Oświadczenie FTC o ujawnianiu informacji

OSTATNIA ZMODYFIKOWANA: 11 czerwca 2019 r

Amerykańska Federalna Komisja Handlu wymaga, abyśmy ujawniali wszelkie relacje, jakie mamy między producentem produktu, dostawcą lub usługodawcą, kiedy piszemy o produkcie lub usłudze.

Oto wytyczne, którymi się kierujemy.

Nasza strona internetowa lci.org.pl jest witryną komercyjną i jako taka zawiera reklamy na jej stronach. Pisząc recenzję produktu lub usługi, nigdy nie otrzymujemy wynagrodzenia za dokonanie recenzji. Inwestujemy swój osobisty czas i pieniądze, aby przedstawiać anegdotyczne recenzje.

Jeśli na stronie znajduje się link do produktu lub usługi, możemy otrzymać prowizję za zakup produktu lub usługi. Żaden wydawca, producent, dostawca ani reklamodawca nigdy nie wpłynie na treść, tematy lub posty zamieszczane na tej stronie. Aby pomóc nam pokryć niektóre koszty, dołączyliśmy jednostki reklamowe dostarczane przez Google AdSense.

Recenzje zawierają faktyczne informacje, które można łatwo zweryfikować. Zawsze staramy się przedstawić rzetelną i dokładną ocenę. Recenzja zawiera sekcję, która jest subiektywnym podsumowaniem. Jest to oparte na osobistych doświadczeniach i / lub opiniach recenzenta.

Podejmujemy próby ustalenia ogólnego konsensusu w odniesieniu do określonych produktów, czytając recenzje tych produktów w innych witrynach, wraz z opiniami użytkowników, i staramy się dokładnie przedstawić to ogólne postrzeganie w naszych recenzjach.

Zawsze staramy się udostępniać linki do stron internetowych producentów, aby zapewnić dodatkowe informacje, które nie są dostępne w naszych recenzjach. Niektóre z tych informacji mogą obejmować opinie klientów, bardziej szczegółowe informacje o produkcie, informacje o sprzedaży itp.

Nazwy produktów, logo, marki i inne znaki towarowe pojawiające się na tej stronie są własnością ich odpowiednich właścicieli i są używane wyłącznie w celu bezpośredniego opisania oferowanych produktów i usług.

Użycie tych znaków towarowych w żaden sposób nie wskazuje na jakiekolwiek powiązania między niniejszą witryną a właścicielami znaków towarowych. Raczej każde użycie przez nas znaków towarowych stron trzecich jest traktowane jako odniesienie do takich produktów mianownik dozwolonego użytku zgodnie z prawem znaków towarowych. Ci, o których mowa lub o których mowa, posiadacze znaków towarowych nie są powiązani z tą witryną ani żadną z naszych usług, produktów lub witryn internetowych.

Nie mówimy też ani nie odnosimy się do sponsorów znaków towarowych, nie popieramy ani nie wyrażamy żadnych opinii co do poprawności naszych komentarzy, produktów lub starań, nie wykluczając bezpośredniej lub pośredniej interakcji z tymi znakami towarowymi.

W dzisiejszym świecie Internetu uważamy, że ważne jest, abyś zrozumiał relacje między osobą oceniającą produkt a producentem, dostawcą lub usługodawcą. Opinie wyrażone na tej stronie niekoniecznie muszą odzwierciedlać poglądy właścicieli produktów lub usług, które oceniamy.

Stale tworzymy nowe treści, aktualizujemy nasze artykuły i ulepszamy recenzje naszych produktów, przeprowadzając dokładne badania i analizy. Spędzamy również czas moderując, edytując i odpowiadając na komentarze użytkowników.

Należy zaznaczyć, że wypowiedzi na stronie nie zostały sprawdzone przez Food and Drug Administration, a Lci.org.pl nie zapewnia porad medycznych, diagnozy ani leczenia. Lci.org.pl zachęca do konsultacji z wykwalifikowanym lekarzem w celu postawienia diagnozy i odpowiedzi na pytania osobiste. Ostatecznie wszystkie opinie wyrażone na tej stronie są naszą własną.

W przypadku zakupu jakichkolwiek produktów lub otrzymania bezpłatnej próbki: Upewnij się, że nie jesteś uczulony na żaden ze składników. Kobiety w ciąży lub karmiące piersią powinny skonsultować się z lekarzem przed skorzystaniem z treści zamieszczonych w Witrynie lub skorzystaniem z jakiegokolwiek produktu lub usługi. Nie przekraczać zalecanych dawek. Spożycie jakiegokolwiek produktu w nadmiernych ilościach może powodować działania niepożądane. Skonsultuj się z lekarzem przed użyciem, jeśli masz lub miałeś JAKIEKOLWIEK STAN ZDROWIA. Przerwij stosowanie i skonsultuj się z lekarzem, jeśli wystąpią jakiekolwiek niepożądane reakcje, takie jak reakcja alergiczna. NASZE PRODUKTY NIE SĄ PRZEZNACZONE DO UŻYTKU PRZEZ OSOBY W WIEKU 18 LAT.

Twój wkład jako osoby odwiedzającej naszą stronę internetową jest zawsze doceniany.

Zapoznaj się z naszymi innymi zasadami wymienionymi poniżej: