Zaktualizowano: 2020, 5 czerwca

Najwyżej oceniane wypełniacze do ust 2020

Dowiedz się, jak faktycznie działają wypełniacze do ust i zobacz 5 najlepszych wypełniaczy do ust w 2020 roku.
Najwyżej oceniane wypełniacze do ust 2020
Trendy w modzie i urodzie nieustannie się zmieniają. Pewnego dnia uważa się, że modne jest noszenie krótkiej, ciemnej sukienki połączonej z ciemnym makijażem, a następnego dnia wolisz być uważany za część nowoczesnego trendu, gdy nosisz długą sukienkę i lżejszy makijaż. Istnieją jednak pewne szczególne trendy, które nadal są obecne, nawet gdy pojawiają się i znikają inne trendy.

Zmysłowo pulchne usta Angeliny Jolie są jednym trendy który był w umysłach i listach urody milionów w ciągu ostatnich kilku lat. Kobiety często wydają setki dolarów - czasem nawet tysiące - aby pomóc im uzyskać „pulchne” usta (źródło).

Wiele osób decyduje się na określone rodzaje zabiegów chirurgicznych, aby pomóc im osiągnąć pożądaną „pulchność”, ale istnieje wiele wad, a nawet potencjalnych zagrożeń związanych z operacją plastyczną. Z tego powodu wiele osób szuka alternatywnych opcji, z których mogą skorzystać bez konieczności wchodzenia pod nóż.

Opaska do ust stała się jedną z najpopularniejszych alternatywnych opcji, które kobiety wykorzystują we współczesnym świecie, aby pomóc im uzyskać idealne usta Angeliny Jolie, bez konieczności przechodzenia przez żaden rodzaj zabiegu chirurgicznego.

W tym poście zagłębimy się w wypełniacze do ust. Zastanowimy się, jak działają te produkty, dlaczego warto rozważyć ich użycie zamiast poddawać się chirurgii plastycznej, rozważyć niektóre popularne składniki, które są używane w tych produktach i przyjrzeć się, do czego idealnie nadaje się wypełniacz do ust.

Dodatkowo podzielimy się z Tobą kilkoma najlepiej ocenianymi wypełniaczami do ust, które są obecnie dostępne na rynku, dając Ci możliwość natychmiastowego „wypełnienia” ust, bez użycia noży i nacięć.

Najwyżej oceniane wypełniacze do ust 2020

Omówiliśmy wszystkie istotne czynniki, które powinieneś wiedzieć o wypełniaczach do ust, w tym sposób ich działania, jakie poszczególne składniki sprawiają, że działają tak skutecznie, a także biorąc pod uwagę zarówno zalety, jak i wady związane ze stosowaniem tych produktów, czas się podzielić niektóre z naszych ulubionych wypełniaczy do ust, które są obecnie dostępne na rynku.

Wypróbowaliśmy i przetestowaliśmy ponad 30 różnych wypełniaczy do ust i wiemy, że jakość i skuteczność odgrywają kluczową rolę w procesie podejmowania decyzji. Ostatecznie wymyśliliśmy pięć specjalnych preparatów do usuwania ust, które mogą nadać Ci wygląd ust Kylie Jenner, bez konieczności poddawania się jakimkolwiek zabiegom chirurgicznym lub konieczności wykonywania zastrzyku w celu uzyskania pożądanych rezultatów.

Wygląda Kylie Jenner

# 1. Idol Lips

Idol Lips
Idol Lips - Lip Plumper

Dowiedz się więcej o Idol Lips

Pierwszym na naszej liście jest Idol Lips, system ust celebrytów, który ma na celu zapewnienie szerokiej publiczności prostego, ale skutecznego rozwiązania, które pozwoli osiągnąć puszystość Kylie Jenner, której tak wiele kobiet pragnie w dzisiejszych czasach. Produkt twierdzi, że zapewnia natychmiastowe efekty, które zapewniają bardziej seksowne usta, które wyglądają na pełniejsze.

Produkt zacznie przynosić imponujące rezultaty już po kilku sekundach od nałożenia i jest niezwykle łatwy w aplikacji. Nie ma potrzeby wstrzykiwania żadnej substancji w usta i nie jest wymagane poddanie się żadnej operacji - wystarczy otworzyć nasadkę i nałożyć ją, a następnie można rozpocząć codzienne życie.

Idol Lips jest dostępny w wygodnych, małych pojemnikach, które można łatwo zabrać ze sobą, bez względu na to, gdzie się wybierasz. Zabierz ten obciągacz do ust do pracy, na plażę, na wakacje, a nawet, gdy masz zamiar kupić artykuły spożywcze. Bez względu na to, gdzie jesteś, możesz bez problemu aplikować ten produkt, a efekty już wkrótce po aplikacji osiągniesz.

Idol Lips zawiera jedne z najbardziej skutecznych składników wypełniających usta. Składniki obejmują uwodorniony poliizobuten, glicerynę, Olej jojoba, Candelilla, olej z mango, glikol butylenowy, olej ze słodkich migdałów, masło shea, wosk ozokerytowy, cyklopentasiloksan, skwalen i tribehenina.

Dowiedz się więcej o Idol Lips ere.

# 2. City Lips

City Lips
City Lips - gładkie i lśniące usta

Dowiedz się więcej o ustach miasta

Drugie miejsce na naszej liście to City Lips, wypełniacz do ust marki City Beauty. Jest to stosunkowo niedrogi ściągacz do ust, który został zaprojektowany przez zaufaną markę z branży kosmetycznej. City Lips ma formułę bez parabenów, która zapewnia funkcjonalność dwa w jednym - produkt działa zarówno jako wypełnienie ust, jak i błyszczyk. Oznacza to, że użytkownik zyskuje większą wartość za swoje pieniądze, ponieważ produkt łączy w sobie dwa elementy, które często są kupowane osobno.

City Lips jest dostępny w wielu różnych kolorach. Jedną z najpopularniejszych opcji jest przejrzyste rozwiązanie, które nie powoduje zmian koloru wargi. Kolorowe opcje obejmują:

 • Tinsel Town
 • The Angelips
 • Nude York
 • Sun Diego
 • Tokyo Kiss
 • Orchidea
 • Ostrokrzew
 • Śliwkowa Wiosna

Celem tego wypełniacza warg jest nie tylko zapewnienie pełniejszy i bardziej pulchny wygląd, ale także w celu zminimalizowania widoczności zmarszczek i drobnych linii. Produkt nie zawiera składników, które często powodują podrażnienia w miejscu aplikacji plumpera, dzięki czemu jest bardziej odpowiedni dla większej liczby użytkowników.

Dowiedz się więcej o City Lips tutaj.

# 3. Ekstremalny zastrzyk do ust zbyt twarzy

Ekstremalny zastrzyk do ust zbyt twarzy
Too Faced Lip Injection Extreme - Serum wygładzające usta

Dowiedz się więcej o ekstremalnym wstrzyknięciu do ust zbyt twarzy

Dalej jest nieco zagmatwany produkt, ale jedna z najbardziej skutecznych i niedrogich opcji na naszej liście. Biorąc pod uwagę nazwę produktu (Too Faced Lip Injection Extreme), można by pomyśleć, że ten produkt obejmuje wstrzyknięcie substancji w usta.

Na szczęście iniekcja nie jest potrzebna - celem produktu jest zapewnienie podobnych efektów, jakie daje zastrzyk zwiększający objętość ust. Produkt obiecuje zapewnić użytkownikowi długoterminowe wyniki niż inne opcje na rynku, a także obiecuje oferować wyniki już od pierwszego użycia.

Produkt zawiera przezroczysty połysk, zapewniający efekt odbijania światła, który zapewnia zwiększony poziom wypełnienia dla ogólnego wyglądu ust. Dodatkowe składniki zapewniają zwiększenie nawilżenia i nawilżenia, sprawiając, że usta wyglądają na gładsze. Produkt został również zaprojektowany tak, aby dłużej utrzymywał się na ustach - podczas gdy wiele wypełniaczy do ust zużywa się już po kilku godzinach, zastrzyk Too Faced Lip Injection Extreme został zaprojektowany tak, aby działał przez dłuższy czas.

Dowiedz się więcej o wstrzyknięciu do ust Too Faced Lip Injection Extreme tutaj.

# 4. Sexy Mother Pucker

Sexy Mother Pucker
Sexy Mother Pucke - Lip Plumper

Dowiedz się więcej o Sexy Mother Pucke

Osoby, które szukają pępka do ust, które można kupić przy mniejszym budżecie, z przyjemnością dowiedzą się o błyszczyku do ust Sexy Mother Pucker. Ten produkt można odebrać za jedyne 10 USD. Jak sugeruje nazwa produktu, błyszczyk do ust Sexy Mother Pucker działa przede wszystkim jako błyszczyk do ust, dodając blasku i blasku ustom, jednocześnie nadając im pełniejszy i bardziej obszerny wygląd.

Ten produkt zawiera unikalną, zastrzeżoną mieszankę składników o nazwie SuperFillTM Lip Plumping Formula. Formuła pompująca do ust SuperFillTM zawiera małe kuleczki, które zostały zaprojektowane tak, aby się rozszerzały. Dodatkowo połączenie olejów roślinnych zapewnia dodatkowe korzyści, takie jak zwiększona nawilżenie.

Dowiedz się więcej o błyszczyku do ust Sexy Mother Pucker tutaj.

# 5. Balsam do ust Carmex

Balsam do ust Carmex
Carmex Lip Balm - produkt do pielęgnacji ust

Dowiedz się więcej o balsamie do ust Carmex

Carmex to obecnie jedna z najpopularniejszych serii balsamów do ust na rynku. Marka ma w swoim asortymencie wiele różnych produktów, od klasycznego leczniczego balsamu do ust, po balsamy do ust, które pomagają chronić usta przed stresem oksydacyjnym, czynnikami środowiskowymi i opryszczką. Balsamy do ust Carmex zawierają różnorodne, całkowicie naturalne składniki, które zapewniają maksymalną skuteczność, a jednocześnie minimalizują ryzyko wystąpienia niepożądanych reakcji.

Niektóre składniki zawarte w balsamach do ust tej marki:

 • Ekstrakt z roślin Aloe Vera
 • Ekstrakty z awokado
 • Wosk Candelilla
 • Wosk
 • Masło kakaowe
 • Trigliceryd kaprylowy
 • Owsianka koloidalna
 • Olej z pestek żurawiny (tłoczony na zimno)
 • Witamina E
 • Olej z nasion krokosza barwierskiego
 • Olejek z nasion Meadowfoam

Wszystkie produkty z gamy balsamów do ust Carmex są tańsze niż większość innych produktów na rynku, które mogą działać jako wypełniacze ust. Chociaż nie są promowane głównie jako wypełniacze ust, są one znane z tego, że pomagają poprawić nawilżenie, nawilżenie i ogólny wygląd ust, a także przyczyniają się do pełniejszego wyglądu. Balsamy do ust tej marki są również dostępne w różnych smakach, w tym Watermelon Blast, Mixed Berry i Sugar Plum.
Dowiedz się więcej o balsamie do ust Carmex tutaj.

Jak działa Plumper do ust?

Plumper do warg

Są dwa główne sposoby, w których może działać wypełniacz do ust - wiele najwyższej jakości produktów do wypełniania ust dostępnych obecnie na rynku łączy oba te podejścia i działania, aby zapewnić użytkownikowi bardziej efektywną metodę wypełnienia ust.

 • Składniki - Jedną z najskuteczniejszych metod zapewniających efekt wypełnienia ust użytkownika jest użycie pewnych składników, które mogą pomóc w pobudzeniu krążenia krwi w ustach. Istnieje wiele składników, które można w tym celu wykorzystać. Kiedy przepływ krwi do warg jest zwiększony, usta mogą wydawać się pełniejsze; dając w ten sposób użytkownikowi efekt „pulchności”, którego tak bardzo pragnie.
 • Współczynnik połysku - Inną stosunkowo skuteczną metodą stosowaną przez niektóre wypełniacze do ust jest włączenie współczynnika połysku. Istnieje wiele składników, które mogą pomóc w nadaniu połysku ustom. Błyszczyk poprawi odbicie światła od ust, co korzystnie wpływa na to, że usta wydają się pełniejsze i bardziej „pulchne”.

Podczas gdy każde z tych konkretnych działań poprawiających pulchność ust działa dobrze indywidualnie, te produkty, które łączą oba te czynniki, są często bardziej skuteczne w zapewnianiu użytkownikowi pożądanych rezultatów - które ostatecznie byłyby naśladowaniem tego doskonałego pulchny, którym Kylie Jenner obnosiła się od kilku lat.

Zrozumienie podstaw działania wypełniaczy do ust jest ważne, ponieważ pomoże ci to lepiej zrozumieć poszczególne kupowane produkty, a także dowiedzieć się, czy produkt może skutecznie pomagać w uzyskaniu pożądanego wyglądu.

Jakie są zalety używania plumpera do ust?

Korzyści ze stosowania plumpera do ust

Osoby, które używają wypełniacza do ust, są narażone na szczególną korzyść, jaką mogą naśladować, przynajmniej częściowo, szczególny trend kosmetyczny, który został spopularyzowany przez gwiazdy takie jak Kylie Jenner i Angelina Jolie.

Oprócz tego, że można osiągnąć efekt tłustości, otrzymasz również kilka dodatkowych korzyści, które również należy wziąć pod uwagę.

 • Decydując się na opcję wypełnienia ust zamiast poddania się operacji plastycznej, aby nadać ustom większą pełnię i objętość, oznacza to, że nie zamierzasz narażać ust na ryzykowne i inwazyjne procedury związane z chirurgią plastyczną.
 • Skutki uboczne - Skutki uboczne związane ze stosowaniem wypełniacza warg są zwykle łagodne i nie niosą ze sobą takich samych możliwych zagrożeń, na jakie może być narażona osoba poddawana bardziej inwazyjnej procedurze, takiej jak chirurgia plastyczna lub zastrzyki.
 • Koszt - Koszty związane z zakupem obciągacza do ust są znacznie niższe niż koszt osoby, która zdecyduje się na zastrzyk w celu zwiększenia objętości ust lub zabieg chirurgiczny w celu zwiększenia objętości ust. Plumper do ust zwykle kosztuje poniżej 100 USD, podczas gdy inne opcje mogą kosztować znacznie ponad 1,000 USD.

Czy są jakieś skutki uboczne stosowania plumpera do ust?

Mimo że wypełniacze do ust doskonale nadają się do zwiększenia pulchności ust, a działanie tych produktów jest zwykle bardzo skuteczne w osiąganiu rezultatów, należy zauważyć, że u niektórych osób mogą wystąpić niepożądane reakcje podczas stosowania takiego produktu.

Najczęstszym efektem ubocznym, który może wynikać ze stosowania produktu wypełniającego usta, jest reakcja alergiczna lub wrażliwa. Istnieją różne typy reakcji[1] które mogą wystąpić podczas nakładania produktu wypełniającego usta, takiego jak:

 • Skontaktuj się z Leukoderm
 • Alergiczne kontaktowe zapalenie warg (rodzaj wypryszczkowego zapalenia warg)
 • Kontaktowe zapalenie warg z podrażnienia (rodzaj wypryskowego zapalenia warg)
 • Skontaktuj się z pokrzywką
 • Pigmentowe kontaktowe zapalenie warg
Skutki uboczne stosowania plumpera do ust

Zwróć uwagę, że termin „zapalenie warg” odnosi się do stanu zapalnego lub obrzęku, który występuje w obrębie warg. Niektóre składniki, które mogą powodować takie niekorzystne skutki po zastosowaniu plumpera do ust, obejmują kwas rycynolowy, olej migdałowy, uwodorniony olej rycynowy, alkohol oleilowy, glikol propylenowy, rubin litolu BCA, galusan propylu i benzofenon-3. Jeśli podczas stosowania tego produktu wystąpi reakcja alergiczna, należy zmyć produkt z ust i zażyć lek przeciwhistaminowy.

W przyszłości możesz chcieć zrezygnować z używania konkretnego produktu - jeśli chcesz, nadal możesz przejść na inny produkt zwiększający objętość ust, po prostu porównaj składniki swojego obecnego produktu z innymi opcjami na rynku, aby zidentyfikować te, na które możesz nie być uczulony do.

Jakie są główne składniki Lip Plumper?

Jest wiele różnych składników[2] które mogą być używane w opasce do ust. Poszczególne użyte składniki będą zwykle wymienione na opakowaniu produktu. Składniki będą zależeć od tego, jak produkt został zaprojektowany - wypełniacz ust, który działa tylko jako połysk, będzie zawierał inne składniki niż wypełniacz do ust, który pomaga zwiększyć przepływ krwi, stymuluje produkcję kolagenu i jednocześnie działa jak połysk. Wiele wypełniaczy do ust zawiera również składniki, które pomagają zwiększyć nawilżenie ust, co jest również korzystne, jeśli chodzi o zwiększenie objętości i wypełnienia ust.

Wypełniacze ust patrząc na składniki, często można je podzielić na dwie główne kategorie. Większość dostępnych na rynku wypełniaczy do ust zawiera różnorodne składniki chemiczne, które pomagają zwiększyć rozszerzenie naczyń krwionośnych, co skutkuje powiększeniem ust poprzez lepszy przepływ krwi i większe naczynia krwionośne.

Wiele składników nadających „błyszczący” wygląd jest również wytwarzanych chemicznie. Z drugiej strony otrzymujesz gamę produktów, które są raczej wytwarzane przy użyciu różnych naturalnych składników zamiast substancji chemicznych.

Typowe naturalne składniki stosowane w wypełniaczach ust to kofeina, kamfora, mięta pieprzowa i cynamon. Niektóre produkty mogą również zawierać olej cynamonowy, ekstrakty z pieprzu cayenne lub ekstrakty z papryki pieprzowej. Wszystkie te składniki są znane z tego, że skutecznie stymulują pulchność ust, powodując stymulację obrzęku w okolicy.

Oligopeptyd palmitoilowy jest czasami dodawany do wypełniaczy ust, aby pomóc stymulować naturalną produkcję kolagenu w ustach, co może pomóc zmniejszyć widoczność zmarszczek w okolicy, a także pomóc w uzyskaniu pełniejszych ust.

Do czego służy ściągacz do ust?

Wybór Plumper do ust

Wypełniacze ust występują w wielu różnych formach, co czyni te produkty szczególnie wszechstronną kategorią w branży kosmetycznej. Te produkty mają różne zastosowania, w zależności od potrzeb. Dla niektórych osób wypełnienie ust jest właśnie tym - produktem, który nakładają na usta, aby stymulować przepływ krwi i produkcję kolagenu oraz sprawić, że ich usta wyglądają na pełniejsze. Dla innych osób może to oznaczać coś więcej niż tylko sprawienie, by ich usta były bardziej wypełnione.

Wiele wypełniaczy do ust zawiera czynnik połysku, który pomaga nadać ustom połysk. Jak wyjaśniono wcześniej, często dodaje się połysk, aby poprawić współczynnik wypełnienia ust, głównie poprzez zmianę odbicia światła, które świeci na ustach. W takich przypadkach wypełniacz do ust będzie nie tylko produktem służącym do wypełnienia ust, ale także będzie służył jako produkt do błyszczyka. Niektóre z tych produktów z błyszczykiem do ust zawierają również opcję koloru, która może powodować efekt półszminki na ustach.

Niektóre marki wprowadziły również produkty do szminek, które zawierają składniki, które pomagają zapewnić podobne efekty, jak wypełnienie ust. W takim przypadku wypełnienie ust może być używane jako część codziennej rutyny makijażu - zamiast zwykłej szminki, wolisz raczej zastosować produkt dwa w jednym, który działa zarówno jako wypełnienie ust, jak i szminka.

Wnioski

Odkąd Jennifer Lopez stworzyła trend wypełnionych ust, kobiety dążą do tego wyglądu. Kylie Jenner z pewnością odnowiła zainteresowanie kobiet tym wyglądem i uczyniła go bardziej popularnym niż kiedykolwiek wcześniej.

Wiele kobiet uważa, że ​​mogą tylko wypełnić usta, decydując się na operację plastyczną, ale współczesne produkty kosmetyczne zapewniają nam alternatywne opcje, które są tańsze i na szczęście mniej inwazyjne. Najpopularniejszą opcją dostępną obecnie na rynku, stosowaną w celu uzyskania efektu wypełnienia ust, byłoby zastosowanie wypełnienia ust.

Produkty te są niezwykle łatwe w aplikacji - po prostu się otwierają i nakładają, a są w stanie zapewnić natychmiastowe rezultaty.

Kredyty obrazowe
Obraz funkcji: Shutterstock.com
Obraz w wiadomości: Shutterstock.com i Bravotv.com

Referencje

1. Efekty uboczne ściągacza warg | Livestrong.com https://www.livestrong.com/article/260019-lip-plumper-side-effects/
2. Składniki ściągacza do ust | Jak działają rzeczy https://health.howstuffworks.com/skin-care/beauty/skin-and-makeup/lip-plumpers1.htm
Autor

Kobieta Fisher

Donna jest wielokrotnie nagradzaną pisarką o zdrowiu, zdrowiu i urodzie z Teksasu. Opublikowała także eBooki i zredagowała kilka innych

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Informacje zawarte na tej stronie mają charakter ogólny informacyjny. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do samodzielnego diagnozowania lub samodzielnego leczenia jakiegokolwiek stanu.

Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.