Polityka redakcyjna

Integralność redakcyjna: jeśli chodzi o nasz artykuł redakcyjny, poniższe sekcje szczegółowo opisują nasze zasady i procedury dotyczące treści.

Naszym celem i misją jest dostarczanie jak najdokładniejszych wiadomości i aktualizacji. Chcemy, abyś nam zaufał i wierzył w naszą obiektywność i dokładność. Treści na naszej stronie są praktyczne i trafne.

Dowiedz się, jak ConsumerHealthDigest.com zachowuje ścisłą rzetelność redakcyjną

Nasza szeroka gama tematów obejmuje prawie wszystkie potrzebne Ci informacje zdrowotne. A ponieważ naszym celem jest służyć Ci pomocą, filtrujemy określone rodzaje informacji. Dbamy o to, aby miały one zastosowanie do Twojego zdrowia. Polegamy również na Tobie, naszym czytelniku, przy wyborze najbardziej odpowiednich informacji. Choć staramy się być dokładni, zawsze ufaj przede wszystkim opinii swojego lekarza. Jesteśmy tu po prostu, aby uzupełnić podane przez nich fakty.

Dlatego zawsze szukaj profesjonalnej porady dotyczącej swoich obaw i pytań dotyczących przeczytanych tematów.

Tak więc, bez zbędnych ceregieli, oto kryteria wyboru redakcyjnego dla treści oryginalnych

Lci.org.pl tworzy oryginalne treści w oparciu o następujące kryteria:

 • Sortowanie: - Obejmują one kwestie, które mogą wpływać na sposób zarządzania własnym zdrowiem i osobami wokół ciebie. Tematy obejmują różnorodne wiadomości zdrowotne, premiery leków i produktów, przypomnienia i alerty, porady zdrowotne i komentarze ekspertów.
 • Znaczenie kliniczne - W tym miejscu znajdują się najnowsze wyniki badań medycznych opublikowane w różnych znanych witrynach medycznych.
 • Trendy - Obejmują one zainteresowania sezonowe, w tym bezpieczeństwo latem, sezony alergii oraz przeziębienia i grypę. Zajmujemy się również świadomością zdrowia publicznego, na przykład Miesiącem Wiedzy o Raku Piersi i Miesiącem Zdrowego Serca.

Nasze treści są wyjątkowe

Nasze treści są wiarygodne. Podczas gdy świat online jest zapchany nieaktualnymi i niedokładnymi informacjami, my, Lci.org.pl, stoimy nad resztą.

Prezentowane przez nas wiadomości i artykuły opierają się na wyborach redaktorów. Nasze artykuły informacyjne to coś więcej niż zwykłe podsumowanie. Utworzone artykuły zawierają wywiady z badaczami medycznymi i obiektywnymi ekspertami.

 • Uczciwość redakcyjna - Mamy dziennikarski obowiązek dostarczania Ci wiadomości, funkcji, referencji i innych informacji, które wyraźnie się od siebie różnią.
 • Niezależność redakcyjna - Staramy się przedstawiać rzetelne, obiektywne i dokładne raporty. Ponownie, jest to ponowne potwierdzenie naszej dziennikarskiej odpowiedzialności wobec reszty świata.
 • Polityka redakcyjna redakcji Lci.org.pl

  Lci.org.pl to niezależna usługa medialna. Naszym celem jest dostarczanie wiadomości, informacji i materiałów edukacyjnych wszystkim naszym czytelnikom, zarówno profesjonalnym, jak i nie. Tworzone przez nas treści są wolne od wpływu sponsorów, partnerów ani innych źródeł.

  Każdy członek naszego zespołu redakcyjnego musi w pełni ujawnić wszelkie finansowe lub inne interesy, które może mieć w związku z jakimkolwiek lekiem, biotechnologią, urządzeniem medycznym lub inną firmą, która ma silną pozycję w branży opieki zdrowotnej. Bezpośredni przełożony został poinformowany w momencie zatrudniania. Organ nadzorczy następnie ustala, czy interes stanowi konflikt i czy jest coś, co należy zrobić, aby go wyeliminować.

  Nasz zespół redakcyjny jest oddzielony i oddzielony od personelu dedykowanego sponsorom lub partnerom. Każdy jest odpowiedzialny za przedstawienie obiektywnych, dokładnych i dobrze wyważonych opisów najnowszych wydarzeń i problemów. Nasi reporterzy pilnie wyszukują historie lub wykwalifikowanych ekspertów do komentarza. Poszukują także obiektywnego komentarza pochodzącego od wykwalifikowanego rzecznika. W ten sposób utrzymujemy równowagę. W ten sposób zapewniamy również etyczne postępowanie na najwyższym poziomie zawodowym.

  Wiadomości i proces tworzenia oryginalnych treści

  W każdym dniu roboczym nasi dziennikarze planują dzienny budżet informacyjny. Muszą one zawierać najnowsze informacje z najważniejszych czasopism medycznych, ogłoszenia federalnych agencji zdrowia oraz analizy najnowszych trendów zdrowotnych. Nasi doświadczeni reporterzy na temat zdrowia regularnie rozmawiają lub spotykają się z wybitnymi liderami medycznymi, aby uzyskać dogłębne analizy, aktualizacje i profile, które dają naszym wiadomościom i treściom zdrowotnym perspektywę, która jest wyjątkowa tylko dla nas. Następnie oryginalne artykuły są dokładnie sprawdzane przez naszych wykwalifikowanych redaktorów.

  Nasi redaktorzy czerpią historie z kilku źródeł: wybranych, recenzowanych czasopism medycznych, konferencji medycznych, działań rządu federalnego lub stanowego oraz materiałów korporacyjnych pochodzących z wywiadów z ekspertami medycznymi. Uważamy również, że cenne treści są dostępne od sponsorów, reklamodawców i partnerów. Po prostu upewniamy się, że takie treści są odpowiednio i wyraźnie oznaczone.

  Podobnie jak w przypadku naszej standardowej procedury operacyjnej, każda ukończona historia jest sprawdzana przez redaktora medycznego pod kątem dokładności, stosowności języka medycznego i właściwej charakterystyki. Historia jest również sprawdzana pod kątem stylu, płynności, interpunkcji i czytelności. Dzieje się tak tylko wtedy, gdy historia przechodzi od edycji do publikacji.

  Licencjonowane treści

  Kiedy udzielamy licencji na publikację treści dotyczących zdrowia i dobrego samopoczucia od stron trzecich, nasi starsi redaktorzy przeglądają zasady i procedury pod kątem spójności i braku konfliktu interesów. W związku z tym treść jest zawsze dokładna, aktualna i aktualna.

  Sponsorowane treści i reklamy

  Wchodząc na naszą stronę internetową, zobaczysz, że niektóre treści, przyciski, odznaki i banery są oznaczone jako Sponsorowane, Od naszego sponsora lub Reklama. Ta treść nie podlega polityce redakcyjnej. Treści, przyciski, odznaki lub banery oznaczone jako Od naszego sponsora nadal podlegają ustalonym zasadom.

  Korekty

  ConsumerHealthDigest.com zobowiązuje się do wprowadzania poprawek i wyjaśnień, jeśli jakikolwiek problem wyjdzie na jaw. Podejmujemy natychmiastowe działania, aby przeanalizować wszelkie wątpliwości zgłoszone nam przez naszych czytelników i, jeśli jest to uzasadnione, natychmiast zaktualizować wszelkie treści na stronie. Obejmuje to nowe informacje, które nie były dostępne w momencie publikacji, oraz wszelkie inne niezbędne aktualizacje artykułu.

  Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub uwagi dotyczące dokładności naszych treści lub uważasz, że artykuł jest nieaktualny, możesz łatwo nas o tym powiadomić za pośrednictwem Skontaktuj się z nami strona.

  OSTATNIA ZMODYFIKOWANA: 27 listopada 2019 r