Zaktualizowano: 2020, 30 stycznia

Najwyżej oceniane miejscowe kremy przeciwbólowe roku 2020

Przeanalizowaliśmy najlepsze kremy przeciwbólowe na zapalenie stawów w 2020 roku. Zobacz, które miejscowe produkty przeciwbólowe faktycznie działają na Ciebie!
W niektórych przypadkach ból stawów pojawia się i znika, podczas gdy w innych jest bardziej trwały, w zależności od przyczyny. Niezależnie od przyczyny, ten rodzaj bólu wpływa na Twoją mobilność i ogólną jakość życia.
Jeśli odczuwasz ból stawów, jesteś wśród milionów ludzi, którzy borykają się z tym samym problemem.
Oczywiście zawsze radzimy skonsultować się z lekarzem, ale poza zalecanym przez niego leczeniem jest wiele innych rzeczy, które można zrobić w domu, aby złagodzić ból.
Na przykład naturalny produkty łagodzące ból stawów które są łatwo dostępne dla każdego, wpisują się w całościowe podejście do zdrowia i pomagają złagodzić objawy, jednocześnie poprawiając jakość życia.

Spośród setek lub tysięcy tych pozycji może być trudno wybrać ten idealny dla siebie, dlatego ten post będzie bardzo pomocny.
Czytaj dalej i odkryj wiele przydatnych informacji na temat produktów łagodzących ból stawów.

Najwyżej oceniane miejscowe środki przeciwbólowe

Miejscowo oceniane produkty przeciwbólowe w 2020 r

Mając na uwadze, że szukanie produktów przeciwbólowych może być dość przytłaczające, szczególnie jeśli chcesz znaleźć taki jak najszybciej, oceniliśmy wiele suplementów, które Ci pomogą.
Poniżej znajduje się lista pięciu najlepiej ocenianych miejscowych suplementów przeciwbólowych

1. Nyloksyna

Produkt żelowy do stosowania miejscowego z nyloksyną

Nyloksyna to produkt miejscowy stworzony specjalnie do leczenia silnego bólu przewlekłego, który ma ogromną zdolność wpływania na jakość życia człowieka. Żel do stosowania miejscowego leczy bóle pleców, szyi, stawów, bóle głowy i migreny oraz zapalenie stawów.
Nyloksyna działa poprzez celowanie w te same receptory na komórkach nerwowych, które są również rozpoznawane przez nikotynę. Żel blokuje działanie neuroprzekaźników, które aktywują szlaki zapalne, co powoduje znaczne zmniejszenie poziomu zapalenia w organizmie. To z kolei zmniejszy również poziom bólu, któremu towarzyszy stan zapalny, którego może doświadczać użytkownik.
Głównym składnikiem aktywnym tego produktu jest jad kobry azjatyckiej 4X, który ma właściwości przeciwbólowe i przeciwzapalne. Według producenta Nyloxin, udowodniono, że ten konkretny składnik aktywny znajdujący się w produkcie ma podobne działanie jak morfina, gdy jest stosowana w leczeniu niektórych rodzajów bólu - w tym objawów bólowych związanych z zapaleniem stawów, reumatyzmem i rakiem.
Występuje w dwóch różnych formach, w tym w żelu w kulce i żelu do stosowania miejscowego, i dostępne są dwie różne moce - Nyloxin wprowadził normalną moc i dodatkową moc, o której klient może zdecydować w zależności od poziomu bólu, doświadczenie.
Przeczytaj szczegółową recenzję Nyloxin tutaj.

2. Topricin

Produkt Topricin

Topricin istnieje od 1994 roku i jest uważany za jeden z najlepszych produktów przeciwbólowych na rynku. Krem jest produkowany w USA i doskonale wpisuje się w homeopatyczne podejście do leczenia bólu stawów.
Producent Topricin cieszy się pozytywną opinią wśród tysięcy lojalnych klientów, a jego produkty są bardzo popularne zarówno w sklepach internetowych, jak i stacjonarnych. Należy również wspomnieć, że Topricin nie koliduje z przyjmowanymi lekami i nie wywołuje skutków ubocznych.
Krem ma delikatną konsystencję, łatwo się wchłania i nie pozostawia tłustych plam. Produkt nie przetłuszcza ani nie wysusza skóry w miejscach, w których został nałożony krem. Niektóre składniki tego produktu to między innymi Arnica Montana łagodząca ból, belladonna łagodząca skurcze mięśni, Lachesis mutus łagodząca ból kulszowy i cieśni nadgarstka i inne.
Aby uzyskać najlepsze rezultaty, zaleca się, aby użytkownik nakładał krem ​​Topricin do miejscowego stosowania w miejscu, w którym występują objawy, około trzy do czterech razy dziennie - krem ​​można stosować w razie potrzeby, ale dalsze stosowanie kremu może oferować lepsze wyniki użytkownika.Przeczytaj szczegółową recenzję Topricinu tutaj.

3. FlexGen

Produkt Flexgen

FlexGen to kolejny bardzo popularny krem ​​do stosowania miejscowego, który został opracowany w celu bezpośredniego zwalczania typowych objawów związanych ze stawami, których ludzie zwykle doświadczają.
Producent FlexGen jest znany jako New Vitality, zaufana firma w branży suplementów zdrowotnych i naturalnych - New Vitality oferuje szereg różnych produktów zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Jednym szczególnym czynnikiem, który sprawia, że ​​FlexGen jest bardziej popularny niż wiele innych konkurencyjnych produktów, jest fakt, że ten krem ​​zawiera określony składnik, który został zatwierdzony przez Agencję ds.Żywności i Leków (FDA) lub Stany Zjednoczone, zgodnie z informacją producenta. ten produkt.
Producent FlexGen twierdzi, że ten produkt został opracowany, aby zapewnić użytkownikowi szybko działające rezultaty. Po nałożeniu na obszar, w którym występuje stan zapalny i ból, produkt twierdzi, że użytkownik powinien zacząć odczuwać korzyści płynące z kremu w ciągu pierwszych 30 minut po jego nałożeniu.
Oprócz obietnicy zmniejszenia nasilenia zarówno bólu, jak i stanu zapalnego, FlexGen twierdzi również, że ten miejscowy produkt poprawi mobilność użytkownika i zakres ruchu w stawach. Krem jest bezwonny i wcale nie tłusty, dzięki czemu jest odpowiedni dla osób cierpiących na dolegliwości związane ze stawami. Przeczytaj szczegółową recenzję FlexGen tutaj.

4. JointFlex

Produkt Jointflex

Ostatnim produktem na naszej liście jest JointFlex, kolejny produkt tematyczny, który zapewnia znaczną ulgę w bólu stawów i zapaleniu. Produkt został opracowany przez Strides Pharma Inc i zawiera liczne oświadczenia dotyczące potencjalnych korzyści, jakie użytkownik powinien odnieść, gdy produkt jest stosowany w miejscach, w których występują określone objawy.
JointFlex to dość wyjątkowy produkt, ponieważ jest to jedyny naturalny suplement do stosowania miejscowego na stawy, który zawiera technologię dostarczania Fusome, specjalną technologię, która została opracowana, aby pomóc poprawić dostarczanie aktywnych składników zawartych w produkcie do układu krążenia użytkownika.
Oprócz technologii dostarczania Fusome, JointFlex zawiera również chondroitynę i glukozaminę. Wiele badań dostarczyło dowodów, że połączenie tych dwóch składników jest bardzo skuteczne[2] - dużo skuteczniejsze niż przy stosowaniu ich osobno. JointFlex to gładki krem, który nie powoduje przetłuszczania się skóry. Produkt nie pozostawia również nieprzyjemnego zapachu, jak wiele innych produktów, co jest kolejną zaletą oferowaną przez JointFlex.
Należy zauważyć, że producent JointFlex oferuje klientowi 30-dniową gwarancję na zakup tego produktu, co oznacza, że ​​klient może przetestować produkt przez miesiąc i zdecydować, czy chce go dalej używać - jeśli zdecyduje się tego nie robić nadal korzystać z produktu, mogą poprosić o zwrot pieniędzy za zakup. Przeczytaj szczegółową recenzję JointFlex tutaj.

Jakie są skutki uboczne leków stosowanych w leczeniu bólu stawów?

Osobom cierpiącym na bóle stawów można podawać różne leki, bez względu na przyczynę.
W niektórych przypadkach leki dostępne bez recepty mogą być wystarczające, aby zapewnić pacjentowi pożądany poziom uśmierzenia bólu, ale w niektórych przypadkach mogą być potrzebne leki na receptę, które są silniejsze.
Wśród leków stosowanych w leczeniu tych objawów, NLPZ, znane również jako Niesteroidowe leki przeciwzapalne, są najczęściej. Problem polega jednak na tym, że leki te mogą powodować znaczną liczbę skutków ubocznych.
Stosowanie NLPZ naraża pacjenta na ryzyko wystąpienia objawów, takich jak ból brzucha, zgaga, wrzody żołądkabóle głowy, zawroty głowy, reakcje alergiczne, problemy z nerkami, problemy z wątrobą, podwyższone ciśnienie krwi i inne, jak wyjaśniono w WebMD. Niektóre rodzaje NLPZ mogą również zwiększać ryzyko krwawienia.

Ludzie też pytają

Czy suplementy glukozaminy działają?
Jaki jest najlepszy środek przeciwbólowy na ból stawów?
Co to jest Projoint Plus?
Jak mogę wyleczyć ból pleców?
Jaka dieta jest dobra na zapalenie stawów?
Jakie są skutki uboczne przyjmowania leku Omega XL?
Jaki jest najlepszy suplement na stawy?

Przegląd produktów łagodzących ból stawów

Produkty uśmierzające ból stawów lub suplementy diety są tworzone, aby pomóc użytkownikom złagodzić ból, dyskomfort i jednocześnie poprawić mobilność. Zwykle występują w postaci tabletek, kapsułek lub miejscowych kremów i żeli.
Suplementy zawierają całkowicie naturalną listę składników, dlatego zazwyczaj są bezpieczne do spożycia i nie wywołują skutków ubocznych.
Chociaż składniki stosowane w produktach przeciwbólowych są dobrze znane ze swojej zdolności do pomagania użytkownikom, badania na ten temat są zwykle niejednoznaczne. To podkreśla znaczenie dalszych badań na ten temat, aby upewnić się, że produkty działają.
Przede wszystkim pracownicy służby zdrowia wzywają do ostrzejszej regulacji suplementów na stawy.
Dlaczego?
Aby wydobyć maksimum z jakiegoś produktu i złagodzić ból, musisz kupić odpowiedni i najlepszy suplement na ból stawów, co nie zawsze jest łatwe, ponieważ rynek jest zalewany setkami produktów, a nie wszystkie mają taką samą jakość.
Najczęstsze składniki[1] znalezione w produktach przeciwbólowych to:

 • Glukozamina - Pomaga w utrzymaniu zdrowych funkcji stawów
 • Chondroityna - Odgrywa rolę w zdrowiu tkanki łącznej, zwłaszcza chrząstki
 • MSM (metylosulfonylometan) - Zmniejsza ból i niepełnosprawność fizyczną
 • PUFA (wielonienasycone kwasy tłuszczowe) - Łagodzi ból, działa przeciwzapalnie
 • Imbir - działanie przeciwbólowe
 • SAM-e (S-adenozylo-l-metionina) - Przeciwbólowy
 • Witamina C - Ważne przy budowie tkanki łącznej
 • Czarci pazur - Łagodzi ból i stany zapalne
 • Magnez - Pomaga w utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania mięśni i nerwów
 • Kurkuma - Działa przeciwzapalnie

Zasadniczo, miejscowe suplementy przeciwbólowe skupiają się na dostarczaniu ziół i przypraw, a także związków, które naturalnie występują w naszym organizmie.

Naturalny miejscowy ból stawów

Jak działają miejscowe produkty przeciwbólowe?

Produkty łagodzące ból stawów wykorzystują silną formułę, aby zapewnić swoje korzyści. Działają w celu złagodzenia bólu stawów i dyskomfortu w całkowicie naturalny sposób.
Miejscowe żele i kremy na bóle stawów również zmniejszają stan zapalny, który jest źródłem dyskomfortu.
Regularne spożywanie tych produktów poprawia mobilność użytkownika. Jesteś w stanie wykonywać niektóre codzienne czynności bez odczuwania bólu. W efekcie w tym samym czasie poprawia się ogólna jakość życia.
Dzięki całkowicie naturalnej liście składników suplementy te działają również na poprawę ogólnego stanu zdrowia i samopoczucia jednostki oraz promowanie zdrowego stylu życia.
Głównym celem produktów przeciwbólowych jest pomoc użytkownikom w zminimalizowaniu intensywności bólu i innych objawów, które uniemożliwiają im pracę, załatwianie spraw i cieszenie się pełnią życia.

Jakie są najbardziej skuteczne produkty do miejscowego łagodzenia bólu stawów?

Jak wspomniano powyżej, na rynku są setki takich produktów i marek. Oczywiście niektóre z tych produktów są skuteczne, a inne nie.
Aby upewnić się, że zapłaciłeś za skuteczny suplement, należy pamiętać o wielu kwestiach.
Najskuteczniejsze produkty przeciwbólowe mają następujące właściwości:

 • niezawodny producent - Idealnie, marka stojąca za produktem powinna być wiarygodna, nie chcesz kupować artykułów związanych ze zdrowiem od „podejrzanej” firmy. Oficjalna strona internetowa powinna zawierać niezbędne informacje o marce, a brak tych informacji budzi czerwoną flagę. Zawsze warto przeprowadzić wyszukiwanie w Google i dowiedzieć się więcej o firmie
 • Składniki aktywne - Spójrz na etykietę i przejrzyj listę składników. Ogólnie rzecz biorąc, najbardziej skuteczne produkty zawierają składniki aktywne, których korzyści w łagodzeniu bólu stawów są dobrze udokumentowane. Niedostarczenie listy składników lub unikanie ujawnienia pełnej receptury powoduje, że produkt wydaje się niewiarygodny i zdecydowanie należy przejść do następnego
 • Roszczenia - Wszystkie produkty mają określone oświadczenia. Czy są realistyczne? Czy producent dostarcza cudowne rozwiązania? Dla każdej marki oświadczenia powinny istnieć dowody w postaci badań klinicznych, które je potwierdzają. Pogrubione oświadczenia bez dowodów wskazują, że produkt najprawdopodobniej nie zapewni tego, co obiecał
 • Gwarancja zwrotu pieniędzy - Aby pokazać, że mają pełne zaufanie do produktu, wiele firm oferuje gwarancję zwrotu pieniędzy, która pozwala odzyskać pieniądze w ciągu 30-60 dni, jeśli produkt nie jest skuteczny. Zawsze wybieraj produkty, które to umożliwiają. Oznacza to, że należy zapoznać się z doświadczeniami użytkowników i sprawdzić, czy łatwo zwrócą pieniądze, czy też marka odmówiła honorowania tego
 • Doświadczenia użytkowników - Oczywiście ma znaczenie, co inni ludzie myślą o produkcie. Tak, wyniki różnią się w zależności od osoby, ale nadal warto sprawdzić doświadczenia użytkowników, zobaczyć, jak ich stawy zareagowały na produkt, czy byli zadowoleni z obsługi klienta i inne ważne czynniki, które mogą pomóc w ustaleniu, czy ból związany jest z marką, czy ze stawami suplement jest niezawodny
Informacje o odżywianiu przeciwbólowym

Które miejscowe leki przeciwbólowe są najbardziej skuteczne?

Jak widać, kremy i żele do stosowania miejscowego są bardzo skuteczne, przynosząc ulgę nie tylko w bólu, ale także w związanym z nim zapaleniu.
Wiele z tych produktów zawiera naturalne składniki o bardzo korzystnych właściwościach dla dotkniętych chorobą stawów. Z łatwością wnikają w zewnętrzne warstwy skóry i sprzyjają szybszemu gojeniu się bolących stawów.
Mówiąc ogólnie, produkty łagodzące ból stawów, które są najskuteczniejsze, to te, które łagodzą objawy, których doświadczamy.
Jak mogłeś przeczytać powyżej, często obejmują one preparaty miejscowe, w postaci kremu lub żelu. Są wykonane z naturalnych składników i zgodnie z najnowszymi technologiami, dzięki czemu wnikają w skórę i docierają do dotkniętych stawów.

Wnioski

Ból stawów występuje z różnych powodów, od urazów po zapalenie stawów. Niezależnie od przyczyny ból i dyskomfort wpływają na ogólną jakość życia człowieka i wpływają na jego mobilność.
Suplementy diety i produkty do stosowania miejscowego są naturalnymi, ale skutecznymi i bezpiecznymi rozwiązaniami łagodzącymi stany zapalne i ból, aw tym artykule przedstawiono cztery najwyżej oceniane produkty, które należy wziąć pod uwagę.
Przejrzyj wszystkie produkty przeciwbólowe wymienione w tym artykule i wybierz ten, który będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej indywidualnej sytuacji.

Autor

Dr. Ahmed Zayed

Dr Ahmed Zayed Helmy posiada licencjat z medycyny i chirurgii. Ukończył studia w 2011 roku na Uniwersytecie w Aleksandrii

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią, masz poważne schorzenia lub choroby serca w wywiadzie, zalecamy skonsultowanie się z lekarzem przed zastosowaniem jakiegokolwiek suplementu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie i nie należy traktować go jako porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem jakichkolwiek suplementów.

Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedaży”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć łącze i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.