Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.

Co to jest SynovX® DJD?

SynovX® DJD to naturalny suplement na stawy, który obiecuje naprawę stawów, utrzymanie zdrowego środowiska stawów oraz dostarczenie stawom niezbędnych składników odżywczych i podstawowych budulców.

SynovX DJD
SynovX DJD - Naprawa stawów

Po latach ćwiczeń i innej aktywności fizycznej równowaga w stawach może zostać zaburzona. Ten produkt może zrównoważyć aktywność metaboliczną, prowadząc do zdrowszych stawów.

Składniki zawarte w tych suplementach są całkowicie naturalne, co czyni je mniejszym ryzykiem pod względem skutków ubocznych w porównaniu z lekami na receptę. SynovX® DJD jest bogaty w witaminę C, która ma właściwości zdrowotne i lecznicze.

Kto jest producentem SynovX® DJD?

SynovX® DJD jest produkowany przez firmę Xymogen, która została założona w październiku 2003 roku. Ich produkty leczą szereg schorzeń i chorób, w tym artretyzm i zaburzenia neurologiczne.

Niedawno, po raz dziewiąty, firma została uznana przez magazyn Inc. za jedną z najszybciej rozwijających się i najlepiej zarządzanych firm prywatnych w Stanach Zjednoczonych. Xymogen zaczynał jako dystrybutor, ale potem przestawił się na producenta suplementów.

Jak działa SynovX® DJD?

Składniki w tym produkt bólu stawów posiada właściwości, które sprawiają, że jest bardzo korzystny dla stawów oraz zawiera substancje, które odgrywają rolę w syntezie stawów.

SynovX® DJD wspomaga aktywność metaboliczną, zapewnia większą elastyczność, odżywia stawy, reguluje komórki i zapewnia nawilżenie.

Ponadto suplement może przywrócić równowagę między procesami anabolicznymi i katabolicznymi w stawach.

Składniki SynovX® DJD - czy są bezpieczne i skuteczne?

Składniki tego produktu wspomagają zdrowie stawów poprzez odżywianie, naprawę i regulację procesów metabolicznych. Przywracają również równowagę wewnętrznemu środowisku stawu, jeśli zostało zakłócone.

Podstawowe składniki produktu to:

 • Małże zielonowargowe - Są bardzo bogate w zdrowe kwasy tłuszczowe omega-3. Są pomocne i skuteczne w leczeniu zapalenia stawów, głównie ze względu na silne właściwości przeciwzapalne[1]. Mają glikozaminoglikany (GAG), które są ważnymi częściami chrząstki i mazi stawowej. Zawierają również kwas eikozatetraenowy, który jest bardzo zdrowy dla stawów.
 • Siarczan glukozaminy - To aminosacharyd, o którym wiadomo, że poprawia ruchomość stawów i poprawia komfort. Znacznie spowalnia też proces degradacji stawów i chrząstek, dzięki czemu dłużej pozostają w dobrej kondycji[2]. Substancja ta naprawi wszelkie uszkodzenia chrząstki, natłuszcza stawy i ma silne właściwości przeciwzapalne.
 • Kwas Hialuronowy (Hyal-Joint) - Zadaniem kwasu hialuronowego jest smarowanie stawów[3]. Reguluje również komórki tkanki maziowej.
 • Methylsulfonylmethane (MSM) - To związek przenoszący siarkę do stawów, który wzmacnia tkankę łączną. Istnieją dowody na to, że zapobiega również dalszym uszkodzeniom stawów.
 • Witamina C - Jest to również określane jako kwas askorbinowy. Ta witamina występuje naturalnie w wielu produktach spożywczych i ma kluczowe znaczenie dla zachowania zdrowia[4]. Jest ważny dla stawów i chrząstki, ponieważ może syntetyzować kolagen i jest niezbędny dla ogólnego stanu zdrowia stawów.

Jakie są zalety SynovX® DJD?

 • Ten produkt może naprawiać uszkodzenia stawów, więzadeł i chrząstek.
 • Może dostarczyć Twoim stawom podstawowych cegiełek, których potrzebują.
 • Produkt może długo utrzymywać wspólne środowisko w zdrowym stanie.
 • Suplement składa się wyłącznie z naturalnych składników.

Jakie są wady SynovX® DJD?

 • SynovX® DJD nie jest odpowiedni dla wegetarian, ponieważ zawiera małże.
 • Naukowcy niewiele wiedzą o długoterminowych skutkach przyjmowania MSM.
 • Przyjmowanie dużych ilości manganu może być toksyczne.
 • Może być niebezpieczne, jeśli użytkownicy przejmą zalecaną dawkę.

SynovX® DJD Pytania i odpowiedzi

P: Jak wziąć SynovX® DJD?

A: Zalecana dzienna porcja tego suplementu to 2 kapsułki dziennie popijając pełną szklanką wody. Nie przekraczaj maksymalnej dawki, ponieważ może to być szkodliwe dla organizmu.

P: Ile kosztuje SynovX® DJD?

A: Na oficjalnej stronie producenta nie możesz zobaczyć, ile kosztuje produkt, chyba że zarejestrujesz się jako klient na stronie. Następnie musisz wybrać opcję „zamów teraz”. aby ujawnić szczegóły cenowe. Produkt jest również do sprzedaży w innych witrynach detalicznych, chociaż wiele z nich również nie ujawnia wprost ceny. Jednak jedna witryna oferuje produkt w cenie 40.90 USD.

P: Jakie są zasady zwrotów SynovX® DJD?

A: Na oficjalnej stronie producenta nie ma polityki zwrotów. Jeśli kupisz suplement od innego sprzedawcy internetowego, jesteś objęty polityką zwrotów tej firmy.

P: Czy SynovX® DJD oferuje bezpłatną wersję próbną?

A: Nie, nie ma bezpłatnej wersji próbnej tego produktu oferowanej na oficjalnej stronie internetowej ani w żadnej innej witrynie detalicznej, która sprzedaje ten produkt. Jeśli chcesz spróbować, musisz dokonać zakupu.

Recenzja SynovX® DJD - ostateczny werdykt

SynovX® DJD to plik suplement na ból stawów przeznaczony dla osób cierpiących na przewlekłe bóle stawów. Producent twierdzi, że produkt zapewnia stawom pożywienie i podstawowe elementy budulcowe, których potrzebują. Ten produkt ma również mieć zdolność naprawiania uszkodzeń stawów, zapewniania im smarowania i ogólnie utrzymywania obszaru wewnątrz i wokół stawu w najlepszym stanie.

Oczywiście produkt ma też wady. Kilka składników, takich jak mangan, może być niebezpieczne. Przyjmowanie 11 mg dziennie byłoby toksyczne, a ten suplement zawiera 5 mg. MSM nie zostało wystarczająco zbadane, aby ustalić, czy ma długoterminowe negatywne konsekwencje, a małże są związane z niektórymi skutkami ubocznymi, w tym nudnościami, swędzeniem i biegunką.

Zanim kupisz ten produkt, spotkaj się z lekarzem i upewnij się, że przyjmowane leki są kompatybilne. Jak zawsze pamiętaj, aby przeprowadzić własne niezależne badania nad SynovX® DJD i jego składnikami, abyś miał wiedzę na temat suplementów, które bierzesz.

Zdrowe stawy pozwalają nam na swobodny ruch. Uszkodzenie stawów może powodować ból uniemożliwiający robienie rzeczy, które kiedyś kochałeś. Od starzenia po nieleczone kontuzje sportowe - wiele schorzeń prowadzi do bólu stawów. Wysokiej jakości produkt na stawy może pomóc zmniejszyć stan zapalny, naprawić istniejące uszkodzenia tkanki i wzmocnić stawy, zmniejszając podatność na przyszłe zwyrodnienia.

Poniżej znajdziesz naszym zdaniem jedne z najskuteczniejszych suplementów przeciwbólowych dostępnych obecnie na rynku.

Ocena
Nasze najlepsze wybory łagodzące ból stawów
Wsparcie potrójnej mocy
Seal
#1
Wsparcie potrójnej mocy
Walka z bólem stawów i zapaleniem *
Zwiększ wspólną mobilność *
Zapobiegaj powtarzającym się uszkodzeniom *
Długotrwałe rezultaty *
Jakość składników *
Projoint Plus
#2
Projoint Plus
Walka z bólem stawów i zapaleniem *
Zwiększ wspólną mobilność *
Zapobiegaj powtarzającym się uszkodzeniom *
Długotrwałe rezultaty *
Jakość składników *
Przegub N-11
#3
Przegub N-11
Walka z bólem stawów i zapaleniem *
Zwiększ wspólną mobilność *
Zapobiegaj powtarzającym się uszkodzeniom *
Długotrwałe rezultaty *
Jakość składników *

0
Recenzje klientów dotyczące SynovX® DJD

Recenzje SynovX® DJD

Średnia ocena klientów

1
z 5

Opinie klientów

Jak myślisz, co nam brakuje? Zostaw recenzję i podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
Napisać recenzję

Rozpocznij recenzję SynovX® DJD - Jak ogólnie oceniasz ten produkt

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5000 pozostało znaków.

Wyjaśnienie ?

Polityka prywatności

Wysłanie tej recenzji oznacza, że ​​zgadzasz się na nasze Przejrzyj wskazówki, potwierdzające, że jesteś zweryfikowanym klientem, który kupił produkt i mógł korzystać z towaru lub doświadczył usługi, a także zapewnia tylko rzeczywistą interakcję i doświadczenie bez ukrytych motywów lub ma powiązania lub interesy z firmą w jakikolwiek sposób. Zaznaczając to pole i przesyłając tę ​​recenzję, akceptujesz również, że przesyłanie fałszywych recenzji jest naruszeniem zasad Lci.org.pl Warunki korzystania a takie postępowanie nie będzie tolerowane.

X

Jak przesłać dowód zakupu:

Wykonaj poniższe instrukcje, aby przesłać elektroniczny dowód zakupu.

 • Aby przesłać fizyczny paragon papierowy, po prostu zrób jego zdjęcie aparatem lub telefonem. Możesz także spróbować zrobić zdjęcie za pomocą kamery internetowej komputera.
 • Po zrobieniu zdjęcia zapisz je jako plik JPG, TIF lub PDF.
 • Pamiętaj, że nie możesz przesłać pliku większego niż 2 MB.
 • Następnie wystarczy kliknąć przycisk Przeglądaj i wyszukać plik ze zdjęciem rachunku. Możesz także przeciągnąć i upuścić plik w odpowiednim polu.

Jeśli nadal nie możesz przesłać dowodu zakupu, prosimy Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszej pomocy (poświęć chwilę, aby spojrzeć na przykładowy rachunek poniżej).

proofimg

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią, masz poważne schorzenia lub choroby serca w wywiadzie, zalecamy skonsultowanie się z lekarzem przed zastosowaniem jakiegokolwiek suplementu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie i nie należy traktować go jako porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem jakichkolwiek suplementów.

Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.

x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie!
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie! zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

Uwaga: Wyniki mogą się różnić w zależności od skuteczności produktu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do autodiagnozy lub samodzielnego leczenia jakichkolwiek schorzeń.

Jakiekolwiek użycie tej witryny oznacza zgodę na Warunki korzystania i Polityka prywatności wspomniane tutaj.

Klauzula: Informacje podane na tej stronie mają na celu wyłącznie Twoją wiedzę ogólną i nie zastępują profesjonalnej porady medycznej ani leczenia określonych schorzeń. Nie należy wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub choroby bez konsultacji z wykwalifikowanym lekarzem. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących stanu zdrowia należy skonsultować się z lekarzem. Korzystanie z tej witryny jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowane warunki korzystania z tej witryny oraz wszystkie zasady dotyczące witryny. Zobacz nasze Zastrzeżenie medyczne po więcej informacji.

X

Ujawnienie reklamy

Treść, która pojawia się na tej stronie, jest prezentowana jako przegląd w porównaniu z marketingiem porównawczym. Dostarczane informacje obejmują informacje o produktach, przeglądy, przewodniki zakupowe i specyfikacje produktów. Wszystkie znaki towarowe, zarejestrowane znaki towarowe i znaki usługowe wymienione w tej witrynie są własnością ich odpowiednich właścicieli. Jeśli coś jest nieścisłe, skontaktuj się z nami i daj nam znać. Dostarczanie faktów dotyczących produktów pomaga lepiej służyć naszym czytelnikom i dokładności treści.

Poniższa tabela nie obejmuje wszystkich firm ani wszystkich produktów dostępnych na rynku, z wyjątkiem tych, które promujemy jako ich podmioty stowarzyszone. W pełni przestrzegając wytycznych FTC, należy założyć, że wszystkie linki w tabeli są linkami partnerskimi i możemy otrzymać rekompensatę, jeśli klikniesz jeden z nich i dokonasz zakupu. Jesteśmy niezależni, a wyrażone tutaj opinie są naszymi własnymi. Cała zawartość redakcyjna jest napisana bez uprzedzeń i uprzedzeń, niezależnie od sponsorów lub stowarzyszeń stowarzyszonych.
X

Ta zawartość Lci.org.pl została sprawdzona, a także sprawdzona pod kątem faktów, aby zagwarantować możliwie najlepszą dokładność.

Przestrzegamy ścisłej polityki redakcyjnej, szczególnie w odniesieniu do źródeł, z których korzystamy. Nasze artykuły pochodzą z renomowanych stron internetowych, a badania pochodzą z instytucji akademickich i są recenzowane. Możesz kliknąć liczby w nawiasach (1, 2 itd.) I sprawdzić te odniesienia.

Formularz opinii na tej stronie może służyć do zgłaszania treści, które nie są dokładne, aktualne lub w jakikolwiek sposób budzą wątpliwości.

Nie zamierzamy, aby informacje przedstawione w naszych artykułach zastępowały relację medyczną z wykwalifikowanym lekarzem, ani nie stanowią one specjalistycznej porady.