Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.

Co to jest Super Cissus?

Super Cissus to przede wszystkim suplement na stawy, ale nie przypomina wielu innych suplementów na stawy, które być może widziałeś. Dzieje się tak, ponieważ brakuje w nim 2 składników, które zawiera wiele suplementów zdrowotnych na stawy: glukozaminy i chondroityny.

Super Cissus
Super Cissus - Joint Formula

Super Cissus to wyjątkowy produkt na stawy, ponieważ ma raczej unikalny składnik główny, o którym zajmiemy się nieco później w tej recenzji. Na razie omówimy podstawy tego produktu.

Super Cissus to codzienny suplement diety. Celem tego suplementu jest pomóc użytkownikowi żyć bez bólu stawów. Niektóre recenzje produktu opisują go jako środek łagodzący różne rodzaje bólu stawów, może być również przydatny dla tych, którzy chcą zachować zdrowie stawów.

Super Cissus występuje w postaci kapsułek, więc użytkownik powinien przyjmować go tak, jak każdą inną witaminę lub suplement. To nie jest lek przeciwbólowy na receptę. Jest to suplement, który można kupić bez recepty.

Kto jest producentem Super Cissus?

Produkt Super Cissus jest wytwarzany przez firmę o nazwie USP Labs. USP Labs faktycznie produkuje szeroką gamę suplementów, które wydawały się być sprzedawane dla ciężarowców i trenerów.

Niektóre z suplementów, które robią, są w rzeczywistości suplementami treningowymi. W przypadku Super Cissus, USP Labs sprzedaje jako suplement wspomagający regenerację stawów.

Super Cissus ma pomóc osobom prowadzącym aktywne życie, przyspieszając wspólny czas regeneracji. Twierdzą, że jest to wielokrotnie nagradzany suplement, który jest bardzo skuteczny w łagodzeniu bólu stawów.

Jak działa Super Cissus?

Super Cissus działa w interesujący sposób, ponieważ opiera się na składniku Cissus Quadrangularis jako głównym składniku. Funkcja tego składnika, a tym samym produkt bólu stawów sama ma działać przeciwzapalnie.

Kiedy stawy ulegają zapaleniu, mogą powodować ból, sztywność i obrzęk. Dlatego ważne jest, aby uszkodzone stawy otrzymały pomoc w postaci jakiejś substancji przeciwzapalnej lub suplementu i tam właśnie pojawia się Super Cissus. Może pomóc zmniejszyć stan zapalny i złagodzić ból u osób cierpiących na ból stawów.

Składniki Super Cissus - czy są bezpieczne i skuteczne?

Tak naprawdę w formule Super Cissus występuje tylko jeden aktywny składnik, a jest nim Cissus Quadrangularis. Pozostałe składniki wymienione przez producenta mają związek ze składem i konsystencją samej pigułki. Przyjrzyjmy się temu, co jest w Super Cissus:

 • Wyciąg Cissus Quadrangularis - Cissus Quadrangularis to roślina wieloletnia i niektórzy twierdzą, że ma naturalne właściwości przeciwzapalne. Ten składnik jest również powiązany z utratą wagi, zmniejszeniem ryzyka cukrzycy, a nawet obniżeniem gorączki. W przypadku propozycji tego Super Cissusa niektóre badania wykazały, że działa on jako łagodny przeciwutleniacz[1] co może być pomocne dla ogólnego stanu zdrowia stawów.
 • stearynian magnezu - To substancja, która jest stosowana w wielu tabletkach, ponieważ jest środkiem przeciwzbrylającym. Chroni pigułki przed wilgocią i pomaga zachować ich kształt.

Jakie są zalety Super Cissus?

 • Ten produkt może być w stanie złagodzić niektóre bóle stawów u użytkownika.
 • Super Cissus nie zawiera składników, które mogą powodować reakcje alergiczne, takich jak skorupiaki i MSM.
 • Ta pigułka może działać stosunkowo szybko w porównaniu z innymi suplementami na stawy.
 • Super Cissus może pomóc w poprawie zdrowia stawów w perspektywie długoterminowej.

Jakie są wady Super Cissus?

 • Produkt zawiera tylko jedną substancję czynną, co może ograniczać zakres jego skuteczności.
 • Super Cissus zawiera skrobię kukurydzianą, która może być szkodliwa dla diety użytkownika.
 • To suplement na ból stawów obecnie nie można go kupić bezpośrednio od producenta.
 • Przeprowadzono bardzo niewiele badań dotyczących wpływu cissus quadrangularis na stawy. Brakuje badań na ludziach na ten temat[1] określony składnik.

Możesz również sprawdzić - Recenzje 5-LOX ApresFlex i Recenzje GNC Mega Men Sport

Najczęściej zadawane pytania

Jak należy przyjmować Super Cissus?

Ten produkt należy przyjmować wyłącznie jako suplement diety. Jeśli zdecydujesz się użyć Super Cissus, instrukcje są następujące: codziennie przyjmuj dwie tabletki Super Cissus, jedną ze śniadaniem, a drugą z kolacją.

Ile kosztuje Super Cissus?

Cena Super Cissusa w niektórych sklepach detalicznych wynosi 39.49 USD za pojedynczy pojemnik, który mieści 150 kapsułek. Należy jednak zauważyć, że Super Cissus jest obecnie niedostępny na oficjalnej stronie internetowej USP Labs i jest obecnie niedostępny w niektórych sklepach detalicznych.

Jakie są zasady dotyczące zwrotów Super Cissus?

Zasady zwrotów obowiązujące w jednej witrynie, w której sprzedawany jest produkt Super Cissus, stanowią, że można zwrócić produkt w celu uzyskania zwrotu kosztów w ciągu 30 dni od zakupu.

Czy Super Cissus oferuje bezpłatną wersję próbną?

Na oficjalnej stronie ani w innym miejscu nie jest oferowana bezpłatna wersja próbna.

Recenzja Super Cissus - ostateczny werdykt

Super Cissus jest suplementem zdrowotnym na stawy i może przynosić pewne korzyści dla użytkownika, takie jak zwiększony komfort stawów, złagodzenie bólu stawów i ich zdrowie. Ten produkt nie zawiera również niektórych alergenów, takich jak skorupiaki.

Jednak Super Cissus zawiera również tylko jeden aktywny składnik, który może ograniczać jego możliwości. Zawiera również skrobię kukurydzianą, która może nie być odpowiednia dla każdej diety i brakuje badań klinicznych dotyczących działania Cissus Quadrangularis. Na koniec dnia użytkownik powinien zobaczyć, jak ten produkt wypada na tle podobnych suplementów na stawy.

Zdrowe stawy pozwalają nam na swobodny ruch. Uszkodzenie stawów może powodować ból uniemożliwiający robienie rzeczy, które kiedyś kochałeś. Od starzenia po nieleczone kontuzje sportowe - wiele schorzeń prowadzi do bólu stawów. Wysokiej jakości produkt na stawy może pomóc zmniejszyć stan zapalny, naprawić istniejące uszkodzenia tkanki i wzmocnić stawy, zmniejszając podatność na przyszłe zwyrodnienia.

Poniżej znajdziesz naszym zdaniem jedne z najskuteczniejszych suplementów przeciwbólowych dostępnych obecnie na rynku.

Ocena
Nasze najlepsze wybory łagodzące ból stawów
Wsparcie potrójnej mocy
Seal
#1
Wsparcie potrójnej mocy
Walka z bólem stawów i zapaleniem *
Zwiększ wspólną mobilność *
Zapobiegaj powtarzającym się uszkodzeniom *
Długotrwałe rezultaty *
Jakość składników *
Projoint Plus
#2
Projoint Plus
Walka z bólem stawów i zapaleniem *
Zwiększ wspólną mobilność *
Zapobiegaj powtarzającym się uszkodzeniom *
Długotrwałe rezultaty *
Jakość składników *
Przegub N-11
#3
Przegub N-11
Walka z bólem stawów i zapaleniem *
Zwiększ wspólną mobilność *
Zapobiegaj powtarzającym się uszkodzeniom *
Długotrwałe rezultaty *
Jakość składników *

0
Recenzje klientów dotyczące Super Cissus

Recenzje Super Cissus

Średnia ocena klientów

1
z 5

Opinie klientów

Jak myślisz, co nam brakuje? Zostaw recenzję i podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
Napisać recenzję

Rozpocznij recenzję Super Cissus - jak ogólnie oceniasz ten produkt

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5000 pozostało znaków.

Wyjaśnienie ?

Polityka prywatności

Wysłanie tej recenzji oznacza, że ​​zgadzasz się na nasze Przejrzyj wskazówki, potwierdzające, że jesteś zweryfikowanym klientem, który kupił produkt i mógł korzystać z towaru lub doświadczył usługi, a także zapewnia tylko rzeczywistą interakcję i doświadczenie bez ukrytych motywów lub ma powiązania lub interesy z firmą w jakikolwiek sposób. Zaznaczając to pole i przesyłając tę ​​recenzję, akceptujesz również, że przesyłanie fałszywych recenzji jest naruszeniem zasad Lci.org.pl Warunki korzystania a takie postępowanie nie będzie tolerowane.

X

Jak przesłać dowód zakupu:

Wykonaj poniższe instrukcje, aby przesłać elektroniczny dowód zakupu.

 • Aby przesłać fizyczny paragon papierowy, po prostu zrób jego zdjęcie aparatem lub telefonem. Możesz także spróbować zrobić zdjęcie za pomocą kamery internetowej komputera.
 • Po zrobieniu zdjęcia zapisz je jako plik JPG, TIF lub PDF.
 • Pamiętaj, że nie możesz przesłać pliku większego niż 2 MB.
 • Następnie wystarczy kliknąć przycisk Przeglądaj i wyszukać plik ze zdjęciem rachunku. Możesz także przeciągnąć i upuścić plik w odpowiednim polu.

Jeśli nadal nie możesz przesłać dowodu zakupu, prosimy Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszej pomocy (poświęć chwilę, aby spojrzeć na przykładowy rachunek poniżej).

proofimg

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią, masz poważne schorzenia lub choroby serca w wywiadzie, zalecamy skonsultowanie się z lekarzem przed zastosowaniem jakiegokolwiek suplementu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie i nie należy traktować go jako porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem jakichkolwiek suplementów.

Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.

x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie!
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie! zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

Uwaga: Wyniki mogą się różnić w zależności od skuteczności produktu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do autodiagnozy lub samodzielnego leczenia jakichkolwiek schorzeń.

Jakiekolwiek użycie tej witryny oznacza zgodę na Warunki korzystania i Polityka prywatności wspomniane tutaj.

Klauzula: Informacje podane na tej stronie mają na celu wyłącznie Twoją wiedzę ogólną i nie zastępują profesjonalnej porady medycznej ani leczenia określonych schorzeń. Nie należy wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub choroby bez konsultacji z wykwalifikowanym lekarzem. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących stanu zdrowia należy skonsultować się z lekarzem. Korzystanie z tej witryny jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowane warunki korzystania z tej witryny oraz wszystkie zasady dotyczące witryny. Zobacz nasze Zastrzeżenie medyczne po więcej informacji.

X

Ujawnienie reklamy

Treść, która pojawia się na tej stronie, jest prezentowana jako przegląd w porównaniu z marketingiem porównawczym. Dostarczane informacje obejmują informacje o produktach, przeglądy, przewodniki zakupowe i specyfikacje produktów. Wszystkie znaki towarowe, zarejestrowane znaki towarowe i znaki usługowe wymienione w tej witrynie są własnością ich odpowiednich właścicieli. Jeśli coś jest nieścisłe, skontaktuj się z nami i daj nam znać. Dostarczanie faktów dotyczących produktów pomaga lepiej służyć naszym czytelnikom i dokładności treści.

Poniższa tabela nie obejmuje wszystkich firm ani wszystkich produktów dostępnych na rynku, z wyjątkiem tych, które promujemy jako ich podmioty stowarzyszone. W pełni przestrzegając wytycznych FTC, należy założyć, że wszystkie linki w tabeli są linkami partnerskimi i możemy otrzymać rekompensatę, jeśli klikniesz jeden z nich i dokonasz zakupu. Jesteśmy niezależni, a wyrażone tutaj opinie są naszymi własnymi. Cała zawartość redakcyjna jest napisana bez uprzedzeń i uprzedzeń, niezależnie od sponsorów lub stowarzyszeń stowarzyszonych.
X

Ta zawartość Lci.org.pl została sprawdzona, a także sprawdzona pod kątem faktów, aby zagwarantować możliwie najlepszą dokładność.

Przestrzegamy ścisłej polityki redakcyjnej, szczególnie w odniesieniu do źródeł, z których korzystamy. Nasze artykuły pochodzą z renomowanych stron internetowych, a badania pochodzą z instytucji akademickich i są recenzowane. Możesz kliknąć liczby w nawiasach (1, 2 itd.) I sprawdzić te odniesienia.

Formularz opinii na tej stronie może służyć do zgłaszania treści, które nie są dokładne, aktualne lub w jakikolwiek sposób budzą wątpliwości.

Nie zamierzamy, aby informacje przedstawione w naszych artykułach zastępowały relację medyczną z wykwalifikowanym lekarzem, ani nie stanowią one specjalistycznej porady.