Zaktualizowano: 2018, 12 grudnia

Guru butów do biegania: Biegaj z odchudzeniem, uruchom program silnego żywienia

Guru butów do biegania: Biegaj z odchudzeniem, uruchom program silnego żywienia

Bieganie to najłatwiejszy sposób na utrzymanie formy i ochronę zdrowia. Każdy może to zrobić, niezależnie od wieku i poziomu sprawności, ale chodzi o coś więcej niż na pierwszy rzut oka. Aby maksymalnie wykorzystać najpopularniejszą aktywność na świecie, potrzebujesz odpowiednich butów do biegania i nauczysz się, jak dostosować dietę i tempo, aby uniknąć kontuzji lub zbyt szybkiego zmęczenia.

Google łatwo jest wybrać buty do biegania i wybrać pierwszą parę, którą zobaczysz w jakimś sklepie, ale nie wszystkie są sobie równe.
Running Shoes Guru zapewnia pomoc w wyborze odpowiednich butów i pomaga osiągnąć cele, począwszy od biegania jako rozrywki, a skończywszy na zapisaniu się na zawody. Ale czy to naprawdę skuteczne? Chcieliśmy się dowiedzieć.

Co to jest buty do biegania Guru?

Co to jest buty do biegania Guru

Buty do biegania Guru[1] to popularna witryna internetowa stworzona przez Ruggero Loda, zapalonego biegacza i triathlonistę z Alp we Włoszech, obecnie mieszkającego w Amsterdamie. Loda jest aktywnym człowiekiem, który uprawiał i trenował wiele sportów, a przez lata pracował w branży obuwia sportowego.

Jak można się domyślić, witryna Running Shoes Guru zawiera recenzje obuwia do biegania dostępnego obecnie na rynku. Chociaż popularne wśród obecnych biegaczy i tych, którzy dopiero próbują uzyskać informacje, Running Shoes Guru zaczął jako miejsce, w którym Loda recenzował obuwie, które nosił on i jego przyjaciele.

Witryna szybko zyskała popularność i stała się miejscem, w którym można znaleźć porady dotyczące butów i ogólnie biegania. Dziś na tej stronie można znaleźć wszystko, co dotyczy biegania, ponieważ Loda i jego zespół uczynili z tej platformy renomowane źródło informacji.

Najlepszym dowodem popularności serwisu jest ogromne grono fanów w mediach społecznościowych. Na przykład mają 10.4 tys. Obserwujących na Twitterze[2] i 29,277 XNUMX fanów na Facebooku.[3]

Czym jest Run Lean, Run Strong?

Run Lean, Run Strong to program, a raczej przewodnik, napisany i opublikowany przez Running Shoes Guru. Program ma postać e-booków, z których możesz korzystać, aby zmaksymalizować korzyści płynące z biegania, przygotować się do zawodów, uniknąć kontuzji i nie tylko.

Według oficjalnej strony internetowej Run Lean Run Strong zapewnia wszystko, o czym musisz wiedzieć odżywianie, odchudzanie, trening siłowy i zapobieganie kontuzjom. Wszystkie te czynniki mają ogromne znaczenie dla każdego biegu.

Wystarczy wprowadzić proste zmiany w swojej diecie, aby uzyskać lepsze wyniki biegania w postaci zastrzyku energii, dostarczając organizmowi między innymi bardzo potrzebne składniki odżywcze. Biegacze są podatni na kontuzje, ale można ich w dużej mierze uniknąć, jeśli wiesz, jak im zapobiegać.

Run Strong

Co jest w środku?

Run Lean Run Strong to bogate źródło informacji, z których naprawdę możesz skorzystać. Jest to ważne, ponieważ natrafiamy na książki, które obiecują pomóc nam zmaksymalizować korzyści biegowe, ale nie zapewniają niczego praktycznego. Te e-booki są różne i koncentrują się wokół następujących kwestii:

  • Odżywianie - co jeść, kiedy to jeść i jak gotować
  • Utrata masy ciała - 8-tygodniowy plan, aby schudnąć bez wpływu na wyniki sportowe
  • Stretching - większość biegaczy, nawet tych doświadczonych, ma tendencję do pomijania znaczenia sięgnięcie przed i po codziennym joggingu. W efekcie radzą sobie ze skurczami. Run Lean Run Strong posiada prowadnicę rozciągliwą, szczególnie po biegu, aby uniknąć tych skurczów
  • Trening siłowy - trening z ciężarkami lub bez w celu zbudowania silniejszego tułowia, ramion i nóg
  • Zapobieganie urazom - co trzeci biegacz doznaje kontuzji w ciągu pierwszych trzech lat biegania. Ebook uczy, jak całkowicie uniknąć kontuzji

Jakie eBooki są częścią tego programu?

Książki elektroniczne

Program online Running Shoes Guru składa się z następujących elementów:

Uruchom Lean

Odżywianie odgrywa kluczową rolę w naszym zdrowiu i dobrym samopoczuciu, a także pomaga w lepszym biegu, szczególnie podczas treningu przed zawodami. Odżywianie sportowe to nie tylko ograniczenie kalorii. Najlepiej byłoby stosować dobrze zbilansowaną dietę, która dostarcza organizmowi różnorodnych składników odżywczych. Run Lean nauczy Cię, jak zrzucić zbędne kilogramy, dostosować odżywianie i odpowiednio napędzać bieganie, aby uzyskać lepsze wyniki.

Run Strong

Częstym błędem popełnianym przez biegaczy jest skupianie się tylko na biegach treningowych i niczym więcej. Run Strong to ebook, który nauczy Cię korzystania z treningów z wolnym ciężarem, aby zwiększyć wydajność biegania i zminimalizować ryzyko kontuzji.

Celem treningu siłowego tutaj nie jest zwiększenie masy mięśniowej, ale rozwinięcie siły w bardziej zrównoważony i wszechstronny sposób. Pozwala to na współpracę wszystkich części ciała, aby osiągnąć wszystkie cele.

Urazy podczas biegania

Zdecydowana większość kontuzji u biegaczy jest spowodowana błędami treningowymi, prędkością wyścigową, powierzchnią biegową, masą ciała i wieloma innymi czynnikami. Ten przewodnik określa typowe błędy, które popełniasz, i zawiera szczegółowe informacje o różnych rzeczach, które możesz zrobić, aby uniknąć niefortunnych scenariuszy.

Ile to kosztuje?

Ile to kosztuje

Running Shoes Guru wydał trzy dobrze napisane ebooki, ale nie są one sprzedawane osobno. Nie martw się, nie będziesz musiał płacić fortuny za ten program, ponieważ cena wszystkich trzech e-booków wynosi 29 USD. Musimy przyznać, że cena jest przystępna i odpowiednia dla każdego budżetu. Program jest automatycznie pobierany na Twoje urządzenie w formacie PDF.

Czy są jakieś gwarancje poprawiające wrażenia użytkownika?

Tak oczywiście! Running Shoes Guru zapewnia[4] 60-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy, która chroni Twoje prawa. W ten sposób, jeśli nie osiągniesz pożądanych rezultatów w ciągu ośmiu tygodni, możesz otrzymać zwrot pieniędzy.

Nie tylko to, ale zakup tego przewodnika uprawnia Cię do otrzymywania dożywotnich bezpłatnych aktualizacji. Loda i jego zespół nieustannie pracują nad dodaniem więcej informacji, wskazówek, sztuczek i porad opartych na dowodach do każdego z tych przewodników, a będziesz regularnie otrzymywać zaktualizowaną wersję.

Wnioski

Running Shoes Guru to jedna z najpopularniejszych stron internetowych dla biegaczy i jej założyciel wraz ze swoim zespołem wydał szczegółowe poradniki, które pomogą Ci usprawnić bieganie i przygotować Cię do zawodów lub osiągnąć cele związane z ciałem.

Przewodnik oferuje kompleksowe podejście do zwiększonej wydajności, zdrowego odżywiania i zapobiegania urazom za bardzo przystępną cenę. Ponadto zakup umożliwia regularne otrzymywanie zaktualizowanych wersji. To zdecydowanie dobrze wydane pieniądze.

Kredyty obrazowe
Obraz funkcji: istockphoto.com
Obraz w poczcie: istockphoto.com, cbengine.com, Youtube.com
Autor

Dr. Ahmed Zayed

Dr Ahmed Zayed Helmy posiada licencjat z medycyny i chirurgii. Ukończył studia w 2011 roku na Uniwersytecie w Aleksandrii

Podobne posty

Pokaż wszystkie