Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.

Co to jest Arthriten Max?

Arthriten Max to produkt przeznaczony dla osób, które odczuwają ból i cierpienie stawów.

Arthriten Max
Arthriten Max

Producent podaje, że kapsułki te łagodzą bóle stawów i mięśni oraz zwiększają mobilność.

Produkt powinien również zmniejszać wszelkie obrzęki mięśni i stawów. Arthriten Max zawiera kofeinę, więc może również dostarczyć Ci dodatkowej energii.

Produkt zawiera 3 aktywne składniki, które mają za zadanie maksymalnie złagodzić ból.

Kto jest producentem Arthriten Max?

Producentem produktu jest Alva-Amco Pharmaceutical Companies, Inc, amerykańska firma farmaceutyczna założona w 1904 roku. Jej siedziba znajduje się w Niles w stanie Illinois.

Organizacja ta produkuje leki bez recepty, suplementy diety i produkty do pielęgnacji skóry.

Produkty te są sprzedawane w całej Ameryce Północnej i na niektórych rynkach międzynarodowych. Firma zajmuje się również marketingiem dla ponad 20 marek.

Jak działa Arthriten Max?

Składniki blokują działanie niektórych enzymów, które tworzą związki chemiczne zwane prostaglandynami. Te substancje chemiczne są zwykle tworzone, gdy obszar ciała jest uszkodzony.

Zwykle prowadzi to do bólu i stanu zapalnego w tym obszarze ciała. Po zablokowaniu enzymów ból i obrzęk stawów w stanie zapalnym szybko ustępują.

Innym równoległym procesem jest blokowanie receptorów adenozyny, które biorą udział w bólu.

Inne składniki zapobiegają krzepnięciu krwi w tętnicach i poprawiają przepływ krwi do mózgu. Może to zmniejszyć ryzyko zawału serca.

Składniki Arthriten Max - czy są bezpieczne i skuteczne?

Działa w tym kilka procesów suplement na ból stawów. Składniki mogą zmniejszyć ilość substancji chemicznych, które powodują ból i stan zapalny. Mogą również blokować receptory, które prowadzą do bólu i stanu zapalnego.

Podstawowe składniki aktywne w produkcie to:

 • Kofeina bezwodna: Jest pobierany z nasion i liści kawowca. Kofeina jest pobierana z rośliny i przekształcana w bardzo mocny proszek. Kofeina zarówno pobudza, jak i wzmacnia działanie innych stymulantów[1]. Działanie kofeiny odczuwasz w ciągu godziny i utrzymują się one przez 3-4 godziny.
 • Aspiryna: To jest pigułka, która jest stosowana w leczeniu gorączki i zapalenia. Jest również stosowany długoterminowo w zapobieganiu zawałom serca, ponieważ zapobiega tworzeniu się skrzepów krwi w tętnicach. Jednym z możliwych skutków ubocznych jest to, że może prowadzić do rozstroju żołądka[2].
 • Paracetamol: Jest stosowany w leczeniu choroby zwyrodnieniowej stawów w celu zmniejszenia bólu i stanu zapalnego[3]. Podczas przyjmowania leku istnieje minimalne ryzyko rozwoju chorób wątroby i nerek.

Jakie są zalety Arthriten Max?

 • Arthriten Max może pomóc złagodzić ból stawów.
 • Produkt może zwiększyć mobilność.
 • Może złagodzić bóle mięśni i bóle.
 • Ten produkt może zmniejszyć stan zapalny.
 • Ten suplement może dać ci dodatkową energię.

Jakie są wady Arthriten Max?

 • Zawiera aspirynę, która może prowadzić do reakcji alergicznej.
 • Arthriten Max może być toksyczny, jeśli zostanie przyjęty w zbyt dużych ilościach.
 • Osoby cierpiące na wiele różnych schorzeń nie mogą ich przyjmować, na przykład choroby serca i problemy żołądkowe.
 • Ten lek może powodować trudności w zasypianiu, jeśli zostanie przyjęty wieczorem.

FAQ

P: Jak wziąć Arthriten Max?

A: Zalecana dawka to 2 kapsułki co 6 godzin, gdy występują objawy. Maksymalna dawka, jaką należy przyjąć w ciągu 24 godzin, to 8 kapsułek. Nie przekraczaj zalecanej dawki, ponieważ może to spowodować obrażenia.

P: Ile kosztuje Arthriten Max?

A: Produkt nie jest sprzedawany na oficjalnej stronie internetowej, ale jest sprzedawany przez innych sprzedawców internetowych. Cena wynosi 32.82 USD. Arthriten Max jest również sprzedawany w kilku sklepach detalicznych, takich jak apteki.

P: Jakie są zasady zwrotów Arthriten Max?

A: Produkt nie jest sprzedawany na oficjalnej stronie internetowej, więc nie ma tam polityki zwrotów. Jeśli kupisz go online lub w sklepie, będziesz objęty polityką zwrotów tego zakładu lub witryny.

P: Czy Arthriten Max oferuje bezpłatną wersję próbną?

A: Producent nie oferuje bezpłatnej wersji próbnej tego produktu. Jeśli jednak wejdziesz na oficjalną stronę producenta, możesz poprosić o próbki produktów.

P: Jakie są podobne produkty do Arthriten Max?

Odp .: produkty podobne do Arthriten Max są Wspólne wsparcie VitaMiss, ZanthoSyn, USANA procoss, Super Cissus.

Recenzja Arthriten Max - ostateczny werdykt

Arthriten Max to lek dostępny bez recepty, przeznaczony dla osób cierpiących na bóle stawów i stany zapalne stawów.

Producent twierdzi, że może łagodzić ból, zmniejszać stany zapalne i zwiększać ruchomość stawów. Podobno Arthriten Max może również łagodzić bóle mięśni.

Jednakże produkt bólu stawów nie jest pozbawiona wad. Jest pełen kofeiny, która może dać ci dodatkową energię, ale może również powodować roztrzęsienie i może powodować bezsenność, jeśli zostanie przyjęta późno w ciągu dnia.

Ten produkt jest niedostępny dla osób z wieloma różnymi schorzeniami, takimi jak choroby wątroby i problemy żołądkowe. Składniki są bardzo mocne, a jeśli użytkownicy przyjmą zbyt dużo, produkt może spowodować ich uszkodzenie.

Arthriten Max ma 3 aktywne składniki iz tego powodu producent twierdzi, że jest szczególnie skuteczny. Może tak być, ale ten produkt jest również bardzo wydajny. Upewnij się, że nie bierzesz więcej niż zalecana dawka i absolutnie trzymaj je z dala od dzieci.

Jak zawsze w przypadku nowego leku, spotkaj się z lekarzem i uzyskaj zgodę na jego przyjęcie. Ponadto wykonaj niezależne badania produktu i jego składników. Powinieneś także przyjrzeć się konkurencyjnym markom, aby porównać cenę, składniki i jakość.

Arthriten Max można kupić poprzez ich Oficjalna strona internetowa.

Zdrowe stawy pozwalają nam na swobodny ruch. Uszkodzenie stawów może powodować ból uniemożliwiający robienie rzeczy, które kiedyś kochałeś. Od starzenia po nieleczone kontuzje sportowe - wiele schorzeń prowadzi do bólu stawów. Wysokiej jakości produkt na stawy może pomóc zmniejszyć stan zapalny, naprawić istniejące uszkodzenia tkanki i wzmocnić stawy, zmniejszając podatność na przyszłe zwyrodnienia.

Poniżej znajdziesz naszym zdaniem jedne z najskuteczniejszych suplementów przeciwbólowych dostępnych obecnie na rynku.

Ocena
Nasze najlepsze wybory łagodzące ból stawów
Wsparcie potrójnej mocy
Seal
#1
Wsparcie potrójnej mocy
Walka z bólem stawów i zapaleniem *
Zwiększ wspólną mobilność *
Zapobiegaj powtarzającym się uszkodzeniom *
Długotrwałe rezultaty *
Jakość składników *
Projoint Plus
#2
Projoint Plus
Walka z bólem stawów i zapaleniem *
Zwiększ wspólną mobilność *
Zapobiegaj powtarzającym się uszkodzeniom *
Długotrwałe rezultaty *
Jakość składników *
Przegub N-11
#3
Przegub N-11
Walka z bólem stawów i zapaleniem *
Zwiększ wspólną mobilność *
Zapobiegaj powtarzającym się uszkodzeniom *
Długotrwałe rezultaty *
Jakość składników *

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią, masz poważne schorzenia lub choroby serca w wywiadzie, zalecamy skonsultowanie się z lekarzem przed zastosowaniem jakiegokolwiek suplementu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie i nie należy traktować go jako porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem jakichkolwiek suplementów.

Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.

x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie!
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie! zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

Uwaga: Wyniki mogą się różnić w zależności od skuteczności produktu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do autodiagnozy lub samodzielnego leczenia jakichkolwiek schorzeń.

Jakiekolwiek użycie tej witryny oznacza zgodę na Warunki korzystania i Polityka prywatności wspomniane tutaj.

Klauzula: Informacje podane na tej stronie mają na celu wyłącznie Twoją wiedzę ogólną i nie zastępują profesjonalnej porady medycznej ani leczenia określonych schorzeń. Nie należy wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub choroby bez konsultacji z wykwalifikowanym lekarzem. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących stanu zdrowia należy skonsultować się z lekarzem. Korzystanie z tej witryny jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowane warunki korzystania z tej witryny oraz wszystkie zasady dotyczące witryny. Zobacz nasze Zastrzeżenie medyczne po więcej informacji.

X

Ujawnienie reklamy

Treść, która pojawia się na tej stronie, jest prezentowana jako przegląd w porównaniu z marketingiem porównawczym. Dostarczane informacje obejmują informacje o produktach, przeglądy, przewodniki zakupowe i specyfikacje produktów. Wszystkie znaki towarowe, zarejestrowane znaki towarowe i znaki usługowe wymienione w tej witrynie są własnością ich odpowiednich właścicieli. Jeśli coś jest nieścisłe, skontaktuj się z nami i daj nam znać. Dostarczanie faktów dotyczących produktów pomaga lepiej służyć naszym czytelnikom i dokładności treści.

Poniższa tabela nie obejmuje wszystkich firm ani wszystkich produktów dostępnych na rynku, z wyjątkiem tych, które promujemy jako ich podmioty stowarzyszone. W pełni przestrzegając wytycznych FTC, należy założyć, że wszystkie linki w tabeli są linkami partnerskimi i możemy otrzymać rekompensatę, jeśli klikniesz jeden z nich i dokonasz zakupu. Jesteśmy niezależni, a wyrażone tutaj opinie są naszymi własnymi. Cała zawartość redakcyjna jest napisana bez uprzedzeń i uprzedzeń, niezależnie od sponsorów lub stowarzyszeń stowarzyszonych.
X

Ta zawartość Lci.org.pl została sprawdzona, a także sprawdzona pod kątem faktów, aby zagwarantować możliwie najlepszą dokładność.

Przestrzegamy ścisłej polityki redakcyjnej, szczególnie w odniesieniu do źródeł, z których korzystamy. Nasze artykuły pochodzą z renomowanych stron internetowych, a badania pochodzą z instytucji akademickich i są recenzowane. Możesz kliknąć liczby w nawiasach (1, 2 itd.) I sprawdzić te odniesienia.

Formularz opinii na tej stronie może służyć do zgłaszania treści, które nie są dokładne, aktualne lub w jakikolwiek sposób budzą wątpliwości.

Nie zamierzamy, aby informacje przedstawione w naszych artykułach zastępowały relację medyczną z wykwalifikowanym lekarzem, ani nie stanowią one specjalistycznej porady.