Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.

Co to jest Quell Relief?

Quell Relief to urządzenie, które nosisz na łydce, które zapewnia ciągłą ulgę w bólu i dokładną przezskórną elektrostymulację nerwów na receptę.

Quell Relief

Jest to produkt wolny od narkotyków, którego celem jest uśmierzenie bólu bez konieczności przyjmowania leków, które mogą być potencjalnie ryzykowne lub uzależniające. Może być noszony w dzień lub w nocy, jako 24-godzinna maszyna uśmierzająca ból. Urządzenie automatycznie dostosowuje się do poziomu bólu użytkownika.

Możesz sterować produktem Quell 2.0 za pomocą aplikacji w telefonie. Umożliwia to śledzenie poziomu aktywności, bólu i snu, a także zmienianie ustawień kontroli bólu.

Kto jest producentem Quell Relief?

Produkt jest wytwarzany przez Quell Relief, organizację założoną w 1998 roku w Waltham w stanie Massachusetts i opracowaną przez naukowców i inżynierów biomedycznych[1] w NeuroMetrix, Inc. Sama firma została założona przez dr Shai Gozaniego, gdy był on badaczem medycznym na MIT.

Quell Relief oferuje coś, co nazywają „znoszoną ulgą w bólu”. Ich produkt bez leków jest przeznaczony dla osób cierpiących na przewlekły ból i / lub zwyrodnieniowe zaburzenia nerwów[2]. Ten nadający się do noszenia lek przeciwbólowy wykorzystuje przezskórną elektryczną stymulację nerwów do leczenia przewlekłego bólu.

Udoskonalenie urządzenia zajęło naukowcom ponad 20 lat, dlatego każdy szczegół był wielokrotnie rozważany. Firma ta posiada ponad 70 patentów na produkt, a także ma swój wkład w badania naukowe wspierające to urządzenie.

Jak działa Quell Relief?

Quell Relief wykorzystuje proces przezskórnej elektrycznej stymulacji nerwów[3] aby na bieżąco leczyć chroniczny ból użytkownika. Czyni to poprzez aktywację naturalnych właściwości przeciwbólowych w organizmie.

Obszary mózgu odpowiedzialne za ból uwolnią w tym momencie endogenne opioidy zwane enkefalinami. Te opioidy przyczepiają się następnie do receptorów rdzenia kręgowego, co zmniejsza poziom bólu.

Funkcje Quell Relief

Funkcje Quell Relief obejmują:

 • Urządzenie, które owija się wokół łydki: Ma być wygodny w noszeniu i pozostaje na swoim miejscu.
 • Stymulacja nerwów na receptę: To zapewnia klientowi ulgę w bólu.
 • Spersonalizowana ulga w bólu: Produkt automatycznie dostosowuje się do wymaganego poziomu uśmierzenia bólu.
 • Aplikacja na smartfona do sterowania urządzeniem: Możesz zmieniać ustawienie bólu i śledzić poziom aktywności, ból i sen.
 • Produkt w 100% wolny od leków: Produkt nie zawiera leków. Działa wyłącznie poprzez stymulację nerwów.
 • Można nosić w dzień iw nocy: Dzięki temu jesteś bezbolesny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Jakie są zalety Quell Relief?

 • To urządzenie może drastycznie obniżyć lub wyeliminować przewlekły ból.
 • Możesz nosić Quell Relief 24 godziny na dobę.
 • Urządzeniem można sterować za pomocą wygodnej aplikacji na smartfony.
 • Quell Relief jest łatwy i wygodny w noszeniu.
 • To produkt wolny od leków.

Jakie są wady Quell Relief?

 • Żel do elektrod może powodować wysypkę lub oparzenie skóry.
 • Szybko się rozluźnia i porusza się na łydce, co jest niewygodne.
 • Występują problemy techniczne z ładowarką baterii.
 • Elektrody[4] często trwają tylko kilka dni zamiast reklamowanych 2 tygodni.

Quell Relief Pytania i odpowiedzi

P: Jak korzystać z Quell Relief?

A: Najpierw sprawdź, czy bateria działa, klikając przycisk i sprawdzając kontrolki. Białe paski oznaczają ładowanie, a pomarańczowe oznacza, że ​​bateria wymaga naładowania. Następnie weź urządzenie i włóż je do woreczka na pasku, tak aby światła były skierowane do góry. Teraz weź jedną z elektrod i zatrzaśnij ją na złączu, uważając, aby nie naruszyć wyściółki. Umieść urządzenie wokół łydki, kilka centymetrów poniżej kolana. To jedyne miejsce na ciele, w którym powinieneś nosić urządzenie.

Przy pierwszym użyciu Quell Relief musisz przejść przez proces kalibracji. Usiądź i połóż stopy płasko na podłodze, a nogi pod kątem 90 stopni. Przytrzymaj przycisk i puść, gdy zobaczysz światła. Teraz zwróć uwagę i kliknij przycisk za każdym razem, gdy poczujesz mrowienie na skórze. Po zakończeniu procesu światła wyłączą się.

Każdego dnia będziesz aktywować 60-minutowe sesje, z 60-minutową przerwą po każdej sesji. Włącz Quell Relief i kliknij przycisk. Powinieneś zobaczyć lampkę kontrolną i poczuć pracę elektrod. Aby zmniejszyć moc urządzenia, kliknij przycisk; aby zwiększyć intensywność, przytrzymaj ją. Aby zatrzymać urządzenie, kliknij szybko 4 razy przycisk.

P: Ile kosztuje Quell Relief?

A: Nadal możesz kupić oryginalny produkt, zanim został zaktualizowany do wersji 2.0. Oryginalny zestaw startowy jest obecnie dostępny w sprzedaży detalicznej za 99 USD, obniżony z 249 USD. Jeśli chcesz kupić cały pakiet, cena wynosi teraz 149 USD, obniżona z 299 USD. Zestaw startowy Quell 2.0 kosztuje 299 USD, a pakiet 349 USD. Koszty przesyłki pokrywa producent.

Oczywiście w końcu będziesz musiał kupić dodatkowe elektrody, a te są również do sprzedaży na oficjalnej stronie internetowej. Pojedyncze opakowanie elektrod Quell kosztuje 29.95 USD, a elektrody sportowe kosztują tyle samo. Jeśli chcesz mieć 3 sztuki, koszt obu wynosi 84.95 USD, a 4 sztuki 99.95 USD.

Istnieją również dodatki, które możesz chcieć kupić. Adapter ładowarki kosztuje 9.95 USD, podobnie jak kabel ładowarki. Niebieski pasek i wszystkie standardowe paski kosztują 14.95 USD. Kolorowa opaska lub etui podróżne Quell to 24.95 $.

Wreszcie firma oferuje 3 możliwe subskrypcje, w których użytkownicy mogą się zarejestrować, jeśli zechcą. Dostępny jest kompletny pojedynczy pakiet Quell w cenie 26.96 USD za opakowanie, pakiet 3, który kosztuje 72.21 USD, i pakiet 4, który kosztuje 79.96 USD.

P: Jakie są zasady dotyczące zwrotów Quell Relief?

A: Producent posiada 60-dniową gwarancję bankową na ten produkt. Jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś zadowolony z produktu, możesz zwrócić go do producenta w celu uzyskania pełnego zwrotu kosztów w ciągu 60 dni od pierwotnego zakupu. Firma prosi o przekazanie urządzenia co najmniej 30 dni przed jego zwrotem, ale nie jest to wymagane. Jeśli kupujesz od sprzedawcy internetowego, który nie ma 60-dniowej gwarancji, możesz wysłać producentowi swój rachunek, a on zwróci Ci pieniądze do 299 USD plus podatek.

P: Czy Quell Relief oferuje bezpłatną wersję próbną?

A: Producent nie oferuje bezpłatnej wersji próbnej produktu, nie, ale 60-dniowa gwarancja gwarantuje, że klient może wypróbować urządzenie i zwrócić je z pełnym zwrotem pieniędzy, jeśli nie spełni jego oczekiwań.

Recenzja Quell Relief - ostateczny werdykt

Quell Relief to system zaprojektowany w celu radykalnego zmniejszenia przewlekłego bólu bez użycia jakichkolwiek leków. Produkt składa się z urządzenia, które zakłada się na pasek i owija wokół łydki. Urządzenie zawiera elektrody, które aktywują obszar objęty stanem zapalnym elektryczną stymulacją nerwów, zmniejszając w ten sposób ból odczuwany przez użytkownika.

To jest produkt bólu stawów co wydaje się być bardzo obiecujące i może być bardzo pomocne dla wielu osób, które na co dzień cierpią z powodu przewlekłego bólu. Jednak raporty sugerują, że urządzenie jest bardzo złej jakości, często wadliwe i szybko się rozpada.

Opaska rozciąga się w ciągu kilku dni od korzystania z urządzenia, co powoduje jego odłączenie. Elektrody często przestają działać po kilku dniach zamiast po 2 tygodniach i trzeba kupić nowe. Wielu użytkowników miało problemy z niedziałającą ładowarką i bardzo szybko zużywa się klocki.

Zanim kupisz ten produkt, zbadaj go niezależnie, aby upewnić się, że rozumiesz, jak on działa. Możesz również rzucić okiem na inne alternatywne rozwiązania bólu, aby dokonać porównania.

Zdrowe stawy pozwalają nam na swobodny ruch. Uszkodzenie stawów może powodować ból uniemożliwiający robienie rzeczy, które kiedyś kochałeś. Od starzenia po nieleczone kontuzje sportowe - wiele schorzeń prowadzi do bólu stawów. Wysokiej jakości produkt na stawy może pomóc zmniejszyć stan zapalny, naprawić istniejące uszkodzenia tkanki i wzmocnić stawy, zmniejszając podatność na przyszłe zwyrodnienia.

Poniżej znajdziesz naszym zdaniem jedne z najskuteczniejszych suplementów przeciwbólowych dostępnych obecnie na rynku.

Ocena
Nasze najlepsze wybory łagodzące ból stawów
Wsparcie potrójnej mocy
Seal
#1
Wsparcie potrójnej mocy
Walka z bólem stawów i zapaleniem *
Zwiększ wspólną mobilność *
Zapobiegaj powtarzającym się uszkodzeniom *
Długotrwałe rezultaty *
Jakość składników *
Projoint Plus
#2
Projoint Plus
Walka z bólem stawów i zapaleniem *
Zwiększ wspólną mobilność *
Zapobiegaj powtarzającym się uszkodzeniom *
Długotrwałe rezultaty *
Jakość składników *
Przegub N-11
#3
Przegub N-11
Walka z bólem stawów i zapaleniem *
Zwiększ wspólną mobilność *
Zapobiegaj powtarzającym się uszkodzeniom *
Długotrwałe rezultaty *
Jakość składników *

0
Recenzje klientów dotyczące Quell Relief

Recenzje Quell Relief

Średnia ocena klientów

1
z 5

Opinie klientów

Jak myślisz, co nam brakuje? Zostaw recenzję i podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
Napisać recenzję

Rozpocznij recenzję Quell Relief - Jak ogólnie oceniasz ten produkt

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5000 pozostało znaków.

Wyjaśnienie ?

Polityka prywatności

Wysłanie tej recenzji oznacza, że ​​zgadzasz się na nasze Przejrzyj wskazówki, potwierdzające, że jesteś zweryfikowanym klientem, który kupił produkt i mógł korzystać z towaru lub doświadczył usługi, a także zapewnia tylko rzeczywistą interakcję i doświadczenie bez ukrytych motywów lub ma powiązania lub interesy z firmą w jakikolwiek sposób. Zaznaczając to pole i przesyłając tę ​​recenzję, akceptujesz również, że przesyłanie fałszywych recenzji jest naruszeniem zasad Lci.org.pl Warunki korzystania a takie postępowanie nie będzie tolerowane.

X

Jak przesłać dowód zakupu:

Wykonaj poniższe instrukcje, aby przesłać elektroniczny dowód zakupu.

 • Aby przesłać fizyczny paragon papierowy, po prostu zrób jego zdjęcie aparatem lub telefonem. Możesz także spróbować zrobić zdjęcie za pomocą kamery internetowej komputera.
 • Po zrobieniu zdjęcia zapisz je jako plik JPG, TIF lub PDF.
 • Pamiętaj, że nie możesz przesłać pliku większego niż 2 MB.
 • Następnie wystarczy kliknąć przycisk Przeglądaj i wyszukać plik ze zdjęciem rachunku. Możesz także przeciągnąć i upuścić plik w odpowiednim polu.

Jeśli nadal nie możesz przesłać dowodu zakupu, prosimy Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszej pomocy (poświęć chwilę, aby spojrzeć na przykładowy rachunek poniżej).

proofimg

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią, masz poważne schorzenia lub choroby serca w wywiadzie, zalecamy skonsultowanie się z lekarzem przed zastosowaniem jakiegokolwiek suplementu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie i nie należy traktować go jako porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem jakichkolwiek suplementów.

Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.

x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie!
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie! zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

Uwaga: Wyniki mogą się różnić w zależności od skuteczności produktu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do autodiagnozy lub samodzielnego leczenia jakichkolwiek schorzeń.

Jakiekolwiek użycie tej witryny oznacza zgodę na Warunki korzystania i Polityka prywatności wspomniane tutaj.

Klauzula: Informacje podane na tej stronie mają na celu wyłącznie Twoją wiedzę ogólną i nie zastępują profesjonalnej porady medycznej ani leczenia określonych schorzeń. Nie należy wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub choroby bez konsultacji z wykwalifikowanym lekarzem. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących stanu zdrowia należy skonsultować się z lekarzem. Korzystanie z tej witryny jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowane warunki korzystania z tej witryny oraz wszystkie zasady dotyczące witryny. Zobacz nasze Zastrzeżenie medyczne po więcej informacji.

X

Ujawnienie reklamy

Treść, która pojawia się na tej stronie, jest prezentowana jako przegląd w porównaniu z marketingiem porównawczym. Dostarczane informacje obejmują informacje o produktach, przeglądy, przewodniki zakupowe i specyfikacje produktów. Wszystkie znaki towarowe, zarejestrowane znaki towarowe i znaki usługowe wymienione w tej witrynie są własnością ich odpowiednich właścicieli. Jeśli coś jest nieścisłe, skontaktuj się z nami i daj nam znać. Dostarczanie faktów dotyczących produktów pomaga lepiej służyć naszym czytelnikom i dokładności treści.

Poniższa tabela nie obejmuje wszystkich firm ani wszystkich produktów dostępnych na rynku, z wyjątkiem tych, które promujemy jako ich podmioty stowarzyszone. W pełni przestrzegając wytycznych FTC, należy założyć, że wszystkie linki w tabeli są linkami partnerskimi i możemy otrzymać rekompensatę, jeśli klikniesz jeden z nich i dokonasz zakupu. Jesteśmy niezależni, a wyrażone tutaj opinie są naszymi własnymi. Cała zawartość redakcyjna jest napisana bez uprzedzeń i uprzedzeń, niezależnie od sponsorów lub stowarzyszeń stowarzyszonych.
X

Ta zawartość Lci.org.pl została sprawdzona, a także sprawdzona pod kątem faktów, aby zagwarantować możliwie najlepszą dokładność.

Przestrzegamy ścisłej polityki redakcyjnej, szczególnie w odniesieniu do źródeł, z których korzystamy. Nasze artykuły pochodzą z renomowanych stron internetowych, a badania pochodzą z instytucji akademickich i są recenzowane. Możesz kliknąć liczby w nawiasach (1, 2 itd.) I sprawdzić te odniesienia.

Formularz opinii na tej stronie może służyć do zgłaszania treści, które nie są dokładne, aktualne lub w jakikolwiek sposób budzą wątpliwości.

Nie zamierzamy, aby informacje przedstawione w naszych artykułach zastępowały relację medyczną z wykwalifikowanym lekarzem, ani nie stanowią one specjalistycznej porady.