Recenzje Arthrogenix - Czy to jest bezpieczne i warte?

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.

Co to jest Arthrogenix?

Arthrogenix to organiczny suplement, którego celem jest leczenie bólu i zapalenia stawów. Dodatkowo wzmacnia słabe stawy i spowalnia tempo ich niszczenia.

Arthrogenix
Arthrogenix

Według producenta ten produkt może naprawić uszkodzoną tkankę i przyspieszyć regenerację tkanki.

Arthrogenix jest bogaty w składniki odżywcze i jest wykonany wyłącznie ze składników organicznych.

Kto jest producentem Arthrogenix?

Arthrogenix jest produkowany przez firmę ArthroGenix z Los Angeles, zupełnie nową firmę powstałą w 2019 roku.

Ich produkty wykorzystują zastrzeżoną formę kurkuminy o nazwie LongVida®, która została zaprojektowana specjalnie przez neuronaukowców z UCLA.

Produkty wykonane są z całkowicie ekologicznych składników.

Jak działa Arthrogenix?

Kurkumina jest silnym środkiem przeciwzapalnym i zawiera wiele przeciwutleniaczy. Mogą one przyspieszyć gojenie i zmniejszyć ból i zapalenie stawów.

Ma silny wpływ na zdrowie ludzi. Jest dowód aby pokazać, że kurkumina może wnikać do błony komórkowej i zwiększać odporność komórki na ból i stan zapalny.

Czarny pieprz jest składnikiem, ponieważ kurkumina ma tak słabą biodostępność. Pieprz znacznie zwiększa biodostępność tej substancji, dzięki czemu można poznać wszystkie jej dobroczynne działanie.

Kolagen jest podstawowym białkiem chrząstki stawowej. Włączenie kolagenu jako głównego składnika aktywnego ma miejsce, ponieważ zastępuje brakujące białko w stawach.

Studia wskazali, że kolagen jest skutecznym sposobem leczenia reumatoidalnego zapalenia stawów.

Jakie składniki są używane w Arthrogenix?

Ten suplement zawiera 4 główne substancje czynne, jak następuje. Według firmy w suplemencie nie ma w ogóle żadnych nieaktywnych składników.

 • Kurkumina (zoptymalizowana) - Jest zawarty w roślinie kurkumy. Kurkumina ma niesamowite korzyści zdrowotne, ze względu na silne właściwości przeciwutleniające i przeciwzapalne. To doskonały sposób na bóle stawów i stany zapalne.
 • Wyciąg Pieprz czarny - Jest to uwzględnione, ponieważ kurkumina jest bardzo słabo wchłaniana do krwiobiegu i pieprz czarny pozwala na lepsze wchłanianie kurkuminy.
 • NIE Membrana ze skorupki jajka - Zawiera glikozaminoglikany i białka niezbędne do utrzymania zdrowych tkanek stawowych i łącznych. Producent twierdzi, że ta substancja prowadzi szybko działające wsparcie stawów w mniej niż 11 dni.
 • Kolagen UC II - Ten składnik jest najwyraźniej 2 razy silniejszy i skuteczniejszy niż glukozamina i chondroityna. Tkanka łączna w organizmie składa się głównie z kolagenu. Studia ustalili, że doustne podawanie kolagenu jest skutecznym sposobem leczenia zapalenia stawów

Jakie są zalety Arthrogenix?

 • Produkt może złagodzić bóle stawów i przywrócić ruch w ciągu 7-10 dni.
 • Arthrogenix może przywrócić ruchomość i elastyczność stawów.
 • Może regenerować zdrową tkankę chrzęstną.

Jakie są wady Arthrogenixa?

 • Suplement na stawy nie zawiera glukozaminy i chondroityny.
 • Niektóre osoby zgłaszały, że produkt ma okropny zapach [3].
 • Ten produkt nie jest odpowiedni dla osób z wysokim ciśnieniem krwi, zaburzeniami czynności nerek, wątroby, tarczycy lub zaburzeniami psychiatrycznymi, takimi jak lęk i depresja.
ZOBACZ TEŻ: - Artroza i Czynnik ulgi

Arthrogenix FAQ's

P: Jak należy używać Arthrogenix?

A: Zalecane dawkowanie to 2 kapsułki dziennie, popijając pełną szklanką wody, na pusty żołądek. Nie określono pory dnia, więc przypuszczalnie nie jest to ważne. Najlepiej jest przyjmować suplementy rano, aby uzyskać korzyści przez cały dzień.

P: Ile kosztuje Arthrogenix?

A: Na oficjalnej stronie producenta dostępne są 3 opcje zakupu, które obejmują pewne oszczędności.

 • Jeśli kupisz jedną butelkę, cena wynosi 39.95 USD, po obniżce od 80 USD.
 • Jeśli kupisz 3 butelki, cena wynosi 79.95 USD, po obniżce od 240 USD.
 • Jeśli kupisz 5 butelki, cena wynosi 119.95 USD, po obniżce od 400 USD.

Wydaje się, że jest to jedyne miejsce, w którym można kupić Arthrogenix, chociaż niektóre recenzje wspominają, że można go znaleźć na dziwnej stronie internetowej.

P: Jakie są zasady dotyczące zwrotów Arthrogenix?

A: Producent reklamuje 100% bezwarunkową gwarancję zwrotu pieniędzy. Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś zadowolony z produktu, możesz zwrócić niewykorzystaną część w ciągu 60 dni od daty zakupu, aby otrzymać zwrot pieniędzy.

Firma nie zwraca kosztów przesyłki. Jest to polityka zapisana na stronie internetowej, chociaż w filmie i w innym miejscu na stronie wspomniano, że faktycznie mają 90-dniową gwarancję.

P: Czy Arthrogenix oferuje bezpłatną wersję próbną?

A: Nie, producent nie oferuje bezpłatnej wersji próbnej tego produktu. Wszystkie przesyłki są jednorazowymi, indywidualnymi zakupami. Producent nie oferuje żadnych próbek.

Recenzja Arthrogenix - ostateczny werdykt

Te suplementy najwyraźniej otrzymały niesamowite recenzje w USA. Połączenie opatentowanych składników uderzyło w wielu klientów, którzy twierdzą, że ten produkt naprawdę eliminuje ból stawów i stany zapalne związane z zapaleniem stawów.

Nie jest to zaskakujące, ponieważ suplement został opracowany nie tylko przez neuronaukowców z UCLA, ale został wykonany głównie przez zdobywcę nagrody Tagachi i najlepszego lekarza dr Wechai Cherdwasarta. [3].

Jest to produkt organiczny, ale jego składniki są potężne i mogą wchodzić w interakcje z niektórymi lekami. Mogą nie być odpowiednie dla osób ze wszystkimi schorzeniami.

W przypadku jakichkolwiek uciążliwych skutków ubocznych należy natychmiast przerwać stosowanie produktu. Zanim zaczniesz przyjmować ten suplement, umów się na wizytę u lekarza i uzyskaj zgodę lekarza.

Zdrowe stawy pozwalają nam na swobodny ruch. Uszkodzenie stawów może powodować ból uniemożliwiający robienie rzeczy, które kiedyś kochałeś. Od starzenia po nieleczone kontuzje sportowe - wiele schorzeń prowadzi do bólu stawów. Wysokiej jakości produkt na stawy może pomóc zmniejszyć stan zapalny, naprawić istniejące uszkodzenia tkanki i wzmocnić stawy, zmniejszając podatność na przyszłe zwyrodnienia.

Poniżej znajdziesz naszym zdaniem jedne z najskuteczniejszych suplementów przeciwbólowych dostępnych obecnie na rynku.

Ocena
Nasze najlepsze wybory łagodzące ból stawów
Wsparcie potrójnej mocy
Seal
#1
Wsparcie potrójnej mocy
Walka z bólem stawów i zapaleniem *
Zwiększ wspólną mobilność *
Zapobiegaj powtarzającym się uszkodzeniom *
Długotrwałe rezultaty *
Jakość składników *
Projoint Plus
#2
Projoint Plus
Walka z bólem stawów i zapaleniem *
Zwiększ wspólną mobilność *
Zapobiegaj powtarzającym się uszkodzeniom *
Długotrwałe rezultaty *
Jakość składników *
Przegub N-11
#3
Przegub N-11
Walka z bólem stawów i zapaleniem *
Zwiększ wspólną mobilność *
Zapobiegaj powtarzającym się uszkodzeniom *
Długotrwałe rezultaty *
Jakość składników *

0
Recenzje klientów dotyczące ArthroGenix

Recenzje Arthrogenix - Czy to jest bezpieczne i warte?

Średnia ocena klientów

1
z 5

Opinie klientów

Jak myślisz, co nam brakuje? Zostaw recenzję i podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
Napisać recenzję

Rozpocznij recenzję ArthroGenix - Jak ogólnie oceniasz ten produkt

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5000 pozostało znaków.

Wyjaśnienie ?

Polityka prywatności

Wysłanie tej recenzji oznacza, że ​​zgadzasz się na nasze Przejrzyj wskazówki, potwierdzające, że jesteś zweryfikowanym klientem, który kupił produkt i mógł korzystać z towaru lub doświadczył usługi, a także zapewnia tylko rzeczywistą interakcję i doświadczenie bez ukrytych motywów lub ma powiązania lub interesy z firmą w jakikolwiek sposób. Zaznaczając to pole i przesyłając tę ​​recenzję, akceptujesz również, że przesyłanie fałszywych recenzji jest naruszeniem zasad Lci.org.pl Warunki korzystania a takie postępowanie nie będzie tolerowane.

X

Jak przesłać dowód zakupu:

Wykonaj poniższe instrukcje, aby przesłać elektroniczny dowód zakupu.

 • Aby przesłać fizyczny paragon papierowy, po prostu zrób jego zdjęcie aparatem lub telefonem. Możesz także spróbować zrobić zdjęcie za pomocą kamery internetowej komputera.
 • Po zrobieniu zdjęcia zapisz je jako plik JPG, TIF lub PDF.
 • Pamiętaj, że nie możesz przesłać pliku większego niż 2 MB.
 • Następnie wystarczy kliknąć przycisk Przeglądaj i wyszukać plik ze zdjęciem rachunku. Możesz także przeciągnąć i upuścić plik w odpowiednim polu.

Jeśli nadal nie możesz przesłać dowodu zakupu, prosimy Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszej pomocy (poświęć chwilę, aby spojrzeć na przykładowy rachunek poniżej).

proofimg

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią, masz poważne schorzenia lub choroby serca w wywiadzie, zalecamy skonsultowanie się z lekarzem przed zastosowaniem jakiegokolwiek suplementu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie i nie należy traktować go jako porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem jakichkolwiek suplementów.

Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.

x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie!
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie! zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

Uwaga: Wyniki mogą się różnić w zależności od skuteczności produktu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do autodiagnozy lub samodzielnego leczenia jakichkolwiek schorzeń.

Jakiekolwiek użycie tej witryny oznacza zgodę na Warunki korzystania i Polityka prywatności wspomniane tutaj.

Klauzula: Informacje podane na tej stronie mają na celu wyłącznie Twoją wiedzę ogólną i nie zastępują profesjonalnej porady medycznej ani leczenia określonych schorzeń. Nie należy wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub choroby bez konsultacji z wykwalifikowanym lekarzem. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących stanu zdrowia należy skonsultować się z lekarzem. Korzystanie z tej witryny jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowane warunki korzystania z tej witryny oraz wszystkie zasady dotyczące witryny. Zobacz nasze Zastrzeżenie medyczne po więcej informacji.

X

Ujawnienie reklamy

Treść, która pojawia się na tej stronie, jest prezentowana jako przegląd w porównaniu z marketingiem porównawczym. Dostarczane informacje obejmują informacje o produktach, przeglądy, przewodniki zakupowe i specyfikacje produktów. Wszystkie znaki towarowe, zarejestrowane znaki towarowe i znaki usługowe wymienione w tej witrynie są własnością ich odpowiednich właścicieli. Jeśli coś jest nieścisłe, skontaktuj się z nami i daj nam znać. Dostarczanie faktów dotyczących produktów pomaga lepiej służyć naszym czytelnikom i dokładności treści.

Poniższa tabela nie obejmuje wszystkich firm ani wszystkich produktów dostępnych na rynku, z wyjątkiem tych, które promujemy jako ich podmioty stowarzyszone. W pełni przestrzegając wytycznych FTC, należy założyć, że wszystkie linki w tabeli są linkami partnerskimi i możemy otrzymać rekompensatę, jeśli klikniesz jeden z nich i dokonasz zakupu. Jesteśmy niezależni, a wyrażone tutaj opinie są naszymi własnymi. Cała zawartość redakcyjna jest napisana bez uprzedzeń i uprzedzeń, niezależnie od sponsorów lub stowarzyszeń stowarzyszonych.
X

Ta zawartość Lci.org.pl została sprawdzona, a także sprawdzona pod kątem faktów, aby zagwarantować możliwie najlepszą dokładność.

Przestrzegamy ścisłej polityki redakcyjnej, szczególnie w odniesieniu do źródeł, z których korzystamy. Nasze artykuły pochodzą z renomowanych stron internetowych, a badania pochodzą z instytucji akademickich i są recenzowane. Możesz kliknąć liczby w nawiasach (1, 2 itd.) I sprawdzić te odniesienia.

Formularz opinii na tej stronie może służyć do zgłaszania treści, które nie są dokładne, aktualne lub w jakikolwiek sposób budzą wątpliwości.

Nie zamierzamy, aby informacje przedstawione w naszych artykułach zastępowały relację medyczną z wykwalifikowanym lekarzem, ani nie stanowią one specjalistycznej porady.