Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.

Czym jest mydło do twarzy w płynie Clinique?

Clinique Liquid Facial Soap Mild Formula to środek oczyszczający. Istotną cechą tego środka czyszczącego jest to, że zapobiega nadmiernemu wysuszeniu skóry. Jego łagodna formuła zapewnia, że ​​Twoja skóra nie zostaje pozbawiona ochronnych lipidów. Zachowana jest równowaga wilgoci w skórze, dzięki czemu nie odczuwa się napięcia, nie ma też pęknięć w wyniku przesuszenia.

Kto jest producentem mydła do twarzy w płynie Clinique?

Marka stojąca za tym środkiem do mycia twarzy jest znana jako Clinique. Ta profesjonalna marka oferuje kilka linii do pielęgnacji skóry i formułowanych produktów.

Marka zasłynęła dzięki swoim profesjonalnym doradcom, którzy byli pionierami w formułowaniu kilku produktów do pielęgnacji skóry dla różnych typów skóry. Marka została później przejęta przez Astee Lauder.

Składniki mydła w płynie do twarzy Clinique - czy są bezpieczne i skuteczne?

Mydło w płynie do twarzy Clinique

Poniżej omówiono niektóre aktywne składniki środka czyszczącego:

 • woda - Usuwa toksyny ze skóry, jednocześnie ją oczyszczając. Nawilża skórę.
 • Sacharoza - Równoważy poziom wilgoci.
 • Hialuronian sodu - Nawilża skórę nie powodując podrażnień. Zwiększa zdolność skóry do zatrzymywania wody.

Jak działa mydło w płynie Clinique?

Clinique Liquid Facial Soap-Mild Formula działa poprzez poluzowanie powierzchniowych płatków skóry. W rezultacie pozostaje czysta i odświeżona skóra. Jednak firma kosmetyczna z siedzibą dermatologów twierdzi, że skóra nie jest sucha ani nawet napięta. To mydło w płynie działa głęboko i delikatnie oczyszczając. Co więcej, spłukiwanie jest również dość łatwe. Do tego środka czyszczącego dołączony jest również dozownik z pompką, który pozwala kontrolować ilość potrzebnego mydła. Działanie mydła w płynie Clinique można dodatkowo wzmocnić dzięki szczoteczce oczyszczającej Sonic System. Ta szczotka twierdzi, że delikatnie i głęboko złuszcza skórę.

Jakie są zalety mydła do twarzy w płynie Clinique?

 • Delikatnie oczyszcza skórę bez zdzierania.
 • Dokładnie usuwa brud, nadmiar oleju i zanieczyszczenia.
 • Pozostawia skórę komfortową, czystą i odświeżoną.
 • Może pomóc łatwo usunąć uporczywy makijaż ze skóry.
 • Może utrzymać płyn wewnątrz skóry w nienaruszonym stanie, jednocześnie poprawiając zdrowie skóry.

Jakie są wady mydła do twarzy w płynie Clinique?

 • Osoby ze skórą suchą i bardzo suchą mogą nie uznać tego suplementu za skuteczny. Nie jest również polecany dla osób ze skórą reaktywną do wrażliwej.
 • Niektórzy użytkownicy skarżyli się na pieczenie i pieczenie skóry podczas stosowania tego środka do mycia twarzy.

Jak używać mydła w płynie do twarzy Clinique?

Po prostu weź małą porcję mydła w płynie do twarzy na dłoń. Zbierz mydło i nałóż pianę na twarz. Delikatnie nałóż pianę na skórę, aby została delikatnie oczyszczona. Postępuj zgodnie z tym krokiem, dokładnie spłukując skórę wodą, a następnie osuszając ją. Można go stosować dwa razy dziennie lub zgodnie z zaleceniem dermatologa. Osoby o wrażliwej skórze mogą również rozważyć zastosowanie łagodnego kremu nawilżającego po umyciu twarzy.

Czy pokaże wyniki?

Ten środek czyszczący występuje w trzech rodzajach skóry i należy bardzo uważać, wybierając odpowiedni rodzaj skóry. Jeśli tak się stanie, najprawdopodobniej zaczną pojawiać się wyniki. Wielu konsumentów twierdziło, że to mydło w płynie do twarzy sprawiło, że ich skóra stała się tak miękka, że ​​nie trzeba było później stosować żadnego kremu nawilżającego. Osoby o suchej, wrażliwej skórze rzeczywiście zauważyły ​​różnicę. Istnieją jednak również recenzje, które twierdzą, że użytkownicy tego środka czyszczącego otrzymali suchą, łuszczącą się skórę. Prawdopodobnie głównym powodem tego był niewłaściwy dobór rodzaju skóry.

Skutki uboczne mydła w płynie Clinique

Nie ma żadnych widocznych skutków ubocznych produktu. Jeśli jednak Twoja skóra jest wrażliwa i łatwo ulega podrażnieniom, duża zawartość sodu w tym mydle w płynie może powodować swędzenie skóry.

Jakie są recenzje dotyczące mydła do twarzy w płynie Clinique?

Mieszane recenzje można znaleźć w sesji informacji zwrotnej, wskazując, w jaki sposób ten środek do oczyszczania twarzy działa inaczej u różnych osób. Jeden z klientów powiedział, że ten środek czyszczący działał na nią dobrze. We wczesnych latach czterdziestych suplement ten był w stanie oczyścić jej skórę, czyniąc ją miękką i nawilżoną. Używa go od ponad 40 roku i obiecuje, że będzie nadal go kupować. Inny klient twierdzi, że sprzedawca jest autentyczny, ponieważ twierdzi, że produkt nie ma „certyfikowanej żółtej naklejki”. Dlatego zaleca kupowanie bezpośrednio w klinice.

Recenzja mydła w płynie Clinique - ostateczny werdykt

Ten środek do mycia twarzy jest świetny, jeśli chodzi o oczyszczanie skóry. Jest również bardzo konkurencyjny na rynku, ponieważ ma wielu potencjalnych nabywców. Produkt nie jest jednak odpowiedni dla niektórych typów skóry. Przed zastosowaniem tego suplementu należy skonsultować się z dermatologiem w sprawie rodzaju skóry.

Teraz, gdy już wiesz, jak priorytetem powinno być używanie dobrego środka do oczyszczania twarzy, miejmy nadzieję, że upewnisz się, że jest to część Twojej diety. Dobry środek do mycia twarzy może sprawić, że Twoja twarz będzie wolna od brudu i zanieczyszczeń, a na dłuższą metę może zapewnić młodszy wygląd skóry.

Poniżej znajdują się, naszym zdaniem, jedne z najlepszych produktów do oczyszczania twarzy dostępnych obecnie na rynku.

Ocena
Nasze najlepsze wybory produktów do mycia twarzy
Tonik do twarzy
Seal
#1
Tonik do twarzy
Usuwa oleje i zanieczyszczenia z porów *
Nawilża i nawilża skórę *
Pomaga zapobiegać wypryskom i niedoskonałościom skóry *
Jakość składników *
Popraw elastyczność i jędrność skóry *
Cetaphil Daily Facial Cleanser
#2
Cetaphil Daily Facial Cleanser
Usuwa oleje i zanieczyszczenia z porów *
Nawilża i nawilża skórę *
Pomaga zapobiegać wypryskom i niedoskonałościom skóry *
Jakość składników *
Popraw elastyczność i jędrność skóry *
Artistry Essential Hydrating Cleanser
#3
Artistry Essential Hydrating Cleanser
Usuwa oleje i zanieczyszczenia z porów *
Nawilża i nawilża skórę *
Pomaga zapobiegać wypryskom i niedoskonałościom skóry *
Jakość składników *
Popraw elastyczność i jędrność skóry *

0
Recenzje klientów dotyczące Mydło do twarzy w płynie Clinique

Clinique Liquid Mydło do twarzy Recenzje

Średnia ocena klientów

1
z 5

Opinie klientów

Jak myślisz, co nam brakuje? Zostaw recenzję i podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
Napisać recenzję

Rozpocznij recenzję Mydła do twarzy w płynie Clinique - Jak ogólnie oceniasz ten produkt

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5000 pozostało znaków.

Wyjaśnienie ?

Polityka prywatności

Wysłanie tej recenzji oznacza, że ​​zgadzasz się na nasze Przejrzyj wskazówki, potwierdzające, że jesteś zweryfikowanym klientem, który kupił produkt i mógł korzystać z towaru lub doświadczył usługi, a także zapewnia tylko rzeczywistą interakcję i doświadczenie bez ukrytych motywów lub ma powiązania lub interesy z firmą w jakikolwiek sposób. Zaznaczając to pole i przesyłając tę ​​recenzję, akceptujesz również, że przesyłanie fałszywych recenzji jest naruszeniem zasad Lci.org.pl Warunki korzystania a takie postępowanie nie będzie tolerowane.

X

Jak przesłać dowód zakupu:

Wykonaj poniższe instrukcje, aby przesłać elektroniczny dowód zakupu.

 • Aby przesłać fizyczny paragon papierowy, po prostu zrób jego zdjęcie aparatem lub telefonem. Możesz także spróbować zrobić zdjęcie za pomocą kamery internetowej komputera.
 • Po zrobieniu zdjęcia zapisz je jako plik JPG, TIF lub PDF.
 • Pamiętaj, że nie możesz przesłać pliku większego niż 2 MB.
 • Następnie wystarczy kliknąć przycisk Przeglądaj i wyszukać plik ze zdjęciem rachunku. Możesz także przeciągnąć i upuścić plik w odpowiednim polu.

Jeśli nadal nie możesz przesłać dowodu zakupu, prosimy Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszej pomocy (poświęć chwilę, aby spojrzeć na przykładowy rachunek poniżej).

proofimg

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Informacje zawarte na tej stronie mają charakter ogólny informacyjny. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do samodzielnego diagnozowania lub samodzielnego leczenia jakiegokolwiek stanu.

* Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.

x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie!
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie! zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

Uwaga: Wyniki mogą się różnić w zależności od skuteczności produktu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do autodiagnozy lub samodzielnego leczenia jakichkolwiek schorzeń.

Jakiekolwiek użycie tej witryny oznacza zgodę na Warunki korzystania i Polityka prywatności wspomniane tutaj.

Klauzula: Informacje podane na tej stronie mają na celu wyłącznie Twoją wiedzę ogólną i nie zastępują profesjonalnej porady medycznej ani leczenia określonych schorzeń. Nie należy wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub choroby bez konsultacji z wykwalifikowanym lekarzem. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących stanu zdrowia należy skonsultować się z lekarzem. Korzystanie z tej witryny jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowane warunki korzystania z tej witryny oraz wszystkie zasady dotyczące witryny. Zobacz nasze Zastrzeżenie medyczne po więcej informacji.

X

Ujawnienie reklamy

Treść, która pojawia się na tej stronie, jest prezentowana jako przegląd w porównaniu z marketingiem porównawczym. Dostarczane informacje obejmują informacje o produktach, przeglądy, przewodniki zakupowe i specyfikacje produktów. Wszystkie znaki towarowe, zarejestrowane znaki towarowe i znaki usługowe wymienione w tej witrynie są własnością ich odpowiednich właścicieli. Jeśli coś jest nieścisłe, skontaktuj się z nami i daj nam znać. Dostarczanie faktów dotyczących produktów pomaga lepiej służyć naszym czytelnikom i dokładności treści.

Poniższa tabela nie obejmuje wszystkich firm ani wszystkich produktów dostępnych na rynku, z wyjątkiem tych, które promujemy jako ich podmioty stowarzyszone. W pełni przestrzegając wytycznych FTC, należy założyć, że wszystkie linki w tabeli są linkami partnerskimi i możemy otrzymać rekompensatę, jeśli klikniesz jeden z nich i dokonasz zakupu. Jesteśmy niezależni, a wyrażone tutaj opinie są naszymi własnymi. Cała zawartość redakcyjna jest napisana bez uprzedzeń i uprzedzeń, niezależnie od sponsorów lub stowarzyszeń stowarzyszonych.
X

Ta zawartość Lci.org.pl została sprawdzona, a także sprawdzona pod kątem faktów, aby zagwarantować możliwie najlepszą dokładność.

Przestrzegamy ścisłej polityki redakcyjnej, szczególnie w odniesieniu do źródeł, z których korzystamy. Nasze artykuły pochodzą z renomowanych stron internetowych, a badania pochodzą z instytucji akademickich i są recenzowane. Możesz kliknąć liczby w nawiasach (1, 2 itd.) I sprawdzić te odniesienia.

Formularz opinii na tej stronie może służyć do zgłaszania treści, które nie są dokładne, aktualne lub w jakikolwiek sposób budzą wątpliwości.

Nie zamierzamy, aby informacje przedstawione w naszych artykułach zastępowały relację medyczną z wykwalifikowanym lekarzem, ani nie stanowią one specjalistycznej porady.