Recenzja żelu do peelingu twarzy Cocoage: czy jest bezpieczny i skuteczny?

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.

Przegląd żelu do peelingu twarzy Cocoage

Peeling do twarzy Cocoage to produkt do pielęgnacji skóry, który pomaga w usuwaniu przebarwień i szorstkości skóry twarzy. Ten żel zawiera połączenie dobrze dobranych naturalnych składników, które działają, aby usunąć głęboko osadzone zanieczyszczenia brudu na twarzy, pozostawiając gładką i jasną cerę.

Składa się z równowagi naturalnych i zrównoważonych, silnie działających naturalnych składników, takich jak minerały, witamina C i aktywne składniki przeciwutleniające, które działają zapobiegając skórze i poprawiając jej krążenie oraz nadając twarzy promienny i widoczny blask. Górna warstwa skóry jest delikatnie i natychmiastowo złuszczona i odnowiona przez naturalne i silne działanie.

Producent oferuje bezpłatną wysyłkę tylko w przypadku zakupów na terenie Stanów Zjednoczonych o wartości ponad 100 USD. Obecnie jest wyceniony na 289.0 USD.

Informacje producenta i oświadczenia dotyczące żelu do peelingu do twarzy Cocoage

Żel do peelingu twarzy Cocoage

Ten produkt został opracowany i wyprodukowany przez amerykańską firmę Cocoàge Cosmetics. Zajmuje się luksusowymi produktami do pielęgnacji skóry, zaprojektowanymi i wyprodukowanymi, aby ożywić i odmłodzić zmęczoną i biedną skórę.

Producent twierdzi, że ten produkt został opracowany z mieszanki naturalnych składników, które działają, aby wypłukać z Twojej skóry nawet najbardziej osadzone cząsteczki brudu, oleju i zanieczyszczeń, aby nadać Twojej twarzy gładką i jasną cerę.

Uważa się, że natychmiast złuszcza i przywraca wierzchnią warstwę skóry. Ma właściwości wygładzania skóry i usuwania zarodników na skórze w krótkim czasie.

Proces roboczy i składniki

Receptury powstały z naturalnych składników, które zawierają ekstrakty z czystego 24-karatowego złota i kakao. Działa, aby usunąć ze skóry nawet najbardziej osadzone cząsteczki brudu, oleju i zanieczyszczeń ze skóry twarzy, zapewniając gładką i jasną cerę niż wcześniej.

Składniki są:

 • Glikol butylenowy - Działa odżywiająco na skórę.
 • witaminy Zawiera witaminy C i A, które zapobiegają uszkodzeniom skóry, zapewniając właściwości przeciwutleniające i przeciwzapalne, aby poprawić zdrowie skóry.
 • Proszek kakaowy (kakao) - Pomaga poprawić elastyczność skóry.
 • Fenoksyetanol - Działa dezynfekująco, antybiotykowo lub antyseptycznie, a także jako konserwant.
 • Ethylhexyl Isonanote - Działa odżywiająco na skórę.
 • Citrus Paradisi - Jest składnikiem odżywiającym skórę.
 • Wakame - Poprawia krążenie i promuje zdrową skórę.
 • Rentinyl Palmitate - Zapewnia ochronę antyoksydacyjną.

Inne składniki obejmują octan tokoferolu, złoto, teobromę, zapach i wodorotlenek sodu.

Recenzja żelu do peelingu twarzy Cocoage - Czy to naprawdę działa?

Uważa się, że ten produkt zawiera mieszankę składników, które działają, aby rozwiązać problem głęboko osadzonych cząstek brudu i zanieczyszczeń, podnosząc je ze skóry twarzy, aby nadać twarzy promienną i gładką twarz, jednocześnie poprawiając krążenie i wytwarzając promienny blask. Jednak bardzo wskazane jest, aby dowiedzieć się więcej na temat działania formuł i składników używanych do produkcji tego żelu.

Zalety Żel do peelingu do twarzy Cocoage

 • Może pomóc usunąć osadzone cząsteczki brudu
 • Podana jest pełna lista składników
 • Może poprawić krążenie w skórze.
 • Wskazówki dotyczące użytkowania są dobrze podane

Wady żelu do peelingu twarzy Cocoage

 • Cena jest stosunkowo wysoka
 • Bezpłatna wysyłka jest ograniczona tylko do zakupów w Stanach Zjednoczonych.

Najczęściej zadawane pytania

Jak używać tego produktu?

Po oczyszczeniu twarzy nałóż cienką warstwę i pozostaw ją nietkniętą przez jedną do dwóch minut, okrężnymi ruchami bardzo delikatnie zetrzyj, a następnie spłucz.

Jakie są środki ostrożności podczas używania tego produktu?

Ten żel jest przeznaczony wyłącznie do użytku zewnętrznego. Unikaj kontaktu produktu z oczami.

Jak długo, zanim zobaczę jakieś ulepszenia?

Twierdzi się, że najlepsze wyniki osiąga się, gdy jest stosowany zgodnie z zaleceniami przez okres jednego tygodnia.

Możliwe działania niepożądane

Ta formuła nie jest obecnie związana z żadnymi tragicznymi skutkami ubocznymi, jednak może reagować negatywnie na niektóre skórki.

Przeczytaj także - Recenzje maski Get It Out

Recenzja żelu do twarzy Cocoage - ostateczny werdykt

Żel do peelingu twarzy Cocoage został opracowany i wyprodukowany w celu rozwiązania problemu zniszczonej, nakrapianej i słabo wentylowanej skóry. Uważa się, że zawiera kompozycję dobrze zbilansowanych składników, które działają, aby promieniować, zmiękczyć i wygładzić. Uważa się również, że zwiększa krążenie w skórze.

Ponadto twierdzi się, że ma on zdolność do odnawiania wierzchniej warstwy skóry poprzez natychmiastowe i delikatne złuszczanie. Jednak podane informacje dotyczące szczegółów dotyczących składników użytych do wytworzenia tego produktu są niewystarczające. Cena tych receptur jest również stosunkowo wysoka, co utrudnia zakup produktu.

Różni konkurenci oferują produkty, które mają ten sam cel, co ten żel. Dlatego rozsądnie jest porównać różne informacje dotyczące właściwości, składu i różnic cenowych, ponieważ pomaga to w doborze odpowiedniej formuły dla Twojej skóry.

Ocena
Nasze najlepsze wybory peelingów do twarzy
Wersja czarna maska
Seal
#1
Wersja czarna maska
Poprawiony wygląd skóry *
Przeciwdziała efektowi starzenia (drobne linie, zmarszczki) *
Zmniejszenie wielkości porów *
Równomierny koloryt skóry *
Młodzieńcza, jasna i czysta cera *
Zabierz to z maski
#2
Zabierz to z maski
Poprawiony wygląd skóry *
Przeciwdziała efektowi starzenia (drobne linie, zmarszczki) *
Zmniejszenie wielkości porów *
Równomierny koloryt skóry *
Młodzieńcza, jasna i czysta cera *

0
Recenzje klientów dotyczące Żel do peelingu twarzy Cocoage

Recenzja żelu do peelingu twarzy Cocoage: czy jest bezpieczny i skuteczny?

Średnia ocena klientów

1
z 5

Opinie klientów

Jak myślisz, co nam brakuje? Zostaw recenzję i podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
Napisać recenzję

Rozpocznij recenzję żelu do peelingu twarzy Cocoage - jak ogólnie oceniasz ten produkt

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5000 pozostało znaków.

Wyjaśnienie ?

Polityka prywatności

Wysłanie tej recenzji oznacza, że ​​zgadzasz się na nasze Przejrzyj wskazówki, potwierdzające, że jesteś zweryfikowanym klientem, który kupił produkt i mógł korzystać z towaru lub doświadczył usługi, a także zapewnia tylko rzeczywistą interakcję i doświadczenie bez ukrytych motywów lub ma powiązania lub interesy z firmą w jakikolwiek sposób. Zaznaczając to pole i przesyłając tę ​​recenzję, akceptujesz również, że przesyłanie fałszywych recenzji jest naruszeniem zasad Lci.org.pl Warunki korzystania a takie postępowanie nie będzie tolerowane.

X

Jak przesłać dowód zakupu:

Wykonaj poniższe instrukcje, aby przesłać elektroniczny dowód zakupu.

 • Aby przesłać fizyczny paragon papierowy, po prostu zrób jego zdjęcie aparatem lub telefonem. Możesz także spróbować zrobić zdjęcie za pomocą kamery internetowej komputera.
 • Po zrobieniu zdjęcia zapisz je jako plik JPG, TIF lub PDF.
 • Pamiętaj, że nie możesz przesłać pliku większego niż 2 MB.
 • Następnie wystarczy kliknąć przycisk Przeglądaj i wyszukać plik ze zdjęciem rachunku. Możesz także przeciągnąć i upuścić plik w odpowiednim polu.

Jeśli nadal nie możesz przesłać dowodu zakupu, prosimy Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszej pomocy (poświęć chwilę, aby spojrzeć na przykładowy rachunek poniżej).

proofimg

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Informacje zawarte na tej stronie mają charakter ogólny informacyjny. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do samodzielnego diagnozowania lub samodzielnego leczenia jakiegokolwiek stanu.

* Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.

x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie!
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie! zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

Uwaga: Wyniki mogą się różnić w zależności od skuteczności produktu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do autodiagnozy lub samodzielnego leczenia jakichkolwiek schorzeń.

Jakiekolwiek użycie tej witryny oznacza zgodę na Warunki korzystania i Polityka prywatności wspomniane tutaj.

Klauzula: Informacje podane na tej stronie mają na celu wyłącznie Twoją wiedzę ogólną i nie zastępują profesjonalnej porady medycznej ani leczenia określonych schorzeń. Nie należy wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub choroby bez konsultacji z wykwalifikowanym lekarzem. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących stanu zdrowia należy skonsultować się z lekarzem. Korzystanie z tej witryny jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowane warunki korzystania z tej witryny oraz wszystkie zasady dotyczące witryny. Zobacz nasze Zastrzeżenie medyczne po więcej informacji.

X

Ujawnienie reklamy

Treść, która pojawia się na tej stronie, jest prezentowana jako przegląd w porównaniu z marketingiem porównawczym. Dostarczane informacje obejmują informacje o produktach, przeglądy, przewodniki zakupowe i specyfikacje produktów. Wszystkie znaki towarowe, zarejestrowane znaki towarowe i znaki usługowe wymienione w tej witrynie są własnością ich odpowiednich właścicieli. Jeśli coś jest nieścisłe, skontaktuj się z nami i daj nam znać. Dostarczanie faktów dotyczących produktów pomaga lepiej służyć naszym czytelnikom i dokładności treści.

Poniższa tabela nie obejmuje wszystkich firm ani wszystkich produktów dostępnych na rynku, z wyjątkiem tych, które promujemy jako ich podmioty stowarzyszone. W pełni przestrzegając wytycznych FTC, należy założyć, że wszystkie linki w tabeli są linkami partnerskimi i możemy otrzymać rekompensatę, jeśli klikniesz jeden z nich i dokonasz zakupu. Jesteśmy niezależni, a wyrażone tutaj opinie są naszymi własnymi. Cała zawartość redakcyjna jest napisana bez uprzedzeń i uprzedzeń, niezależnie od sponsorów lub stowarzyszeń stowarzyszonych.
X

Ta zawartość Lci.org.pl została sprawdzona, a także sprawdzona pod kątem faktów, aby zagwarantować możliwie najlepszą dokładność.

Przestrzegamy ścisłej polityki redakcyjnej, szczególnie w odniesieniu do źródeł, z których korzystamy. Nasze artykuły pochodzą z renomowanych stron internetowych, a badania pochodzą z instytucji akademickich i są recenzowane. Możesz kliknąć liczby w nawiasach (1, 2 itd.) I sprawdzić te odniesienia.

Formularz opinii na tej stronie może służyć do zgłaszania treści, które nie są dokładne, aktualne lub w jakikolwiek sposób budzą wątpliwości.

Nie zamierzamy, aby informacje przedstawione w naszych artykułach zastępowały relację medyczną z wykwalifikowanym lekarzem, ani nie stanowią one specjalistycznej porady.