Prześlij nam swoją opinię

OSTATNIA ZMODYFIKOWANA: 27 listopada 2019 r

Czy uważasz, że w jednym z naszych artykułów coś jest nie tak?

Czy napotkasz trudności w poruszaniu się po naszej witrynie?

Pomagamy lepiej służyć naszym czytelnikom i dokładności treści i mamy nadzieję, że stworzymy płynną obsługę naszych czytelników. Twoja opinia jest cenna i pomoże nam ulepszyć.

Zostaw nam wiadomość

Skorzystaj z poniższych zasobów lub wyślij nam wiadomość za pomocą poniższego formularza kontaktowego.

PROSZĘ ZANOTOWAĆ: nie możemy zapewnić żadnych spersonalizowanych porad medycznych ani żywieniowych. Prosimy nie używać tego formularza kontaktowego w przypadku fakturowania, zwrotu kosztów, wysyłki i problemów związanych z obsługą klienta związanych z zakupionymi produktami, ponieważ Lci.org.pl jest zewnętrzną witryną z recenzjami, która nie jest powiązana z żadną firmą, która mogła sprzedać Ci usługę i / lub towary. Prosimy o bezpośredni kontakt z daną firmą.

Dziękujemy za wizytę Lci.org.pl.

Obserwuj nas w mediach społecznościowych

Dołącz do społeczności Lci.org.pl, aby jako pierwszy usłyszeć o recenzjach nowych produktów, wskazówkach żywieniowych i dietetycznych. Możesz śledzić nasze najnowsze aktualizacje za pośrednictwem naszego Ośrodek zdrowia, Nasz Strona na FacebookuLub na Twitter, Youtube, Pinterest, Instagram.

Ta strona jest własnością i jest zarządzana przez Kyzooma Private Limited, 15, Software Technology Park, Link Road, Sadar, Nagpur, Maharashtra 440001

Dane kontaktowe - Lci.org.pl

Klikając Prześlij, wyrażasz zgodę na przeczytanie Warunków korzystania z naszej witryny. Należy pamiętać, że czasami otrzymujemy e-maile od odwiedzających z pytaniami o „stan zamówienia i zwroty kosztów”. Jesteśmy stroną partnerską produktu. Nie sprzedajemy produktów bezpośrednio ani nie ułatwiamy żadnych transakcji. Wszystko, co możemy zasugerować, to sprawdzenie wyciągu z karty kredytowej w celu ustalenia, z kim należy się skontaktować w celu rozwiązania problemu. Na wyciągu z karty kredytowej powinna pojawić się nazwa firmy i numer telefonu kontaktowego. Miejmy nadzieję, że będzie to bardzo skuteczne w rozwiązaniu problemu. Zwracamy uwagę, że czytamy wszystkie komentarze redakcyjne i pytania, ale nie możemy odpowiedzieć na każde z nich indywidualnie.