Najlepsze z najgorszych odsłoniętych

Od 2003, lci.org.pl jest jedną z niewielu witryn w Internecie, które zawierają bezstronne przeglądy wszystkich Twoich ulubionych (i nie tak ulubionych) produktów dla zdrowia i urody.

W ConsumerHealthDigest.com wierzymy, że bycie przejrzystym oznacza otwartość na każdego odwiedzającego naszą witrynę. To było silne zobowiązanie, którego staraliśmy się przestrzegać od dnia, w którym zaczęliśmy.

ConsumerHealthDigest.com zawsze była komercyjną witryną z treściami cyfrowymi. Zawsze mówiliśmy o tym na naszej stronie internetowej. Nic dziwnego, że nasza praca dość mocno spadła na parady niektórych osób, co doprowadziło ich do skandalicznych ataków na naszą witrynę internetową, a nawet narażania produktów stowarzyszonych na groźby i działania w procesach sądowych.

Jeśli wyszukujesz w sieci ConsumerHealthDigest.com, prawdopodobnie natkniesz się na kilka rażących ogłoszeń, takich jak ta: „ConsumerHealthDigest.com to oszustwo!”

The fałszywe oskarżenia są prawie zawsze umieszczane na niewiarygodnych witrynach z recenzjami, przy zerowej przejrzystości osób, które faktycznie są właścicielami witryny zawierającej zniesławiające roszczenia.

Co gorsza, prawie za każdym razem, gdy spotykamy się z takimi nadużyciami, dzieje się to z rąk złego bohatera, który podświadomie opowiada wszystkim swoją rzeczywistość.

Co sprawia, że ​​ConsumerHealthDigest.com jest oszustwem, o który pytamy tych złych aktorów?

Przepraszamy, w przeciwieństwie do Ciebie nie próbujemy oszukać naszych czytelników.

Jesteśmy nieskrępowaną witryną marketingową należącą do odnoszącej sukcesy niezależnej firmy zajmującej się reklamą cyfrową. Nie musimy chować się za płaszczem kłamstw i oszustw, które mogą okazać się konieczne.

Jednak te nieudane witryny z pobieraną treścią „konkurentami” (nie w rzeczywistości) nazywają naszą witrynę „oszustwem”. Następnie mówią, że skoro pochodzimy z Indii, jest to jeszcze gorsze.

Co ma wspólnego nasze pochodzenie etniczne i geolokalizacja z naszymi kompetencjami i etyką?

W najgorszym przypadku wydaje się to być ksenofobią. Jesteśmy dumnymi Hindusami, a nawet jesteśmy dumni z wprowadzania na rynek i sprzedaży amerykańskich i innych światowych marek produktów stowarzyszonych.

Mamy pozytywne relacje z ludźmi o różnym pochodzeniu etnicznym i pochodzeniu. Nie chodzi nawet o to, z kim zdecydujemy się pracować. Od wielu lat pracujemy w zglobalizowanej, połączonej gospodarce. Technologia umożliwiła tę zdolność. Z jakiegoś powodu te rasistowskie jednostki nie są w stanie ewoluować z duchem czasu. Czy to dziwne, że zostali „pozostawieni”?

Opierając się na tym, co zauważyliśmy w przypadku tych rasistowskich „konkurentów” (nie w rzeczywistości) oraz ich braku wysokiej jakości witryn internetowych, pobranych treści i umiejętności SEO… nigdy nie dostaliby pracy dla żadnej renomowanej firmy marketingowej w Indiach ani gdziekolwiek indziej w wyewoluowane środowisko.

Więc pytamy ich ponownie - dokładnie na czym polega oszustwo? Że nie mogą konkurować, więc wrzeszczą.

Dlaczego mieliby tracić czas na zastanawianie się, dlaczego nieustannie przegrywają na konkurencyjnym rynku?

Wymyślanie wymówek i kłamstw nie jest skuteczną strategią biznesową.

W rzeczywistości jest to bezużyteczne!

Pytanie: Dlaczego oni sami nie mają żadnych zasad ujawniania reklam FTC na swoich słabych stronach internetowych z treściami z pulpitu? To nie ma sensu, ale nie jest zaskakujące.

Oto jak poradzimy sobie z tymi postaciami w ruchu do przodu. Utworzyliśmy nową sekcję w tej witrynie o nazwie „Exposed”.

Miejsce, w którym zostaną zidentyfikowani ci, którym brakuje zasług, wraz z dokładnym ujawnieniem tego, kim są i całkowitym zniszczeniem ich nikczemnych działań i praktyk. W ramach ekspertyzy śledczej dostarczymy fakty, dokumenty i zdjęcia, aby je zdemaskować. Tajemnice, których nigdy nie chcieliby ujawnić - obalamy je, aby wszyscy mogli je zobaczyć.

Prosta opowieść - rzeczywiście niedokładne stwierdzenia

Fałszywe stwierdzenie: ConsumerHealthDigest.com jest potajemnie własnością i jest obsługiwana przez właścicieli produktów, z którymi jest stowarzyszona.

Fakt: Całkowicie fałszywe.

Zacznijmy od prostego faktu. Posiadanie lub prowadzenie witryny z recenzjami nie jest nielegalne, o ile masz przejrzystość w tym fakcie. Jeśli podmiot stowarzyszony, osoba fizyczna lub firma posiada własną witrynę z treścią, musieliby po prostu zachować przejrzystość i uwzględnić to w swoich zasadach.

Dlaczego ktoś, kto może legalnie posiadać witrynę internetową, a potem tego nie potwierdza?

W naszym przypadku dzieje się tak dlatego, że nie są właścicielami tej witryny. Ta strona internetowa jest w całości własnością i jest zarządzana od 2002 roku przez Kyzooma Private Limited. Posiadamy i obsługujemy wiele witryn z treścią w całym internecie i na każdej z tych witryn (takiej jak ta) ujawniamy ten fakt wszystkim naszym gościom.

Jesteśmy powiązani ze sprzedażą setek produktów przez szeroką gamę producentów i dystrybutorów.

Niestety, niektórzy ludzie są skłonni rzucić wyzwanie temu pomysłowi. W niedawnej sprawie sądowej właściciel produktu oskarżył podmiot stowarzyszony o posiadanie tej witryny. Prawdopodobnie przeczytali jedną z „fałszywych stron z recenzjami” i pobiegli do prawnika, a następnie opowiedzieli im swoje „fakty”. Próbowaliśmy nawet pokazać im prawdziwe fakty. Nie byli zainteresowani uznaniem prawdy. Oskarżający produkt był tak niezwykle pewny siebie, że „znali prawdę”. W trakcie procesu odkrywania rozesłano liczne wezwania do wielu usługodawców i otrzymano wyniki.

Skąd wiemy?

Otrzymaliśmy jeden. Chcieli wiedzieć, kto jest właścicielem naszej witryny i kto wyprodukował nasze treści.

Odpowiedź była prosta… robimy! Oskarżyciel, który wszczął postępowanie sądowe, wkrótce stwierdził, że ich pierwotne twierdzenia były w 100% błędne, a ich „sprawa” implodowała na nich. Ich ignorancja okazała się dla nich bardzo kosztownym błędem. Nie tylko ich własny pozew został odrzucony przez sędziego, ale oni sami zostali przeciwstawieni i przegrani. Są teraz skazani na poważny wyrok finansowy przeciwko nim - muszą również uiścić wszystkie opłaty prawne.

Słowo dla mądrych - przypuszczenia są często niebezpiecznymi i bardzo kosztownymi błędami, gdy zdecydujesz się zignorować fakty prawne. Jeśli chcesz rzucić wyzwanie rzeczywistości i nadrobić zaległości w miarę postępów, zrób zdjęcie. Ale wiedz o tym - jeśli przegrasz, zostaniesz pociągnięty do odpowiedzialności finansowej. Nie cofniemy się przed sporem, gdy staniemy po prawej stronie.

Niestety, spory sądowe są częścią prowadzenia działalności gospodarczej… ale jesteśmy bardziej niż wygodni w ciągłej obronie, jak również w pozywaniu cię, gdy skorzystałeś z tej możliwości. Nie jest naszym głównym celem dawanie z ciebie przykładu, ale absolutnie zrobimy to, jeśli zdecydujesz się nas sprowokować. Kiedy świadomie publikujesz fałszywe kłamstwa, ujawnimy Cię osobiście, podczas gdy nasi niezwykle kompetentni prawnicy będą Cię obsługiwać legalnie.

W dzisiejszym świecie Twoja reputacja może bardzo szybko wyparować. Nie pozwolimy ci zepsuć naszych.

Fałszywe stwierdzenie: ConsumerHealthDigest.com nie ma zasad dotyczących ujawniania reklam w swojej witrynie internetowej.

Fakt: Po raz kolejny to fałszywe oskarżenie jest zwykle umieszczane na niewiarygodnych witrynach z recenzjami o wątpliwej jakości i zerowej przejrzystości. Te same osoby, które są właścicielami „niezależnej witryny z recenzjami”, ale po prostu nie widzą w ich interesie przestrzegania jakichkolwiek wytycznych FTC w informowaniu kogokolwiek o ich powiązaniach finansowych z witryną i jej produktami.

Oto łatwe do znalezienia łącze w naszej witrynie, które jasno przedstawia nasze Zasady dotyczące ujawniania reklam.

https://www.consumerhealthdigest.com/general/disclosures-statement.html

Fałszywe stwierdzenie: ConsumerHealthDigest.com nie ma żadnych znaczników ujawnienia reklam na swoich stronach przeglądu produktów.

Fakt: Znowu źle.

Nie ma nic wyraźniejszego niż to, co jest przyklejone na każdej stronie, na której znajduje się reklama i / lub związek partnerski.

Opierając się na zastrzeżeniach, wyraźnym ujawnieniu, że każda strona internetowa odnosi się do produktów innej osoby, i wyraźnie odrębnych linków do produktów stowarzyszonych nigdzie Kyzooma Private Limited nie przedstawia w niewłaściwy sposób charakteru, cech, cech ani pochodzenia geograficznego towarów innych osób. Jesteśmy całkowicie transparentni dla naszych gości dzięki wszystkim naszym powiązaniom afiliacyjnym i reklamowym…

Fałszywe stwierdzenie: Twoja witryna nie może omawiać ani przeglądać mojego produktu.
Fakt: Absolutnie nieprawda.

Nominacyjne użycie, znane również jako „nominalny dozwolony użytek”, to doktryna prawna, która zapewnia twierdzącą obronę przed naruszeniem znaku towarowego, zgodnie z treścią Dziewiątego Okręgu Okręgowego Stanów Zjednoczonych, w którym osoba może używać znaku towarowego innej osoby jako odniesienia do opisu drugiej produkt lub porównać go ze swoim własnym.

Nazwane użycie może być uznane za związane z „dozwolonym użytkiem znaku towarowego” lub za jego rodzaj (czasami nazywane „klasycznym dozwolonym użytkiem” lub „ustawowym dozwolonym użytkiem”). Użytkownik nie robi nic, co sugerowałoby sponsorowanie lub poparcie ze strony właściciela znaku towarowego. Dzieje się tak nawet wtedy, gdy nominatywne użycie jest komercyjne i ten sam test dotyczy metatagów.

Ponadto, jeśli użytkownik zostanie uznany za mianownika, to z definicji używania znaku niebędącego znakiem towarowym nie może osłabić znaku towarowego. Wszelkie pisma prawne obalające nasze prawo do „imiennego dozwolonego użytku” zostaną opublikowane na naszej stronie internetowej, a także w naszych kanałach mediów społecznościowych i wielu innych witrynach internetowych.

Jeśli coś jest nie tak ze stanem faktycznym, daj nam znać. Iść do Kontakt stronie internetowej, a my odpowiemy w naturze.

Uważaj na pierwszą nikczemną postać, która zostanie ujawniona. Bądźcie czujni!
OSTATNIA ZMODYFIKOWANA: 03 września 2018 r