Revive Moisturizing Eye Cream Recenzje

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.

Wiele kobiet czuje się nieswojo z powodu zmarszczek wieku i pojawiających się wokół oczu wraz z upływem lat.

Czują, że wyglądają na starszych i tęsknią za skórą swojej młodości.

Według producenta Revive Moisturizing Eye Cream wykorzystuje naukowo opracowaną formułę, która odnawia komórki i zapewnia im nawilżenie. To przeciwzmarszczkowy krem ​​pod oczy z kolei pomaga zmniejszyć widoczność zmarszczek i bruzd wokół oczu.

Revive nawilżający krem ​​pod oczy
Revive Moisturizing Eye Cream - Ultra Retexturizing, Hydrating Cream

Co to jest Revive nawilżający krem ​​pod oczy?

Revive Moisturising Eye Cream został opracowany specjalnie z myślą o skórze wokół oczu, nawilżając ją i nawilżając, zmniejszając widoczność linii i zmarszczek oraz nadając jej młodzieńczy wygląd.

Zawiera białka modyfikowane biochemicznie, które odświeżają i odnawiają komórki skóry.

Kto jest producentem kremu nawilżającego Revive pod oczy?

Producentem Revive Moisturizing Eye Cream jest Revive, organizacja produkująca kosmetyki i produkty upiększające, takie jak kremy i balsamy. Firma została założona w 1998 roku i ma siedzibę w Houston w Teksasie.

Założycielem był dr Gregory Brown, lekarz i badacz, który opracował bioinżynieryjne białka zdolne do biochemicznego ożywienia skóry.

Jak działa nawilżający krem ​​pod oczy Revive?

Produkt zawiera „technologię bioodnowy”, serię biochemicznie opracowanych białek odkrytych przez dr Gregory'ego Browna, założyciela Revive. Te białka są w stanie ożywić skórę i nadać jej młodzieńczy blask.

Nawilżają również skórę wokół oczu, nadając jej pełniejszy wygląd i zmniejszając widoczność zmarszczek.

Składniki Revive nawilżającego kremu pod oczy - czy są bezpieczne i skuteczne?

Głównymi składnikami aktywnymi produktu są bioinżynieryjne proteiny, które mają zdolność nawilżania i ożywiania wyglądu skóry, czyniąc ją bardziej promienną i młodzieńczą oraz usuwając zmarszczki i linie.
Oto niektóre składniki produktu:

 • Oligopeptide-24: Oligopeptyd[1] który jest mieszanką kwasów tłuszczowych i aminokwasów. Wytwarza kolagen, który spłyca linie i zmarszczki na twarzy. Posiada zdolność stabilizacji komórek skóry. Zawarty w wielu produktach przeciwstarzeniowych.
 • Steareth-20: Polimer syntetyczny; substancja na bazie oleju, która oczyszcza i emulguje twarz. Często zawarty w kremach przeciwstarzeniowych.
 • Gliceryna: Ten składnik jest „substancją utrzymującą wilgoć”, co oznacza, że ​​pobiera wodę. W związku z tym jest idealnym środkiem nawilżającym do skóry twarzy, a zwłaszcza wokół oczu.
 • Wyciąg z Pisum Sativum (grochu): Ten ekstrakt z grochu ma zdolność odżywiania skóry i ochrony przed uszkodzeniami. Często występuje jako składnik produktów przeciwstarzeniowych.
 • Jestem aminokwasami: Składniki białka. Białko to jest w stanie unieść, odświeżyć i nawilżyć skórę, a także prawie wyeliminować pojawianie się zmarszczek i linii.
 • Stearynian glicerolu: Kwas tłuszczowy występujący naturalnie w ludzkim organizmie, a także w oleju roślinnym lub sojowym oraz z ziaren palmowych. Posiada zdolność emulgowania skóry i ochrony przed uszkodzeniami.

Jakie są zalety kremu nawilżającego Revive pod oczy?

 • Może zmniejszyć linie i zmarszczki na skórze wokół oczu
 • Przyspiesza proces odnowy komórek skóry
 • Nawilża i głęboko odżywia skórę wokół oczu
 • Może zlikwidować obrzęki i cienie pod oczami
 • Sprawia, że ​​oczy wydają się jaśniejsze i bardziej wyraziste

Jakie są wady Revive Nawilżający krem ​​pod oczy?

 • Zawiera soję (olej sojowy), która jest powszechnym alergenem
 • Przystępne tylko dla wybranych klientów
 • Białka zostały opracowane biochemicznie
 • Mała ilość produktu w opakowaniu

Może Ci się spodobać: Recenzje Reborneye i Recenzje kremu pod oczy Wexler

FAQ

Jak stosować Revive nawilżający krem ​​pod oczy?

Produkt najlepiej stosować dwa razy dziennie - rano i wieczorem. Niewielką ilość nałożyć na palce i bardzo ostrożnie rozprowadzić na skórze wokół oka. Zostaw go i pozwól mu wyschnąć.

Ile kosztuje nawilżający krem ​​pod oczy Revive?

Aktualny koszt produktu na stronie producenta to 150 $ za jeden pojemnik. W tej chwili wydaje się, że nie ma żadnych zniżek ani ofert specjalnych, które pomogłyby obniżyć tę cenę.

Jakie zasady zwrotów Revive nawilżającego kremu pod oczy?

Jeśli klient jest niezadowolony z zakupu, może otrzymać zwrot pieniędzy za zwrot produktu w ciągu 30 dni od zakupu. Puste pojemniki nie będą honorowane zwrotem pieniędzy. Koszty wysyłki i obsługi ponosi klient.

Pamiętaj, że jeśli otrzymałeś również próbki produktów, musisz je również zwrócić lub ryzykować poniesieniem dodatkowych opłat. Zwrot kosztów obejmuje tylko przedmioty zakupione na stronie producenta.

Czy nawilżający krem ​​pod oczy Revive oferuje bezpłatną wersję próbną?

Według wcześniejszych recenzji produkt był oferowany w przeszłości w bezpłatnej wersji próbnej, a czasami oferowane są próbki. W tej chwili nie wydaje się, aby była to próba, a produkt nie jest oferowany po obniżonej cenie.

Revive Nawilżający krem ​​pod oczy - ostateczny werdykt

Ten produkt został zaprojektowany przez Revive, znaną organizację kosmetyczną założoną przez lekarza na podstawie jego badań nad rewitalizacją skóry.

To najlepiej oceniany krem ​​pod oczy koncentruje się oczywiście na skórze nad i pod okiem. Niestety duża nazwa oznacza, że ​​ten produkt nie jest dostępny dla bardzo wielu ludzi. Co więcej, trudno jest ogarnąć głowę ideą rozprowadzania biochemicznie wynalezionych białek na całej twarzy.

Z drugiej strony bardzo pomocny jest produkt, który może zlikwidować obrzęki i cienie pod oczami. Opinia klientów była dość pozytywna na temat wyników produktu.

Niektórzy klienci byli bardzo zadowoleni, mówiąc, że produkt pozbył się drobnych zmarszczek wokół oczu. Byli też klienci, którzy powiedzieli, że produkt nie zrobił dla nich wiele.

Kolejną wadą tego produktu jest liczba zawartych w nim składników wypełniacza. To zawsze zwiększa prawdopodobieństwo nietolerancji przez klientów na jedną lub więcej substancji. Upewnij się, że dokładnie zbadałeś składniki, zanim zaczniesz używać tego produktu.

Najczęstszymi problemami w okolicy oczu są obrzęki, cienie pod oczami, zmarszczki i kurze łapki oraz utrata nawilżenia. Obecnie na rynku dostępnych jest niezliczona ilość kremów pod oczy, co sprawia, że ​​znalezienie „odpowiedniego”, który spełniałby nasze specyficzne potrzeby pod oczami, wydaje się prawie niemożliwe. Konieczne jest znalezienie produktu, który został opracowany w celu rozwiązania wielu złożonych problemów z okolicą oczu.

Poniżej znajdziesz, naszym zdaniem, jedne z najskuteczniejszych receptur kremów pod oczy dostępnych obecnie na rynku.

Ocena
Nasze najlepsze wybory kremów pod oczy
DermaSet 3D Rollerball Eye Serum
Seal
#1
DermaSet 3D Rollerball Eye Serum
Potencjał do rozjaśniania ciemnych kręgów *
Potencjał zmniejszenia worków / obrzęków *
Zmniejsz drobne linie, zmarszczki, kurze łapki *
Potencjał do zwiększenia nawilżenia *
Potencjał wyciszenia i ukojenia *
Elastyczność oczu
#2
Elastyczność oczu
Potencjał do rozjaśniania ciemnych kręgów *
Potencjał zmniejszenia worków / obrzęków *
Zmniejsz drobne linie, zmarszczki, kurze łapki *
Potencjał do zwiększenia nawilżenia *
Potencjał wyciszenia i ukojenia *
Clarins Eye Revive Beauty Flash Cream
#3
Clarins Eye Revive Beauty Flash Cream
Potencjał do rozjaśniania ciemnych kręgów *
Potencjał zmniejszenia worków / obrzęków *
Zmniejsz drobne linie, zmarszczki, kurze łapki *
Potencjał do zwiększenia nawilżenia *
Potencjał wyciszenia i ukojenia *

0
Recenzje klientów dotyczące ReVive Eye

Revive Moisturizing Eye Cream Recenzje

Średnia ocena klientów

1
z 5

Opinie klientów

Jak myślisz, co nam brakuje? Zostaw recenzję i podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
Napisać recenzję

Rozpocznij recenzję ReVive Eye - jak ogólnie oceniasz ten produkt

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5000 pozostało znaków.

Wyjaśnienie ?

Polityka prywatności

Wysłanie tej recenzji oznacza, że ​​zgadzasz się na nasze Przejrzyj wskazówki, potwierdzające, że jesteś zweryfikowanym klientem, który kupił produkt i mógł korzystać z towaru lub doświadczył usługi, a także zapewnia tylko rzeczywistą interakcję i doświadczenie bez ukrytych motywów lub ma powiązania lub interesy z firmą w jakikolwiek sposób. Zaznaczając to pole i przesyłając tę ​​recenzję, akceptujesz również, że przesyłanie fałszywych recenzji jest naruszeniem zasad Lci.org.pl Warunki korzystania a takie postępowanie nie będzie tolerowane.

X

Jak przesłać dowód zakupu:

Wykonaj poniższe instrukcje, aby przesłać elektroniczny dowód zakupu.

 • Aby przesłać fizyczny paragon papierowy, po prostu zrób jego zdjęcie aparatem lub telefonem. Możesz także spróbować zrobić zdjęcie za pomocą kamery internetowej komputera.
 • Po zrobieniu zdjęcia zapisz je jako plik JPG, TIF lub PDF.
 • Pamiętaj, że nie możesz przesłać pliku większego niż 2 MB.
 • Następnie wystarczy kliknąć przycisk Przeglądaj i wyszukać plik ze zdjęciem rachunku. Możesz także przeciągnąć i upuścić plik w odpowiednim polu.

Jeśli nadal nie możesz przesłać dowodu zakupu, prosimy Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszej pomocy (poświęć chwilę, aby spojrzeć na przykładowy rachunek poniżej).

proofimg

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Informacje zawarte na tej stronie mają charakter ogólny informacyjny. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do samodzielnego diagnozowania lub samodzielnego leczenia jakiegokolwiek stanu.

* Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.

x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie!
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie! zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

Uwaga: Wyniki mogą się różnić w zależności od skuteczności produktu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do autodiagnozy lub samodzielnego leczenia jakichkolwiek schorzeń.

Jakiekolwiek użycie tej witryny oznacza zgodę na Warunki korzystania i Polityka prywatności wspomniane tutaj.

Klauzula: Informacje podane na tej stronie mają na celu wyłącznie Twoją wiedzę ogólną i nie zastępują profesjonalnej porady medycznej ani leczenia określonych schorzeń. Nie należy wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub choroby bez konsultacji z wykwalifikowanym lekarzem. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących stanu zdrowia należy skonsultować się z lekarzem. Korzystanie z tej witryny jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowane warunki korzystania z tej witryny oraz wszystkie zasady dotyczące witryny. Zobacz nasze Zastrzeżenie medyczne po więcej informacji.

X

Ujawnienie reklamy

Treść, która pojawia się na tej stronie, jest prezentowana jako przegląd w porównaniu z marketingiem porównawczym. Dostarczane informacje obejmują informacje o produktach, przeglądy, przewodniki zakupowe i specyfikacje produktów. Wszystkie znaki towarowe, zarejestrowane znaki towarowe i znaki usługowe wymienione w tej witrynie są własnością ich odpowiednich właścicieli. Jeśli coś jest nieścisłe, skontaktuj się z nami i daj nam znać. Dostarczanie faktów dotyczących produktów pomaga lepiej służyć naszym czytelnikom i dokładności treści.

Poniższa tabela nie obejmuje wszystkich firm ani wszystkich produktów dostępnych na rynku, z wyjątkiem tych, które promujemy jako ich podmioty stowarzyszone. W pełni przestrzegając wytycznych FTC, należy założyć, że wszystkie linki w tabeli są linkami partnerskimi i możemy otrzymać rekompensatę, jeśli klikniesz jeden z nich i dokonasz zakupu. Jesteśmy niezależni, a wyrażone tutaj opinie są naszymi własnymi. Cała zawartość redakcyjna jest napisana bez uprzedzeń i uprzedzeń, niezależnie od sponsorów lub stowarzyszeń stowarzyszonych.
X

Ta zawartość Lci.org.pl została sprawdzona, a także sprawdzona pod kątem faktów, aby zagwarantować możliwie najlepszą dokładność.

Przestrzegamy ścisłej polityki redakcyjnej, szczególnie w odniesieniu do źródeł, z których korzystamy. Nasze artykuły pochodzą z renomowanych stron internetowych, a badania pochodzą z instytucji akademickich i są recenzowane. Możesz kliknąć liczby w nawiasach (1, 2 itd.) I sprawdzić te odniesienia.

Formularz opinii na tej stronie może służyć do zgłaszania treści, które nie są dokładne, aktualne lub w jakikolwiek sposób budzą wątpliwości.

Nie zamierzamy, aby informacje przedstawione w naszych artykułach zastępowały relację medyczną z wykwalifikowanym lekarzem, ani nie stanowią one specjalistycznej porady.