Zaktualizowano: 2019, 19 sierpnia

Uzyskaj Pouty Lips w domu z olejkiem cynamonowym

Dowiedz się, jak zadbać i nabrać warg dzięki tym majsterkowiczom z olejkiem cynamonowym.
Uzyskaj Pouty Lips w domu z olejkiem cynamonowym
Olejek cynamonowy do ust. Obrazy Shutterstock

Miękkie, pulchne usta to marzenie wielu kobiet. Niektórzy z nich podchodzą pod nóż, aby wydymać usta, co jest ryzykowne i drogie.

Czasami prowadzi to do nieoczekiwanego wyniku, który sprawia, że ​​usta wyglądają nienaturalnie, co może sprawić, że poczujesz się niezręcznie.

Zamiast narażać się na tak wielkie ryzyko i wydawać na to tysiące dolarów, oto coś, czego możesz spróbować w domu, aby uzyskać chwilowo pełniejsze usta.

Cynamon - przyprawa pełna zdrowia

Cynamon jest przyprawą i jest używany jako środek aromatyzujący w wielu produktach spożywczych. Otrzymywany jest z wewnętrznej kory drzewa.

W starożytności uważano, że jest świetnym lekarstwem na piegi, przeziębienie, problemy trawienne, problemy z nerkami i wiele innych dolegliwości zdrowotnych.

W dzisiejszych czasach olejek cynamonowy będący ekstraktem z rośliny używany jest do przygotowywania leków[1].

Przyprawa znajduje zastosowanie w leczeniu wielu innych chorób skóry, dolegliwości miesiączkowych, oczyszczania krwi i chorób serca.

Jak działa roztwór cynamonu?

Nasza skóra ust jest znacznie cieńsza w porównaniu ze skórą naszego ciała. Brakuje mu gruczołów łojowych, które utrzymują nawilżenie naszej skóry. Dlatego często znajdujemy nasze popękana skóra ust i suszone.

Cynamon działa drażniąco lub rozpalająco na górną warstwę warg, przez co zwiększa się przepływ krwi w tym obszarze. To właśnie nadaje Twoim ustom pełniejszy wygląd.

Jak aplikować olejek cynamonowy na usta?

Jak nakładać olejek cynamonowy na usta

Przed nałożeniem cynamonu na usta należy pozbyć się suchej górnej warstwy skóry ust.

W tym celu będziesz potrzebować miękkiej szczotki lub czystej wilgotnej szmatki. Delikatnie wmasuj w usta, aby wysuszona, łuszcząca się skóra odpadła. W tym czasie zaczniesz czuć pulchność w ustach.

Weź jedną łyżkę wazeliny i dodaj do niej dwie krople olejku cynamonowego.

Ponieważ cynamon jest silną przyprawą, a jego olej zawiera dużą liczbę ekstraktów cynamonu, dodanie zbyt dużej jego ilości do roztworu może poparzyć usta.

Dlatego należy zachować ostrożność zarówno podczas przygotowywania, jak i stosowania roztworu.

Delikatnie pocieraj roztwór w usta przez dwie do trzech minut, a następnie pozostaw do pokazania wyników. Po pewnym czasie poczujesz mrowienie w ustach.

Jeśli tworzy plik uczucie pieczenia wargod razu zdejmij i przygotuj kolejną mieszankę z połową stężenia oleju.

W ciągu kilku minut na ustach zobaczysz piękny naturalny wydymek. Dzięki temu usta będą wypełnione przez kilka godzin, po czym powrócą do normalnego kształtu.

Czy olejek cynamonowy jest bezpieczny dla twoich ust?

Bezpieczny dla Twoich ust

Olejek cynamonowy jest produktem naturalnym i wiele kobiet do tej pory używało go, aby natychmiast uzyskać naturalny wygląd opuchniętych ust.

Na ogół nie powodują one żadnych skutków ubocznych na skórze, jednak jeśli Twoja skóra jest wrażliwa, jesteś w ciąży lub karmisz piersią, zaleca się skonsultowanie się z lekarzem przed zastosowaniem tego domowego środka na pulchne usta.

Aby określić intensywność przygotowanego przez siebie roztworu, możesz wypróbować go na mniej wrażliwej części skóry, np. Na ukrytej części ramienia.

Przed nałożeniem olejku cynamonowego na skórę należy upewnić się, że jest to produkt wysokiej jakości, ponieważ produkt niskiej jakości może mieć negatywny wpływ na skórę.

Twoje usta są najczulszą częścią skóry twarzy i przed jej użyciem produkt do pielęgnacji ust czy kosmetyki, upewnij się, że są one bezpieczne i dopasowane do Twojego rodzaju skóry.

Czytaj dalej 3 najważniejsze zalety cynamonu, których nigdy nie znałeś

Autor

Kobieta Fisher

Donna jest wielokrotnie nagradzaną pisarką o zdrowiu, zdrowiu i urodzie z Teksasu. Opublikowała także eBooki i zredagowała kilka innych

Podobne posty

Pokaż wszystkie