Recenzja Heal-n-Soothe - czy to coś dobrego i czy naprawdę działa?

Szukasz najnowszej recenzji Heal-n-Soothe? Oto nasze bezstronne opinie na temat składników, skuteczności i niezawodności tego wspólnego suplementu wspomagającego.
Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.

W tym artykule

Czym jest Heal-n-Soothe?

Heal-n-Soothe składa się z kombinacji składników, które mają pomóc zmniejszyć stan zapalny w organizmie i zapewnić ochronę antyoksydacyjną.

Jak większość ludzi wie, zapalenie stawów jest głównym powodem, dla którego ból występuje w stanach takich jak reumatoidalne zapalenie stawów i choroba zwyrodnieniowa stawów[1].

Heal-n-Soothe
Heal-n-Soothe - Systemic Enzyme Formula firmy Livingwell

Dzięki temu produktowi można zmniejszyć stan zapalny poprzez zwiększenie enzymów proteolitycznych w organizmie i usunięcie wolnych rodników.

Funkcjonują enzymy proteolityczne[2] hamując proces zapalenia, tym samym redukując go nie tylko w stawach, ale w całym organizmie.

Przy zmniejszonym stanie zapalnym można również zmniejszyć podrażnienie nerwów, prowadząc do zmniejszenia odczuwania bólu.

Ponieważ ta formuła zawiera składniki przeciwutleniające, to formuła bólu stawów może ułatwiać usuwanie z organizmu wolnych rodników, które mogą powodować uszkodzenia stawów, chrząstek, ścięgien i błon maziowych[3].

Kto jest producentem Heal-n-Soothe?

Ten produkt jest wytwarzany przez National Enzyme Company, jednego z wiodących producentów suplementów na rynku. Specjalizują się w wytwarzaniu opatentowanych produktów zawierających naturalne enzymy.

Dystrybucja tego produktu jest prowadzona przez Living Well Nutraceuticals i jest sprzedawany na ich oficjalnej stronie internetowej, a także u innych wiodących sprzedawców internetowych.

Living Well Nutraceuticals zapewnia bezpłatne testy produktu i oferuje gwarancję zwrotu pieniędzy za wszystkie zakupy.

Jak działa Heal-n-Soothe?

Z informacji naukowych na temat składników wynika, że ​​mogą one pozytywnie wpływać na zmniejszenie bólu stawów i zapalenie.

Ten produkt ma wysokie stężenie naturalnych enzymów. Potencjalnie działa poprzez zmniejszenie stanu zapalnego poprzez neutralizację biochemikaliów. Zmniejszają ją do poziomów, na których może następować regeneracja i naprawa uszkodzonych tkanek.

Składniki Heal-n-Soothe - czy są bezpieczne i skuteczne?

Główne składniki to:

 • Bromelaina - Enzym występujący głównie w ananasach, wspomaga układ odpornościowy organizmu. Bromelaina wydaje się powodować, że organizm wytwarza substancje zwalczające ból i obrzęk (stan zapalny)[4].
 • Korzeń juki Mojave - Jest bogaty w składniki odżywcze i przeciwutleniacze[5]. Badania wykazały, że jukka może mieć korzystny wpływ na zapobieganie i leczenie zapalenia stawów[6].
 • Papaina - Enzym, który pomaga rozkładać aminokwasy na białko[7].
 • Rutyna - Ten składnik może zmniejszyć stres oksydacyjny w reumatoidalne zapalenie stawów[8].
 • Korzeń imbiru - Imbir działa przeciwzapalnie, przeciwwrzodowo i przeciwutleniająco[9], a także niewielka ilość właściwości przeciwbólowych oraz w jednym badaniu imbir zmniejszył ból i sztywność stawów kolanowych o 40 procent[10].
 • Ekstrakt z kurkumy - Działa przeciwzapalnie i jest składnikiem bogatym w przeciwutleniacze[11], Według Arthritis Foundationkurkuma skutecznie zapobiega zapaleniu stawów.

Jakie są zalety Heal-n-Soothe?

 • Może działać jako przeciwutleniacz
 • Może pomóc w łagodzeniu bólu stawów
 • To wspólna ulga w bólu produkt wykonany jest z naturalnych składników

Jakie są wady Heal-n-Soothe?

 • Może nie działać w przypadku silnych problemów z bólem
 • Jest dostępny tylko online
 • Może powodować alergie u niektórych konsumentów
Może Ci się spodobać - Instaflex i EasyFlex

Pytania i odpowiedzi Heal-n-Soothe

P: Jakie są skutki uboczne Heal-n-Soothe?

Odp .: Enzymy proteolityczne są bezpieczne i nie zgłoszono jeszcze żadnych znaczących skutków ubocznych. Jednak w przypadku każdego suplementu zawsze istnieje ryzyko wystąpienia alergii na składniki. W przypadku wystąpienia alergii należy przerwać stosowanie preparatu.

P: Jaki rodzaj reakcji alergicznej powoduje?

Odp .: Osoby cierpiące na schorzenia lub przyjmujące leki powinny skonsultować się z lekarzem przed przyjęciem tego produktu. Ten produkt może rozrzedzać krew i może nie być odpowiedni dla wszystkich osób. Nie przyjmuj tego produktu, jeśli wiesz lub podejrzewasz, że jesteś uczulony na ananasa, papaję lub jakiekolwiek składniki tego produktu lub podejrzewasz, że masz wrzód.

P: Jak należy przyjmować Heal-n-Soothe?

Odp .: Stosuj Heal-n-Soothe co najmniej raz dziennie, ale nie częściej niż trzy razy dziennie. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, zażywaj 30 minut przed posiłkiem lub 60 minut po posiłku.

P: Jak długo zanim zobaczę jakąkolwiek poprawę?

Odp .: Producent nie precyzuje, ile czasu potrzeba, aby zobaczyć wyniki, chociaż mówi się, że działa szybko. Jednak wyniki mogą w dużej mierze zależeć od nasilenia bólu stawów.

P: Jakie środki ostrożności należy podjąć podczas używania tego produktu?

Odp .: Osoby przyjmujące jakiekolwiek leki powinny skonsultować się z lekarzem przed przyjęciem tego suplementu. Należy zachować ostrożność podczas stosowania preparatu przez kobiety w ciąży i karmiące oraz osoby z alergią na którykolwiek ze składników preparatu.

P: Czy mogę przyjmować Heal-n-Soothe z innymi lekami?

Odp .: Jeśli zażywasz inne leki z Heal-n-Soothe, zalecamy najpierw skonsultować się z lekarzem.

P: Czy Heal-n-Soothe zawiera produkty pochodzenia zwierzęcego?

O: Nie, Heal-n-Soothe nie zawiera żadnych produktów pochodzenia zwierzęcego.

P: Jakie są podobne produkty?

A: Instaflex Advanced, Arthri-D3 i Artroza kilka podobnych produktów dostępnych na rynku z takimi samymi możliwymi korzyściami.

Recenzje Heal-n-Soothe - ostateczny werdykt

Istnieje wiele pozytywnych opinii klientów na temat tego produktu, a wielu konsumentów twierdzi, że działał dobrze w łagodzeniu bólu stawów.

Ponieważ istnieje bezpłatny okres próbny, konsumenci mogą wypróbować produkt i zobaczyć, jak dobrze działa, bez ryzyka finansowego.

Powinni jednak mieć świadomość, że zamawiając wersję próbną, zostaną zarejestrowani w programie automatycznego naliczania opłat i będą nadal otrzymywać produkt za 59.00 USD za butelkę, chyba że anulują.

Przed podjęciem decyzji o tym produkcie warto przyjrzeć się innym wspólne przeglądy suplementów lubić Omega XL, Czynnik ulgi, Osteo Bi-Flex aby poznać więcej opcji na rynku.

Bezbolesny ruch jest niezbędny dla naszego dobrego samopoczucia, a uszkodzenie stawów może uniemożliwić robienie rzeczy, które kiedyś kochałeś. Wiele stanów prowadzi do bólu stawów, od starzenia do nieleczonego urazu sportowego.

Wysokiej jakości preparat na stawy może pomóc naprawić istniejące uszkodzenia tkanki, a także wzmocnić stawy, które są mniej podatne na przyszłe zwyrodnienia.

„Heal-n-Soothe” można kupić poprzez ich Oficjalna strona internetowa.

Zdrowe stawy pozwalają nam na swobodny ruch. Uszkodzenie stawów może powodować ból uniemożliwiający robienie rzeczy, które kiedyś kochałeś. Od starzenia po nieleczone kontuzje sportowe - wiele schorzeń prowadzi do bólu stawów. Wysokiej jakości produkt na stawy może pomóc zmniejszyć stan zapalny, naprawić istniejące uszkodzenia tkanki i wzmocnić stawy, zmniejszając podatność na przyszłe zwyrodnienia.

Poniżej znajdziesz naszym zdaniem jedne z najskuteczniejszych suplementów przeciwbólowych dostępnych obecnie na rynku.

Ocena
Nasze najlepsze wybory łagodzące ból stawów
Wsparcie potrójnej mocy
Seal
#1
Wsparcie potrójnej mocy
Walka z bólem stawów i zapaleniem *
Zwiększ wspólną mobilność *
Zapobiegaj powtarzającym się uszkodzeniom *
Długotrwałe rezultaty *
Jakość składników *
Projoint Plus
#2
Projoint Plus
Walka z bólem stawów i zapaleniem *
Zwiększ wspólną mobilność *
Zapobiegaj powtarzającym się uszkodzeniom *
Długotrwałe rezultaty *
Jakość składników *
Przegub N-11
#3
Przegub N-11
Walka z bólem stawów i zapaleniem *
Zwiększ wspólną mobilność *
Zapobiegaj powtarzającym się uszkodzeniom *
Długotrwałe rezultaty *
Jakość składników *

49
Recenzje klientów dla Heal-n-Soothe

Recenzja Heal-n-Soothe - czy to coś dobrego i czy naprawdę działa?

Średnia ocena klientów

2.2
z 5

Opinie klientów

Jak myślisz, co nam brakuje? Zostaw recenzję i podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
Napisać recenzję

 1. Kay Neely
  Wcale nie jest dla mnie dobre
  Byłem bardzo podekscytowany możliwością wypróbowania tego produktu. Wziąłem to tylko przez cztery dni. Wszystkie moje problemy się pogorszyły. Ból kolana to mój problem. Wydaje mi się, że wydaje mi się, że mam więcej bólu. Już tego nie zniosę. Mam tylko nadzieję, że za kilka dni wszystkie problemy same się poprawią!
 2. Marianne
  Oszczędzaj pieniądze, nie przejmuj się
  Nie ma dla mnie żadnej pomocy ze strony Heal-n-Soothe, żyjąc dobrze. Poza tym miałem zbyt duże trudności z przyjmowaniem tabletek nawet z 16 uncjami wody. Heal-n-Soothe Obsługa klienta jest nigdzie! Dzwoniłem kilka razy i zostałem zawieszony na wieki, aby zgodnie z obietnicą odzyskać moje pieniądze.
 3. Cindy S. Lloyd
  Byłem mile zaskoczony ... spraw, aby to WOW!
  To sześćdziesięciodwuletnie ciało uczestniczyło w różnych sportach, jeździe konnej, wędrówkach pieszych, joggingu i ogólnie szarpaniu ziemi od lat pieluchy. Po dwudziestu trzech latach służby wojskowej, a następnie ponad dziesięciu latach pielęgniarstwa, moje stawy były odrobinę obolałe. Następnie kilka niefortunnych upadków doprowadziło do różnych złamań kości długich, kostki i łokcia. Moja bolesność stawów w końcu stała się dość bliska zwykłego bólu. Z niechęcią do narkotyków, doskonały przyjaciel skierował mnie do Heal n Soothe Living Well. Ulga dla mnie była natychmiastowa. Czy to dlatego, że Heal n Soothe jest tak cholernie niewiarygodne, czy przede wszystkim rzadko biorę jakiekolwiek leki na dyskomfort; niezależnie, to działa dla mnie. Mogę pozostać aktywna i wolna od dyskomfortu, jak sądzę. Dla mnie mobilność bez bólu to kwestia jakości życia. Na werandzie nie ma bujanego fotela! Bez wahania polecam to wszystkim moim awanturniczym przyjaciołom i moim na wpół opanowanym przyjaciołom, chcąc ich podnieść i ruszyć! Jeśli nie jestem aktywny, nie żyję. Heal n Soothe zapewnia mi energię i funkcjonalność!
 4. Jamie Zerlentes-Magoon
  Dał mi straszne bóle brzucha i gazy
  Kilka razy próbowałem zażywać Heal-n-Soothe z przerwami między nimi. Za każdym razem postępowałem zgodnie z instrukcjami, jak i kiedy brać tabletki. Nawet przyjęcie jednej pigułki sprawiło, że mój żołądek był tak zdenerwowany i dał mi tyle gazu, że nie mogłem już dłużej „znieść” brania. Spróbuję ponownie kilka tygodni później, ale z tym samym rezultatem. Co za strata moich ciężko zarobionych pieniędzy.
 5. Joan K
  Leczy ból związany z chorobą zwyrodnieniową stawów
  Odczuwałam silny ból spowodowany chorobą zwyrodnieniową stawu kolanowego, którą rozwinąłem kilka lat temu. Wydałem dużo pieniędzy na konsultacje u różnych lekarzy, aby dowiedzieć się, jaki jest najlepszy naturalny suplement, który może pomóc zmniejszyć ból. Po kilku konsultacjach wylądowałem na Heal N Soothie, który zmniejszył ból i stan zapalny w kolanie i teraz mam pełną mobilność. Jednak minęły prawie cztery tygodnie, zanim Heal N Soothie mógł pomóc złagodzić ból kolana. Myślę, że ten suplement różni się w zależności od tego, jak skutecznie działa na różnych ludzi, ponieważ znajomy, który również używa Heal N Soothie, powiedział, że zadziałał na niego w ciągu zaledwie dwóch tygodni.
 6. Jaelyn P
  Poruszam się trochę łatwiej
  Od lat stosuję suplementy, aby złagodzić ból stawów i większość z nich radzi sobie całkiem dobrze. Ten też nie różni się zbytnio, chociaż wydaje się trochę lekki na liście składników. Nie narzekam, ponieważ pomaga mi to łatwiej się poruszać, ale wszyscy robią mniej więcej to samo. Wiem, że jest w twoim produkcie na rynku, ale jego cena jest dla mnie nieco kontrowersyjna. Dlaczego sprzedają go po wyższej cenie niż produkty o ugruntowanej pozycji? Nie przetrwają długo w biznesie, jeśli nie będą oferować konkurencyjnych cen.
 7. Brenda N.
  Uwielbiam to, ale
  Jak dotąd uwielbiam Heal n Soothe, ale nie jestem w 100% pewien, czy to jeszcze działa. Moje stawy często uniemożliwiały mi mobilność. Wydaje się, że czasami pomaga. Mogę się swobodniej poruszać. W inne dni wydaje mi się, że to w ogóle nie działa. Nie jestem pewien, co się zmieniło w tamtych czasach. Na razie będę go nadal używać.
 8. Marshall M.
  Wciąż boli, ale lepiej
  Od lat dręczą mnie kolana i biodro. W końcu zdecydowałem, że wystarczy i chciałem spróbować czegoś, po co nie muszę iść do lekarza. Heal N Soothe działał dość szybko iw ciągu kilku dni zacząłem odczuwać ulgę od dokuczliwego bólu. Chociaż nadal boli mnie aktywność i chodzenie / bieganie (ponieważ mimo bólu nadal lubię biegać), odczuwam dużą ulgę od normy. Obecnie używam go od kilku tygodni i wyniki ustabilizowały się, ale w tym momencie czuję się komfortowo. Mogę spróbować czegoś innego, aby pomóc z resztą bólu i porównać je, jednak na razie jestem zadowolony z tego produktu.
 9. Toby
  Nie widziałem dużej różnicy!
  Byłem bardzo szczęśliwy, widząc składniki, które były znane i prawdziwe w tym produkcie. Chciałem, żeby to działało tak bardzo, może zbyt źle i spotkałem się z wielką, grubą porażką. Wiem, że czasami pomagało w stanach zapalnych, ale widziałem taką samą ulgę, gdy stosuję produkty miejscowe. Innymi słowy, nie rozumiałem, dlaczego powinienem przyjmować pigułkę, skoro mogę pocierać coś o kolana i inne obszary, aby uzyskać takie same wyniki. Mogłem zdecydować się na przyjmowanie tego więcej razy dziennie, ale wydawało się, że to wyrzucanie pieniędzy w błoto.
Pokaż 10 więcej recenzji

Rozpocznij recenzję Heal-n-Soothe - Jak ogólnie oceniasz ten produkt

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5000 pozostało znaków.

Wyjaśnienie ?

Polityka prywatności

Wysłanie tej recenzji oznacza, że ​​zgadzasz się na nasze Przejrzyj wskazówki, potwierdzające, że jesteś zweryfikowanym klientem, który kupił produkt i mógł korzystać z towaru lub doświadczył usługi, a także zapewnia tylko rzeczywistą interakcję i doświadczenie bez ukrytych motywów lub ma powiązania lub interesy z firmą w jakikolwiek sposób. Zaznaczając to pole i przesyłając tę ​​recenzję, akceptujesz również, że przesyłanie fałszywych recenzji jest naruszeniem zasad Lci.org.pl Warunki korzystania a takie postępowanie nie będzie tolerowane.

X

Jak przesłać dowód zakupu:

Wykonaj poniższe instrukcje, aby przesłać elektroniczny dowód zakupu.

 • Aby przesłać fizyczny paragon papierowy, po prostu zrób jego zdjęcie aparatem lub telefonem. Możesz także spróbować zrobić zdjęcie za pomocą kamery internetowej komputera.
 • Po zrobieniu zdjęcia zapisz je jako plik JPG, TIF lub PDF.
 • Pamiętaj, że nie możesz przesłać pliku większego niż 2 MB.
 • Następnie wystarczy kliknąć przycisk Przeglądaj i wyszukać plik ze zdjęciem rachunku. Możesz także przeciągnąć i upuścić plik w odpowiednim polu.

Jeśli nadal nie możesz przesłać dowodu zakupu, prosimy Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszej pomocy (poświęć chwilę, aby spojrzeć na przykładowy rachunek poniżej).

proofimg

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią, masz poważne schorzenia lub choroby serca w wywiadzie, zalecamy skonsultowanie się z lekarzem przed zastosowaniem jakiegokolwiek suplementu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie i nie należy traktować go jako porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem jakichkolwiek suplementów.

Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.

x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie!
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie! zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

Uwaga: Wyniki mogą się różnić w zależności od skuteczności produktu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do autodiagnozy lub samodzielnego leczenia jakichkolwiek schorzeń.

Jakiekolwiek użycie tej witryny oznacza zgodę na Warunki korzystania i Polityka prywatności wspomniane tutaj.

Klauzula: Informacje podane na tej stronie mają na celu wyłącznie Twoją wiedzę ogólną i nie zastępują profesjonalnej porady medycznej ani leczenia określonych schorzeń. Nie należy wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub choroby bez konsultacji z wykwalifikowanym lekarzem. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących stanu zdrowia należy skonsultować się z lekarzem. Korzystanie z tej witryny jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowane warunki korzystania z tej witryny oraz wszystkie zasady dotyczące witryny. Zobacz nasze Zastrzeżenie medyczne po więcej informacji.

X

Ujawnienie reklamy

Treść, która pojawia się na tej stronie, jest prezentowana jako przegląd w porównaniu z marketingiem porównawczym. Dostarczane informacje obejmują informacje o produktach, przeglądy, przewodniki zakupowe i specyfikacje produktów. Wszystkie znaki towarowe, zarejestrowane znaki towarowe i znaki usługowe wymienione w tej witrynie są własnością ich odpowiednich właścicieli. Jeśli coś jest nieścisłe, skontaktuj się z nami i daj nam znać. Dostarczanie faktów dotyczących produktów pomaga lepiej służyć naszym czytelnikom i dokładności treści.

Poniższa tabela nie obejmuje wszystkich firm ani wszystkich produktów dostępnych na rynku, z wyjątkiem tych, które promujemy jako ich podmioty stowarzyszone. W pełni przestrzegając wytycznych FTC, należy założyć, że wszystkie linki w tabeli są linkami partnerskimi i możemy otrzymać rekompensatę, jeśli klikniesz jeden z nich i dokonasz zakupu. Jesteśmy niezależni, a wyrażone tutaj opinie są naszymi własnymi. Cała zawartość redakcyjna jest napisana bez uprzedzeń i uprzedzeń, niezależnie od sponsorów lub stowarzyszeń stowarzyszonych.
X

Ta zawartość Lci.org.pl została sprawdzona, a także sprawdzona pod kątem faktów, aby zagwarantować możliwie najlepszą dokładność.

Przestrzegamy ścisłej polityki redakcyjnej, szczególnie w odniesieniu do źródeł, z których korzystamy. Nasze artykuły pochodzą z renomowanych stron internetowych, a badania pochodzą z instytucji akademickich i są recenzowane. Możesz kliknąć liczby w nawiasach (1, 2 itd.) I sprawdzić te odniesienia.

Formularz opinii na tej stronie może służyć do zgłaszania treści, które nie są dokładne, aktualne lub w jakikolwiek sposób budzą wątpliwości.

Nie zamierzamy, aby informacje przedstawione w naszych artykułach zastępowały relację medyczną z wykwalifikowanym lekarzem, ani nie stanowią one specjalistycznej porady.