Zaktualizowano: 2019, lipiec 29

Co to jest kobiecy orgazm? Poznaj rodzaje i fakty na ten temat

Co to jest kobiecy orgazm? Poznaj rodzaje i fakty na ten temat

Co to jest kobiecy orgazm?

Kobiecy orgazm to nagłe rozładowanie nagromadzonego napięcia seksualnego u kobiet. Orgazm jest punktem kulminacyjnym cyklu reakcji seksualnych. Podczas orgazmu w okolicy miednicy występują skurcze mięśni, po których następuje intensywna przyjemność seksualna. Typowy kobiecy orgazm jest wynikiem stymulacji seksualnej łechtaczki.

Orgazm to jedno z najlepszych uczuć zarówno dla mężczyzny, jak i kobiety. Orgazm definiuje się jako punkt kulminacyjny stosunku płciowego. Kobiety mogą mieć wiele orgazmów w krótkim odstępie czasu, a badanie to potwierdza. Z drugiej strony mężczyźni nie są w stanie osiągnąć wielu orgazmów w krótkim odstępie czasu. W tym artykule omówimy 10 najbardziej wybuchowych kobiecych orgazmów, co jest bardzo interesującym tematem.

Jakie są fakty dotyczące kobiecych orgazmów?

  • Większość kobiet osiąga orgazm po około 20 minutach stymulacji łechtaczki.
  • Około 24-37% kobiet nie może osiągnąć orgazmu.
  • Łagodzi orgazm skurcze menstruacyjne i łagodzi stres ze względu na wzrost oksytocyny.
  • Masturbacja pomaga kobietom w nauce osiągania orgazmu.
  • Terapia poznawczo-behawioralna i naturalne zioła o właściwościach afrodyzjaku pomagają w leczeniu problemów związanych z orgazmem u kobiet.

Jakie są rodzaje kobiecego orgazmu?

  • Orgazm łechtaczkowy - Łechtaczka jest królem doznań seksualnych. Ten mały zewnętrzny organ, posiadający 8,000 zakończeń nerwowych, jest najbardziej wrażliwą częścią zewnętrznych części ciała kobiety.
  • Orgazm pochwy - Bezpośrednia penetracja to drugi sposób na osiągnięcie orgazmu.
  • Mieszany orgazm - Jest najbardziej przyjemny, ponieważ zawiera wszystkie maszyny stymulujące seks, łechtaczkę i pochwę.

10 najbardziej wybuchowych kobiecych orgazmów

Możesz być zaskoczony, ale istnieje więcej niż jeden rodzaj kobiecego orgazmu. Brzmi dziwnie, ale tak jest. Rzućmy okiem na 10 najbardziej wybuchowych kobiecych orgazmów, które każda kobieta chciałaby osiągnąć.

Informacje o kobiecym orgazmie

1. Orgazm pochwy

To nie mężczyźni kontrolują kobiecy orgazm i rodzaj orgazmu. Czasami zależy to od biologii. Kobiety, które mają mniejszą odległość między ujściem cewki moczowej a łechtaczką, częściej doświadczają tego rodzaju orgazmu.

2. Orgazm łechtaczkowy

Orgazm łechtaczkowy, typ orgazmu to najłatwiejszy do osiągnięcia dla kobiet orgazm. Łechtaczkę otaczają tysiące włókien nerwowych. To jest powód, dla którego ten rodzaj orgazmu jest tak powszechny wśród kobiet.

3. Orgazm punktu G

Orgazm punktu G.

Orgazm punktu G! Słyszałeś to dobrze. To orgazm punktu G i jest to jeden z rodzajów kobiecego orgazmu. Ten kobiecy orgazm wydaje się trudny, a kobietom trudno jest osiągnąć ten orgazm. G-Spot wskazuje przednią część pochwy. Mówiąc dokładniej, oznacza to obszar między szyjką macicy a kością łonową. Ten obszar jest dość wrażliwy i może nawet powodować wytrysk u niektórych kobiet.

4. Orgazm punktu A

Orgazm punktu A kontynuuje po orgazmie punktu G. Kobiecy orgazm jest naprawdę dziwny, prawda? Ten rodzaj orgazmu jest całkiem możliwy do osiągnięcia przez kobiety. Ten orgazm nie jest popularny wśród kobiet, ale na pewno sprawi, że poczujesz się dobrze. Aby osiągnąć ten orgazm, wystarczy stymulacja w 7-10 cm przedniej części pochwy.

5. Orgazm piersi

Dla kobiet, które walczą o osiągnięcie orgazmu, ten typ orgazmu może wydawać się dla nich niemożliwy. Jednak badanie pokazuje, że osiągnięcie tego typu orgazmu jest możliwe. Można to osiągnąć poprzez stymulację piersi.

6. Orgazm ustny

Oral Orgasm wydaje się nawet bardziej niemożliwy niż orgazm piersi. Ten rodzaj orgazmu nie jest łatwy do osiągnięcia. Jednak zdarzają się przypadki, w których niektóre kobiety były w stanie odczuwać uczucie w ustach.

Co masz na myśli mówiąc doznanie w ustach? Musisz sobie to kwestionować. To prawda, że ​​usta nie są uważane za narząd płciowy. Jednak są kobiety, które mają bardzo wrażliwe usta. Ich usta są tak wrażliwe, że są w stanie poczuć ciepło w ustach podczas kulminacji.

Szansa na osiągnięcie tego typu orgazmu zależy od wrażliwości ust kobiety.

7. Głęboki orgazm

Kobiety mogą osiągnąć ten orgazm poprzez stymulację tylnej ściany pochwy, która znajduje się tuż przed szyjką macicy. Łatwiej jest wyjaśnić ten orgazm, ale może nie być wystarczająco łatwe do osiągnięcia.

8. Orgazm U-Spot

U Spot Orgasm

Orgazm punktu G, Orgazm punktu A, a teraz omówimy orgazm punktu U. Ten rodzaj orgazmu jest trudny do opanowania, ale można go osiągnąć. Ten typ orgazmu można uzyskać poprzez stymulację obu stron ujścia cewki moczowej.

9. Orgazm skóry

Wszystko, od masażu lub twarzy, może prowadzić do orgazmu skóry. Jednak ten typ orgazmu występuje tylko u mniejszej liczby osób.

10. Mentalny orgazm

To dziwny rodzaj orgazmu. Występuje, gdy jesteś bardzo skoncentrowany na czynnościach seksualnych. Ten rodzaj orgazmu występuje nawet bez stosunku płciowego lub nawet bez dotykania. Niektóre kobiety doświadczają tego po prostu oglądając filmy dla dorosłych lub oglądając inne zaangażowane w stosunek.

Jak wygląda orgazm?

Orgazm to intensywne, przyjemne uczucie w okolicy narządów płciowych, które w tym samym czasie rozprzestrzenia się na resztę ciała. Kiedy kobieta jest włączona, hormony gromadzą się i wokół miednicy rośnie napięcie mięśni, które uwalnia się podczas orgazmu. Rezultatem jest uwolnienie napięcia mięśniowego i uczucie intensywnej przyjemności.

A co jeśli nigdy nie miałam orgazmu?

Jeśli nigdy nie miałeś orgazmu, nie ma powodu do paniki. Brak orgazmu podczas seksu nie jest nowością dla niektórych kobiet. Dobra wiadomość jest taka, że ​​możesz nauczyć się osiągać orgazm. Kobiety są inne, jeśli chodzi o osiągnięcie orgazmu. Z drugiej strony, twój partner odgrywa dużą rolę w podniecaniu cię. Dlatego przedyskutuj włączenie orgazmu gry wstępnej do swojej rutyny seksualnej, ponieważ mówi się, że jest to kluczowe dla kobiet w osiągnięciu orgazmu. Eksploruj też pozycje seksualne które ułatwiają osiągnięcie orgazmu.

Jak mogę osiągnąć orgazm z partnerem?

Możesz doświadczyć wystarczającego orgazmu poprzez stosunek pochwowy, minetę (seks oralny) lub masturbację. Jednak fizyczna stymulacja łechtaczki przez partnera jest najbardziej skutecznym i satysfakcjonującym sposobem na osiągnięcie orgazmu. Większość kobiet do osiągnięcia orgazmu wymaga manualnej, konsystencji i intensywnego dotyku łechtaczki. Bezpośredni penetracja pochwy jest również wystarczający do osiągnięcia orgazmu. Kulminacja w tym samym czasie z partnerem może być ekscytująca i zbliżyć do siebie. Jest to trudne do osiągnięcia, ponieważ mężczyźni generalnie osiągają orgazm szybciej niż kobiety. Najlepszym sposobem na osiągnięcie orgazmu z partnerem jest upewnienie się, że jesteś wystarczająco podniecony poprzez grę wstępną i przyjmowanie pozy pomiędzy seksem, aby opóźnić orgazm partnera.

Czy masz problem z osiągnięciem orgazmu?

Jeśli masz problemy z osiągnięciem orgazmu, nie jesteś sam, ponieważ jest to częsty problem. Osiągnięcie nieuchwytnego orgazmu nie jest automatyczne. Wymaga czasu, dużej intensywnej stymulacji i może wymagać stymulacji zarówno fizycznej, jak i psychicznej.

Czy kobiecy orgazm jest ważny dla zajścia w ciążę?

Możesz począć bez orgazmu. To jest powód, dla którego większość badań dotyczących kobiecego orgazmu nigdy nie była ważnym tematem w medycynie seksu aż do ostatnich lat. Zajście w ciążę to inny cel niż orgazm. Istnieją jednak statystyki wskazujące na pozytywny związek między orgazmem a poczęciem ze względu na wzrost orgazmu Hormon oksytocyny który jest odpowiedzialny za skurcze ścian macicy, które kierują plemniki w kierunku jajnika.

Czy można opóźnić kobiecy orgazm?

Możliwe jest opóźnienie kobiecego orgazmu. U niektórych kobiet osiągnięcie orgazmu może zająć nawet godzinę. To zależy od twojego pragnienia i celu. Możesz uprawiać seks penetracyjny przez całą godzinę bez osiągnięcia orgazmu. Dzieje się tak, ponieważ większość orgazmów osiąga się poprzez stymulacja łechtaczki zamiast penetracji pochwy.

Jak kobiety też cierpią z powodu przedwczesnych orgazmów?

W ostatnich dniach przedwczesny orgazm został sklasyfikowany jako kobieca dysfunkcja seksualna, ponieważ również może powodować poważne cierpienie. Jeśli osiągniesz orgazm zbyt wcześnie, Twój partner będzie czuł niezadowolenie i urazę. Stąd a przedwczesny orgazm może frustrować i denerwować kobiety.

Jak zwiększyć kobiecy orgazm dzięki naturalnym wzmacniaczom libido?

Naturalnych wzmacniaczy libido jest wiele, ale trzeba znaleźć najbardziej odpowiedni produkt. Naturalne suplementy diety i ziołowe polepszenie libido może pomóc Ci wrócić do zdrowego życia seksualnego. Produkty te zawierają afrodyzjaki, które zwiększają libido u kobiet.

Orgazmy różnią się intensywnością i częstotliwością. Wymagana ilość stymulacji również różni się w zależności od kobiety. Jednym z najlepszych sposobów leczenia problemu z orgazmem jest samodzielna eksploracja ciała. Zrób to, gdy wokół nie ma presji. Możesz zbadać swoje ciało, a zwłaszcza genitalia, aby odkryć najbardziej wrażliwe części. Ponieważ nikt nie będzie Cię spieszył, gdy jesteś sam, spróbuj eksperymentować z różnymi metodami doznań, fantazjuj o tym, co Cię kręci, masturbuj się, az czasem osiągniesz więcej orgazmów. Nauczenie się, jak osiągnąć orgazm, może nie przynieść natychmiastowych rezultatów. To wymaga czasu i konsekwencji. Podczas nauki możesz także zaangażować swojego partnera, ponieważ przyczynia się on w większym stopniu do osiągnięcia przyjemnego orgazmu.

Możesz także chcieć przeczytać - Masturbacja czy seks, co jest lepsze dla kobiet?

Wnioski

Który z tych orgazmów jest Twoim ulubionym? Chyba wszystko. To dlatego, że każdy z tych orgazmów zapewnia wspaniałe wrażenia. Każda kobieta chciałaby mieć przynajmniej jeden taki orgazm w swoim życiu.

Statystyki pokazują, że tylko 25% kobiet jest w stanie konsekwentnie osiągać orgazm podczas stosunku pochwowego, co nie jest dobre. Jeśli masz problem z brakiem satysfakcjonującego orgazmu, możesz poszukać sposobów na poprawę orgazmu. Tak, jest to możliwe i pomoże Ci poprawić jakość życia seksualnego.
Możesz również wypróbować produkt dla kobiet, taki jak Żel V-Tight, co może pomóc Ci bardziej się podniecić.

Autor

Michael Wight

Michael Wight jest entuzjastą zdrowia i blogerem. Współtworzy różne strony internetowe z branży zdrowia i fitnessu. On jest kompanem

Podobne posty

Pokaż wszystkie