Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.

Co to jest Dr. Tobias Hip Knee & Joints?

Dr. Tobias Hip Knee & Joints to suplement diety, który wykorzystuje glukozaminę, chondroitynę i MSM jako kluczowe składniki promujące zdrowie stawów.

Dr Tobias Hip Kolano i stawy
Dr. Tobias Hip Kolano i stawy - Chroń swoje stawy.

Producent twierdzi, że ta kombinacja pomaga stymulować wyższe wskaźniki produkcji chrząstki, jednocześnie promując zdrowie chrząstki i prawidłową konserwację stawów.

Poprawa sprężystości tkanki łącznej pomaga zapobiegać uszkodzeniom stawów, z których część może z czasem stać się nieodwracalna z powodu powtarzających się urazów.

Suplement ten poprawia poziom odżywienia organizmu, aby wspierać skuteczniejsze gojenie i naprawę stawów.

Kto jest producentem stawów biodrowych i kolan Dr. Tobias?

Firmę założył lekarz dr Tobias Ihde, który pracował i szkolił się w Niemczech ze specjalizacją z nauk o sporcie i medycyny.

Firma działa zgodnie z filozofią, zgodnie z którą „wielu dolegliwości można uniknąć dzięki odpowiedniemu odżywianiu i aktywnemu trybowi życia”.

Po walce z chorobą i osłabieniem odporności, które spowodowały rezygnację z pracy doradczej, dr Tobias założył tę markę. Od tego czasu promuje dobre samopoczucie i aktywność fizyczną, która może pomóc w zapobieganiu wielu chorobom.

Dziś marka oferuje produkty, które pomagają radzić sobie z niedoborami składników odżywczych, a także produkty, które pomagają obniżyć ryzyko wystąpienia niektórych dolegliwości i chorób, w tym między innymi bólów stawów i chorób okrężnicy i nerek.

Jak działa kolano i stawy Dr. Tobias Hip?

Ten produkt działa poprzez dostarczanie zastrzeżonej kombinacji trzech kluczowych składników powszechnie kojarzonych z poprawą zdrowia stawów - glukozaminy[1], MSM i chondroityna.

Działają one razem, aby zapewnić różne korzyści stawom - nie tylko wspierają naprawę uszkodzonej chrząstki, ale także tworzą mocniejsze stawy, które są w stanie wytrzymać przyszłe zużycie.

W ten sposób osoba może odzyskać bezbolesny ruch i cieszyć się większym zakresem ruchu.

Składniki Dr. Tobias Hip Knee & Joints - czy są bezpieczne i skuteczne?

To produkty łagodzące ból stawów sformułowany z następującymi substancjami czynnymi:

 • Siarczan glukozaminy - Zwiększa zdolność organizmu do szybszej produkcji kolagenu, co z kolei wspomaga odbudowę i gojenie uszkodzeń stawów i tkanki łącznej.
 • Siarczan chondroityny - Wzmacnia korzystne działanie glukozaminy na stawy, szczególnie poprawiając wytrzymałość chrząstki, jednocześnie pomagając zachować zdrowie tkanek łącznych[2].
 • MSM - Posiada naturalne właściwości przeciwbólowe, łagodzące bóle stawów[3]. Odgrywa również kluczową rolę w naprawie uszkodzonych stawów poprzez dostarczanie biodostępnej siarki, którą organizm może wykorzystać do wzmocnienia mechanizmów zapewniających funkcje naprawcze i ochronne.

Możesz także chcieć przeczytać - Recenzje Lunaflex PM

Jakie są zalety kolana i stawów biodrowych Dr. Tobias?

 • Ten suplement zawiera wyższy poziom glukozaminy, chondroityny i MSM w porównaniu z innymi suplementami zdrowotnymi na stawy, które zawierają te same składniki aktywne.
 • Do wykonania tego produktu użyto wyłącznie naturalnych składników, a producent twierdzi, że nie ma w nim żadnych sztucznych składników.
 • Ten produkt został przetestowany pod kątem siły działania i bezpieczeństwa przez niezależnego niezależnego recenzenta.
 • Formuła ta może sprzyjać zwiększonej ochronie stawów, zapewniając odpowiednie smarowanie stawów.

Jakie są wady kolana i stawów biodrowych Dr. Tobias?

 • Zawiera składniki pochodzące z ryb i skorupiaków, które mogą powodować u niektórych użytkowników reakcje alergiczne na ten produkt.
 • Wymaga 5 kapsułek dziennie, znacznie więcej niż wiele innych marek.
 • W zależności od konkretnych wymagań użytkownika, połączenie glukozaminy, chondroityny i MSM w tej formule może być korzystne lub nie, ponieważ niektórzy ludzie mogą odnieść większe korzyści z tego kompleksu w porównaniu z innymi.
 • Formuła nie zawiera naturalnych przeciwutleniaczy i środków przeciwzapalnych, które mogłyby promować lepszą ochronę kości.

Możesz również sprawdzić - Recenzje na temat wspólnego wsparcia DrFormulas

FAQ

Jak należy przyjmować kolana i stawy biodrowe Dr.Tobiasa?

Producent zaleca codzienne przyjmowanie 5 kapsułek tego suplementu podczas posiłków.

Ile kosztuje kolano i stawy biodrowe Dr. Tobias?

Jedna butelka zawierająca 240 kapsułek kosztuje 20.88 USD. Niewielka zniżka jest dostępna, jeśli zarejestrujesz się w opcji automatycznej wysyłki.

Jakie są zasady dotyczące zwrotów Dr. Tobias Hip Knee & Joints?

Brak dostępnych informacji dotyczących polityki zwrotów tego produktu.

Czy Dr. Tobias Hip Knee & Joints oferuje bezpłatną wersję próbną?

Wygląda na to, że ten produkt nie jest oferowany jako bezpłatna wersja próbna.

Dr. Tobias Hip Knee & Joints Review - ostateczny werdykt

Ten produkt zawiera znane połączenie glukozaminy, chondroityny i MSM, które można znaleźć w wielu innych dostępnych na rynku środkach przeciwbólowych.

Chociaż składniki te przeszły przez lata intensywne testy i na pewno nie powinny stwarzać żadnych problemów pod względem szkodliwych skutków ubocznych, nowe dowody[4] sugeruje, że połączenie glukozaminy i chondroityny może nie być tak korzystne, jak kiedyś sądzono.

Może to być powód, dla którego wiele nowych suplementów na rynku rezygnuje z tych składników na rzecz innych substancji, takich jak kurkuma i oleje rybne.

Niezależnie od tego, czy ten produkt jest korzystny, czy nie, nie ma wątpliwości, że niektórych konsumentów może zniechęcać fakt, że dziennie potrzeba 5 kapsułek, co sugeruje, że ilość każdego składnika w kapsułce jest stosunkowo niska, co również znajduje odzwierciedlenie w niższa cena.

Aby podjąć świadomą decyzję o zakupie suplement na ból stawówzawsze najlepiej sprawdzić, co inne produkty o podobnej recepturze mogą dla Ciebie zrobić.

Zdrowe stawy pozwalają nam na swobodny ruch. Uszkodzenie stawów może powodować ból uniemożliwiający robienie rzeczy, które kiedyś kochałeś. Od starzenia po nieleczone kontuzje sportowe - wiele schorzeń prowadzi do bólu stawów. Wysokiej jakości produkt na stawy może pomóc zmniejszyć stan zapalny, naprawić istniejące uszkodzenia tkanki i wzmocnić stawy, zmniejszając podatność na przyszłe zwyrodnienia.

Poniżej znajdziesz naszym zdaniem jedne z najskuteczniejszych suplementów przeciwbólowych dostępnych obecnie na rynku.

Ocena
Nasze najlepsze wybory łagodzące ból stawów
Wsparcie potrójnej mocy
Seal
#1
Wsparcie potrójnej mocy
Walka z bólem stawów i zapaleniem *
Zwiększ wspólną mobilność *
Zapobiegaj powtarzającym się uszkodzeniom *
Długotrwałe rezultaty *
Jakość składników *
Projoint Plus
#2
Projoint Plus
Walka z bólem stawów i zapaleniem *
Zwiększ wspólną mobilność *
Zapobiegaj powtarzającym się uszkodzeniom *
Długotrwałe rezultaty *
Jakość składników *
Przegub N-11
#3
Przegub N-11
Walka z bólem stawów i zapaleniem *
Zwiększ wspólną mobilność *
Zapobiegaj powtarzającym się uszkodzeniom *
Długotrwałe rezultaty *
Jakość składników *

0
Recenzje klientów dla Dr. Tobias Hip Knee & Joints

Recenzje Dr. Tobias Hip Knee & Joints

Średnia ocena klientów

1
z 5

Opinie klientów

Jak myślisz, co nam brakuje? Zostaw recenzję i podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
Napisać recenzję

Rozpocznij recenzję Dr. Tobias Hip Kolano i stawy - Jak ogólnie oceniasz ten produkt

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5000 pozostało znaków.

Wyjaśnienie ?

Polityka prywatności

Wysłanie tej recenzji oznacza, że ​​zgadzasz się na nasze Przejrzyj wskazówki, potwierdzające, że jesteś zweryfikowanym klientem, który kupił produkt i mógł korzystać z towaru lub doświadczył usługi, a także zapewnia tylko rzeczywistą interakcję i doświadczenie bez ukrytych motywów lub ma powiązania lub interesy z firmą w jakikolwiek sposób. Zaznaczając to pole i przesyłając tę ​​recenzję, akceptujesz również, że przesyłanie fałszywych recenzji jest naruszeniem zasad Lci.org.pl Warunki korzystania a takie postępowanie nie będzie tolerowane.

X

Jak przesłać dowód zakupu:

Wykonaj poniższe instrukcje, aby przesłać elektroniczny dowód zakupu.

 • Aby przesłać fizyczny paragon papierowy, po prostu zrób jego zdjęcie aparatem lub telefonem. Możesz także spróbować zrobić zdjęcie za pomocą kamery internetowej komputera.
 • Po zrobieniu zdjęcia zapisz je jako plik JPG, TIF lub PDF.
 • Pamiętaj, że nie możesz przesłać pliku większego niż 2 MB.
 • Następnie wystarczy kliknąć przycisk Przeglądaj i wyszukać plik ze zdjęciem rachunku. Możesz także przeciągnąć i upuścić plik w odpowiednim polu.

Jeśli nadal nie możesz przesłać dowodu zakupu, prosimy Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszej pomocy (poświęć chwilę, aby spojrzeć na przykładowy rachunek poniżej).

proofimg

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią, masz poważne schorzenia lub choroby serca w wywiadzie, zalecamy skonsultowanie się z lekarzem przed zastosowaniem jakiegokolwiek suplementu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie i nie należy traktować go jako porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem jakichkolwiek suplementów.

Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.

x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie!
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie! zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

Uwaga: Wyniki mogą się różnić w zależności od skuteczności produktu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do autodiagnozy lub samodzielnego leczenia jakichkolwiek schorzeń.

Jakiekolwiek użycie tej witryny oznacza zgodę na Warunki korzystania i Polityka prywatności wspomniane tutaj.

Klauzula: Informacje podane na tej stronie mają na celu wyłącznie Twoją wiedzę ogólną i nie zastępują profesjonalnej porady medycznej ani leczenia określonych schorzeń. Nie należy wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub choroby bez konsultacji z wykwalifikowanym lekarzem. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących stanu zdrowia należy skonsultować się z lekarzem. Korzystanie z tej witryny jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowane warunki korzystania z tej witryny oraz wszystkie zasady dotyczące witryny. Zobacz nasze Zastrzeżenie medyczne po więcej informacji.

X

Ujawnienie reklamy

Treść, która pojawia się na tej stronie, jest prezentowana jako przegląd w porównaniu z marketingiem porównawczym. Dostarczane informacje obejmują informacje o produktach, przeglądy, przewodniki zakupowe i specyfikacje produktów. Wszystkie znaki towarowe, zarejestrowane znaki towarowe i znaki usługowe wymienione w tej witrynie są własnością ich odpowiednich właścicieli. Jeśli coś jest nieścisłe, skontaktuj się z nami i daj nam znać. Dostarczanie faktów dotyczących produktów pomaga lepiej służyć naszym czytelnikom i dokładności treści.

Poniższa tabela nie obejmuje wszystkich firm ani wszystkich produktów dostępnych na rynku, z wyjątkiem tych, które promujemy jako ich podmioty stowarzyszone. W pełni przestrzegając wytycznych FTC, należy założyć, że wszystkie linki w tabeli są linkami partnerskimi i możemy otrzymać rekompensatę, jeśli klikniesz jeden z nich i dokonasz zakupu. Jesteśmy niezależni, a wyrażone tutaj opinie są naszymi własnymi. Cała zawartość redakcyjna jest napisana bez uprzedzeń i uprzedzeń, niezależnie od sponsorów lub stowarzyszeń stowarzyszonych.
X

Ta zawartość Lci.org.pl została sprawdzona, a także sprawdzona pod kątem faktów, aby zagwarantować możliwie najlepszą dokładność.

Przestrzegamy ścisłej polityki redakcyjnej, szczególnie w odniesieniu do źródeł, z których korzystamy. Nasze artykuły pochodzą z renomowanych stron internetowych, a badania pochodzą z instytucji akademickich i są recenzowane. Możesz kliknąć liczby w nawiasach (1, 2 itd.) I sprawdzić te odniesienia.

Formularz opinii na tej stronie może służyć do zgłaszania treści, które nie są dokładne, aktualne lub w jakikolwiek sposób budzą wątpliwości.

Nie zamierzamy, aby informacje przedstawione w naszych artykułach zastępowały relację medyczną z wykwalifikowanym lekarzem, ani nie stanowią one specjalistycznej porady.