Recenzje kremu pod oczy Retinol Correxion

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.

Czym jest krem ​​pod oczy Retinol Correxion?

Retinol Correxion Eye Cream to przeciwstarzeniowy i przeciwzmarszczkowy krem ​​pod oczy, który według producenta może niwelować oznaki starzenia, cienie i obrzęki wokół oczu. Produkt jest sformułowany przy użyciu czystego retinolu i unikalnej mieszanki minerałów, które działają synergistycznie, aby uzyskać rezultaty.

Krem pod oczy Retinol Correxion
Krem pod oczy Retinol Correxion - poprawia wygląd

Mając to na uwadze, krem ​​ma właściwości odżywcze, nawilżające i lecznicze, które są niezbędne dla młodszych, świeżo wyglądających oczu.

Krem pod oczy Retinol Correxion jest nietłusty i zawiera składniki, które zapobiegają reakcjom alergicznym wrażliwej skóry pod oczami.

Ponieważ retinol ulega degradacji pod wpływem światła i powietrza, opakowanie kremu zostało zaprojektowane tak, aby temu zapobiec, przedłużając jego działanie.

Kto jest producentem kremu pod oczy Retinol Correxion?

Firma produkująca ten krem ​​pod oczy nazywa się RoC SKINCARE, ale Ultra Beauty jest również autoryzowanym sprzedawcą. RoC® twierdzi, że działa od 1957 roku, ma siedzibę w Paryżu i został założony przez dr Jean-Charlesa, znanego farmaceutę.

Twierdzą, że wszystkie składniki użyte w tym kremie pod oczy zostały przetestowane, aby zapewnić konsumentom korzyści bez skutków ubocznych. Sprzedają również wiele innych produktów do pielęgnacji urody na swojej oficjalnej stronie internetowej, która zawiera wiele przydatnych informacji dla konsumentów.

Jak działa krem ​​pod oczy Retinol Correxion?

Składniki tego kremu pod oczy natychmiast wchłaniają się w skórę, wspierając naturalny mechanizm odnowy i odmładzania skóry.

Aktywny na skórze krem ​​pomaga zmniejszyć cienie pod oczami oraz poprawia widoczność zmarszczek i kurzych łapek. Nawilża i odżywia delikatne komórki skóry pod oczami.

Producenci tego kremu twierdzą, że został przebadany przez okulistów i jest odpowiedni dla każdego rodzaju skóry.

Składniki kremu pod oczy Retinol Correxion - czy są bezpieczne i skuteczne?

Skóra wokół oczu jest bardzo delikatna i ważne jest, aby zawsze brać pod uwagę składniki, których używa każdy krem ​​pod oczy. Niezależnie od tego, czy są organiczne, czy nie, należy zbadać składniki, aby upewnić się, że są bezpieczne i stanowią niezbędną część formuły. Producent kremu pod oczy Retinol Correxion wydaje się być pewny swoich składników, z których niektóre obejmują:

 • Heksanian etylu cetearylu - Ten składnik służy jako środek odżywiający skórę i emolient, który jest stosowany w kosmetykach[1]. Znajduje również zastosowanie w produktach do pielęgnacji ciała.
 • Stearynian PEG-100 - Środek zmiękczający, nawilżający i emulgujący, który pomaga oczyścić skórę i włosy[2]; pomaga również w mieszaniu wody i oleju, ułatwiając spłukiwanie.
 • PEG-8 - Są to alkohole tłuszczowe, które wspomagają regenerację skóry i nie powodują podrażnień.
 • Stearynian glicerolu - Ten składnik powstaje w wyniku reakcji gliceryny i kwasu stearynowego. Poprzez redukcję napięcia powierzchniowego tworzy emulsję[3].
 • Trometamina - Jest to roztwór okulistyczny stosowany jako lek przeciwzapalny, który łagodzi swędzenie oczu. Jest również często stosowany w kosmetykach do regulacji poziomu pH.
 • Pantenol - Ten składnik działa przeciwzmarszczkowo i przeciwstarzeniowo. Ponadto ma właściwości wybielające, które pomagają zmniejszyć cienie pod oczami[4].
 • Karbomer - To jest składnik zagęszczający. Działa jako środek dyspergujący, zawieszający i emulgujący w większości produktów do pielęgnacji ciała.
 • Mirystynian izopropylu - To także środek zagęszczający, który ma właściwości nawilżające. Izopropyl jest syntetycznym olejem, dzięki czemu zmniejsza przetłuszczanie się kremu, a także wspomaga wchłanianie preparatu w skórze.

Jakie są zalety kremu pod oczy Retinol Correxion?

 • Krem twierdzi, że zmniejsza widoczność cieni, kurzych łapek i obrzęków oczu.
 • Wykorzystuje mieszankę retinolu i minerałów, o których twierdzi się, że mają zdolność zmniejszania oznak starzenia.
 • Jest hipoalergiczny, co oznacza, że ​​nie może powodować reakcji alergicznych u osób o wrażliwej skórze.
 • Mówi się również, że nie jest komedogenny, a tym samym twierdzi, że nie powoduje zablokowania porów podczas stosowania.

Jakie są wady kremu pod oczy Retinol Correxion?

 • Nie jest jasne, czy cienie lub opuchlizna powrócą, jeśli pacjent przestanie używać kremu.
 • Krem może powodować podrażnienia, jeśli dostanie się do oczu.
 • Może być przydatny tylko w przypadku zmarszczek pod oczami, a nie całej twarzy.
 • Użytkownicy mogą czekać do 12 tygodni, aby zobaczyć zauważalne zmiany.

FAQ

Jak stosować krem ​​pod oczy Retinol Correxion?

Krem nakładać małymi kropkami na okolice oczu raz lub dwa razy dziennie i delikatnie wmasowywać aż do wchłonięcia.

Ile kosztuje krem ​​pod oczy Retinol Correxion?

Produkt nie jest dostępny w sprzedaży na oficjalnej stronie internetowej, więc cena może się różnić w zależności od sprzedawcy. Jednak w jednym ze sklepów detalicznych tubka kremu pod oczy o pojemności 0.5 uncji kosztuje 24.99 USD

Jakie są zasady zwrotu kremu pod oczy Retinol Correxion?

Ponieważ produkt nie jest obecnie sprzedawany na oficjalnej stronie internetowej, zasady dotyczące zwrotów mogą się różnić w zależności od sprzedawcy.

Czy krem ​​pod oczy Retinol Correxion oferuje bezpłatną wersję próbną?

Producent nie oferuje bezpłatnych prób tego produktu. Jednak konsumenci mogą skontaktować się bezpośrednio z firmą, aby zapytać, czy są dostępne bezpłatne próbki.

Recenzja kremu pod oczy Retinol Correxion - ostateczny werdykt

Okolica pod oczami jest wrażliwa i łatwo ulegająca wpływom światła słonecznego i innych trudnych warunków, przez co jest podatna na marszczenie i starzenie. Ponieważ ta skóra jest prawie zawsze odsłonięta, trudno ją chronić przed żywiołami. Ten krem ​​do skóry twierdzi, że zapewnia ochronę skóry wokół oczu, korygując i zapobiegając oznakom starzenia.

Jest sprzedawany jako środek pomagający usunąć cienie pod oczami, zmniejszyć kurze łapki i zmniejszyć obrzęki, co brzmi imponująco. Jednak to, co może powstrzymać potencjalnych nabywców przed wypróbowaniem tego produktu, to fakt, że nie ma w nim wyraźnej wzmianki o dodaniu składników syntetycznych. Ten krem ​​również nie zapewnia klientom szybkich rezultatów, a zmiany mogą się różnić w zależności od osoby.

Użytkownicy mogą również odczuwać lekkie podrażnienie, jeśli krem ​​dostanie się do oczu i nie ma gwarancji, że rezultaty będą trwałe lub że zmarszczki powrócą po zaprzestaniu stosowania.

Na rynku jest wiele kremów pod oczy, które mogą oferować podobne lub lepsze rozwiązania przeciwstarzeniowe. Zawsze dobrze jest sprawdzić wszystkie opcje pod względem formuł, cen i oczywiście potencjalnych wyników.

Najczęstszymi problemami w okolicy oczu są obrzęki, cienie pod oczami, zmarszczki i kurze łapki oraz utrata nawilżenia. Obecnie na rynku dostępnych jest niezliczona ilość kremów pod oczy, co sprawia, że ​​znalezienie „odpowiedniego”, który spełniałby nasze specyficzne potrzeby pod oczami, wydaje się prawie niemożliwe. Konieczne jest znalezienie produktu, który został opracowany w celu rozwiązania wielu złożonych problemów z okolicą oczu.

Poniżej znajdziesz, naszym zdaniem, jedne z najskuteczniejszych receptur kremów pod oczy dostępnych obecnie na rynku.

Ocena
Nasze najlepsze wybory kremów pod oczy
DermaSet 3D Rollerball Eye Serum
Seal
#1
DermaSet 3D Rollerball Eye Serum
Potencjał do rozjaśniania ciemnych kręgów *
Potencjał zmniejszenia worków / obrzęków *
Zmniejsz drobne linie, zmarszczki, kurze łapki *
Potencjał do zwiększenia nawilżenia *
Potencjał wyciszenia i ukojenia *
Elastyczność oczu
#2
Elastyczność oczu
Potencjał do rozjaśniania ciemnych kręgów *
Potencjał zmniejszenia worków / obrzęków *
Zmniejsz drobne linie, zmarszczki, kurze łapki *
Potencjał do zwiększenia nawilżenia *
Potencjał wyciszenia i ukojenia *
Clarins Eye Revive Beauty Flash Cream
#3
Clarins Eye Revive Beauty Flash Cream
Potencjał do rozjaśniania ciemnych kręgów *
Potencjał zmniejszenia worków / obrzęków *
Zmniejsz drobne linie, zmarszczki, kurze łapki *
Potencjał do zwiększenia nawilżenia *
Potencjał wyciszenia i ukojenia *

0
Recenzje klientów dotyczące kremu pod oczy Retinol Correxion

Recenzje kremu pod oczy Retinol Correxion

Średnia ocena klientów

1
z 5

Opinie klientów

Jak myślisz, co nam brakuje? Zostaw recenzję i podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
Napisać recenzję

Rozpocznij recenzję kremu pod oczy Retinol Correxion - jak ogólnie oceniasz ten produkt

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5000 pozostało znaków.

Wyjaśnienie ?

Polityka prywatności

Wysłanie tej recenzji oznacza, że ​​zgadzasz się na nasze Przejrzyj wskazówki, potwierdzające, że jesteś zweryfikowanym klientem, który kupił produkt i mógł korzystać z towaru lub doświadczył usługi, a także zapewnia tylko rzeczywistą interakcję i doświadczenie bez ukrytych motywów lub ma powiązania lub interesy z firmą w jakikolwiek sposób. Zaznaczając to pole i przesyłając tę ​​recenzję, akceptujesz również, że przesyłanie fałszywych recenzji jest naruszeniem zasad Lci.org.pl Warunki korzystania a takie postępowanie nie będzie tolerowane.

X

Jak przesłać dowód zakupu:

Wykonaj poniższe instrukcje, aby przesłać elektroniczny dowód zakupu.

 • Aby przesłać fizyczny paragon papierowy, po prostu zrób jego zdjęcie aparatem lub telefonem. Możesz także spróbować zrobić zdjęcie za pomocą kamery internetowej komputera.
 • Po zrobieniu zdjęcia zapisz je jako plik JPG, TIF lub PDF.
 • Pamiętaj, że nie możesz przesłać pliku większego niż 2 MB.
 • Następnie wystarczy kliknąć przycisk Przeglądaj i wyszukać plik ze zdjęciem rachunku. Możesz także przeciągnąć i upuścić plik w odpowiednim polu.

Jeśli nadal nie możesz przesłać dowodu zakupu, prosimy Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszej pomocy (poświęć chwilę, aby spojrzeć na przykładowy rachunek poniżej).

proofimg

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Informacje zawarte na tej stronie mają charakter ogólny informacyjny. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do samodzielnego diagnozowania lub samodzielnego leczenia jakiegokolwiek stanu.

* Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.

x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie!
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie! zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

Uwaga: Wyniki mogą się różnić w zależności od skuteczności produktu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do autodiagnozy lub samodzielnego leczenia jakichkolwiek schorzeń.

Jakiekolwiek użycie tej witryny oznacza zgodę na Warunki korzystania i Polityka prywatności wspomniane tutaj.

Klauzula: Informacje podane na tej stronie mają na celu wyłącznie Twoją wiedzę ogólną i nie zastępują profesjonalnej porady medycznej ani leczenia określonych schorzeń. Nie należy wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub choroby bez konsultacji z wykwalifikowanym lekarzem. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących stanu zdrowia należy skonsultować się z lekarzem. Korzystanie z tej witryny jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowane warunki korzystania z tej witryny oraz wszystkie zasady dotyczące witryny. Zobacz nasze Zastrzeżenie medyczne po więcej informacji.

X

Ujawnienie reklamy

Treść, która pojawia się na tej stronie, jest prezentowana jako przegląd w porównaniu z marketingiem porównawczym. Dostarczane informacje obejmują informacje o produktach, przeglądy, przewodniki zakupowe i specyfikacje produktów. Wszystkie znaki towarowe, zarejestrowane znaki towarowe i znaki usługowe wymienione w tej witrynie są własnością ich odpowiednich właścicieli. Jeśli coś jest nieścisłe, skontaktuj się z nami i daj nam znać. Dostarczanie faktów dotyczących produktów pomaga lepiej służyć naszym czytelnikom i dokładności treści.

Poniższa tabela nie obejmuje wszystkich firm ani wszystkich produktów dostępnych na rynku, z wyjątkiem tych, które promujemy jako ich podmioty stowarzyszone. W pełni przestrzegając wytycznych FTC, należy założyć, że wszystkie linki w tabeli są linkami partnerskimi i możemy otrzymać rekompensatę, jeśli klikniesz jeden z nich i dokonasz zakupu. Jesteśmy niezależni, a wyrażone tutaj opinie są naszymi własnymi. Cała zawartość redakcyjna jest napisana bez uprzedzeń i uprzedzeń, niezależnie od sponsorów lub stowarzyszeń stowarzyszonych.
X

Ta zawartość Lci.org.pl została sprawdzona, a także sprawdzona pod kątem faktów, aby zagwarantować możliwie najlepszą dokładność.

Przestrzegamy ścisłej polityki redakcyjnej, szczególnie w odniesieniu do źródeł, z których korzystamy. Nasze artykuły pochodzą z renomowanych stron internetowych, a badania pochodzą z instytucji akademickich i są recenzowane. Możesz kliknąć liczby w nawiasach (1, 2 itd.) I sprawdzić te odniesienia.

Formularz opinii na tej stronie może służyć do zgłaszania treści, które nie są dokładne, aktualne lub w jakikolwiek sposób budzą wątpliwości.

Nie zamierzamy, aby informacje przedstawione w naszych artykułach zastępowały relację medyczną z wykwalifikowanym lekarzem, ani nie stanowią one specjalistycznej porady.