Zaktualizowano: październik-02-2020

Pigułki poprawiające seksualność kobiet - czy są naprawdę skuteczne?

Medycznie sprawdzony przez Lauren Brim
Czy pigułka może zwiększyć libido kobiety? W tym artykule opisano, jak wybrać najlepsze na rynku produkty pobudzające kobiety.
Pigułki poprawiające seksualność kobiet
Niektórzy przysięgają, że jedna lub dwie tabletki mogą ponownie wywołać skwierczenie pożądania seksualnego - ale co pokazują badania? (Zdjęcie: Valeria Boltneva z Pexels)

Czym są tabletki wzmacniające dla kobiet?

Tabletki wzmacniające dla kobiet są jak zwykłe tabletki poprawiające popęd seksualny lub libido. Te pigułki mają pomóc kobietom mającym problemy ze zdrowiem seksualnym. Nie ma jasnego opisu, czy te tabletki wchodzą w skład suplementów diety, czy leków na receptę.

Według Dziennik przez Mount Sinai, klinice zdrowia seksualnego dla kobiet z siedzibą w Nowym Jorku, około połowa populacji dorosłych kobiet cierpi na zaburzenia seksualne na każdym etapie życia. Spadek libido i niezdolność do współżycia to jedne z głównych problemów, z jakimi borykają się kobiety. Plik artykuł dalej stwierdza, że dysfunkcje seksualne kobiet mogą wpływać na obraz siebie, zdrowie reprodukcyjne, relacje i jakość życia.

Nasza zalecana pigułka wzmacniająca dla kobiet

Nasz polecany produkt HerSolution

HerSolution to suplement na libido, który ma na celu zwiększenie niskiego libido u kobiet. Jest sformułowany z silnymi składnikami, które zawierają składniki odżywcze, zioła i afrodyzjaki, które działają razem, aby zwiększyć twoje pożądanie seksualne.

Możesz GET to bezpośrednio z Oficjalna strona internetowa

Najnowsze pigułki dla kobiet

Potrzeba tabletek wzmacniających dla kobiet

Kiedy twoje ciało jest w dobrym stanie, zarówno emocjonalnym, jak i fizycznym, twój popęd seksualny powinien być lepszy niż wtedy, gdy nie jest. Istnieje wiele powodów, dla których Twój popęd seksualny jest niższy niż zwykle i dlaczego się angażujesz stosunek seksualny to koszmar.

Jedną z głównych przyczyn jest brak równowagi hormonalnej, często związany z menopauzą lub porodem. ZA Dziennik Piedmont Healthcare wskazuje, że stres i problemy w związku mogą powodować niski popęd seksualny. Dr Annie Cruz, położnik i ginekolog mówi, że jeśli twoja relacja z partnerem jest niestabilna, prawdopodobnie odczujesz niski popęd seksualny. Jest bardziej emocjonalnym i psychicznym wyzwalaczem prowadzącym do stresu.

Chociaż nie jest to powszechne, niektóre leki na receptę wpływają na popęd seksualny, takie jak leki na ciśnienie krwi, tabletki antykoncepcyjne, tabletki przeciwlękowe. Nie zapominajmy, że presja, jakiej doświadczają kobiety w pracy, opiece nad rodziną i równoważeniu życia ogólnego, może również wpływać na popęd seksualny.

Należy pamiętać, że utrata popędu seksualnego nie jest poważnym schorzeniem, chyba że istnieją ku temu przyczyny. Jeśli nie cierpisz na jakąś z góry określoną chorobę, możesz leczyć niskie libido i wznowić popęd seksualny.

Na szczęście możesz użyć kobiecych tabletek wzmacniających, aby ożywić libido i przywróć swoje życie seksualne. Jednak nie wszystkie tabletki wzmacniające dla kobiet dotrzymują obietnicy, więc musisz odpowiednio wybrać.

Jak wybrać najlepszą pigułkę wzmacniającą dla kobiet?

W dzisiejszych czasach, gdy w Internecie są tysiące produktów, znalezienie odpowiedniego produktu może być trudne. Kobiece tabletki wzmacniające nie są wyjątkiem, będąc popularnym, poszukiwanym produktem. Ale skąd wiesz, że ten, który wybierzesz, działa dla Ciebie?

Pierwszą rzeczą, jaką możesz zrobić, jest poszukanie recenzji osób, które korzystały z konkretnego produktu. Pomoże Ci to ocenić te, które okazały się skuteczne, przybliżając Cię do odpowiedniej pigułki. Chcesz również sprawdzić, czy produkt ma gwarancję zwrotu pieniędzy i wersję próbną bez ryzyka.

Najbardziej krytycznym czynnikiem, który należy wziąć pod uwagę, są składniki użyte w produkcie. Chcesz mieć pewność, że są one bezpieczne w użyciu bez stwarzania żadnego zagrożenia dla zdrowia. Oto niektóre składniki, na które należy zwrócić uwagę przy wyborze produktów dla kobiet.

  • Clovevine - Jest to rodzaj winorośli powszechnie występującej w Peru. Ten naturalny składnik jest znany jako żeński afrodyzjak, używany do rozwiązywania wielu problemów z tym związanych zdrowie seksualne kobiet. Ten składnik działa aktywnie, aby poprawić pobudzenie, ostatecznie zwiększając pożądanie seksualne i satysfakcję. Dodatkowo pomaga złagodzić zmęczenie, które jest jedną z przyczyn niskiego popędu seksualnego u kobiet.
  • Damiana Leaf - Ten składnik pochodzi z mały krzew popularne wśród rdzennych mieszkańców Meksyku. ZA studia na Uniwersytecie Teksasu w El Paso omawia zastosowania tego liścia jako afrodyzjaku. Zioło to jest używane do wspomagania stymulacji u kobiet, jednocześnie łagodząc niepokój. Na początku zioło to było używane jako „porcja miłości” zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet.
  • Ziele słomy owsianej - Ziele słomy owsianej działa pobudzająco na seksualność u mężczyzn i kobiet i jest jednym z aktywnych składników stosowanych w tabletkach wzmacniających dla kobiet. Czasopismo opublikowane przez Amerykańska Rada Botaniczna omawia zalety ziela słomy owsianej, z których jedną jest zmniejszenie stanu zapalnego.
  • Jabłczan di-argininy - To jest kluczowe złożony w tabletkach wzmacniających dla kobiet. Składa się z aminokwasu, który działa w celu poprawy wrażliwości obrzękniętych tkanek. To z kolei skutkuje większą przyjemnością i intensywniejszymi doznaniami przy stymulacji.

Jakie są zalety tabletek wzmacniających dla kobiet?

Pigułki wzmacniające dla kobiet pomagają przywrócić popęd seksualny. Jak wspomniano wcześniej, istnieje wiele przyczyn utraty popędu seksualnego. Życie może być zajęte, możesz cierpieć z powodu jakiejś choroby lub twój związek może spaść na dno. Dzięki sprawdzonym tabletkom wzmacniającym dla kobiet możesz przywróć swoje libido pośród tych problemów.

Najbardziej pożądane tabletki wzmacniające dla kobiet są formułowane przy użyciu ziół i innych naturalnych związków. Nie tylko poprawiają one popęd seksualny, ale także poprawiają ogólny stan zdrowia. Niektóre z używanych składników pomagają zrelaksować umysł, pomagając radzić sobie z czynnikiem stresogennym, wiodącym przyczyną niskiego popędu seksualnego.

Tabletki wzmacniające dla kobiet są łatwe w użyciu. Nie potrzebujesz żadnej wcześniejszej wiedzy, aby jak najlepiej je wykorzystać. Podobnie jak większość suplementów i leków, produkty wzmacniające kobiety przyjdź w kapsułkach. Na opakowaniu znajduje się instrukcja, ile należy przyjmować i ile razy dziennie.

bottom Line

Jest wiele tabletki wzmacniające dla kobiet tam, ale tylko nieliczni dotrzymują obietnicy. Ważne jest, aby wziąć pod uwagę listę składników, aby upewnić się, że produkt jest bezpieczny. Co więcej, wskazane jest skonsultowanie się z lekarzem przed podjęciem jakichkolwiek kobiecych tabletek wzmacniających.

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Informacje zawarte na tej stronie mają charakter ogólny informacyjny. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do samodzielnego diagnozowania lub samodzielnego leczenia jakiegokolwiek stanu.

* Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.

x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie!
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie! zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

Uwaga: Wyniki mogą się różnić w zależności od skuteczności produktu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do autodiagnozy lub samodzielnego leczenia jakichkolwiek schorzeń.

Jakiekolwiek użycie tej witryny oznacza zgodę na Warunki korzystania i Polityka prywatności wspomniane tutaj.

Klauzula: Informacje podane na tej stronie mają na celu wyłącznie Twoją wiedzę ogólną i nie zastępują profesjonalnej porady medycznej ani leczenia określonych schorzeń. Nie należy wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub choroby bez konsultacji z wykwalifikowanym lekarzem. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących stanu zdrowia należy skonsultować się z lekarzem. Korzystanie z tej witryny jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowane warunki korzystania z tej witryny oraz wszystkie zasady dotyczące witryny. Zobacz nasze Zastrzeżenie medyczne po więcej informacji.

X

Ujawnienie reklamy

Treść, która pojawia się na tej stronie, jest prezentowana jako przegląd w porównaniu z marketingiem porównawczym. Dostarczane informacje obejmują informacje o produktach, przeglądy, przewodniki zakupowe i specyfikacje produktów. Wszystkie znaki towarowe, zarejestrowane znaki towarowe i znaki usługowe wymienione w tej witrynie są własnością ich odpowiednich właścicieli. Jeśli coś jest nieścisłe, skontaktuj się z nami i daj nam znać. Dostarczanie faktów dotyczących produktów pomaga lepiej służyć naszym czytelnikom i dokładności treści.

Poniższa tabela nie obejmuje wszystkich firm ani wszystkich produktów dostępnych na rynku, z wyjątkiem tych, które promujemy jako ich podmioty stowarzyszone. W pełni przestrzegając wytycznych FTC, należy założyć, że wszystkie linki w tabeli są linkami partnerskimi i możemy otrzymać rekompensatę, jeśli klikniesz jeden z nich i dokonasz zakupu. Jesteśmy niezależni, a wyrażone tutaj opinie są naszymi własnymi. Cała zawartość redakcyjna jest napisana bez uprzedzeń i uprzedzeń, niezależnie od sponsorów lub stowarzyszeń stowarzyszonych.
X

Ta zawartość Lci.org.pl została sprawdzona, a także sprawdzona pod kątem faktów, aby zagwarantować możliwie najlepszą dokładność.

Przestrzegamy ścisłej polityki redakcyjnej, szczególnie w odniesieniu do źródeł, z których korzystamy. Nasze artykuły pochodzą z renomowanych stron internetowych, a badania pochodzą z instytucji akademickich i są recenzowane. Możesz kliknąć liczby w nawiasach (1, 2 itd.) I sprawdzić te odniesienia.

Formularz opinii na tej stronie może służyć do zgłaszania treści, które nie są dokładne, aktualne lub w jakikolwiek sposób budzą wątpliwości.

Nie zamierzamy, aby informacje przedstawione w naszych artykułach zastępowały relację medyczną z wykwalifikowanym lekarzem, ani nie stanowią one specjalistycznej porady.