Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.

Co to jest ZanthoSyn?

Obecnie istnieje duże zapotrzebowanie na dobre produkty przeciwzapalne. Wygląda na to, że lista zastosowań i korzyści zdrowotnych, które niosą ze sobą środki przeciwzapalne, rośnie z dnia na dzień.

Na przykład, jeśli cierpisz na bóle stawów, pomóc może dobry środek przeciwzapalny.

ZanthoSyn

Istnieją również dowody sugerujące, że mogą one również wspierać zdrowie układu sercowo-naczyniowego. Dzisiaj przyjrzymy się suplementowi, który twierdzi, że jest silnym środkiem przeciwzapalnym. Nazywa się ZanthoSyn.

Podczas gdy wiele suplementów przeciwzapalnych czerpie swoją siłę i właściwości z substancji takich jak kurkuma i kurkumina, ZanthoSyn wyróżnia się dzięki zastosowaniu składnika o nazwie astaksantyna, naturalnie występującej substancji występującej w wielu stworzeniach morskich.

ZanthoSyn ma być w stanie zmniejszyć zapalenie stawów i promować zdrowie wątroby. Jest to suplement doustny, który jest dostępny w postaci kapsułek i jest dostępny bezpośrednio od producenta.

Kto jest producentem ZanthoSyn?

ZanthoSyn jest produkowany przez firmę Cardax z siedzibą na Hawajach. Firma twierdzi, że ściśle współpracuje ze społecznością opieki zdrowotnej w celu dostarczania silnych produktów przeciwzapalnych dla ogólnego stanu zdrowia konsumentów.

Firma została założona w 2006 roku i koncentruje swój główny produkt, ZanthoSyn, wokół skuteczności składnika Astaksantyna.

Cardax twierdzi, że ZanthoSyn może pomóc w wielu obszarach zdrowia użytkownika, ponieważ jego forma syntetycznej astaksantyny jest znacznie czystsza niż astaksantyna pochodząca z naturalnego źródła i wchłania się w organizmie w szybszym tempie.

Jak działa ZanthoSyn?

Funkcja ZanthoSyn zależy w dużym stopniu od astaksantyny jako środka przeciwzapalnego. W niektórych badaniach wykazano, że astaksantyna ma pewne korzyści zdrowotne, w tym poprawia zdrowie układu sercowo-naczyniowego[1].

Ten składnik jest również powiązany ze zmniejszeniem stanu zapalnego wielu form, w tym zapalenia układu sercowo-naczyniowego.

ZanthoSyn po spożyciu porusza się po całym ciele i dostarcza astaksantynę do różnych stawów i narządów.

Jednym ze sposobów, w jaki może działać na stawy, jest zmniejszenie stanu zapalnego, a tym samym zmniejszenie poziomu bólu i ogólnie utrzymanie ich w lepszej kondycji.

Składniki ZanthoSyn - czy są bezpieczne i skuteczne?

W ZanthoSyn jest tylko kilka aktywnych składników. Jak wspomniano wcześniej w tej recenzji, plik produkt łagodzący ból stawów opiera się w dużym stopniu na jednym z głównych składników aktywnych, astaksantynie.

Pozostałe składniki są dodawane w celu wsparcia antyoksydantów lub w celu przygotowania samej kapsułki.

 • Astaksantyna - Astaksantyna to pigment występujący w różnych organizmach morskich. Mówi się, że ma użyteczne właściwości przeciwzapalne i dlatego jest stosowany w ZanthoSyn. Forma astaksantyny w ZanthoSyn jest syntetyzowana, ponieważ według producenta synteza pozwala na wyższą czystość i konsystencję.
 • Syrop glukozowo-kukurydziany - Ten składnik został najprawdopodobniej dodany do formuły ZanthoSyn ze względu na jego zdolność do wspomagania takich produktów, jak żywność, aw tym przypadku kapsułki, utrzymują swoją konsystencję[2] a także prawdopodobnie jako substancja konserwująca.
 • DL-Alpha Tocopherol - Ten składnik jest syntetyzowaną wersją witaminy E. Jest to rodzaj tokoferolu, występujący naturalnie w olejach roślinnych.

Jakie są zalety ZanthoSyn?

 • Ten produkt może pomóc zmniejszyć ból stawów spowodowany stanem zapalnym.
 • Istnieją również dowody sugerujące, że składniki ZanthoSyn mogą pomóc w poprawie zdrowia serca.
 • Wszystkie składniki ZanthoSyn są wolne od organizmów modyfikowanych genetycznie.
 • ZanthoSyn może być w stanie wspierać zdrowe tempo metabolizmu.

Jakie są wady ZanthoSyn?

 • Składniki ZanthoSyn nie są technicznie naturalne, ponieważ są syntetyzowane w laboratorium.
 • Aby uzyskać najlepsze rezultaty przyjmowania leku ZanthoSyn, każdą dawkę należy przyjmować podczas posiłku.
 • Nie ma gwarancji, że ZanthoSyn może złagodzić wszystkie formy zapalenia stawów.

FAQ

P: Jak należy przyjmować ZanthoSyn?

Odp .: Instrukcje dotyczące przyjmowania leku ZanthoSyn, wyszczególnione na jego oficjalnej stronie internetowej, stanowią, że użytkownik powinien przyjmować jedną kapsułkę ZanthoSyn każdego dnia podczas posiłku, aby uzyskać najlepsze efekty.

P: Ile kosztuje ZanthoSyn?

Odp .: Jest dostępny w 2 różnych rozmiarach: mniejszy z nich zawiera 30 kapsułek, podczas gdy większy zawiera 60 kapsułek.

Jeśli kupisz bezpośrednio od producenta, pojemnik na 30 kapsułek będzie kosztował 23.99 USD, a pojemnik na 60 kapsułek będzie kosztował 39.99 USD.

P: Jakie są zasady dotyczące zwrotów ZanthoSyn?

Odp .: ten produkt nie ma zasad dotyczących zwrotów ani refundacji. Oficjalna strona internetowa Cardax stwierdza, że ​​cała sprzedaż ZanthoSyn jest ostateczna.

Jedynym sposobem, w jaki możesz zwrócić produkt i otrzymać zwrot pieniędzy, jest to, że Twoje zamówienie dotarło uszkodzone lub wadliwe.

P: Czy ZanthoSyn oferuje bezpłatną wersję próbną?

Odp .: Obecnie nie jest dostępna bezpłatna wersja próbna dla tego produktu.

Mogą zacząć oferować taki w przyszłości, a my odpowiednio zaktualizujemy tę sekcję recenzji, jeśli i kiedy to zrobią.

P: Czy są jakieś alternatywy dla ZanthoSyn?

Odp .: tak, jest kilka z nich Turboflex, Kurkuma Kurkumina X285, Vimerson Health Glucosamine.

Recenzja ZanthoSyn - ostateczny werdykt

Z pewnością ma to swoje plusy suplement na ból stawów które sprawiają, że jest to opłacalne, na przykład fakt, że może pomóc w poprawie zdrowia układu krążenia i może mieć zdrowy wpływ na metabolizm użytkownika.

Ten produkt może również przynieść ulgę w bólu stawów.

Z drugiej strony należy zaznaczyć, że ZanthoSyn jest dostępny tylko przez stronę producenta i można go kupić tylko w Stanach Zjednoczonych.

Aby uzyskać optymalne efekty, użytkownik może również potrzebować przyjąć każdą dawkę ZanthoSyn podczas posiłku. ZanthoSyn również nie jest produktem naturalnym. Sugerujemy, aby przeprowadzić trochę więcej badań nad ZanthoSyn i sprawdzić podobne produkty.

Zdrowe stawy pozwalają nam na swobodny ruch. Uszkodzenie stawów może powodować ból uniemożliwiający robienie rzeczy, które kiedyś kochałeś. Od starzenia po nieleczone kontuzje sportowe - wiele schorzeń prowadzi do bólu stawów. Wysokiej jakości produkt na stawy może pomóc zmniejszyć stan zapalny, naprawić istniejące uszkodzenia tkanki i wzmocnić stawy, zmniejszając podatność na przyszłe zwyrodnienia.

Poniżej znajdziesz naszym zdaniem jedne z najskuteczniejszych suplementów przeciwbólowych dostępnych obecnie na rynku.

Ocena
Nasze najlepsze wybory łagodzące ból stawów
Wsparcie potrójnej mocy
Seal
#1
Wsparcie potrójnej mocy
Walka z bólem stawów i zapaleniem *
Zwiększ wspólną mobilność *
Zapobiegaj powtarzającym się uszkodzeniom *
Długotrwałe rezultaty *
Jakość składników *
Projoint Plus
#2
Projoint Plus
Walka z bólem stawów i zapaleniem *
Zwiększ wspólną mobilność *
Zapobiegaj powtarzającym się uszkodzeniom *
Długotrwałe rezultaty *
Jakość składników *
Przegub N-11
#3
Przegub N-11
Walka z bólem stawów i zapaleniem *
Zwiększ wspólną mobilność *
Zapobiegaj powtarzającym się uszkodzeniom *
Długotrwałe rezultaty *
Jakość składników *

1
Recenzje klientów dotyczące ZanthoSyn

Recenzje ZanthoSyn

Średnia ocena klientów

5.0
z 5

Opinie klientów

Jak myślisz, co nam brakuje? Zostaw recenzję i podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
Napisać recenzję

 1. Thomas A Takushi
  Wybrzuszony dysk w dolnej części lędźwiowej.
  Suplement ten polecił mi Lekarz, który leczył mnie z powodu mojego stanu. Używa po ukończeniu codziennych biegów lub po wzięciu udziału w jednym z tych biegów maratońskich. Wspomniał, że jego ciało regenerowało się znacznie szybciej i był gotowy do powrotu po całodniowym odpoczynku. Zapytałem go, czy ten suplement mi pomoże. Cóż, nie dał żadnych gwarancji, jeśli ten produkt pomoże mi przezwyciężyć mój stan. Po 5 miesiącach nie ma już leków przeciwbólowych i operacji, na razie nie ma mowy… Ten suplement działa na mnie i znów cieszę się życiem !!!

Rozpocznij recenzję ZanthoSyn - Jak ogólnie oceniasz ten produkt

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5000 pozostało znaków.

Wyjaśnienie ?

Polityka prywatności

Wysłanie tej recenzji oznacza, że ​​zgadzasz się na nasze Przejrzyj wskazówki, potwierdzające, że jesteś zweryfikowanym klientem, który kupił produkt i mógł korzystać z towaru lub doświadczył usługi, a także zapewnia tylko rzeczywistą interakcję i doświadczenie bez ukrytych motywów lub ma powiązania lub interesy z firmą w jakikolwiek sposób. Zaznaczając to pole i przesyłając tę ​​recenzję, akceptujesz również, że przesyłanie fałszywych recenzji jest naruszeniem zasad Lci.org.pl Warunki korzystania a takie postępowanie nie będzie tolerowane.

X

Jak przesłać dowód zakupu:

Wykonaj poniższe instrukcje, aby przesłać elektroniczny dowód zakupu.

 • Aby przesłać fizyczny paragon papierowy, po prostu zrób jego zdjęcie aparatem lub telefonem. Możesz także spróbować zrobić zdjęcie za pomocą kamery internetowej komputera.
 • Po zrobieniu zdjęcia zapisz je jako plik JPG, TIF lub PDF.
 • Pamiętaj, że nie możesz przesłać pliku większego niż 2 MB.
 • Następnie wystarczy kliknąć przycisk Przeglądaj i wyszukać plik ze zdjęciem rachunku. Możesz także przeciągnąć i upuścić plik w odpowiednim polu.

Jeśli nadal nie możesz przesłać dowodu zakupu, prosimy Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszej pomocy (poświęć chwilę, aby spojrzeć na przykładowy rachunek poniżej).

proofimg

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią, masz poważne schorzenia lub choroby serca w wywiadzie, zalecamy skonsultowanie się z lekarzem przed zastosowaniem jakiegokolwiek suplementu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie i nie należy traktować go jako porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem jakichkolwiek suplementów.

Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.

x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie!
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie! zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

Uwaga: Wyniki mogą się różnić w zależności od skuteczności produktu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do autodiagnozy lub samodzielnego leczenia jakichkolwiek schorzeń.

Jakiekolwiek użycie tej witryny oznacza zgodę na Warunki korzystania i Polityka prywatności wspomniane tutaj.

Klauzula: Informacje podane na tej stronie mają na celu wyłącznie Twoją wiedzę ogólną i nie zastępują profesjonalnej porady medycznej ani leczenia określonych schorzeń. Nie należy wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub choroby bez konsultacji z wykwalifikowanym lekarzem. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących stanu zdrowia należy skonsultować się z lekarzem. Korzystanie z tej witryny jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowane warunki korzystania z tej witryny oraz wszystkie zasady dotyczące witryny. Zobacz nasze Zastrzeżenie medyczne po więcej informacji.

X

Ujawnienie reklamy

Treść, która pojawia się na tej stronie, jest prezentowana jako przegląd w porównaniu z marketingiem porównawczym. Dostarczane informacje obejmują informacje o produktach, przeglądy, przewodniki zakupowe i specyfikacje produktów. Wszystkie znaki towarowe, zarejestrowane znaki towarowe i znaki usługowe wymienione w tej witrynie są własnością ich odpowiednich właścicieli. Jeśli coś jest nieścisłe, skontaktuj się z nami i daj nam znać. Dostarczanie faktów dotyczących produktów pomaga lepiej służyć naszym czytelnikom i dokładności treści.

Poniższa tabela nie obejmuje wszystkich firm ani wszystkich produktów dostępnych na rynku, z wyjątkiem tych, które promujemy jako ich podmioty stowarzyszone. W pełni przestrzegając wytycznych FTC, należy założyć, że wszystkie linki w tabeli są linkami partnerskimi i możemy otrzymać rekompensatę, jeśli klikniesz jeden z nich i dokonasz zakupu. Jesteśmy niezależni, a wyrażone tutaj opinie są naszymi własnymi. Cała zawartość redakcyjna jest napisana bez uprzedzeń i uprzedzeń, niezależnie od sponsorów lub stowarzyszeń stowarzyszonych.
X

Ta zawartość Lci.org.pl została sprawdzona, a także sprawdzona pod kątem faktów, aby zagwarantować możliwie najlepszą dokładność.

Przestrzegamy ścisłej polityki redakcyjnej, szczególnie w odniesieniu do źródeł, z których korzystamy. Nasze artykuły pochodzą z renomowanych stron internetowych, a badania pochodzą z instytucji akademickich i są recenzowane. Możesz kliknąć liczby w nawiasach (1, 2 itd.) I sprawdzić te odniesienia.

Formularz opinii na tej stronie może służyć do zgłaszania treści, które nie są dokładne, aktualne lub w jakikolwiek sposób budzą wątpliwości.

Nie zamierzamy, aby informacje przedstawione w naszych artykułach zastępowały relację medyczną z wykwalifikowanym lekarzem, ani nie stanowią one specjalistycznej porady.