O firmie

Czym jest Lci.org.pl?

Jesteśmy komercyjną witryną z treściami cyfrowymi, która jest przeznaczona dla osób pragnących poprawić swój ogólny stan zdrowia i samopoczucie. Cała zawartość naszej witryny jest tworzona, wybierana i przeglądana przez pisarzy i redaktorów poświęconych zdrowiu.

Tutaj możesz:

  • Przeczytaj recenzje prawdziwych klientów takich jak Ty
  • Poznaj fakty na temat marek produktów do pielęgnacji skóry i zdrowia oraz ich produktów
  • Zdobądź wiedzę dzięki naszym artykułom dla ekspertów / współpracowników / pracowników

MISJA

Naszą misją jest zapewnienie czytelnikom otwartego dostępu do dokładnych i łatwo zrozumiałych informacji zdrowotnych.

Skupiamy się na dostarczaniu konsumentom cennych informacji zdrowotnych dotyczących produktów odżywczych i suplementów, aby mogli łatwo i skutecznie zarządzać własnym zdrowiem.

Jako komercyjna witryna internetowa inwestujemy nasz osobisty czas i pieniądze w dobór naszych treści. Jeśli na stronie internetowej znajduje się link do strony z produktami lub usługami, możemy otrzymać prowizję za zakup produktu lub usługi.

Żaden wydawca, producent, dostawca ani reklamodawca nigdy nie wpłynie na treść, tematy lub posty zamieszczane na tej stronie. Podane informacje często obejmują ogólne tematy zdrowotne, konkretny problemy zdrowotne, informacje o produktach i recenzje, poradniki zakupowe, specyfikacje produktów i spersonalizowane rekomendacje produktów, które promujemy.

Możemy również uzyskać informacje prasowe lub informacje dotyczące zakupów w handlu elektronicznym, takie jak ceny, dostępność i witryny polecające.

Recenzje zawierają faktyczne informacje, które można łatwo zweryfikować. Zawsze dążymy do osiągnięcia ogólnego konsensusu w odniesieniu do określonych produktów, czytając recenzje tych produktów na innych stronach, uzyskując oficjalne informacje od producenta lub producenta oraz poprzez historie doświadczeń użytkowników. Celem jest przedstawienie produktu w dokładnym i pouczającym świetle poprzez nasze niepotwierdzone recenzje.

Moderujemy i od czasu do czasu edytujemy recenzje klientów, które otrzymujemy. Zobacz nasze Przejrzyj wskazówki, który zawiera informacje o tym, jak edytujemy komentarze, aby uzyskać więcej informacji.

Jeśli uważasz, że któraś z naszych recenzji jest niedokładna, zostaw komentarz za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego, a my zweryfikujemy i wprowadzimy wszelkie potrzebne poprawki tak szybko, jak to możliwe.

Potrzebujesz porady dotyczącej produktu? Pobierz go tutaj na Lci.org.pl

W dzisiejszych czasach bycie konsumentem może być trudne. Chociaż nasz wybór produktów nigdy nie był szerszy, dzięki internetowi jesteśmy również bardziej narażeni niż kiedykolwiek. Ilu z Was zapłaciło ciężko zarobione pieniądze za produkt, który nie spełnił Twoich oczekiwań? Zostały naliczone wygórowane koszty wysyłki i obsługi? A może znalazłeś się w programie automatycznej realizacji, który co miesiąc kosztuje Cię pieniądze, ale wydaje się niemożliwy do anulowania?

Spójrzmy prawdzie w oczy, chociaż lubimy myśleć, że jesteśmy sprytnymi konsumentami, większość z nas miała co najmniej jedno lub dwa złe doświadczenia, które mogły nas kosztować czas, pieniądze i energię. W rzeczywistości zgodnie z Fraud Watch Networkliczba przypadków oszustw konsumenckich wzrosła od 2008 r. o ponad 60%, a oszustwa internetowe podwoiły się do prawie 40% w latach 2007–2011. Biorąc pod uwagę, że co roku konsumenci w Stanach Zjednoczonych wyłudzają ponad 525 milionów dolarów, łatwo zrozumieć, dlaczego „ jesteśmy trochę bardziej ostrożni w stosunku do sprzedawców detalicznych konkurujących o naszą firmę!

Niestety, internet ułatwia oszustom wykorzystywanie ciężko pracujących osób. Chociaż nie ma nic nowego w ludziach próbujących wykorzystać innych, są one teraz bardziej rozpowszechnione niż kiedykolwiek i mogą być trudniejsze do zidentyfikowania. Od fałszywych rekomendacji „celebrytów” i fałszywych referencji po podejrzane badania klientów i „fałszywe wiadomości” - konsumenci nie wiedzą, komu ufać. Skąd możesz wiedzieć, czy produkt jest rzeczywiście wart swojej ceny, czy po prostu kolejny bezużyteczny przedmiot, do którego kupienia zostałeś oszukany?

Zapewniamy informacje potrzebne do dokonywania dobrych wyborów zakupowych. Dostarczając recenzje redakcyjne oparte na faktach, a nie fikcjach, pomagamy określić, które popularne produkty i usługi konsumenckie są warte Twoich pieniędzy, a których należy unikać za wszelką cenę. W jednym, łatwym do przeczytania artykule upraszczamy żargon marketingowy, opowiadamy, co jest prawdziwe, a co czysty szum, i odpowiadamy na pytanie, które zadaje sobie każdy konsument - czy jest to uzasadnione, czy też znowu wyrzucę swoje pieniądze?

Dlaczego Lci.org.pl jest inny?

Istnieje wiele witryn z recenzjami, ale wiele z nich po prostu dostarcza informacje z recyklingu bez przeprowadzania dokładnych badań. W Lci.org.pl działamy inaczej, dostarczając recenzje skupiające się na tym, co Ty, konsument, musisz wiedzieć. Oprócz tego zapewniamy:

Zaufana społeczność konsumentów

Poczta pantoflowa jest potężna, a na Consumers Health Digest chcemy, aby Cię wysłuchano. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby zapewnić uczciwą i otwartą platformę dla konsumentów takich jak Ty - niezależnie od tego, czy przesyłasz recenzję, udostępniasz nasze treści za pośrednictwem platform mediów społecznościowych, czy odpowiadasz na pytania innych kupujących, jesteś cennym członkiem tej społeczności .

Prawdziwe recenzje konsumentów takich jak Ty

Na Lci.org.pl chodzi o uczciwe, bezstronne recenzje. Możesz zaufać temu, co czytasz tutaj, wiedząc, że tylko publikujemy real opinie z real konsumentów. Nie znajdziesz tutaj fałszywych referencji ani sfabrykowanych komentarzy konsumentów - w przeciwieństwie do niektórych witryn z recenzjami produktów, nasz unikalny system jest skonfigurowany w celu zapobiegania błędnym, wprowadzającym w błąd lub po prostu fałszywym recenzjom. Trzymamy się faktów, dzięki czemu otrzymujesz najbardziej aktualne i wiarygodne informacje.

I jakby tego było mało, możesz nam zaufać nigdy otrzymywać od korporacji zapłatę za pozytywne recenzje, a także bezwzględnie odmawiać usunięcia negatywnych. Nawet w obliczu działań prawnych - co się wydarzyło - jesteśmy w pełni oddani prawdzie; żadnych półprawd, fałszywych wiadomości lub wypaczonych poglądów - wszystko, co tu czytasz, jest prawdziwą okazją i zawsze będzie.

RECENZENCI I AUTORZY REDAKCYJNI

Recenzenci i współpracownicy Lci.org.pl zapewniają, że zawartość jest dokładna, unikalna i zorientowana na użytkownika. Wraz z ogromnym doświadczeniem w różnych specjalizacjach medycznych wnoszą dodatkową perspektywę poprzez swoje osiągnięcia w praktyce klinicznej, badaniach i analizach.

Pisarze i zasady

Mając na uwadze Twój osobisty stan zdrowia i dobre samopoczucie, staramy się zaszczepić w naszych czytelnikach poczucie bezpieczeństwa, aby mogli dokonywać pewnych wyborów dotyczących recenzowanych przez nas produktów i dostarczanych przez nas informacji. Współpracujemy z najlepszymi w branży pisarzami, współpracownikami i specjalistami, w tym akredytowanymi terapeutami, wykwalifikowanymi dietetykami i lekarzami certyfikowanymi przez komisje lekarskie (i nie tylko).

Decydując o tym, którzy pisarze będą dla nas pracować, bierzemy pod uwagę szereg czynników, takich jak umiejętność przekazywania informacji medycznych w jasny i łatwy do zrozumienia sposób, praktyczne doświadczenie w realnym świecie oraz rozległa wiedza terenowa. Nasza rada lekarska regularnie przegląda artykuły pisane, aktualizując je w ustalonych odstępach czasu, tak aby otrzymane informacje spełniały wszystkie niezbędne kryteria: łatwe do zrozumienia, pomocne, dokładne, poparte aktualnymi badaniami naukowymi i odpowiedzialne.

Każda z naszych recenzji produktów jest niezależna i opiera się zarówno na testowaniu produktów, jak i dokładnych badaniach. Odwiedzając linki znajdujące się w treści i przy kolejnych zakupach, otrzymamy prowizję. Możesz znaleźć dodatkowe informacje na temat procesu recenzji tutaj.

Udostępniamy ponad 20 tysięcy dokładnie zbadanych i zredagowanych recenzji produktów. Recenzje produktów zawierają wiele cytatów z wiarygodnych źródeł, sekcji pytań i odpowiedzi oraz ponad 50 XNUMX recenzji klientów.

Na stronie znajdziesz również setki długich artykułów na temat porad dotyczących odchudzania, zdrowia mężczyzn, zdrowia mózgu, diety i żywienia.

Należy zauważyć, że zawartość naszej witryny nie ma na celu zastąpienia porady medycznej. Zobacz nasze Zastrzeżenie medyczne po więcej informacji.

UJAWNIENIE ODPOWIEDZIALNOŚCI PARTNERÓW

Niniejsze Ujawnienie Odszkodowania dla Partnera jest dostarczane przez Kyzooma Private Limited („my” lub „nasz”) i dotyczy tej strony internetowej, w tym, bez ograniczeń, zarówno mobilnych, jak i internetowych wersji naszych witryn internetowych (łącznie zwanych dalej „Witryną”). ”) I jest dostarczany w celu ujawnienia naszych powiązań finansowych z podmiotami stowarzyszonymi, reklamodawcami, sponsorami i innymi stronami trzecimi, które pojawiają się w Witrynie (łącznie określane jako„ Podmioty stowarzyszone ”), zgodnie z wytycznymi Federalnej Komisji Handlu dotyczącymi Wykorzystanie poparcia i referencji w reklamie, 16 CFR część 255.

W niektórych artykułach w tej witrynie odsyłamy do określonych usług i zasobów służących do tworzenia i promowania produktów i marek. Należymy do wybranych programów partnerskich i pobieramy prowizję, jeśli zdecydujesz się na zakup za pośrednictwem naszych linków partnerskich. Przede wszystkim chcemy w pełni ujawnić tę relację, ale także zapewniamy, że żadna zachęta finansowa nie ma wpływu na to, co mówimy o konkretnym produkcie lub usłudze.

Nasze podmioty stowarzyszone obejmują lub uwzględniły (nie jest to pełna lista, a strony mogą ulec zmianie w dowolnym momencie): Linkshare, Commission Junction, PepperJam / eBay Affiliates, Share-a-Sale, iHealth Services, Morniche, Markethealth, Avantlink, Flexoffers, Amazon Associates, Associacash, Google Adsense, Sellhealth, Evitamins, BizProfits, Rakuten, Revenuwire i wiele innych. Należy pamiętać, że na każdej stronie komercyjnej umieściliśmy plik Ujawnienie partnerski oświadczenie prowadzące do każdego artykułu. Prosimy o zapoznanie się z nim przed przeczytaniem dostarczonych przez nas treści.

Informacje podane na tej stronie mają na celu wyłącznie Twoją wiedzę ogólną i nie zastępują profesjonalnej porady lekarskiej ani leczenia określonych schorzeń. Nie należy wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub choroby bez konsultacji z wykwalifikowanym lekarzem. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących stanu zdrowia należy skonsultować się z lekarzem.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, uwagi lub wątpliwości i chciałbyś otrzymać odpowiedź lub zadać pytanie przed zakupem dowolnego produktu lub usługi wspomnianych w tej Witrynie, możesz Skontaktuj się z nami.

O co nam chodzi?

Kładziemy nacisk na dostarczanie przewodników na temat żywienia i suplementów. Chcemy, aby świat miał bezpłatne, dokładne i aktualne informacje o tym, jak lepiej żyć i być zdrowym.

Wsparcie ConsumerHealthDigest.com - Dlaczego warto nas słuchać?

ConsumerHealthDigest.com stała się zaufanym źródłem informacji opartych na dowodach dotyczących suplementacji i odżywiania. Przy ponad milionie odwiedzających każdego miesiąca coraz więcej osób polega na naszych badaniach, analizach i recenzjach produktów.

Jesteśmy po to, aby pomagać ludziom!

Nasza wytyczne redakcyjne szczegółowo opisujemy, w jaki sposób zbieramy, tworzymy i publikujemy informacje.
Jesteśmy stale rosnącą społecznością pracowników służby zdrowia, lekarzy, doktorów, fizjoterapeutów i nie tylko. Zapraszamy do naszego Dostawcy strona.

Dokładamy wszelkich starań, aby zawsze dostarczać dokładne, aktualne, istotne i praktyczne informacje zdrowotne poparte badaniami naukowymi lub prawdziwymi doświadczeniami z pierwszej ręki.

Sposoby wsparcia Lci.org.pl:
Podziel się z innymi - Udostępnij nam na Facebooku, Instagramie i Twitterze.

Plotka - Powiedz o nas swojej rodzinie i znajomym.

Link do nas - Rozważ dodanie linku do Lci.org.pl na swoim blogu, stronie internetowej lub koncie w mediach społecznościowych.

Program świadomości zdrowotnej

Mamy również stronę zatytułowaną „Świadomość zdrowotna, ”Co zapewnia naszą współpracę z różnymi innymi źródłami jako sposób na podnoszenie świadomości w branży medycznej.

Tworzenie świadomości jest tak proste, o ile masz odpowiednich partnerów. Dowiedz się więcej o naszej Program świadomości zdrowotnej.

Ponadto każdego roku od 2015 roku sponsorujemy Lci.org.pl Konkurs Scholastyczny. Ten konkurs oferuje wyjątkowym studentom ze Stanów Zjednoczonych i innych krajów szansę na wygranie do 1,000 USD pomocy finansowej na dalsze studia związane ze zdrowiem i dobrym samopoczuciem.

Kontakt

Masz pytanie medyczne?

Chociaż nie jesteśmy w stanie zapewnić osobistych porad zdrowotnych, zawsze troszczymy się o bezpieczeństwo naszych czytelników, więc jeśli doświadczasz jakiegokolwiek nagłego wypadku, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższe centrum nagłej pomocy medycznej.

Czy znalazłeś niedokładność w naszych treściach?

Prosimy odwiedzić naszą stronę zgłoś swój produkt aby nas powiadomić.

Chcesz współtworzyć naszą witrynę? Chcesz promować swój produkt lub usługę?

Zawsze szukamy doświadczonych i wykwalifikowanych pisarzy posiadających wiedzę i referencje w dziedzinie zdrowia i dobrego samopoczucia. Mamy bardzo wysokie standardy, z czego każdy, kto dla nas pisze, jest niezwykle dumny. Brzmi jak ty? Zapraszamy do naszego Dostawcy strona.

Należy pamiętać, że nie akceptujemy niezamówionych artykułów, blogów ani postów autorstwa gości.

Chcesz się u nas reklamować?

Oferujemy reklamodawcom najwyższą wartość dzięki połączeniu skali, wiarygodności i intencji.

Chcesz się u nas reklamować? Proszę odwiedź ta strona uczyć się więcej.

Chcesz wykorzystać nasze treści do własnych celów?

Proszę KONTAKT nasz zespół licencjonujący z Twoją prośbą o pozwolenie.

Masz problemy z korzystaniem z naszej witryny?

Prosimy odwiedzić naszą stronę Skontaktuj się z nami zgłosić problem.

Śledź ConsumerHealthDigest.com

Teraz, gdy wiesz już więcej o misji Lci.org.pl, skontaktuj się z nami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Nigdy nie będziesz musiał martwić się, że będziesz na bieżąco z najnowszymi recenzjami produktów i artykułami, a wszystkie mają jeden cel: pomóc Ci uniknąć oszustw! Możesz śledzić nasze najnowsze aktualizacje za pośrednictwem naszego Ośrodek zdrowia, Nasz Strona na FacebookuLub na Twitter, Youtube, Pinterest, Instagram.

Biuro w Indiach

Adres pocztowy
Kyzooma Private Limited
15, Software Technology Park,
Link Road, Sadar,
Nagpur, 440001
Maharashtra, INDIE

Pochwały i wyróżnienia w renomowanych witrynach internetowych

Lci.org.pl jest dumny z tego, że jest stale prezentowany i rozpoznawany w popularnych publikacjach magazynów i blogach.

Od artykułów z branżowymi wiadomościami po blogerów recenzujących produkt - naprawdę doceniamy każdą wiadomość.

Proszę Skontaktuj się z nami jeśli jesteś zainteresowany umieszczeniem Lci.org.pl w nadchodzącym artykule, blogu lub wiadomościach. Lubimy nawiązywać nowe relacje i współpracować z innymi znanymi witrynami internetowymi. Oczekujemy na kontakt zwrotny. Spójrz na wyróżnione podkreśla prasowe.

Nasza praca została udostępniona, cytowana i wykorzystywana przez organizacje, w tym:

Poznaj zespół - współpracowników i pisarzy

Jesteśmy naprawdę wdzięczni za wsparcie, jakie nieustannie otrzymujemy od naszych odbiorców. Jest wiele osób, które nieustannie przyczyniły się do uczynienia Lci.org.pl liderem w dziedzinie informacji o zdrowiu, ale tutaj wymieniono kilka kluczowych osób, które pomogły ukształtować naszą stronę internetową i kontynuować wprowadzanie innowacji.

Współtwórcy Wellness / Rada Rewizyjna

Zgodnie z naszą misją dostarczania ludziom dokładnych i łatwych do zrozumienia informacji, stworzyliśmy ten zespół współpracowników. Ci współautorzy / recenzenci są uznanymi ekspertami merytorycznymi, którzy zbudowali karierę w dziedzinie zdrowia i medycyny. Wnoszą swoją stale rozwijającą się wiedzę i doświadczenie, aby zapewnić, że wszystkie prezentowane przez nas informacje są aktualne, dokładne i wykonalne.

Pisarze zdrowia

Autorzy Lci.org.pl ponoszą główną odpowiedzialność za gromadzenie badań medycznych i naukowych w spójne, łatwe do zrozumienia i praktyczne treści.

POLITYKA REKLAM I SPONSORINGÓW

Lci.org.pl dostarcza wnikliwych i jasnych informacji na prawie wszystko o zdrowiu, odżywianiu i stylu życia. Nasza witryna to wszystko w jednym miejscu, aby uzyskać odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące zdrowia i urody.

Reklama jest jednym z najbardziej niezawodnych sposobów, w jakie witryna internetowa dostarczająca wartości dla klientów, taka jak nasza, może się utrzymać. Większość witryn jest finansowana z reklam, w tym nasza. Jednakże jesteśmy całkowicie przejrzyście co do treści, które zostały sfinansowane przez osoby trzecie i opublikowane w naszej witrynie. W naszych artykułach nie ma żadnych ukrytych reklam ani niczego, co jest ukierunkowane na jakikolwiek produkt lub usługę.

Traktujemy tę kwestię bardzo poważnie, ponieważ chcemy mieć pewność, że nasi czytelnicy otrzymają tylko najlepsze treści. Nasze treści redakcyjne wyraźnie odróżniają się od reklam i treści sponsorowanych.

Uwaga: w naszej witrynie znajdują się banery reklamowe i posty sponsorowane. Reklamę wyróżnia słowo „reklama”.

Czytaj Więcej

OSTATNIA ZMODYFIKOWANA: 27 listopada 2019 r

Uwaga: Wyniki mogą się różnić w zależności od skuteczności produktu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do autodiagnozy lub samodzielnego leczenia jakichkolwiek schorzeń.

Jakiekolwiek użycie tej witryny oznacza zgodę na Warunki korzystania i Polityka prywatności wspomniane tutaj.

Klauzula: Informacje podane na tej stronie mają na celu wyłącznie Twoją wiedzę ogólną i nie zastępują profesjonalnej porady medycznej ani leczenia określonych schorzeń. Nie należy wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub choroby bez konsultacji z wykwalifikowanym lekarzem. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących stanu zdrowia należy skonsultować się z lekarzem. Korzystanie z tej witryny jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowane warunki korzystania z tej witryny oraz wszystkie zasady dotyczące witryny. Zobacz nasze Zastrzeżenie medyczne po więcej informacji.

X

Ujawnienie reklamy

Treść, która pojawia się na tej stronie, jest prezentowana jako przegląd w porównaniu z marketingiem porównawczym. Dostarczane informacje obejmują informacje o produktach, przeglądy, przewodniki zakupowe i specyfikacje produktów. Wszystkie znaki towarowe, zarejestrowane znaki towarowe i znaki usługowe wymienione w tej witrynie są własnością ich odpowiednich właścicieli. Jeśli coś jest nieścisłe, skontaktuj się z nami i daj nam znać. Dostarczanie faktów dotyczących produktów pomaga lepiej służyć naszym czytelnikom i dokładności treści.

Poniższa tabela nie obejmuje wszystkich firm ani wszystkich produktów dostępnych na rynku, z wyjątkiem tych, które promujemy jako ich podmioty stowarzyszone. W pełni przestrzegając wytycznych FTC, należy założyć, że wszystkie linki w tabeli są linkami partnerskimi i możemy otrzymać rekompensatę, jeśli klikniesz jeden z nich i dokonasz zakupu. Jesteśmy niezależni, a wyrażone tutaj opinie są naszymi własnymi. Cała zawartość redakcyjna jest napisana bez uprzedzeń i uprzedzeń, niezależnie od sponsorów lub stowarzyszeń stowarzyszonych.
X

Ta zawartość Lci.org.pl została sprawdzona, a także sprawdzona pod kątem faktów, aby zagwarantować możliwie najlepszą dokładność.

Przestrzegamy ścisłej polityki redakcyjnej, szczególnie w odniesieniu do źródeł, z których korzystamy. Nasze artykuły pochodzą z renomowanych stron internetowych, a badania pochodzą z instytucji akademickich i są recenzowane. Możesz kliknąć liczby w nawiasach (1, 2 itd.) I sprawdzić te odniesienia.

Formularz opinii na tej stronie może służyć do zgłaszania treści, które nie są dokładne, aktualne lub w jakikolwiek sposób budzą wątpliwości.

Nie zamierzamy, aby informacje przedstawione w naszych artykułach zastępowały relację medyczną z wykwalifikowanym lekarzem, ani nie stanowią one specjalistycznej porady.