Zaktualizowano: 2020, 30 stycznia

Najwyżej oceniane kobiece wzmacniacze libido w 2020 roku

Oto 5 najlepszych kobiecych wzmacniaczy libido w 2020 roku, które w naturalny sposób zwiększają popęd płciowy kobiet. Pożegnaj się z niskim popędem seksualnym.

Co to jest kobiece libido?

Wiele osób jest zdezorientowanych, gdy wypowiadane jest słowo libido i sądzi, że jest to organ lub jakaś ukryta część ciała, o której rzadko się mówi. Kobiece libido to po prostu kolejne słowo określające kobiecy popęd seksualny.

To jest cały pakiet kobiecego popędu seksualnego. Kobiece libido może być zdrowe lub może cierpieć na niskie libido, które może powodować wiele problemów seksualnych, takich jak problemy z podnieceniem, problemy z orgazmem i wiele innych.

Zgodnie z JAMA Internal Medicine badania, warto wiedzieć, że około ¼ kobiet w wieku rozrodczym i ½ kobiet po menopauzie ma obniżone libido.

Każda kobieta jest inna. Znalezienie tego, co działa dla Ciebie, może wymagać trochę eksperymentów.

Poniżej znajdują się najlepsze produkty dla kobiet

Zbadaliśmy i przygotowaliśmy zestawienie najlepszych kobiecych wzmacniaczy libido, które mogą być dla Ciebie pomocne.

# 1 Hersolution

Hersolution
Hersolution - poprawa libido kobiet

Dowiedz się więcej o Hersolution

Hersolution to kolejny imponujący produkt dla kobiet stworzony wyłącznie z naturalnych składników. Może zwiększyć libido, pomaga użytkowniczce osiągnąć szybsze nawilżenie pochwy i powoduje intensywniejsze odczucia w okolicy narządów płciowych kobiet.

Naturalne składniki działają razem, aby zwiększyć przyjemność seksualną, wrażliwość, doznania i ogólną satysfakcję kobiet. Może być również stosowany przy objawach menopauzy i łagodzeniu PMS.

Zawiera niektóre z wymienionych wcześniej składników aktywnych oraz inne. Problem z tym produktem polega na tym, że niektórzy użytkownicy twierdzą, że nie jest on zbyt skuteczny. Miesięczna dostawa Hersolution jest sprzedawana za 49.95 $.

Kliknij tutaj, aby przeczytać szczegółowy przegląd Hersolution.

# 2 Provestra

Provestra
Provestra - Poprawa libido kobiet

Dowiedz się więcej o Provestra

Provestra to nasz najwyżej oceniany produkt dla kobiet, ponieważ jest skuteczny i bezpieczny. Działa poprzez naturalne korygowanie zaburzeń równowagi, które zakłócają przyjemność i zainteresowanie użytkownika czynnościami seksualnymi. Żeński wzmacniacz w zasadzie podnosi libido, a także poprawia przyjemność z czynności seksualnych.

Jest to codzienny suplement składający się z całkowicie naturalnych składników, zawierający wszystkie wymienione wcześniej składniki aktywne oraz kilka innych, aby uzyskać całkowity efekt wzmocnienia seksualnego kobiet.

Jest nawet objęty gwarancją zwrotu pieniędzy, co świadczy o jego skuteczności i bezpieczeństwie. Miesięczna dostawa Provestry jest sprzedawana za 49.95 USD, ale rabaty są przyznawane przy zamawianiu zapasów od dwóch do sześciu miesięcy na stronie internetowej produktu.

Kliknij tutaj, aby przeczytać szczegółowy przegląd Provestra.

# 3 Vigorelle

Vigorelle
Vigorelle - produkt dla kobiet

Dowiedz się więcej o Vigorelle

Vigorelle to krem ​​wzmacniający seksualność, który ma na celu poprawę sprawności seksualnej kobiet. Zwiększa nawilżenie pochwy, co ułatwia penetrację, zapewniając satysfakcję seksualną i zapobiega suchości pochwy. Poza tym poprawia przepływ krwi do narządów rozrodczych, co pomaga zwiększyć doznania seksualne, pożądanie seksualne i orgazm.

Został zaprojektowany, aby zrównoważyć poziom i produkcję hormonów, aby wspierać Twoją sprawność seksualną, a także zmniejszyć niepokój.

Może zwiększać popęd seksualny i libido, co zwiększa Twoją wydolność podczas stosunku płciowego.

Pomaga cieszyć się życiem seksualnym nawet w okresie menopauzy, a także odmładza i nawilża tkanki pochwy.

Kliknij tutaj, aby przeczytać szczegółowy przegląd Vigorelle.

# 4 V-Tight Gel

Żel V-Tight
V-Tight Gel - Całkowicie naturalny żel do napinania pochwy

Dowiedz się więcej o żelu V-Tight

V-Tight Gel to żel do napinania pochwy, który jest przeznaczony do napinania luźnej pochwy u kobiet do jej pierwotnego stanu. Pomaga przywrócić luźną elastyczność pochwy w wyniku starzenia się, porodu lub zmian hormonalnych. Co więcej, pomaga zapewnić ciasną i jędrną pochwę oraz przekształcić zmienioną ścianę pochwy.

Wykorzystuje swój główny składnik Ekstrakt z Manjakani, który pomaga w naturalny sposób zacisnąć pochwę. Pomagają przywrócić nawilżenie, zapobiegając wysychaniu pochwy. Niemniej jednak sprawia, że ​​czujesz się odmłodzony i młody, a także poprawia Twoje spełnienie seksualne.

Kliknij tutaj, aby przeczytać szczegółowy przegląd V-Tight Gel.

# 5 Arginmax

Arginmax
Arginmax - Zdrowie seksualne kobiet

Dowiedz się więcej o Arginmax

Arginmax to kolejny dobry produkt dla kobiet. Jest sprzedawany przez renomowanych sprzedawców suplementów, takich jak GNC. Zawiera damianę, L-argininę, wapń z miłorzębu i żelazo, które pomagają złagodzić problemy ze zmęczeniem, szczególnie u kobiet.

Zawiera również 100% zalecanego dziennego spożycia witamin C, A, E i witamin z grupy B. Bezpiecznie zwiększa przyjemność seksualną kobiet, znacznie poprawiając krążenie dla lepszego podniecenia, nawilżenia i przyjemności kobiet podczas aktywności seksualnej. Istnieją pewne negatywne recenzje na temat tego kobiecego wzmacniacza, który mówi, że nie jest zbyt skuteczny, więc nie działa dla wszystkich.

Kliknij tutaj, aby przeczytać szczegółowy przegląd Arginmax.

Dlaczego poziom libido spada u kobiet?

Wiele kobiet doświadczy niskiego libido w pewnym momencie swojego życia i wiele z tych kobiet będzie się za to obwiniać. Istnieje jednak wiele przyczyn niskiego libido u kobiet.

Najwyżej oceniane żeńskie wzmacniacze libido

Jednym z takich przypadków jest niezdrowość lub nadwaga, ponieważ te dwie rzeczy są szkodliwe dla wszystkich części i aspektów ciała.

Problemy psychologiczne i niska samoocena mogą również powodować niskie libido u kobiet. Inną główną przyczyną niskiego libido może być wiek, ponieważ starzejące się kobiety cierpią na niskie libido z wielu powodów, w tym braku równowagi hormonalnej.

Jakie są konsekwencje niskiego libido?

Niskie libido wiąże się z wieloma problemami, które mogą wpływać na wiele aspektów życia kobiety. Takie konsekwencje to problemy w związku z brakiem seksu, problemy z podnieceniem, trudności z orgazmem, suchość pochwy i wiele innych.

Wiele problemów związanych z niskim libido jest łatwych w leczeniu i można je całkowicie wyleczyć. Niepłodność może również wynikać z niskiego libido, które może być przyczyną złamania serca wielu kobiet i ich partnerów.

Brak popędu seksualnego jest również powszechny, ponieważ libido jest przede wszystkim popędem seksualnym. Wszystkie te problemy mogą się kumulować i powodować problemy w związkach i sprawiać, że seks nie będzie istniał, co może być bardzo kłopotliwe.

Jak wybrać najlepszy wzmacniacz kobiecego libido?

Kobiece wzmacniacze libido są po prostu tym, jak brzmią, są substancją, taką jak zioło lub suplement, który zwiększa kobiece libido. Te wzmacniacze występują w całkowicie naturalnych formach, w tym ziołach, przyprawach, suplementach i nie tylko.

Wiele z tych wzmacniaczy zadziałało wspaniale dla kobiet w każdym wieku, umożliwiając im znowu normalne i zdrowe życie seksualne. Są również powszechnie używane i dostępne w wielu różnych sklepach.

Mając tysiące suplementów na rynku, stworzyliśmy listę 5 najważniejszych czynników, na które należy zwrócić uwagę przy wyborze ulubionego wzmacniacza libido.

1. Wybierz odpowiednie składniki
2. Bezpieczeństwo - Nie należy przekraczać zalecanej ilości.
3. Przeczytaj recenzje - zobacz, co ludzie mają do powiedzenia na temat produktów; Dobry i zły.
4. Gwarancja ceny i zwrotu pieniędzy
5. Skuteczność

W jaki sposób wzmacniacze libido pomagają w osiągnięciu orgazmu?

Kobiecie już trudno jest osiągnąć orgazm. Sprawa staje się jeszcze trudniejsza, gdy kobieta cierpi na niskie libido. Jednak istnieje wiele wspaniałych naturalnych wzmacniaczy libido, które mogą pomóc kobiecie osiągnąć orgazm.

Wiele z tych wzmacniaczy libido działa poprzez zwiększenie przepływu krwi, zapewnia właściwości afrodyzjaku, odpręża, dodaje energii, pomaga przy suchości pochwy i wiele więcej. Wszystkie te rzeczy, które dostarczają wzmacniacze libido, z kolei działają razem, aby pomóc kobiecie osiągnąć orgazm.

Porozmawiaj ze swoim lekarzem lub doradcą o tym, przez co przechodzisz. Twój lekarz powinien sprawdzić ogólny stan zdrowia, przejrzeć wszystkie przyjmowane leki i porozmawiać z tobą o tym, czego doświadczasz.

Jakie są konsekwencje niskiego libido

Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze wzmacniacza libido?

Jest wiele świetnych wzmacniacze libido dostępne obecnie na rynku, a wiele z nich robi świetne rzeczy, aby zwiększyć libido kobiety. Choć nie każda kobieta będzie wiedziała, czego szukać we wzmacniaczu libido, bo jest z czego wybierać.

Istnieje kilka godnych uwagi środków wzmacniających libido (suplementy ziołowe), które mogą być pomocne, niektóre z nich są wymienione poniżej:

  • L-arginina - jest aminokwasem. J Sex Marital Ther. 2006 Badania pokazują, że ta substancja może pomóc zwiększyć przepływ krwi, a także inne korzyści, ułatwiając pobudzenie.
  • Teobromina - to substancja znajdująca się w czekoladzie. Substancja ta dla wielu działa cudownie jako środek pobudzający i afrodyzjak. Badania w tej dziedzinie są mieszane, ale jest trochę dowodów Spożywanie teobrominy może skutkować poprawą nastroju w postaci większego odprężenia i pozytywnego wpływu.
  • Żeń-szeń koreański czerwony (Panax ginseng) - było kilka małych studia tego zioła, które to pokazują poprawia pożądanie seksualne u kobiet w dawce 3000 mg na dobę.
  • Czarny korzeń Cohosha - to kolejny wzmacniacz, który pochodzi z rośliny. To substancja wiadomo, że pomaga w wielu objawach menopauzy, które są również objawami niskiego libido.
  • Ginkgo Biloba - stwierdzono również, że pomaga w wielu problemach związanych z niskim libido i jest znany z całkiem skutecznego odwracania tych objawów. Arch Sex Behav. 2008 - Badanie to zapewniło kompleksową analizę krótkoterminowych i długoterminowych skutków wyciągu z miłorzębu japońskiego w leczeniu dysfunkcji seksualnych kobiet.
  • Liść Damiany i korzeń imbiru - to również świetne substancje, które były znany pomaga w leczeniu wielu objawów niskiego libido, w tym problemów z pobudzeniem, suchości pochwy i innych.
  • Koniczyna czerwona (Trifolium pratense) - Jedno badanie w czasopiśmie Obstetrics and Gynecology International stwierdzili, że kobiety po menopauzie, które przyjmowały 80 mg izoflawonów z czerwonej koniczyny przez 90 dni, poprawiły nie tylko libido, ale także sen, nastrój i energię.

Tak więc, Consumer Lab's Przegląd suplementów L-argininy, kombinacja zawierająca L-argininę, a także żeń-szeń Panax, ekstrakt z Ginkgo biloba, damiana oraz różne witaminy i minerały, zwiększają pożądanie seksualne.

Wypróbowanie kilku z nich może być niezbędne do leczenia niskiego libido i przywrócenia normalnych funkcji seksualnych.

* Zrzeczenie się * Te składniki są całkowicie bezpieczne i wolne od skutków ubocznych dla większości ludzi, ale ponownie powiedz swojemu lekarzowi o wszelkich suplementach, które przyjmujesz, nawet jeśli są naturalne. W ten sposób lekarz może sprawdzić wszelkie skutki uboczne.

Autor
Facebook Twitter Instagram

Anita DeFrancesco

Anita DeFrancesco, mgr Modern Sex and Relationship Coach, założycielka Tantra Wisdom ™ i Kinepathics Emotional Cleansing. Ona jest gospodarzem

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Jeśli masz poważne schorzenia lub choroby serca w wywiadzie, sugerujemy skonsultowanie się z lekarzem przed zastosowaniem jakiegokolwiek suplementu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie celom informacyjnym. Nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie i nie należy traktować go jako porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem jakichkolwiek suplementów.

Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.