Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.

Co to jest Arthroben?

Arthroben jest sprzedawany jako „żywność medyczna” do leczenia choroby zwyrodnieniowej stawów i stanów zapalnych układu mięśniowo-szkieletowego, zwłaszcza wywołanych aktywnością fizyczną.

Arthroben
Arthroben - proszek peptydowy kolagenu

Suplement diety ma być szczególnie przydatny w leczeniu choroby zwyrodnieniowej stawu kolanowego. Występuje w postaci proszku, który klienci przyjmują raz dziennie po zmieszaniu z wodą.

Ma na celu naprawę tkanki oraz zwiększenie funkcji i mobilności. Produkt ten jest również bardzo bogaty w przeciwutleniacze, które chronią stawy przed dalszym uszkodzeniem.

Kto jest producentem Arthroben?

Arthroben jest produkowany przez Designs for Health. Organizacja ta została założona na Florydzie w 1989 roku przez Jonathana Lizotte i grupę doświadczonych dietetyków.

W 1996 roku firma podzieliła się na 3 główne działy: Produkty Profesjonalne, Badania i Edukacja oraz Rozwój Praktyki. Istnieją 22 odrębne lokalizacje w północno-wschodnich Stanach Zjednoczonych.

Firma rozpoczęła działalność jako organizacja doradztwa żywieniowego, a na żądanie rozszerzyła się na produkcję suplementów. Sprzedają swoje produkty wyłącznie lekarzom.

Jak działa Arthroben?

Zawiera przeciwutleniacze, które wzmacniają odporność i naprawiają uszkodzenia chrząstki i tkanki łącznej.

Produkt dostarcza również kolagenu do tkanki łącznej, co służy poprawie aktywności metabolicznej, zwiększeniu ruchomości w stawach oraz poprawie ogólnego stanu zdrowia chrząstki.

Ponadto środki przeciwzapalne zmniejszają obrzęk stawów.

Składniki Arthroben - czy są bezpieczne i skuteczne?

To produkt łagodzący ból stawów jest głównie środkiem przeciwzapalnym, który może zmniejszyć obrzęk stawów. Ponadto jest pełen zdrowych antyoksydantów, które inicjują naprawę tkanki łącznej.

Trzy główne składniki tego produktu to autorskie mieszanki:

 • Flawokoksyd: Ten składnik jest mieszanką bajkaliny flawonoidów[1] i katechina. Badania wykazały, że 87% pacjentów z chorobą zwyrodnieniową stawów kolanowych uznało tę mieszankę za bardzo pomocną w leczeniu ich objawów.
 • Fortigel ™ i Verisol ™: Połączenie kilku peptydów kolagenowych[2] które służą przyspieszeniu procesów anabolicznych w tkance łącznej i zwiększeniu ruchomości w stawach.

Jakie są zalety Arthroben?

 • Suplement ten inicjuje naprawę tkanki łącznej.
 • Arthroben może zwiększać ruchomość i elastyczność stawów.
 • Produkt jest uważany za tak samo przydatny jak Naproxen w leczeniu choroby zwyrodnieniowej stawu kolanowego.
 • Jest bogaty w przeciwutleniacze, które mogą chronić stawy.

Jakie są wady Arthroben?

 • Dostępne są tylko 3 smaki: zielone jabłko, cytryna-limonka i bezsmakowe.
 • W produkcie brakuje kilku bardzo standardowych składników stosowanych w leczeniu zapalenia stawów, a mianowicie glukozaminy i siarczanu chondroityny.
 • Musisz wypić pełną szklankę napoju w proszku, który może nie odpowiadać wszystkim użytkownikom.
 • Proszek nie jest idealną metodą dostawy.

Możesz także chcieć przeczytać - Recenzje Dr. Tobias Hip Knee & Joints

Najczęściej zadawane pytania

Jak należy przyjmować Arthroben?

Arthroben występuje w postaci proszku, który miesza się z wodą i pije. Raz dziennie weź półtorej łyżeczki proszku i wymieszaj go w pełnej szklance wody o pojemności 8 uncji. Wypij pełną szklankę.

Ile kosztuje Arthroben?

Wersja bez smaku to 8.5 uncji i kosztuje 71.39 $. Dwie opcje smakowe mają 11 uncji i kosztują 75.97 USD. Nie jest jasne, dlaczego firma zdecydowała się na dwa różne rozmiary, ale opcje smakowe mają zdecydowanie lepszą wartość.

Jakie są zasady zwrotów firmy Arthroben?

Producent nie ma bardzo hojnej polityki zwrotów. Istnieje 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy, ale tylko wtedy, gdy skontaktujesz się z obsługą klienta, a następnie zwrócisz pełną, nieotwartą butelkę. Oznacza to, że nie ma szans na zwrot pieniędzy, jeśli nie jesteś zadowolony z samego produktu. Dadzą ci tylko kredyt sklepowy lub przedmiot zastępczy. Ponadto firma obciąży Cię 20% kosztu przedmiotu jako opłatę za uzupełnienie zapasów.

Czy Arthroben oferuje bezpłatną wersję próbną?

Producent nie sprzedaje bezpośrednio klientom i nie oferuje bezpłatnego okresu próbnego. Produkt jest sprzedawany w wielu innych witrynach internetowych, ale żadna z nich nie oferuje bezpłatnej wersji próbnej ani bezpłatnych próbek.

Recenzja Arthrobena - ostateczny werdykt

Arthroben to produkt przeciwzapalny przeznaczony do leczenia problemów ze stawami. Jest bogaty w zdrowe przeciwutleniacze, które przyspieszają gojenie się tkanki łącznej.

Dostarcza również obfitą ilość kolagenu do stawów. Z pewnością zawiera pewne stałe składniki poparte badaniami, ale są też inne składniki, które można było uwzględnić, o których wiadomo również, że skutecznie leczą choroby stawów.

Postać proszku nie jest najlepszym sposobem dostarczania leków. Klienci mogą przypadkowo wdychać proszek i muszą wypić całą szklankę płynu o pojemności 8 uncji. Chociaż istnieją trzy odmiany smakowe, nie ma gwarancji, że konsumentom spodoba się którykolwiek z nich. Niemniej jednak produkt może być skuteczny w leczeniu objawów związanych ze schorzeniami stawów i mówi się, że nie powoduje skutków ubocznych.

Oczywiście przed dokonaniem ostatecznego zakupu należy przeprowadzić niezależne badania. Przyjrzyj się składnikom, aby dowiedzieć się, co robią, i na przykład zbadaj recenzje konkurencyjnych produktów 1 Recenzje wsparcia stawów ciała, Recenzje AminoSculpt, Recenzje Arthriten Max aby zobaczyć, jak się porównują.

Zdrowe stawy pozwalają nam na swobodny ruch. Uszkodzenie stawów może powodować ból uniemożliwiający robienie rzeczy, które kiedyś kochałeś. Od starzenia po nieleczone kontuzje sportowe - wiele schorzeń prowadzi do bólu stawów. Wysokiej jakości produkt na stawy może pomóc zmniejszyć stan zapalny, naprawić istniejące uszkodzenia tkanki i wzmocnić stawy, zmniejszając podatność na przyszłe zwyrodnienia.

Poniżej znajdziesz naszym zdaniem jedne z najskuteczniejszych suplementów przeciwbólowych dostępnych obecnie na rynku.

Ocena
Nasze najlepsze wybory łagodzące ból stawów
Wsparcie potrójnej mocy
Seal
#1
Wsparcie potrójnej mocy
Walka z bólem stawów i zapaleniem *
Zwiększ wspólną mobilność *
Zapobiegaj powtarzającym się uszkodzeniom *
Długotrwałe rezultaty *
Jakość składników *
Projoint Plus
#2
Projoint Plus
Walka z bólem stawów i zapaleniem *
Zwiększ wspólną mobilność *
Zapobiegaj powtarzającym się uszkodzeniom *
Długotrwałe rezultaty *
Jakość składników *
Przegub N-11
#3
Przegub N-11
Walka z bólem stawów i zapaleniem *
Zwiększ wspólną mobilność *
Zapobiegaj powtarzającym się uszkodzeniom *
Długotrwałe rezultaty *
Jakość składników *

0
Recenzje klientów dotyczące recenzji Arthroben

Recenzje Arthroben

Średnia ocena klientów

1
z 5

Opinie klientów

Jak myślisz, co nam brakuje? Zostaw recenzję i podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
Napisać recenzję

Rozpocznij recenzję recenzji Arthroben - Jak ogólnie oceniasz ten produkt

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5000 pozostało znaków.

Wyjaśnienie ?

Polityka prywatności

Wysłanie tej recenzji oznacza, że ​​zgadzasz się na nasze Przejrzyj wskazówki, potwierdzające, że jesteś zweryfikowanym klientem, który kupił produkt i mógł korzystać z towaru lub doświadczył usługi, a także zapewnia tylko rzeczywistą interakcję i doświadczenie bez ukrytych motywów lub ma powiązania lub interesy z firmą w jakikolwiek sposób. Zaznaczając to pole i przesyłając tę ​​recenzję, akceptujesz również, że przesyłanie fałszywych recenzji jest naruszeniem zasad Lci.org.pl Warunki korzystania a takie postępowanie nie będzie tolerowane.

X

Jak przesłać dowód zakupu:

Wykonaj poniższe instrukcje, aby przesłać elektroniczny dowód zakupu.

 • Aby przesłać fizyczny paragon papierowy, po prostu zrób jego zdjęcie aparatem lub telefonem. Możesz także spróbować zrobić zdjęcie za pomocą kamery internetowej komputera.
 • Po zrobieniu zdjęcia zapisz je jako plik JPG, TIF lub PDF.
 • Pamiętaj, że nie możesz przesłać pliku większego niż 2 MB.
 • Następnie wystarczy kliknąć przycisk Przeglądaj i wyszukać plik ze zdjęciem rachunku. Możesz także przeciągnąć i upuścić plik w odpowiednim polu.

Jeśli nadal nie możesz przesłać dowodu zakupu, prosimy Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszej pomocy (poświęć chwilę, aby spojrzeć na przykładowy rachunek poniżej).

proofimg

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią, masz poważne schorzenia lub choroby serca w wywiadzie, zalecamy skonsultowanie się z lekarzem przed zastosowaniem jakiegokolwiek suplementu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie i nie należy traktować go jako porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem jakichkolwiek suplementów.

Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.

x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie!
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie! zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

Uwaga: Wyniki mogą się różnić w zależności od skuteczności produktu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do autodiagnozy lub samodzielnego leczenia jakichkolwiek schorzeń.

Jakiekolwiek użycie tej witryny oznacza zgodę na Warunki korzystania i Polityka prywatności wspomniane tutaj.

Klauzula: Informacje podane na tej stronie mają na celu wyłącznie Twoją wiedzę ogólną i nie zastępują profesjonalnej porady medycznej ani leczenia określonych schorzeń. Nie należy wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub choroby bez konsultacji z wykwalifikowanym lekarzem. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących stanu zdrowia należy skonsultować się z lekarzem. Korzystanie z tej witryny jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowane warunki korzystania z tej witryny oraz wszystkie zasady dotyczące witryny. Zobacz nasze Zastrzeżenie medyczne po więcej informacji.

X

Ujawnienie reklamy

Treść, która pojawia się na tej stronie, jest prezentowana jako przegląd w porównaniu z marketingiem porównawczym. Dostarczane informacje obejmują informacje o produktach, przeglądy, przewodniki zakupowe i specyfikacje produktów. Wszystkie znaki towarowe, zarejestrowane znaki towarowe i znaki usługowe wymienione w tej witrynie są własnością ich odpowiednich właścicieli. Jeśli coś jest nieścisłe, skontaktuj się z nami i daj nam znać. Dostarczanie faktów dotyczących produktów pomaga lepiej służyć naszym czytelnikom i dokładności treści.

Poniższa tabela nie obejmuje wszystkich firm ani wszystkich produktów dostępnych na rynku, z wyjątkiem tych, które promujemy jako ich podmioty stowarzyszone. W pełni przestrzegając wytycznych FTC, należy założyć, że wszystkie linki w tabeli są linkami partnerskimi i możemy otrzymać rekompensatę, jeśli klikniesz jeden z nich i dokonasz zakupu. Jesteśmy niezależni, a wyrażone tutaj opinie są naszymi własnymi. Cała zawartość redakcyjna jest napisana bez uprzedzeń i uprzedzeń, niezależnie od sponsorów lub stowarzyszeń stowarzyszonych.
X

Ta zawartość Lci.org.pl została sprawdzona, a także sprawdzona pod kątem faktów, aby zagwarantować możliwie najlepszą dokładność.

Przestrzegamy ścisłej polityki redakcyjnej, szczególnie w odniesieniu do źródeł, z których korzystamy. Nasze artykuły pochodzą z renomowanych stron internetowych, a badania pochodzą z instytucji akademickich i są recenzowane. Możesz kliknąć liczby w nawiasach (1, 2 itd.) I sprawdzić te odniesienia.

Formularz opinii na tej stronie może służyć do zgłaszania treści, które nie są dokładne, aktualne lub w jakikolwiek sposób budzą wątpliwości.

Nie zamierzamy, aby informacje przedstawione w naszych artykułach zastępowały relację medyczną z wykwalifikowanym lekarzem, ani nie stanowią one specjalistycznej porady.