polityka prywatności

Wysłanie tej recenzji oznacza, że ​​zgadzasz się na nasze Przejrzyj wskazówki, potwierdzające, że jesteś zweryfikowanym klientem, który kupił produkt i mógł korzystać z towaru lub doświadczył usługi, a także zapewnia tylko rzeczywistą interakcję i doświadczenie bez ukrytych motywów lub ma powiązania lub interesy z firmą w jakikolwiek sposób. Zaznaczając to pole i przesyłając tę ​​recenzję, akceptujesz również, że przesyłanie fałszywych recenzji jest naruszeniem zasad Lci.org.pl Warunki korzystania a takie postępowanie nie będzie tolerowane.

X

Jak przesłać dowód zakupu:

Wykonaj poniższe instrukcje, aby przesłać elektroniczny dowód zakupu.

 • Aby przesłać fizyczny paragon papierowy, po prostu zrób jego zdjęcie aparatem lub telefonem. Możesz także spróbować zrobić zdjęcie za pomocą kamery internetowej komputera.
 • Po zrobieniu zdjęcia zapisz je jako plik JPG, TIF lub PDF.
 • Pamiętaj, że nie możesz przesłać pliku większego niż 2 MB.
 • Następnie wystarczy kliknąć przycisk Przeglądaj i wyszukać plik ze zdjęciem rachunku. Możesz także przeciągnąć i upuścić plik w odpowiednim polu.

Jeśli nadal nie możesz przesłać dowodu zakupu, prosimy Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszej pomocy (poświęć chwilę, aby spojrzeć na przykładowy rachunek poniżej).

proofimg

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Informacje zawarte na tej stronie mają charakter ogólny informacyjny. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do samodzielnego diagnozowania lub samodzielnego leczenia jakiegokolwiek stanu.

* Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.

x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie!
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie! zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

Uwaga: Wyniki mogą się różnić w zależności od skuteczności produktu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do autodiagnozy lub samodzielnego leczenia jakichkolwiek schorzeń.

Jakiekolwiek użycie tej witryny oznacza zgodę na Warunki korzystania i Polityka prywatności wspomniane tutaj.

Klauzula: Informacje podane na tej stronie mają na celu wyłącznie Twoją wiedzę ogólną i nie zastępują profesjonalnej porady medycznej ani leczenia określonych schorzeń. Nie należy wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub choroby bez konsultacji z wykwalifikowanym lekarzem. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących stanu zdrowia należy skonsultować się z lekarzem. Korzystanie z tej witryny jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowane warunki korzystania z tej witryny oraz wszystkie zasady dotyczące witryny. Zobacz nasze Zastrzeżenie medyczne po więcej informacji.

X

Ujawnienie reklamy

Treść, która pojawia się na tej stronie, jest prezentowana jako przegląd w porównaniu z marketingiem porównawczym. Dostarczane informacje obejmują informacje o produktach, przeglądy, przewodniki zakupowe i specyfikacje produktów. Wszystkie znaki towarowe, zarejestrowane znaki towarowe i znaki usługowe wymienione w tej witrynie są własnością ich odpowiednich właścicieli. Jeśli coś jest nieścisłe, skontaktuj się z nami i daj nam znać. Dostarczanie faktów dotyczących produktów pomaga lepiej służyć naszym czytelnikom i dokładności treści.

Poniższa tabela nie obejmuje wszystkich firm ani wszystkich produktów dostępnych na rynku, z wyjątkiem tych, które promujemy jako ich podmioty stowarzyszone. W pełni przestrzegając wytycznych FTC, należy założyć, że wszystkie linki w tabeli są linkami partnerskimi i możemy otrzymać rekompensatę, jeśli klikniesz jeden z nich i dokonasz zakupu. Jesteśmy niezależni, a wyrażone tutaj opinie są naszymi własnymi. Cała zawartość redakcyjna jest napisana bez uprzedzeń i uprzedzeń, niezależnie od sponsorów lub stowarzyszeń stowarzyszonych.
X

Ta zawartość Lci.org.pl została sprawdzona, a także sprawdzona pod kątem faktów, aby zagwarantować możliwie najlepszą dokładność.

Przestrzegamy ścisłej polityki redakcyjnej, szczególnie w odniesieniu do źródeł, z których korzystamy. Nasze artykuły pochodzą z renomowanych stron internetowych, a badania pochodzą z instytucji akademickich i są recenzowane. Możesz kliknąć liczby w nawiasach (1, 2 itd.) I sprawdzić te odniesienia.

Formularz opinii na tej stronie może służyć do zgłaszania treści, które nie są dokładne, aktualne lub w jakikolwiek sposób budzą wątpliwości.

Nie zamierzamy, aby informacje przedstawione w naszych artykułach zastępowały relację medyczną z wykwalifikowanym lekarzem, ani nie stanowią one specjalistycznej porady.