Czy jakieś wspólne suplementy naprawdę działają?

Niektórzy ludzie używają suplementów, aby spróbować złagodzić ból stawów spowodowany zapaleniem stawów.

Czy możesz naturalnie i skutecznie zwalczać ból stawów?

Jeśli nie wyskakujesz z łóżka, tak jak zwykle, lub schody nie są jedyną rzeczą, która skrzypi podczas wchodzenia po schodach, możesz szybko odrzucić to jako część procesu starzenia. Ale jeśli tym trzeszczącym stawom towarzyszy ostry i / lub promieniujący ból w kolanach, kostkach, plecach, ramionach lub w dowolnym miejscu, w którym łączą się dwie lub więcej kości, stan ten może wymagać więcej uwagi.

Chociaż starzenie się jest częstą przyczyną bólu stawów, nie jest to jedyna przyczyna. Ból stawów jest wynikiem sztywności lub wytarcia chrząstki łączącej ze sobą dwie lub więcej kości. Sztywność w połączeniu ze stanem zapalnym wywołuje ból stawów.

Dr Kristine Clark, światowej sławy lekarz i Fellow w Amerykańska Akademia Medycyny Sportowej stwierdza: „Pogorszenie stanu chrząstki w stawach może wyjaśniać utratę elastyczności i zwiększoną sztywność, której wiele osób doświadcza w stawach obciążonych, takich jak kolana i biodra. Przewlekłe objawy stawów są główną przyczyną niepełnosprawności u osób powyżej 18 roku życia. Oczekuje się, że do 50 r. Liczba osób powyżej 2020. roku życia podwoi się ”.
Suplementy na ból stawów
Suplementy na ból stawów

Co powoduje, że stawy sztywnieją i stają się zaognione?

Sztywność, stan zapalny, obolałe stawy są objawem wielu schorzeń, w tym kontuzji, fibromialgiazapalenie kaletki, reumatoidalne zapalenie stawów, zapalenie kości i stawów, toczeń i zapalenie ścięgien. Warunki te są nie tylko bolesne dla życia, ale powodują znaczny spadek jakości życia i codziennych czynności.

Może być trudno brać udział w ulubionych zajęciach, takich jak ogrodnictwo, golf lub po prostu spacer po parku. Masz opcje i są alternatywy do rozważenia.

Na jakie składniki należy zwrócić uwagę przy wyborze suplementów na ból stawów?

Ostatnio przeprowadzono wiele badań, takich jak Badanie chodu, który zbadał różne naturalne produkty wspomagające stawy. Wyniki kliniczne wykazały, że istnieje kilka substancji, które łagodzą stan zapalny i ból u osób cierpiących na zapalenie stawów.

Glukozamina i chondroitynanajlepiej działają razem. Wykazano, że łagodzą ból, zmniejszają stan zapalny i zatrzymują postęp zapalenia stawów.

Inne składniki, takie jak MSM (metylosulfonylometan) i Boswellia Serrata okazały się również korzystne w utrzymaniu zdrowych stawów. Rutyna, trypsyna i bromelaina zostały udowodnione klinicznie być tak samo skutecznym środkiem przeciwbólowym jak NLPZ na receptę - diklofenak.

Jak wybrać świetny suplement na stawy?

Suplementy na stawy stają się realną opcją dla osób cierpiących na bóle stawów. Istnieją ogromne różnice między produktami wspomagającymi połączenia. To jest fakt naukowy że nie wszystkie suplementy na stawy mogą osiągnąć ten sam poziom wyników lub dać taki sam poziom pozytywnych rezultatów, jakiego oczekujesz.

Jakość, skuteczność i moc produktów w tej branży są różne, od słabych do znakomitych.

Jak można podjąć najbardziej świadomą decyzję?

Wybory na rynku są przytłaczające, ponieważ oceniono setki najwyżej oceniane suplementy na ból stawów przyjrzeliśmy się najbardziej aktualnym badaniom naukowym i ustaliliśmy listę kryteriów, które wyróżniają wspólny produkt.

Przyjrzeliśmy się niezbędnym składnikom potrzebnym do zmniejszenia bólu stawów, wspomagania regeneracji stawów, chrząstek i tkanek, zdolności do zapobiegania nawracającym uszkodzeniom, promowania ruchomości i elastyczności stawów oraz jakości składników używanych w każdym produkcie.

Zdrowe stawy pozwalają nam na swobodny ruch. Uszkodzenie stawów może powodować ból uniemożliwiający robienie rzeczy, które kiedyś kochałeś. Od starzenia po nieleczone kontuzje sportowe - wiele schorzeń prowadzi do bólu stawów. Wysokiej jakości produkt na stawy może pomóc zmniejszyć stan zapalny, naprawić istniejące uszkodzenia tkanki i wzmocnić stawy, zmniejszając podatność na przyszłe zwyrodnienia.

Poniżej znajdziesz naszym zdaniem jedne z najskuteczniejszych suplementów przeciwbólowych dostępnych obecnie na rynku.

Ocena
Nasze najlepsze wybory łagodzące ból stawów
Wsparcie potrójnej mocy
Seal
#1
Wsparcie potrójnej mocy
Walka z bólem stawów i zapaleniem *
Zwiększ wspólną mobilność *
Zapobiegaj powtarzającym się uszkodzeniom *
Długotrwałe rezultaty *
Jakość składników *
Projoint Plus
#2
Projoint Plus
Walka z bólem stawów i zapaleniem *
Zwiększ wspólną mobilność *
Zapobiegaj powtarzającym się uszkodzeniom *
Długotrwałe rezultaty *
Jakość składników *
Przegub N-11
#3
Przegub N-11
Walka z bólem stawów i zapaleniem *
Zwiększ wspólną mobilność *
Zapobiegaj powtarzającym się uszkodzeniom *
Długotrwałe rezultaty *
Jakość składników *

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią, masz poważne schorzenia lub choroby serca w wywiadzie, zalecamy skonsultowanie się z lekarzem przed zastosowaniem jakiegokolwiek suplementu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie i nie należy traktować go jako porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem jakichkolwiek suplementów.

* Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Przewodniki dotyczące korzystania z rekomendacji i referencji”.