Przegląd współczynnika ulgi - czy czynnik ulgi jest dobry i bezpieczny w użyciu?

Czy Relief Factor to oszustwo (jak twierdzą niektórzy)? Czy to działa? Dowiedz się PRAWDY, która się za tym kryje w naszym ostatnim przeglądzie i analizie współczynnika ulgi.
Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.

W tym artykule

Co to jest współczynnik ulgi?

Relief Factor to produkt specjalnie zaprojektowany w celu zmniejszenia stanu zapalnego, który może być przyczyną bólu mięśni i stawów. Ten suplement zawiera połączenie wysokiej jakości składników, które mają zmniejszać dyskomfort związany ze stanem zapalnym, w tym łagodny do umiarkowanego ból.

Czynnik ulgi
Relief Factor - Joint Pain Supplement

Ta recenzja zawiera podsumowanie informacji i korzystnych roszczeń dotyczących czynnika ulgi. Przeczytaj uważnie i skonsultuj się z lekarzem przed przyjęciem jakichkolwiek suplementów wydawanych bez recepty.

Jak działa Relief Factor?

Relief Factor może złagodzić ból stawów poprzez redukcję stanów zapalnych poprzez zastosowanie naturalnych związków przeciwzapalnych i przeciwutleniających. Bóle stawów i mięśni są często spowodowane stanem zapalnym.

Jest to skuteczny przepis, który może przynieść korzyści osobom, które chcą zmniejszyć łagodny do umiarkowanego ból przewlekły. Skuteczność preparatu jest wynikiem dokładnych testów przeprowadzonych przez zespół lekarzy, których intencją było stworzenie naturalnej alternatywy dla leczenia bólu i zapalenia stawów.

Ten produkt ma stanowić alternatywne rozwiązanie dla leków przeciwbólowych dostępnych bez recepty, które mogą potencjalnie uszkodzić wątrobę i nerki.

POWIĄZANY PRODUKT: ProJoint Plus kompletny suplement diety na stawy. Pomaga w naprawie chrząstki, poprawia ruchomość stawów, zwiększa elastyczność stawów, wspiera strukturę stawów i chroni tkankę stawową.

Składniki czynnika ulgi - z czego składa się czynnik ulgi

 • Olej rybi Omega 3 (DHA i EPA) - Według Publikacja Health Harvardolej rybny wspomaga modulację ekspresji genów, która jest zaangażowana w zapewnienie zdrowej równowagi zapalnej.[1] Pomaga również w naprawie tkanek, umożliwiając standardową reakcję na ból, która sprzyja gojeniu, co może zmniejszyć ból mięśni. Może również pomóc chronić serce i ważne narządy poprzez zmniejszenie stanu zapalnego tętnic.
 • Kurkuma - Kurkuminoid w postaci fitosomu kurkuminy, który jest łatwiej przyswajalny przez organizm. Oferuje również maksymalne wsparcie w celu promowania odpowiedzi bólowej z kilku dróg i zdrowej równowagi zapalnej, co zmniejsza ogólny ból.[2]
 • Icariin - Związek pochodzący z rośliny Epideum (Horny Goat Weed) wspomaga normalną produkcję czynników zapalnych z poziomu genetycznego. Może również pomóc w utrzymaniu poziomu tlenku azotu, który wspomaga gojenie i przepływ krwi.
 • resweratrol - pochodzi z japońskiego Fleeceflower, podaje Międzynarodowy Czasopismo Nauk Molekularnych stany jako silny przeciwutleniacz, który zapewnia szerokie spektrum wsparcia dla zdrowia naczyń krwionośnych i ogólnej odpowiedzi zapalnej.[3] Zdrowsze naczynia krwionośne zapewniają płynniejszy przepływ krwi, co jest niezbędne do zmniejszenia stanu zapalnego i przyspieszenia gojenia.

Jakie są zalety czynnika ulgowego?

 • To suplement na ból stawów został opracowany przy użyciu naturalnych i czystych składników.
 • Twierdzi, że wspiera zdrową reakcję na zmniejszenie dyskomfortu i stanu zapalnego.
 • Pakowane po 4 kapsułki w każdym opakowaniu.
 • Dawki można dobierać i dostosowywać zgodnie z indywidualnymi potrzebami i postępem.
 • Może również wspierać zdrowe mięśnie i stawy.

Jakie są wady czynnika ulgi?

 • Osoby, które regularnie stosują leki rozrzedzające krew, przed ich zastosowaniem powinny skonsultować się z lekarzem. Niektóre składniki zwiększają przepływ krwi i mogą powodować niepożądane interakcje z warfaryną (kumadyną) lub podobnymi lekami.
 • Osoby, u których zdiagnozowano zgagę lub GERD (choroba refluksowa przełyku), mogą uznać dawkę oleju rybnego za drażniącą.
 • Może mieć działanie hipotensyjne; osoby cierpiące na niedociśnienie powinny skonsultować się z lekarzem przed zastosowaniem.
 • Dodatek jest drogi.
 • Wyniki mogą się różnić w zależności od osoby i nasilenia bólu stawów.
 • Produkt nie jest objęty gwarancją zwrotu pieniędzy.

Pytania i odpowiedzi dotyczące czynnika ulgi

P: Jakie są instrukcje dotyczące dawkowania?

Odp .: Ich strona internetowa zaleca rozpoczęcie od 3 opakowań dziennie, czyli 12 kapsułek, i zmniejszenie ilości do 2 opakowań dziennie lub w razie potrzeby.

P: Jak dobry jest współczynnik ulgi?

Odp .: Relief Factor to suplement przeciwzapalny, który twierdzi, że pomaga złagodzić ból stawów. W naszych badaniach stwierdzamy, że niektóre składniki są dobre, co jest jedynym problemem, jaki mamy z ich usługą subskrypcji, który wydaje się powodować problemy dla niektórych klientów. To nie jest najlepsze, z jakim się spotkaliśmy.

P: Jaka jest metoda wysyłki?

O: Wszystkie paczki są wysyłane za pośrednictwem United States Postal Service na wszystkie adresy dostawy w Stanach Zjednoczonych, w tym skrzynki pocztowe.

P: Dlaczego tak szybko wysłano mi kolejną paczkę?

Odp .: Piętnaście dni po zamówieniu 3-tygodniowego Szybkiego Startu przetwarzają oni Twoją kartę kredytową na pierwszy pełny miesięczny zapas (60 opakowań), aby nie zabrakło Ci produktu lub nie nastąpiła przerwa w łagodzeniu bólu. Następnie co miesiąc wysyłają ci 60 paczek zliczanych.

Jeśli wolisz, aby paczki nie były dostarczane co miesiąc, możesz zadzwonić do zespołu obsługi klienta, aby zaplanować regularne przesyłki, które Ci odpowiadają. Na przykład co dwa miesiące lub co kwartał.

P: Czy współczynnik ulgi jest bezpieczny?

Odp .: Fakt, że Relief Factor zawiera olej rybny i soję, osoby uczulone na te składniki nie powinny spożywać tego suplementu. Icariin może mieć działanie hipotensyjne (niskie ciśnienie krwi) i może nasilać krwawienie u osób, u których zdiagnozowano zaburzenia krzepnięcia krwi. Ze względów bezpieczeństwa wskazane jest, aby najpierw skonsultować się z lekarzem przed spożyciem suplementu, zwłaszcza jeśli przyjmujesz jakiekolwiek leki lub masz wcześniejszy stan zdrowia.

P: Jaka jest polityka zwrotów / refundacji?

Odp .: Akceptują zwroty każdego produktu Relief Factor w ciągu 90 dni od pierwotnego zakupu, który ma nienaruszone i nieotwarte opakowania. Pełne instrukcje dotyczące zwrotu są dostępne tutaj.

P: Co oznacza DOM? Czy mój Factor Factor wygasł?

Odp .: DOM oznacza datę wykonania produktu (data produkcji). Suplement jest najbardziej skuteczny w ciągu dwóch lat od jego DOMU. Jednak ten produkt nie traci ważności tak jak żywność - po prostu traci moc po dwóch latach.

P: Czy Relief Factor zawiera soję?

Odp .: tak, w produkcie mogą znajdować się ślady soi.

P: Jakie są skutki uboczne Relief Factor?

Odp .: Suplement może powodować reakcje alergiczne, jeśli jesteś wrażliwy na olej sojowy lub rybny. Olej z ryb może podrażniać osoby z wrażliwymi żołądkami; produkt należy przyjmować z jedzeniem, aby uniknąć rozstroju żołądka. Może nasilać krwawienie u osób ze zdiagnozowanymi zaburzeniami krzepnięcia krwi.

Rzadkie działania niepożądane obejmują luźny stolec, krwawienia z nosa i zawroty głowy. Jeśli zażywasz leki na receptę, skonsultuj się z lekarzem przed rozpoczęciem stosowania suplementu.

UWAGA REDAKTORA: ProJoint Plus wspiera tkankę łączną w stawach i wokół nich. Promuje również zdrową chrząstkę, aby zwiększyć komfort stawów.

P: Jakie są protokoły testowe?

Odp .: Producenci uzyskują i dostarczają certyfikaty jakości swoich składników odżywczych przed zapakowaniem każdego produktu Relief Factor.

P: Kto jest producentem Relief Factor?

Odp.: Suplementy są produkowane w USA przez firmy, które stosują GMP FDA (Good Manufacturing Practices).

P: Z jakiego rodzaju oleju pochodzi Omega-3?

A: Omega-3 pochodzi z dzikiej makreli, sardeli i oleju sardynkowego, destylowanego molekularnie w celu usunięcia zanieczyszczeń, takich jak rtęć i inne metale ciężkie.

P: Zamówiłem próbę. Jaka jest miesięczna opłata miesięczna po zakończeniu okresu próbnego?

O: Dostawa na cały miesiąc będzie kosztować 93.95 $ plus koszty wysyłki i obsługi. Możesz jednak skorzystać z 3-tygodniowego szybkiego startu, aby otrzymać pierwsze zamówienie za 19.95 USD, a następnie kontynuować program automatycznej wysyłki, który kosztuje 79.95 USD miesięcznie.

P: Chcę tylko wypróbować 3-tygodniowy pakiet Relief Factor (19.95) i nie chcę zapisywać się na więcej, czy to możliwe?

Odp .: tak. Jednak zakup pojedynczych toreb bez członkostwa miesięcznego jest droższy. Na przykład indywidualna miesięczna podaż 60 zliczeń dla osób niebędących członkami wynosi 93.95 USD plus S&H. Aby uzyskać więcej informacji na temat cen, skontaktuj się z działem obsługi klienta Relief Factor w celu uzyskania pomocy. Są dostępne przez e-mail ([Email protected]) lub zadzwoń pod numer 800-500-8384, od poniedziałku do piątku, w godzinach 5: 6-XNUMX: XNUMX czasu PST.

P: Czy składniki Relief Factor rosną wraz z pestycydami?

O: To nie są zioła uprawiane ekologicznie, więc istnieje możliwość użycia pestycydów / herbicydów. Suplement nie posiada certyfikatu ekologicznego.

P: Czy Relief Factor zawiera pszenicę lub gluten?

Odp .: Nie ma zgłoszonej pszenicy ani glutenu we współczynniku ulgi. Jednak ten suplement nie został certyfikowany jako bezglutenowy.

P: Czy Relief Factor zawiera potas?

O: Dowolna znacząca ilość potas musiałaby to być etykieta oświadczenia w SFP (panel uzupełniających faktów). Nie powinno być resztkowego potasu; Jednak formuła nie jest testowana pod kątem tego minerału (ani żadnych innych minerałów), ponieważ nie są one zwykle obecne w ekstraktach ziołowych.

P: Czy to produkt przyjazny dla wegan?

Odp.: Suche kapsułki są roślinne i nie zawierają produktów pochodzenia zwierzęcego, więc powinny pasować do każdej definicji wegańskiej. Z drugiej strony kwasy Omega-3 są pozyskiwane z oleju rybnego i umieszczane w miękkim żelu z żelatyny wołowej, co dyskwalifikowałoby suplementy z diety wegańskie.

ZOBACZ TEŻ - Arthri D i VeraFlex

P: Czy Relief Factor jest koszerny?

O: Nie. Żelatyna wołowa jest używana do miękkich żeli w naszym produkcie. Żelatyna roślinna nie jest czymś, co dobrze wpływa na stabilność miękkich żeli.

P: Gdzie kupić Relief Factor?

O: Możesz zamówić Relief Factor online na ich stronie oficjalna strona internetowa lub dzwoniąc pod numer 800-500-8384 (od poniedziałku do piątku, 6:5 - XNUMX:XNUMX czasu PST). Należy pamiętać o zasadach odnawiania zamówień, które mogą odnawiać się automatycznie.

P: Czy Relief Factor jest sprzedawany w sklepach?

O: Relief Factor nie jest dostępny w sklepach ani na Amazon, eBay i Walmart.

P: Jak anulować współczynnik ulgi?

O: Aby anulować lub wznowić subskrypcję, po prostu skontaktuj się z Relief Factor i prześlij swoją prośbę. Poczekaj 24 godziny na odpowiedź, więc nie anuluj tego samego dnia, w którym Twoje zamówienie jest przetwarzane, ponieważ nie będą w stanie go zatrzymać. Możesz się z nimi skontaktować telefonicznie (800-500-8384), e-mailem ([Email protected]) lub czat na żywo na oficjalnej stronie internetowej.

Wykonaj te proste kroki:

Metoda: telefon (agent na żywo)

 • Numer telefonu Factor ulgi - wybierz 800-500-8384
 • Poproś przedstawiciela o anulowanie konta
 • Na żądanie podaj informacje o koncie
 • Zapytaj przedstawiciela, czy zostaniesz obciążony ponownie
 • Zachowaj swój numer potwierdzenia lub e-mail jako dowód anulowania konta

Metoda: czat internetowy

 • Idź do https://www.relieffactor.com/
 • Kliknij ikonę czatu u dołu strony
 • Wprowadź swoje dane tam, gdzie jest to wymagane
 • Poproś przedstawiciela o anulowanie konta
 • Na żądanie podaj informacje o koncie
 • Zapytaj przedstawiciela, czy zostaniesz obciążony ponownie
 • Zachowaj swój numer potwierdzenia lub e-mail jako dowód anulowania konta

P: Czy Relief Factor jest legalny?

O: Brak informacji, brak autentycznych recenzji dotyczących Relief Factor. Strategia cenowa jest bardzo skomplikowana. Uważamy, że Relief Factor nie jest uzasadniony - przynajmniej pod względem obsługi klienta i cen.

P: Czy czynnik ulgowy zawiera kofeinę?

O: Relief Factor składa się z kombinacji składników (kurkumy, resweratrolu, ikaryny i omega-3) i nie zawiera kofeiny.

Tańsze alternatywy dla czynnika ulgowego

Ostateczny werdykt

Producentowi tego produktu udało się stworzyć unikalną kurację, która może złagodzić łagodne do umiarkowanych bóle stawów. Wszystkie składniki mają właściwości przeciwzapalne, które przyniosą korzyści zdrowym osobom.

Z drugiej strony to suplement zdrowia stawów jest drogie, nawet jeśli konsumenci wykupią abonament miesięczny.

Istnieje wiele pozytywnych recenzji Relief Factor, które pojawiły się na oficjalnej stronie marki, ale fakt, że istnieje również wiele pozytywnych niezależnych recenzji, sugeruje, że konsumenci naprawdę odczuli korzyści płynące z używania tego produktu.

Zdrowe stawy pozwalają nam na swobodny ruch. Uszkodzenie stawów może powodować ból uniemożliwiający robienie rzeczy, które kiedyś kochałeś. Od starzenia po nieleczone kontuzje sportowe - wiele schorzeń prowadzi do bólu stawów. Wysokiej jakości produkt na stawy może pomóc zmniejszyć stan zapalny, naprawić istniejące uszkodzenia tkanki i wzmocnić stawy, zmniejszając podatność na przyszłe zwyrodnienia.

Poniżej znajdziesz naszym zdaniem jedne z najskuteczniejszych suplementów przeciwbólowych dostępnych obecnie na rynku.

Ocena
Nasze najlepsze wybory łagodzące ból stawów
Wsparcie potrójnej mocy
Seal
#1
Wsparcie potrójnej mocy
Walka z bólem stawów i zapaleniem *
Zwiększ wspólną mobilność *
Zapobiegaj powtarzającym się uszkodzeniom *
Długotrwałe rezultaty *
Jakość składników *
Projoint Plus
#2
Projoint Plus
Walka z bólem stawów i zapaleniem *
Zwiększ wspólną mobilność *
Zapobiegaj powtarzającym się uszkodzeniom *
Długotrwałe rezultaty *
Jakość składników *
Przegub N-11
#3
Przegub N-11
Walka z bólem stawów i zapaleniem *
Zwiększ wspólną mobilność *
Zapobiegaj powtarzającym się uszkodzeniom *
Długotrwałe rezultaty *
Jakość składników *

66
Recenzje klientów dotyczące Relief Factor

Przegląd współczynnika ulgi - czy czynnik ulgi jest dobry i bezpieczny w użyciu?

Średnia ocena klientów

2.7
z 5

Opinie klientów

Jak myślisz, co nam brakuje? Zostaw recenzję i podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
Napisać recenzję

 1. Frida Ovchar
  Efekty uboczne czynnika ulgi
  Wygląda na to, że odkąd biorę Ulgę, mam problemy ze snem, jakieś inne tego typu dolegliwości?
 2. Alex
  Nie bierz, jeśli na warfarynie!
  Prawie to zrozumiałem, ale zapytałem mojego lekarza, który był przerażony, że to jest sprzedawane bez ostrzeżeń milionom ludzi zażywających rozcieńczalnik krwi Coumadin (warfarynę), porozmawiaj z lekarzem przed zrobieniem tego.
 3. Barbara Irvine
  Relief Factor to żart
  Bolały mnie plecy, stawy i szyja. Doprowadziłem do końca Relief Factor i nie udało się. Nie polecałbym tego nikomu, a dodatkowo próbowali mnie oszukać. Mieli klauzulę o automatycznej zmianie kolejności. Powiedziałem nie, ale powiedziałem, że muszę zadzwonić dwa dni później, aby anulować. Niektórzy starcy zostaną w to wciągnięci. Wstyd FOX NEWS za polecenie tego okropnego produktu.
 4. Diana Starr
  Ten produkt jest niesamowity
  Mam artretyzm na całym ciele i mam dopiero 50 lat. Słyszałem o Relief Factor od kilku lat i nigdy się nad tym nie zastanawiałem. Mam wszystkie wypukłe dyski w L1 - L5, skoliozę i artretyzm w plecach i biodrach z rwą kulszową. Postanowiłem wreszcie spróbować Relief Factor, poczułem ulgę w ciągu pierwszych kilku dni. Moja praca wymaga, żebym przez większość dnia był na nogach, a ból pleców stałby się tak silny w środku dnia, że ​​nie mogłem już dłużej znieść. Teraz znowu jestem w stanie przetrwać cały dzień. Uwielbiam ten produkt i mogę przewidzieć, kiedy będę potrzebować trochę przyspieszenia w dni, kiedy jesteśmy bardziej zajęci pracą i przygotowuję się, biorąc RF trzy razy dziennie 2 dni wcześniej i czuję się świetnie. Prawdziwy test nadchodzi w październiku, kiedy jadę do Europy na 3 tygodnie zwiedzania i spacerów.

  Dziękuję Czynniku Pomocy, oddałeś mi moje życie. I dziękuję Hugh Hewitt za wytropienie nazwy tego produktu w moim mózgu. Cieszę się, że działa tak dobrze, jak opisano.

 5. Susan M.
  Zmniejszony ból mięśni po ciężkich treningach
  Otrzymałem Relief Factor, aby pomóc zmniejszyć bolesność mięśni i ból, którego mogłem doświadczyć po ciężkim treningu, ponieważ chciałem zyskać mięśnie, a także spalić nadmiar tłuszczu w organizmie. Po treningach brałem Relief Factor, który zmniejszyłby bóle mięśni. Kiedy więc mój partner treningowy poprosił mnie o zalecenie jakiegokolwiek suplementu, który może pomóc w bólach mięśni i stawów, Relief Factor był prostą odpowiedzią. Pewnego wieczoru otrzymałem telefon od jego żony, że został przewieziony do szpitala. Niewiele wiedziałem, miał alergię na olej rybny i dlatego czynnik Relief spowodował niepożądaną reakcję. Jest teraz poza szpitalem i czuje się dobrze. Polecam Relief Factor tym osobom, które są wolne od reakcji alergicznej, ponieważ radzi sobie z bólami mięśni i stawów
 6. Carter L.
  Produkt ze średniej półki
  Myślę, że czynnik ulgowy może pomóc niektórym osobom, które go używają, ale nie, jeśli masz zaawansowany ból stawów lub zapalenie stawów. Mam zaledwie 47 lat i chociaż czasami odczuwam ból tu i ówdzie, w większości przypadków nie jest on zbyt silny. Czynnik ulgi pomógł mi nieco, ale naprawdę chciałem ustąpić moich objawów, ponieważ nie sądzę, że mój stan jest zaawansowany. Jest to szczególnie ważne, gdy weźmiesz cenę, którą za niego zapłaciłeś, która jest wyższa niż w przypadku wielu innych podobnych produktów. Myślę, że gdyby trochę obniżyli cenę, powiedziałbym, że dostajesz to, za co płacisz.
Pokaż 10 więcej recenzji

Rozpocznij przegląd współczynnika ulgi - jak ogólnie oceniasz ten produkt

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5000 pozostało znaków.

Wyjaśnienie ?

Polityka prywatności

Wysłanie tej recenzji oznacza, że ​​zgadzasz się na nasze Przejrzyj wskazówki, potwierdzające, że jesteś zweryfikowanym klientem, który kupił produkt i mógł korzystać z towaru lub doświadczył usługi, a także zapewnia tylko rzeczywistą interakcję i doświadczenie bez ukrytych motywów lub ma powiązania lub interesy z firmą w jakikolwiek sposób. Zaznaczając to pole i przesyłając tę ​​recenzję, akceptujesz również, że przesyłanie fałszywych recenzji jest naruszeniem zasad Lci.org.pl Warunki korzystania a takie postępowanie nie będzie tolerowane.

X

Jak przesłać dowód zakupu:

Wykonaj poniższe instrukcje, aby przesłać elektroniczny dowód zakupu.

 • Aby przesłać fizyczny paragon papierowy, po prostu zrób jego zdjęcie aparatem lub telefonem. Możesz także spróbować zrobić zdjęcie za pomocą kamery internetowej komputera.
 • Po zrobieniu zdjęcia zapisz je jako plik JPG, TIF lub PDF.
 • Pamiętaj, że nie możesz przesłać pliku większego niż 2 MB.
 • Następnie wystarczy kliknąć przycisk Przeglądaj i wyszukać plik ze zdjęciem rachunku. Możesz także przeciągnąć i upuścić plik w odpowiednim polu.

Jeśli nadal nie możesz przesłać dowodu zakupu, prosimy Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszej pomocy (poświęć chwilę, aby spojrzeć na przykładowy rachunek poniżej).

proofimg

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią, masz poważne schorzenia lub choroby serca w wywiadzie, zalecamy skonsultowanie się z lekarzem przed zastosowaniem jakiegokolwiek suplementu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie i nie należy traktować go jako porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem jakichkolwiek suplementów.

Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.

x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie!
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie! zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

Uwaga: Wyniki mogą się różnić w zależności od skuteczności produktu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do autodiagnozy lub samodzielnego leczenia jakichkolwiek schorzeń.

Jakiekolwiek użycie tej witryny oznacza zgodę na Warunki korzystania i Polityka prywatności wspomniane tutaj.

Klauzula: Informacje podane na tej stronie mają na celu wyłącznie Twoją wiedzę ogólną i nie zastępują profesjonalnej porady medycznej ani leczenia określonych schorzeń. Nie należy wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub choroby bez konsultacji z wykwalifikowanym lekarzem. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących stanu zdrowia należy skonsultować się z lekarzem. Korzystanie z tej witryny jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowane warunki korzystania z tej witryny oraz wszystkie zasady dotyczące witryny. Zobacz nasze Zastrzeżenie medyczne po więcej informacji.

X

Ujawnienie reklamy

Treść, która pojawia się na tej stronie, jest prezentowana jako przegląd w porównaniu z marketingiem porównawczym. Dostarczane informacje obejmują informacje o produktach, przeglądy, przewodniki zakupowe i specyfikacje produktów. Wszystkie znaki towarowe, zarejestrowane znaki towarowe i znaki usługowe wymienione w tej witrynie są własnością ich odpowiednich właścicieli. Jeśli coś jest nieścisłe, skontaktuj się z nami i daj nam znać. Dostarczanie faktów dotyczących produktów pomaga lepiej służyć naszym czytelnikom i dokładności treści.

Poniższa tabela nie obejmuje wszystkich firm ani wszystkich produktów dostępnych na rynku, z wyjątkiem tych, które promujemy jako ich podmioty stowarzyszone. W pełni przestrzegając wytycznych FTC, należy założyć, że wszystkie linki w tabeli są linkami partnerskimi i możemy otrzymać rekompensatę, jeśli klikniesz jeden z nich i dokonasz zakupu. Jesteśmy niezależni, a wyrażone tutaj opinie są naszymi własnymi. Cała zawartość redakcyjna jest napisana bez uprzedzeń i uprzedzeń, niezależnie od sponsorów lub stowarzyszeń stowarzyszonych.
X

Ta zawartość Lci.org.pl została sprawdzona, a także sprawdzona pod kątem faktów, aby zagwarantować możliwie najlepszą dokładność.

Przestrzegamy ścisłej polityki redakcyjnej, szczególnie w odniesieniu do źródeł, z których korzystamy. Nasze artykuły pochodzą z renomowanych stron internetowych, a badania pochodzą z instytucji akademickich i są recenzowane. Możesz kliknąć liczby w nawiasach (1, 2 itd.) I sprawdzić te odniesienia.

Formularz opinii na tej stronie może służyć do zgłaszania treści, które nie są dokładne, aktualne lub w jakikolwiek sposób budzą wątpliwości.

Nie zamierzamy, aby informacje przedstawione w naszych artykułach zastępowały relację medyczną z wykwalifikowanym lekarzem, ani nie stanowią one specjalistycznej porady.