Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.

Oznaki starzenia się skóry mogą zacząć pojawiać się w okolicy oczu wcześniej, niż sądzi większość ludzi. Te brzydkie oznaki starzenia mogą nawet zacząć się pojawiać, nawet gdy masz jeszcze 20 lat.

Początki Ginzing
Origins Ginzing - nawilżający wzmacniający energię

Na przykład brak snu i wysoki poziom stresu mogą powodować brzydkie cienie pod oczami, worki pod oczami i obrzęki, które mogą sprawić, że będziesz wyglądać na ponad 10 lat starszą.

Użycie dobrego kremu pod oczy może rozwiązać ten problem. Musisz tylko znaleźć produkt, który odpowiada Twoim konkretnym potrzebom.

Oczywiście musisz upewnić się, że kupowany produkt jest skuteczny i wolny od negatywnych skutków. Możesz to zrobić, dokładnie badając i sprawdzając skład produktów, które zamierzasz kupić.

Aby pomóc Ci znaleźć dobry produkt wśród setek obecnie sprzedawanych kremów pod oczy, będziemy uważnie przyglądać się popularnej marce.

Szczegóły Produktu

Recenzowany produkt jest obecnie popularny i pochodzi od Origins, znanej firmy do pielęgnacji skóry, która oferuje wyłącznie produkty naturalne.

Są uznani za oferowanie wysokiej jakości produktów zawierających sprawdzone, naturalne składniki. Produkt nazywa się Origins GinZing Odświeżający krem ​​pod oczy który ma na celu natychmiastowe rozjaśnienie obszaru wokół oczu i wyeliminowanie cieni.

Zawiera również składniki aktywne, które zmniejszają opuchliznę i przywracają blask zmęczonym oczom, czy to na skutek starzenia, czy stylu życia (brak snu, duży stres).

cechy produktu

The krem pod oczy od początków twierdzi, że szybko rozwiązuje problem zmęczonych oczu, rozjaśniając skórę wokół nich.

Działa również w celu zmniejszenia obrzęku oczu, który jest jednym z najczęstszych i najbardziej problematycznych oznak starzenia się skóry wokół oczu. Twierdzi, że rozjaśnia wygląd skóry wokół oczu nawet o 86% i zmniejsza obrzęki oczu o około 80%.

Jest klasyfikowany jako poranny krem ​​pod oczy, aby tymczasowo złagodzić oznaki starzenia się skóry wokół oczu Clarins Eye Revive Beauty Flash Cream, który sprawdziliśmy wcześniej. Niezależnie od tego, czy użytkownik spędził późną noc, czy po prostu przyszedł z długiego lotu, jest to szybkie rozwiązanie na cienie pod oczami i obrzęki oczu.

Ważne informacje

Aby określić rzeczywiste korzyści ze stosowania Odświeżającego Kremu pod oczy Origins GinZing, zbadamy jego aktywne składniki.

Składniki aktywne

Jednym z podstawowych składników aktywnych kremu pod oczy jest kofeina pochodząca z ziaren kawy. Jest to jeden z najpopularniejszych aktywnych składników kremów pod oczy ze względu na jego zdolność do zmniejszania retencji wody w obszarze, w którym jest stosowany.

To skutecznie i bezpiecznie usuwa obrzęki oczu. Istnieje kilka badań potwierdzających jego skuteczność w zwalczaniu obrzęku oczu. Jednak niektóre osoby mogą być nadwrażliwe na ten składnik. Preparat zawiera również ekstrakt z magnolii oraz żeń-szeń Panax, który skutecznie odświeża i przywraca blask zmęczonym oczom.

Istnieją badania potwierdzające skuteczność ekstraktu z magnolii w rozjaśnianiu cieni. Z drugiej strony nie ma znaczących dowodów na to, że żeń-szeń Panax znacząco zmniejsza cienie pod oczami. Na stronie internetowej produktu jest niewiele informacji na temat jego składu, który jest jedną z wad kremu pod oczy.

Dojazd

zastosować Origins GinZing Odświeżający krem ​​pod oczy po oczyszczeniu twarzy. Delikatnie wklep niewielką ilość kremu w okolice oczu opuszkiem palca. Dla najlepszych rezultatów stosuj rano i wieczorem. Upewnij się, że jest całkowicie wchłonięty przed nałożeniem makijażu lub użyciem innych produktów do pielęgnacji skóry.

Silne strony

 • Może bardzo szybko maskować cienie pod oczami
 • Może szybciej zmniejszyć obrzęk oczu
 • Szybko się wchłania
 • Pochodzi ze znanej firmy zajmującej się naturalną pielęgnacją skóry
 • Jest wiele dobrych recenzje kremów pod oczy na ten produkt od ludzi, którzy go wypróbowali

Słabości

 • Nie jest oferowana z gwarancją zwrotu pieniędzy
 • Niektórzy klienci mówią, że to nie działa lub nie jest zbyt skuteczne
 • Większość opinii klientów twierdzi, że oferuje tylko tymczasowe wyniki
 • U niektórych osób powoduje podrażnienia skóry

Możesz również sprawdzić - Recenzje kremów pod oczy L'Oreal Revitalift Laser Renew Precision i Recenzje kremu pod oczy Renaderm

Wskazówki dotyczące użytkowania

 • Sprawdź dokładnie składniki i upewnij się, że nie jesteś uczulony na żaden z nich.
 • Jeśli masz bardzo wrażliwą skórę, skonsultuj się z profesjonalistą, zanim użyjesz Odświeżającego kremu pod oczy Origins GinZing.
 • W przypadku podrażnienia skóry przemyć wodą i przerwać stosowanie.
 • Odczekaj kilka minut i upewnij się, że całkowicie się wchłonął, zanim zastosujesz inne formuły pielęgnacyjne lub makijaż.

Ceny i gdzie kupić

15 ml opakowanie Origins GinZing Refreshing Eye Cream jest sprzedawane na stronie internetowej Origins za 31 USD. Jest również sprzedawany przez innych sprzedawców internetowych i jest dostępny w wybranych sklepach detalicznych w Stanach Zjednoczonych.

Ostateczny werdykt

Po dokładnym zbadaniu Origins GinZing Odświeżający krem ​​pod oczy w tym jego skład i opinie klientów o nim, jest to dobry krem ​​pod oczy, podobnie Nasz zespół Plexaderm sprawdził wcześniej.

Świetnie maskuje zmęczone oczy, zwłaszcza cienie pod oczami i opuchliznę. Problem w tym, że jest to produkt bardziej maskujący i nie daje znaczących trwałych efektów w pozbyciu się cieni. Nie działa również na worki pod oczami, drobne linie i zmarszczki.

Ogólnie rzecz biorąc, nadal jest to produkt, który warto kupić, ale istnieje wiele lepszych kremów pod oczy, jeśli chcesz trwale usunąć wszystkie oznaki starzenia się skóry wokół oczu. Możesz to porównać z innymi najwyżej oceniane kremy pod oczy dla lepszej opcji.

Najczęstszymi problemami w okolicy oczu są obrzęki, cienie pod oczami, zmarszczki i kurze łapki oraz utrata nawilżenia. Obecnie na rynku dostępnych jest niezliczona ilość kremów pod oczy, co sprawia, że ​​znalezienie „odpowiedniego”, który spełniałby nasze specyficzne potrzeby pod oczami, wydaje się prawie niemożliwe. Konieczne jest znalezienie produktu, który został opracowany w celu rozwiązania wielu złożonych problemów z okolicą oczu.

Poniżej znajdziesz, naszym zdaniem, jedne z najskuteczniejszych receptur kremów pod oczy dostępnych obecnie na rynku.

Ocena
Nasze najlepsze wybory kremów pod oczy
DermaSet 3D Rollerball Eye Serum
Seal
#1
DermaSet 3D Rollerball Eye Serum
Potencjał do rozjaśniania ciemnych kręgów *
Potencjał zmniejszenia worków / obrzęków *
Zmniejsz drobne linie, zmarszczki, kurze łapki *
Potencjał do zwiększenia nawilżenia *
Potencjał wyciszenia i ukojenia *
Elastyczność oczu
#2
Elastyczność oczu
Potencjał do rozjaśniania ciemnych kręgów *
Potencjał zmniejszenia worków / obrzęków *
Zmniejsz drobne linie, zmarszczki, kurze łapki *
Potencjał do zwiększenia nawilżenia *
Potencjał wyciszenia i ukojenia *
Clarins Eye Revive Beauty Flash Cream
#3
Clarins Eye Revive Beauty Flash Cream
Potencjał do rozjaśniania ciemnych kręgów *
Potencjał zmniejszenia worków / obrzęków *
Zmniejsz drobne linie, zmarszczki, kurze łapki *
Potencjał do zwiększenia nawilżenia *
Potencjał wyciszenia i ukojenia *

10
Recenzje klientów dotyczące Origins Ginzing Odświeżający ...

Recenzje Origins Ginzing

Średnia ocena klientów

1
z 5

Opinie klientów

Jak myślisz, co nam brakuje? Zostaw recenzję i podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
Napisać recenzję

Rozpocznij przegląd pochodzenia Ginzing Odświeżanie ... - Jak ogólnie oceniasz ten produkt

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5000 pozostało znaków.

Wyjaśnienie ?

Polityka prywatności

Wysłanie tej recenzji oznacza, że ​​zgadzasz się na nasze Przejrzyj wskazówki, potwierdzające, że jesteś zweryfikowanym klientem, który kupił produkt i mógł korzystać z towaru lub doświadczył usługi, a także zapewnia tylko rzeczywistą interakcję i doświadczenie bez ukrytych motywów lub ma powiązania lub interesy z firmą w jakikolwiek sposób. Zaznaczając to pole i przesyłając tę ​​recenzję, akceptujesz również, że przesyłanie fałszywych recenzji jest naruszeniem zasad Lci.org.pl Warunki korzystania a takie postępowanie nie będzie tolerowane.

X

Jak przesłać dowód zakupu:

Wykonaj poniższe instrukcje, aby przesłać elektroniczny dowód zakupu.

 • Aby przesłać fizyczny paragon papierowy, po prostu zrób jego zdjęcie aparatem lub telefonem. Możesz także spróbować zrobić zdjęcie za pomocą kamery internetowej komputera.
 • Po zrobieniu zdjęcia zapisz je jako plik JPG, TIF lub PDF.
 • Pamiętaj, że nie możesz przesłać pliku większego niż 2 MB.
 • Następnie wystarczy kliknąć przycisk Przeglądaj i wyszukać plik ze zdjęciem rachunku. Możesz także przeciągnąć i upuścić plik w odpowiednim polu.

Jeśli nadal nie możesz przesłać dowodu zakupu, prosimy Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszej pomocy (poświęć chwilę, aby spojrzeć na przykładowy rachunek poniżej).

proofimg

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Informacje zawarte na tej stronie mają charakter ogólny informacyjny. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do samodzielnego diagnozowania lub samodzielnego leczenia jakiegokolwiek stanu.

* Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.

x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie!
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie! zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

Uwaga: Wyniki mogą się różnić w zależności od skuteczności produktu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do autodiagnozy lub samodzielnego leczenia jakichkolwiek schorzeń.

Jakiekolwiek użycie tej witryny oznacza zgodę na Warunki korzystania i Polityka prywatności wspomniane tutaj.

Klauzula: Informacje podane na tej stronie mają na celu wyłącznie Twoją wiedzę ogólną i nie zastępują profesjonalnej porady medycznej ani leczenia określonych schorzeń. Nie należy wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub choroby bez konsultacji z wykwalifikowanym lekarzem. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących stanu zdrowia należy skonsultować się z lekarzem. Korzystanie z tej witryny jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowane warunki korzystania z tej witryny oraz wszystkie zasady dotyczące witryny. Zobacz nasze Zastrzeżenie medyczne po więcej informacji.

X

Ujawnienie reklamy

Treść, która pojawia się na tej stronie, jest prezentowana jako przegląd w porównaniu z marketingiem porównawczym. Dostarczane informacje obejmują informacje o produktach, przeglądy, przewodniki zakupowe i specyfikacje produktów. Wszystkie znaki towarowe, zarejestrowane znaki towarowe i znaki usługowe wymienione w tej witrynie są własnością ich odpowiednich właścicieli. Jeśli coś jest nieścisłe, skontaktuj się z nami i daj nam znać. Dostarczanie faktów dotyczących produktów pomaga lepiej służyć naszym czytelnikom i dokładności treści.

Poniższa tabela nie obejmuje wszystkich firm ani wszystkich produktów dostępnych na rynku, z wyjątkiem tych, które promujemy jako ich podmioty stowarzyszone. W pełni przestrzegając wytycznych FTC, należy założyć, że wszystkie linki w tabeli są linkami partnerskimi i możemy otrzymać rekompensatę, jeśli klikniesz jeden z nich i dokonasz zakupu. Jesteśmy niezależni, a wyrażone tutaj opinie są naszymi własnymi. Cała zawartość redakcyjna jest napisana bez uprzedzeń i uprzedzeń, niezależnie od sponsorów lub stowarzyszeń stowarzyszonych.
X

Ta zawartość Lci.org.pl została sprawdzona, a także sprawdzona pod kątem faktów, aby zagwarantować możliwie najlepszą dokładność.

Przestrzegamy ścisłej polityki redakcyjnej, szczególnie w odniesieniu do źródeł, z których korzystamy. Nasze artykuły pochodzą z renomowanych stron internetowych, a badania pochodzą z instytucji akademickich i są recenzowane. Możesz kliknąć liczby w nawiasach (1, 2 itd.) I sprawdzić te odniesienia.

Formularz opinii na tej stronie może służyć do zgłaszania treści, które nie są dokładne, aktualne lub w jakikolwiek sposób budzą wątpliwości.

Nie zamierzamy, aby informacje przedstawione w naszych artykułach zastępowały relację medyczną z wykwalifikowanym lekarzem, ani nie stanowią one specjalistycznej porady.