Recenzja kremów pod oczy - czy kremy pod oczy naprawdę działają?

Od redukcji obrzęków po zminimalizowanie cieni, znaleźliśmy najlepsze kremy pod oczy na każdą potrzebę.

Jak wybrać najlepszy krem ​​pod oczy?

Wokół oczu pojawia się jeden z najwcześniejszych objawów starzenia. Ten obszar jest podatny na zmarszczek ponieważ skóra jest niezwykle delikatna. Sposób starzenia się skóry zależy od wielu czynników, takich jak genetyka, czynniki środowiskowe i wiek.

Kremy do oczu
Kremy do oczu

Wraz z wiekiem nasza skóra w naturalny sposób wytwarza mniej kolagenu, co powoduje zmniejszenie elastyczności. W związku z tym włókna elastyny ​​zaczynają tracić swoją elastyczność, co skutkuje niemożnością utrzymania jędrności. Resztkowe uszkodzenia spowodowane wieloletnimi stresorami (słońce, toksyny i stres) przyspieszają powstawanie drobnych linii i zmarszczek, znanych również jako kurze łapki.

Niestety zmarszczki to nie jedyny problem, z którym boryka się delikatna skóra wokół oczu. Obrzęk i opuchlizna mogą powodować opadanie powieki i okolice pod oczami, cienie pod oczami może również sprawić, że kobieta będzie wyglądać na starszą i bardziej zmęczoną.

Dr Troccoli, MD, FAAD Wykształcony na Harvardzie dermatolog stwierdza, że ​​„wraz z wiekiem kobiety mogą również tracić tłuszcz pod oczami, powodując wrażenie wydrążonych oczu. Te problemy mogą się pogarszać wraz ze starzeniem się kobiety, chyba że zostaną podjęte działania mające na celu powstrzymanie i odwrócenie tych problemów ze wzrokiem ”. Schemat pielęgnacji skóry obejmujący krem ​​przeciwzmarszczkowy pod oczy jest niezbędny.

Jak ewoluowały kremy przeciwdziałające efektom starzenia się oczu?

Kremy pod oczy zmieniły się dramatycznie na przestrzeni lat. Przeszli od samodzielnych preparatów ukierunkowanych na jeden konkretny problem do preparatów, które są ukierunkowane na wiele problemów, takich jak drobne linie, zmarszczki, cienie i obrzęki w jednym produkcie.

Te zaawansowane technologicznie, wysokiej jakości kremy pod oczy zawierają składniki zwiększające nawilżenie, redukujące zmarszczki, rozjaśniające cienie pod oczami i zmniejszające obrzęki, które radykalnie zredukują widoczne oznaki starzenia.

Jaki krem ​​pod oczy zalecają dermatolodzy?

Bez intensywnego nawilżenia delikatna skóra może się rozciągać i marszczyć z powodu napięcia i suchości skóry.

Dermatolodzy zalecają poszukiwanie składników nawilżających, takich jak kwas hialuronowy - stosowany w środkach nawilżających, aby radykalnie zwiększyć nawilżenie.

  • Peptydy, takie jak Acetyl Hexapeptide-8 (Argireline), Palmitoil Oligopeptide i Palmitoyl Tetrapeptide-7 (Matrixyl 3000) mają kliniczne dowody redukcji zmarszczek do 45% (źródło).
  • Syn-Ake to kolejny potężny składnik zostało pokazane zmniejszenie głębokości zmarszczek o 52%.
  • W przypadku kobiet cierpiących na obrzęki produkty zawierające ekstrakty z arniki, rumianku lub ogórka mogą pomóc w ograniczeniu obrzęku do minimum. Niedawny Badania wykazał, że witamina K może być również potężnym narzędziem w walce z cieniami pod oczami.

Jeśli chodzi o wybór, istnieje ogromna liczba opcji przeciwstarzeniowy krem ​​pod oczy.

Jak wybierasz?

Powinieneś używać produktu, który zawiera kluczowe składniki poparte dowodami naukowymi, które odpowiadają Twoim konkretnym potrzebom w zakresie pielęgnacji oczu.

Szukaj składników, które skutecznie spłycają drobne linie i zmarszczki, cienie pod oczami i obrzęki, jednocześnie zwiększając nawilżenie i jędrność skóry.

Pamiętaj, że oczy są naszą najbardziej ponętną, wyrazistą cechą, a utrzymywanie gładkiej i promiennej skóry wokół oczu pomoże nam zachować atrakcyjność i zaangażowanie przez całe życie.

Najczęstszymi problemami w okolicy oczu są obrzęki, cienie pod oczami, zmarszczki i kurze łapki oraz utrata nawilżenia. Obecnie na rynku dostępnych jest niezliczona ilość kremów pod oczy, co sprawia, że ​​znalezienie „odpowiedniego”, który spełniałby nasze specyficzne potrzeby pod oczami, wydaje się prawie niemożliwe. Konieczne jest znalezienie produktu, który został opracowany w celu rozwiązania wielu złożonych problemów z okolicą oczu.

Poniżej znajdziesz, naszym zdaniem, jedne z najskuteczniejszych receptur kremów pod oczy dostępnych obecnie na rynku.

Ocena
Nasze najlepsze wybory kremów pod oczy
DermaSet 3D Rollerball Eye Serum
Seal
#1
DermaSet 3D Rollerball Eye Serum
Potencjał do rozjaśniania ciemnych kręgów *
Potencjał zmniejszenia worków / obrzęków *
Zmniejsz drobne linie, zmarszczki, kurze łapki *
Potencjał do zwiększenia nawilżenia *
Potencjał wyciszenia i ukojenia *
Elastyczność oczu
#2
Elastyczność oczu
Potencjał do rozjaśniania ciemnych kręgów *
Potencjał zmniejszenia worków / obrzęków *
Zmniejsz drobne linie, zmarszczki, kurze łapki *
Potencjał do zwiększenia nawilżenia *
Potencjał wyciszenia i ukojenia *
Clarins Eye Revive Beauty Flash Cream
#3
Clarins Eye Revive Beauty Flash Cream
Potencjał do rozjaśniania ciemnych kręgów *
Potencjał zmniejszenia worków / obrzęków *
Zmniejsz drobne linie, zmarszczki, kurze łapki *
Potencjał do zwiększenia nawilżenia *
Potencjał wyciszenia i ukojenia *

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Informacje zawarte na tej stronie mają charakter ogólny informacyjny. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do samodzielnego diagnozowania lub samodzielnego leczenia jakiegokolwiek stanu.

* Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Przewodniki dotyczące korzystania z rekomendacji i referencji”.