Zaktualizowano: 2019, lipiec 30

Wskazówki, jak poprawić naturalny kolor ust

Wskazówki, jak poprawić naturalny kolor ust

Kolor ust kobiety nada lub złamie jej wygląd. Bez względu na to, jak dobrze jest ułożona, kiedy jej kolor warg jest zbyt ciemny, zbyt blady lub po prostu jest dla niej niewłaściwy, może to sprawić, że będzie wyglądać szaro i ponuro.

Jak poprawić kolor ust?

Naturalny ton ust kobiety to najbardziej pochlebny odcień, jaki kiedykolwiek mogła nałożyć. Wzmocnienie tego naturalnego daru jest niezwykle łatwe. Bardziej naturalnymi sposobami poprawy tego stanu jest picie dużej ilości wody, ćwiczenia fizyczne oraz odpowiednia równowaga pożywienia i witamin. Zasadniczo zdrowe życie sprawi, że będziesz wyglądać naturalnie zarumieniona i młodzieńcza. Jednak więcej kobiet decyduje się na zakup preferowanego koloru ust. Oto kilka wskazówek, jak wybrać odpowiedni kolor szminki.
Kilka wskazówek dotyczących wyboru koloru ust.

Wskazówki, jak poprawić naturalny kolor ust

Według makijażystki Bobbi Brown, najlepszy odcień na Tobie zawsze będzie o jeden lub dwa odcienie ciemniejszy niż naturalny kolor ust. Dzięki temu wygląda naturalnie bez bladego wyglądu. Najlepiej jest też przymierzyć sztyft do ust, aby kolor dobrze do Ciebie pasował.

Jeśli chcesz czegoś, co wygląda bardziej naturalnie, pomadki do ust lub błyszczyki do ust, które mają matowe lub kremowe wykończenie, nadadzą subtelny wygląd, nie wzmacniając jednocześnie reszty makijażu. Aby uzyskać dodatkowy naturalny pop, odrobina połysku ust jest również świetną opcją.

Jakie środki ostrożności należy podjąć przy wyborze kolorów ust?

Środki ostrożności

Wybierając błyszczyk lub odcień szminki, należy wziąć pod uwagę następujące kwestie.

  • Kolor - Oczywiście kolor będzie miał ogromne znaczenie. Wybór odcienia pasującego do odcieni zawsze będzie pochlebny, niezależnie od tego, czy chodzi o naturalny wygląd, czy nawet bardziej efektowny wygląd, taki jak odcienie czerwieni lub śliwki
  • Oświetlenie - Zawsze pamiętaj o sprawdzaniu błyszczyka w naturalnym świetle. Praca z oświetleniem w domach towarowych może być trudna, ponieważ może sprawić, że błyszczyk do ust będzie zbyt zły lub zbyt dobry, tak czy inaczej powinieneś wybrać naturalne oświetlenie
  • Składniki - Profesor Steven Pray z Southwestern Oklahoma State University ostrzega obecnie o stosowaniu kwasu salicylowego i środków przeciwbólowych w produktach do ust. Te składniki powodują wysuszenie ust

Czy używanie kolorów ust uszkadza usta?

Czy używanie kolorów ust uszkadza usta

Jeśli wybierasz odpowiednią pomadkę do ust i błyszczyk z odpowiednimi składnikami, odpowiedź brzmi: nie. Jednak ciągłe stosowanie bez przerwy i ciągłe ponowne nakładanie będzie szkodliwe dla zdrowia twoich ust.

W badaniu przeprowadzonym przez Psychology Today stwierdzono, że ¾ kobiet codziennie używa sztyftu do ust, a 13% z nich powtórzy pomadkę ponad 8 razy w ciągu dnia.

Wnioski

Poprawienie naturalnego koloru ust to świetny pomysł, ponieważ kosmetycznie sprawi, że będziesz młodsza i bardziej psychiczna, ponieważ poczujesz się piękniejsza. Jednak, podobnie jak w przypadku większości produktów kosmetycznych, zawsze najlepiej uważać na używane składniki i zawsze dać ustom trochę czasu na oddychanie. Twój naturalny kolor ust też musi błyszczeć!

Zobacz też - Jak ciemne usta mogą stać się różowe?

Autor

Kobieta Fisher

Donna jest wielokrotnie nagradzaną pisarką o zdrowiu, zdrowiu i urodzie z Teksasu. Opublikowała także eBooki i zredagowała kilka innych

Podobne posty

Pokaż wszystkie