Zasady dotyczące sponsorów

Zdajemy sobie sprawę, że firmy produkujące produkty konsumenckie mogą mieć znaczący wpływ na zdrowie konsumentów. Takie sponsorowanie ma formę reklamy. Dzięki temu możemy bezpłatnie udostępniać Państwu naszą jakość i treści informacyjne.

Po prostu zapewniamy naszym sponsorom możliwość przekazywania informacji marketingowych o ich produktach i usługach.
Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj nasze Polityka reklamowa.

Naszym celem jest stworzenie środowiska, w którym czytelnicy mogą wzmocnić się, aby mogli osiągnąć zdrowie dzięki materiałom i narzędziom edukacyjnym.
To dzięki sponsorowaniu nadal się rozwijamy. Publikując treści edukacyjne, staramy się pomóc naszym czytelnikom uzyskać informacje i dokonywać lepszych wyborów zdrowotnych i życiowych. Mówimy o zdrowej diecie, aktywności fizycznej, dobrym samopoczuciu, bezpieczeństwie i profilaktyce oraz wielu sposobach na osiągnięcie zrównoważonego i zdrowego stylu życia.

Nasze cele są następujące:

  • Pomóż poprawić zdrowie naszych czytelników z całego świata
  • Opracuj wiarygodne i przydatne materiały i narzędzia dotyczące edukacji zdrowotnej w oparciu o fakty, najnowsze badania, statystyki dotyczące zdrowia i rygorystyczne badania
  • Wysyłaj pozytywne wiadomości dotyczące zdrowia

Wspieramy i przestrzegamy Kodeksu Współpracy z Firmami Rady Towarzystw Medycznych (CMSS). Jest to kod, który wprowadziliśmy dobrowolnie i odpowiedzialnie, ponieważ ma on na celu zapewnienie niezależności i przejrzystości interakcji społeczeństw z firmami.

Zasady redakcyjne i rozwój treści

Jak wskazano, treść jest zawsze pisana i weryfikowana przez profesjonalnych redaktorów. Aby uzyskać więcej informacji na temat procesu tworzenia treści, zobacz nasz polityka redakcyjna.

Ujawnienie odszkodowania dla partnera

Niniejsze ujawnienie odszkodowania dla partnera jest dostarczane przez Kyzooma Private Limited ,, Pvt. Ltd. („Kyzooma Private Limited” lub „my” lub „nasz”) i dotyczy tej witryny internetowej, w tym między innymi wersji mobilnych i internetowych naszych witryn internetowych (łącznie zwanych dalej „Witryną”) , i jest dostarczany w celu ujawnienia naszych powiązań finansowych z podmiotami stowarzyszonymi, reklamodawcami, sponsorami i innymi stronami trzecimi, które pojawiają się w Witrynie (łącznie określane jako „Podmioty stowarzyszone”), zgodnie z wytycznymi Federalnej Komisji Handlu dotyczącymi korzystania z Poparcie i referencje w reklamie, 16 CFR część 255.

W niektórych artykułach w tej witrynie odsyłamy do określonych usług i zasobów służących do tworzenia i promowania produktów i marek. Należymy do wybranych programów partnerskich i pobieramy prowizję, jeśli zdecydujesz się na zakup za pośrednictwem naszych linków partnerskich. Przede wszystkim chcemy w pełni ujawnić tę relację, ale także zapewniamy, że żadna zachęta finansowa nie ma wpływu na to, co mówimy o konkretnym produkcie lub usłudze.
Nasze podmioty stowarzyszone obejmują lub uwzględniły (nie jest to pełna lista, a strony mogą ulec zmianie w dowolnym momencie):

Linkshare, Commission Junction, PepperJam / eBay Affiliates, Share-a-Sale, iHealth, Morniche, Marketheatlh, Amazon Associates, Associacash, Google Adsense, Sellhealth

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, uwagi lub wątpliwości i chciałbyś otrzymać odpowiedź lub zadać pytanie przed zakupem jakiegokolwiek produktu lub usługi wymienionej w tej Witrynie, możesz skontaktować się z nami za pośrednictwem naszego formularza online.

OSTATNIA ZMODYFIKOWANA: 03 września 2018 r