Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.

Czym jest JB NUTRA Ultra Joint Flex?

JB NUTRA Ultra Joint Flex to suplement diety opracowany z myślą o osobach cierpiących na chroniczną sztywność stawów i ogólne trudności w poruszaniu się.

Producent twierdzi, że ten suplement jest również w stanie rozwiązać problem pogorszenia stanu stawów, które występuje jako naturalna konsekwencja starzenia się i codziennego użytkowania.

JB NUTRA Ultra Joint Flex

Ten suplement działa najlepiej dla osób, które mogą skorzystać z pomocy w przywróceniu elastyczności, aby poprawić mobilność i zapewnić komfort w ruchu.

Zapewnia dodatkowe smarowanie, aby zapobiec tarciu, które powoduje kruchość i uszkodzenie stawów i kości.

Ta funkcja zapewnia również dodatkową ochronę podczas użytkowania stawów i podczas ćwiczeń.

Kto jest producentem JB NUTRA Ultra Joint Flex?

Dodatek ten jest dystrybuowany przez JB Nutra, prywatną firmę handlową. Firma twierdzi, że ma wieloletnie doświadczenie w handlu towarami, w tym suplementami.

Opis firmy na Amazon nie zawiera jednak szczegółowych informacji na temat jej osiągnięć w branży odżywiania, zdrowia i dobrego samopoczucia.

Witryna strony trzeciej kojarzy JB Nutra z Juicy Beetle Nutrition, LLC, firmą z siedzibą w Delaware w USA.

Inne źródło zewnętrzne wymienia firmę i stwierdza, że ​​działa ona dopiero od dwóch lat.

Jak działa JB NUTRA Ultra Joint Flex?

To produkt bólu stawów działa poprzez dostarczanie kombinacji siarczanu glukozaminy, siarczanu chondrotiny i MSM[1], składniki, które zostały powiązane z poprawą zdrowia stawów i kości.

Składniki te wspierają prawidłowe naturalne procesy organizmu, które są zaangażowane w naprawę uszkodzonych stawów i utrzymanie optymalnych funkcji stawów.

Dodatek składników, które zawierają duże ilości przeciwutleniaczy i środków przeciwzapalnych, pomaga zapewnić lepszą ochronę przed przyszłymi uszkodzeniami, w tym zapobieganie obrzękom, które mogą prowadzić do większej elastyczności, komfortu poruszania się i lepszego zakresu ruchu w dłuższej perspektywie.

Składniki JB NUTRA Ultra Joint Flex - czy są bezpieczne i skuteczne?

Ten produkt zawiera kombinację kluczowych związków, które mają pozytywny wpływ na zdrowie stawów, a także naturalnych ekstraktów, które działają jako przeciwutleniacze i środki przeciwzapalne.

Dokładniej mówiąc, suplement na stawy składa się z następujących składników:

 • Siarczan glukozaminy: Przyspiesza mechanizmy naprawy stawów organizmu, co wspiera szybszą i skuteczniejszą odbudowę uszkodzonych stawów poprzez zwiększenie tempa produkcji chrząstki, która jest budulcem kości
 • Siarczan chondroityny: W połączeniu z glukozaminą, połączenie przyspiesza odbudowę uszkodzonych stawów
 • MSM: Wspomaga mechanizmy niezbędne do budowy kości i poprawy zdrowia kości poprzez dostarczanie siarki, pierwiastka krytycznego w produkcji kości
 • Wyciąg z Boswellia: Poprawia efektywność i szybkość wchłaniania przez organizm wszystkich dobroczynnych składników zawartych w tym suplemencie, gdyż jednocześnie spowalnia tempo rozpadu kolagenu, co skutkuje zmniejszeniem tempa uszkodzeń stawów, w szczególności spowodowanych naturalnym procesem starzenia[2].
 • Kwercetyna: Zawiera zarówno przeciwutleniacze, jak i składniki przeciwzapalne, które wspierają odporność stawów na przyszłe uszkodzenia i zmniejszają tempo starzenia
 • Metionina: Początkowo pomaga poprzez utylizację dotkniętych stawów dzięki ich naturalnym właściwościom przeciwbólowym, co z kolei skutkuje większą elastycznością stawów w dłuższej perspektywie
 • Kurkuma: Zawiera silne przeciwutleniacze, a także składniki przeciwzapalne, które sprzyjają znacznej poprawie zdrowia stawów
 • Bromelaina: Enzym pochodzący z ananasów, który, jak stwierdzono, ma silne właściwości przeciwzapalne[3]sprzyja szybszemu gojeniu, jednocześnie blokując przyszłe uszkodzenia stawów spowodowane stanem zapalnym

Jakie są zalety JB NUTRA Ultra Joint Flex?

 • Zawiera środki przeciwzapalne, które mogą łagodzić ból.
 • Ten suplement zobowiązuje się do zapewnienia zarówno krótkoterminowych, jak i możliwych do zbudowania długoterminowych skutków dla zdrowia stawów.
 • Formuła zawiera składniki, które pomagają poprawić efektywność wchłaniania suplementu, co pozwala na szybsze uśmierzenie bólu.
 • Formuła zawiera przeciwutleniacze, które pomagają chronić stawy przed przyszłymi przyczynami uszkodzeń i zepsucia.

Jakie są wady JB NUTRA Ultra Joint Flex?

 • Jest bardzo mało informacji na temat tego suplementu, które nie wyjaśniają dokładnie, jak działa ten suplement i do czego zobowiązuje się dla Ciebie.
 • Koszt stanowi trzykrotność lub podwojenie ceny większości innych suplementów, które są podobnie sformułowane jak ten produkt.
 • Jedna butelka tego suplementu zawiera tylko 60 kapsułek, które przyjmowane w trzech kapsułkach dziennie, zgodnie z zaleceniami jego twórców, wystarczą tylko na 20 dni.
 • Ten suplement zawiera skorupiaki, które mogą powodować reakcje alergiczne u niektórych użytkowników.
 • Przeciwutleniacze i środki przeciwzapalne pochodzące z naturalnych składników są obecne w bardzo niskich stężeniach i mogą w niewielkim stopniu przyczyniać się do dostarczania oświadczeń dotyczących tego produktu.
 • Ten suplement zawiera niskie poziomy chondroityny i MSM w porównaniu z innymi podobnie sformułowanymi suplementami na stawy, które prawdopodobnie wpłyną na moc produktu, aby złagodzić ból stawów i poprawić ogólny stan stawów.

Czytaj także: Recenzje InflamMove

FAQ

Jak przyjmować JB NUTRA Ultra Joint Flex?

Producent zaleca przyjmowanie trzech kapsułek dziennie, choć nie informuje, czy kapsułki należy przyjmować o różnych porach dnia i czy należy je przyjmować podczas posiłku, czy na czczo.

Ile kosztuje JB NUTRA Ultra Joint Flex?

Jedna butelka zawierająca 60 kapsułek, która zapewnia 20-dniową dostawę tego wspólnego suplementu, kosztuje 39.99 USD na jednej ze stron internetowych sprzedawców detalicznych.

Nic nie wskazuje na to, czy zniżki są dostępne w przypadku zakupów hurtowych.

Jaka jest polityka zwrotów JB NUTRA Ultra Joint Flex?

Brak informacji o zwrocie i wymianie towaru.

Czy JB NUTRA Ultra Joint Flex oferuje bezpłatną wersję próbną?

Brak informacji o bezpłatnej wersji próbnej oferowanej dla tego produktu.

JB NUTRA Ultra Joint Flex Review - ostateczny werdykt

Prawie jedyną informacją, jaką osoba może wiedzieć o tym produkcie, jest to, że ma on na celu promowanie zdrowia stawów.

Poza tym jego twórcy nie próbują wyjaśnić, jak to się dzieje suplement na ból stawów działa.

Formuła jest również typowa, ściśle odzwierciedla liczbę innych suplementów na stawy, ale cena jest premium, zwłaszcza że 1 butelka wystarczy na 20 dni, jeśli przyjmowana jest w zalecanej dawce 3 kapsułki dziennie.

Brak dokładnych informacji o producencie dodatkowo utrudnia ten wybór. Najlepsze działanie, jakie możesz podjąć, to wymienić zalety i wady, a następnie porównać je z innymi suplementami na stawy, takimi jak CurcuWell, Helix Original, Stan zapalny-odpoczynek, Hydraflexin.

Zdrowe stawy pozwalają nam na swobodny ruch. Uszkodzenie stawów może powodować ból uniemożliwiający robienie rzeczy, które kiedyś kochałeś. Od starzenia po nieleczone kontuzje sportowe - wiele schorzeń prowadzi do bólu stawów. Wysokiej jakości produkt na stawy może pomóc zmniejszyć stan zapalny, naprawić istniejące uszkodzenia tkanki i wzmocnić stawy, zmniejszając podatność na przyszłe zwyrodnienia.

Poniżej znajdziesz naszym zdaniem jedne z najskuteczniejszych suplementów przeciwbólowych dostępnych obecnie na rynku.

Ocena
Nasze najlepsze wybory łagodzące ból stawów
Wsparcie potrójnej mocy
Seal
#1
Wsparcie potrójnej mocy
Walka z bólem stawów i zapaleniem *
Zwiększ wspólną mobilność *
Zapobiegaj powtarzającym się uszkodzeniom *
Długotrwałe rezultaty *
Jakość składników *
Projoint Plus
#2
Projoint Plus
Walka z bólem stawów i zapaleniem *
Zwiększ wspólną mobilność *
Zapobiegaj powtarzającym się uszkodzeniom *
Długotrwałe rezultaty *
Jakość składników *
Przegub N-11
#3
Przegub N-11
Walka z bólem stawów i zapaleniem *
Zwiększ wspólną mobilność *
Zapobiegaj powtarzającym się uszkodzeniom *
Długotrwałe rezultaty *
Jakość składników *

0
Recenzje klientów dla JB NUTRA Ultra Joint Flex

Recenzje JB NUTRA Ultra Joint Flex

Średnia ocena klientów

1
z 5

Opinie klientów

Jak myślisz, co nam brakuje? Zostaw recenzję i podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
Napisać recenzję

Rozpocznij recenzję JB NUTRA Ultra Joint Flex - Jak ogólnie oceniasz ten produkt

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5000 pozostało znaków.

Wyjaśnienie ?

Polityka prywatności

Wysłanie tej recenzji oznacza, że ​​zgadzasz się na nasze Przejrzyj wskazówki, potwierdzające, że jesteś zweryfikowanym klientem, który kupił produkt i mógł korzystać z towaru lub doświadczył usługi, a także zapewnia tylko rzeczywistą interakcję i doświadczenie bez ukrytych motywów lub ma powiązania lub interesy z firmą w jakikolwiek sposób. Zaznaczając to pole i przesyłając tę ​​recenzję, akceptujesz również, że przesyłanie fałszywych recenzji jest naruszeniem zasad Lci.org.pl Warunki korzystania a takie postępowanie nie będzie tolerowane.

X

Jak przesłać dowód zakupu:

Wykonaj poniższe instrukcje, aby przesłać elektroniczny dowód zakupu.

 • Aby przesłać fizyczny paragon papierowy, po prostu zrób jego zdjęcie aparatem lub telefonem. Możesz także spróbować zrobić zdjęcie za pomocą kamery internetowej komputera.
 • Po zrobieniu zdjęcia zapisz je jako plik JPG, TIF lub PDF.
 • Pamiętaj, że nie możesz przesłać pliku większego niż 2 MB.
 • Następnie wystarczy kliknąć przycisk Przeglądaj i wyszukać plik ze zdjęciem rachunku. Możesz także przeciągnąć i upuścić plik w odpowiednim polu.

Jeśli nadal nie możesz przesłać dowodu zakupu, prosimy Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszej pomocy (poświęć chwilę, aby spojrzeć na przykładowy rachunek poniżej).

proofimg

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią, masz poważne schorzenia lub choroby serca w wywiadzie, zalecamy skonsultowanie się z lekarzem przed zastosowaniem jakiegokolwiek suplementu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie i nie należy traktować go jako porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem jakichkolwiek suplementów.

Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.

x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie!
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie! zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

Uwaga: Wyniki mogą się różnić w zależności od skuteczności produktu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do autodiagnozy lub samodzielnego leczenia jakichkolwiek schorzeń.

Jakiekolwiek użycie tej witryny oznacza zgodę na Warunki korzystania i Polityka prywatności wspomniane tutaj.

Klauzula: Informacje podane na tej stronie mają na celu wyłącznie Twoją wiedzę ogólną i nie zastępują profesjonalnej porady medycznej ani leczenia określonych schorzeń. Nie należy wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub choroby bez konsultacji z wykwalifikowanym lekarzem. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących stanu zdrowia należy skonsultować się z lekarzem. Korzystanie z tej witryny jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowane warunki korzystania z tej witryny oraz wszystkie zasady dotyczące witryny. Zobacz nasze Zastrzeżenie medyczne po więcej informacji.

X

Ujawnienie reklamy

Treść, która pojawia się na tej stronie, jest prezentowana jako przegląd w porównaniu z marketingiem porównawczym. Dostarczane informacje obejmują informacje o produktach, przeglądy, przewodniki zakupowe i specyfikacje produktów. Wszystkie znaki towarowe, zarejestrowane znaki towarowe i znaki usługowe wymienione w tej witrynie są własnością ich odpowiednich właścicieli. Jeśli coś jest nieścisłe, skontaktuj się z nami i daj nam znać. Dostarczanie faktów dotyczących produktów pomaga lepiej służyć naszym czytelnikom i dokładności treści.

Poniższa tabela nie obejmuje wszystkich firm ani wszystkich produktów dostępnych na rynku, z wyjątkiem tych, które promujemy jako ich podmioty stowarzyszone. W pełni przestrzegając wytycznych FTC, należy założyć, że wszystkie linki w tabeli są linkami partnerskimi i możemy otrzymać rekompensatę, jeśli klikniesz jeden z nich i dokonasz zakupu. Jesteśmy niezależni, a wyrażone tutaj opinie są naszymi własnymi. Cała zawartość redakcyjna jest napisana bez uprzedzeń i uprzedzeń, niezależnie od sponsorów lub stowarzyszeń stowarzyszonych.
X

Ta zawartość Lci.org.pl została sprawdzona, a także sprawdzona pod kątem faktów, aby zagwarantować możliwie najlepszą dokładność.

Przestrzegamy ścisłej polityki redakcyjnej, szczególnie w odniesieniu do źródeł, z których korzystamy. Nasze artykuły pochodzą z renomowanych stron internetowych, a badania pochodzą z instytucji akademickich i są recenzowane. Możesz kliknąć liczby w nawiasach (1, 2 itd.) I sprawdzić te odniesienia.

Formularz opinii na tej stronie może służyć do zgłaszania treści, które nie są dokładne, aktualne lub w jakikolwiek sposób budzą wątpliwości.

Nie zamierzamy, aby informacje przedstawione w naszych artykułach zastępowały relację medyczną z wykwalifikowanym lekarzem, ani nie stanowią one specjalistycznej porady.