Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.

Czym jest AminoSculpt?

AminoSculpt to produkt, który rzekomo rozwiązuje szereg różnych problemów zdrowotnych i zapewnia użytkownikowi korzyści obejmujące szeroki wachlarz problemów.

Health Direct
Health Direct - Kolagen AminoSculpt bez cukru

Jest to dość nietypowy produkt dla tych użytkowników, którzy nie są przyzwyczajeni do przyjmowania kolagenu z różnych powodów zdrowotnych, ale właśnie na tym polega ten produkt: zastosowanie czystego kolagenu w celu złagodzenia wielu problemów zdrowotnych i poprawy stanu całego ciała.

Dlatego użytkownik powinien mieć świadomość przede wszystkim, że AminoSculpt to suplement zdrowotny w postaci płynnej. Pijesz AminoSculpt, aby czerpać jego rzekome korzyści w przeciwieństwie do przyjmowania pigułki.

W płynie, z którego składa się AminoSculpt, znajduje się coś, co nazywa się kolagenem typu 1, czystym kolagenem klasy medycznej, który ma przewyższać inne rodzaje kolagenu, które zawierają składniki wypełniające, takie jak soja.

Kto jest producentem AminoSculpt?

AminoSculpt jest produkowany przez firmę o nazwie Health Direct, która została założona w 1996 roku przez mężczyznę o nazwisku Jim Caras. Jim Caras wzorował produkty wytwarzane przez Health Direct na systemie, który pomógł mu zrzucić 25 funtów.

Większość produktów wytwarzanych przez jego firmę jest w rzeczywistości ukierunkowana na utratę wagi. W szczególności AminoSculpt twierdzi, że przynosi korzyści odchudzające, ale mówi się również, że jest korzystny również dla stawów, włosów, skóry i paznokci.

Jak działa AminoSculpt?

Funkcje, o których mówi się, że AminoSculpt pochodzą z użycia czystego kolagenu klasy medycznej. Kolagen występuje naturalnie w większości tkanek łącznych organizmu, dlatego dodatkowe ilości kolagenu mogą złagodzić ból spowodowany zapaleniem stawów i promować zdrowsze stawy[1].

Powiedziano nam również, że AminoSculpt może pomóc użytkownikowi wyhodować pełniejsze włosy i grube paznokcie, ponieważ ponownie kolagen znajduje się w wielu tkankach organizmu i jest potrzebny do utrzymania ich zdrowia w zdrowiu. Wreszcie, powiedziano nam, że AminoSculpt może faktycznie promować lepszy sen.

Składniki AminoSculpt - czy są bezpieczne i skuteczne?

Głównym składnikiem formuły AminoSculpt jest białko kolagenowe klasy medycznej. Inne składniki tego produktu mają na celu nadanie określonego smaku samej cieczy lub zachowanie jej świeżości. Oto lista ważnych składników:

 • CollaPure - Jest to opatentowana forma peptydów kolagenowych pochodzących z bydła karmionego trawą. To właśnie kolagen jest głównym motorem tego produktu.
 • Naturalny aromat wiśni - Ten składnik nadaje AminoSculpt smaczny smak.
 • Liść stewii - Liść stewii jest powszechnie stosowany jako naturalny słodzik, ponieważ jest znacznie słodszy niż cukier, ale ma bardzo mało kalorii[2].
 • Lizyna - Lizyna jest aminokwasem egzogennym, ponieważ jest potrzebna do naturalnego wzrostu i naprawy tkanki ludzkiej.
 • Walina - Jest to również aminokwas, który jest często przyjmowany przez sportowców w postaci suplementu ze względu na jego zdolność do regeneracji i naprawy mięśni[3].
 • Histydyna - Kolejny aminokwas będący podstawowym składnikiem białka[4].
 • Glycine - To główny aminokwas potrzebny do produkcji kolagenu. Jest korzystny dla zdrowia serca, może naprawić uszkodzenie wątroby i może poprawić jakość snu.

Jakie są zalety AminoSculpt?

 • Ten produkt zapewnia dobrą ilość białka w ilości 16 gramów na uncję.
 • AminoSculpt może pomóc użytkownikowi schudnąć i zbudować beztłuszczową masę mięśniową.
 • Użytkownik może poprawić zdrowie i kondycję skóry i włosów stosując AminoSculpt.
 • Wspiera zdrowe stawy i chrząstki.

Jakie są wady AminoSculpt?

 • Być może będziesz musiał poczekać do 90 dni, zanim zaczniesz czerpać maksymalne korzyści z tego produktu.
 • Użytkownik może nie lubić smaku AminoSculpt.
 • Okres trwałości tego produktu jest raczej krótki i należy go zużyć w ciągu 3 miesięcy od otwarcia.
 • Aby użytkownik mógł doświadczyć tego, co najlepsze, co ten produkt ma do zaoferowania, może być zmuszony do wypicia do ośmiu uncji wody dziennie.

Przeczytaj także - Recenzje Dr. Tobias Hip Knee & Joints

FAQ

Jak przyjmować AminoSculpt?

Ten produkt należy przyjmować przede wszystkim jako suplement diety. Należy codziennie przed snem przyjmować dwie 30 ml łyżki stołowe.

Ile kosztuje AminoSculpt?

AminoSculpt można kupić na oficjalnej stronie Health Direct w dwóch smakach: cierpkiej wiśni i gładkiego mango. Każda butelka zawiera 30 uncji płynu produktu i kosztuje 62.65 USD.

Jakie są zasady dotyczące zwrotów AminoSculpt?

Możesz otrzymać zwrot pieniędzy za AminoSculpt, jeśli zadzwonisz w ciągu 35 dni od daty wysłania zamówienia. Jeśli nie otworzyłeś swojego AminoSculpt, możesz go zwrócić po 35 dniach, ale będziesz musiał zapłacić 10.00 $ opłaty za uzupełnienie zapasów.

Czy AminoSculpt oferuje bezpłatną wersję próbną?

Obecnie nie jest oferowana bezpłatna wersja próbna tego produktu. Sprawdź ponownie z nami, ponieważ zaktualizujemy tę recenzję, jeśli dostępna będzie bezpłatna wersja próbna.

Recenzja AminoSculpt - ostateczny werdykt

AminoSculpt to interesujący suplement do picia, który występuje w dwóch smakach i mówi się, że przynosi użytkownikowi następujące korzyści: pomaga poprawić jakość snu, pomaga schudnąć, poprawia stan skóry i paznokci oraz zapewnia wsparcie zdrowych stawów.

Mimo to są pewne rzeczy, które powodują, że zatrzymujemy się na temat tego produktu, na przykład fakt, że ma krótki okres przydatności do spożycia wynoszący 3 miesiące, ilość wody, którą użytkownik ma wypić, oraz że użytkownik może czekać 90 dni na zobacz optymalne wyniki. Najlepszą rzeczą do zrobienia dla każdego, kto rozważa ten produkt, jest zagłębienie się w niego i sprawdzenie, czy może on zaspokoić Twoje specyficzne potrzeby.

Zdrowe stawy pozwalają nam na swobodny ruch. Uszkodzenie stawów może powodować ból uniemożliwiający robienie rzeczy, które kiedyś kochałeś. Od starzenia po nieleczone kontuzje sportowe - wiele schorzeń prowadzi do bólu stawów. Wysokiej jakości produkt na stawy może pomóc zmniejszyć stan zapalny, naprawić istniejące uszkodzenia tkanki i wzmocnić stawy, zmniejszając podatność na przyszłe zwyrodnienia.

Poniżej znajdziesz naszym zdaniem jedne z najskuteczniejszych suplementów przeciwbólowych dostępnych obecnie na rynku.

Ocena
Nasze najlepsze wybory łagodzące ból stawów
Wsparcie potrójnej mocy
Seal
#1
Wsparcie potrójnej mocy
Walka z bólem stawów i zapaleniem *
Zwiększ wspólną mobilność *
Zapobiegaj powtarzającym się uszkodzeniom *
Długotrwałe rezultaty *
Jakość składników *
Projoint Plus
#2
Projoint Plus
Walka z bólem stawów i zapaleniem *
Zwiększ wspólną mobilność *
Zapobiegaj powtarzającym się uszkodzeniom *
Długotrwałe rezultaty *
Jakość składników *
Przegub N-11
#3
Przegub N-11
Walka z bólem stawów i zapaleniem *
Zwiększ wspólną mobilność *
Zapobiegaj powtarzającym się uszkodzeniom *
Długotrwałe rezultaty *
Jakość składników *

0
Recenzje klientów dla AminoSculpt

Recenzje AminoSculpt

Średnia ocena klientów

1
z 5

Opinie klientów

Jak myślisz, co nam brakuje? Zostaw recenzję i podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
Napisać recenzję

Rozpocznij recenzję AminoSculpt - Jak ogólnie oceniasz ten produkt

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5000 pozostało znaków.

Wyjaśnienie ?

Polityka prywatności

Wysłanie tej recenzji oznacza, że ​​zgadzasz się na nasze Przejrzyj wskazówki, potwierdzające, że jesteś zweryfikowanym klientem, który kupił produkt i mógł korzystać z towaru lub doświadczył usługi, a także zapewnia tylko rzeczywistą interakcję i doświadczenie bez ukrytych motywów lub ma powiązania lub interesy z firmą w jakikolwiek sposób. Zaznaczając to pole i przesyłając tę ​​recenzję, akceptujesz również, że przesyłanie fałszywych recenzji jest naruszeniem zasad Lci.org.pl Warunki korzystania a takie postępowanie nie będzie tolerowane.

X

Jak przesłać dowód zakupu:

Wykonaj poniższe instrukcje, aby przesłać elektroniczny dowód zakupu.

 • Aby przesłać fizyczny paragon papierowy, po prostu zrób jego zdjęcie aparatem lub telefonem. Możesz także spróbować zrobić zdjęcie za pomocą kamery internetowej komputera.
 • Po zrobieniu zdjęcia zapisz je jako plik JPG, TIF lub PDF.
 • Pamiętaj, że nie możesz przesłać pliku większego niż 2 MB.
 • Następnie wystarczy kliknąć przycisk Przeglądaj i wyszukać plik ze zdjęciem rachunku. Możesz także przeciągnąć i upuścić plik w odpowiednim polu.

Jeśli nadal nie możesz przesłać dowodu zakupu, prosimy Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszej pomocy (poświęć chwilę, aby spojrzeć na przykładowy rachunek poniżej).

proofimg

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią, masz poważne schorzenia lub choroby serca w wywiadzie, zalecamy skonsultowanie się z lekarzem przed zastosowaniem jakiegokolwiek suplementu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie i nie należy traktować go jako porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem jakichkolwiek suplementów.

Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.

x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie!
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie! zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

Uwaga: Wyniki mogą się różnić w zależności od skuteczności produktu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do autodiagnozy lub samodzielnego leczenia jakichkolwiek schorzeń.

Jakiekolwiek użycie tej witryny oznacza zgodę na Warunki korzystania i Polityka prywatności wspomniane tutaj.

Klauzula: Informacje podane na tej stronie mają na celu wyłącznie Twoją wiedzę ogólną i nie zastępują profesjonalnej porady medycznej ani leczenia określonych schorzeń. Nie należy wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub choroby bez konsultacji z wykwalifikowanym lekarzem. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących stanu zdrowia należy skonsultować się z lekarzem. Korzystanie z tej witryny jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowane warunki korzystania z tej witryny oraz wszystkie zasady dotyczące witryny. Zobacz nasze Zastrzeżenie medyczne po więcej informacji.

X

Ujawnienie reklamy

Treść, która pojawia się na tej stronie, jest prezentowana jako przegląd w porównaniu z marketingiem porównawczym. Dostarczane informacje obejmują informacje o produktach, przeglądy, przewodniki zakupowe i specyfikacje produktów. Wszystkie znaki towarowe, zarejestrowane znaki towarowe i znaki usługowe wymienione w tej witrynie są własnością ich odpowiednich właścicieli. Jeśli coś jest nieścisłe, skontaktuj się z nami i daj nam znać. Dostarczanie faktów dotyczących produktów pomaga lepiej służyć naszym czytelnikom i dokładności treści.

Poniższa tabela nie obejmuje wszystkich firm ani wszystkich produktów dostępnych na rynku, z wyjątkiem tych, które promujemy jako ich podmioty stowarzyszone. W pełni przestrzegając wytycznych FTC, należy założyć, że wszystkie linki w tabeli są linkami partnerskimi i możemy otrzymać rekompensatę, jeśli klikniesz jeden z nich i dokonasz zakupu. Jesteśmy niezależni, a wyrażone tutaj opinie są naszymi własnymi. Cała zawartość redakcyjna jest napisana bez uprzedzeń i uprzedzeń, niezależnie od sponsorów lub stowarzyszeń stowarzyszonych.
X

Ta zawartość Lci.org.pl została sprawdzona, a także sprawdzona pod kątem faktów, aby zagwarantować możliwie najlepszą dokładność.

Przestrzegamy ścisłej polityki redakcyjnej, szczególnie w odniesieniu do źródeł, z których korzystamy. Nasze artykuły pochodzą z renomowanych stron internetowych, a badania pochodzą z instytucji akademickich i są recenzowane. Możesz kliknąć liczby w nawiasach (1, 2 itd.) I sprawdzić te odniesienia.

Formularz opinii na tej stronie może służyć do zgłaszania treści, które nie są dokładne, aktualne lub w jakikolwiek sposób budzą wątpliwości.

Nie zamierzamy, aby informacje przedstawione w naszych artykułach zastępowały relację medyczną z wykwalifikowanym lekarzem, ani nie stanowią one specjalistycznej porady.