Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.

Co to jest Male Extra?

Male Extra to naturalny suplement wzmacniający dla mężczyzn, który pomaga w utrzymaniu zdrowia seksualnego mężczyzn poprzez zwiększenie popędu seksualnego przy jednoczesnym zwiększeniu rozmiaru penisa.

Mężczyzna Extra
Mężczyzna Extra Większe Trudniejsze Dłuższe Erekcje

Wielu mężczyzn z wiekiem lub z powodu schorzeń cierpi na zaburzenia erekcji i seksualne. Są to sytuacje, w których mężczyzna może nie być w stanie osiągnąć erekcji i jej utrzymać.

Sytuacja, w której mężczyzna cierpi na zaburzenia erekcji, jest bardzo krępująca. Dodatek męski działa jak pigułka na wzrost i jest ukierunkowany na podstawy zdrowia mężczyzn, w tym zdrowie komórek prącia, a także przepływ krwi. Male Extra pomaga tylko wtedy, gdy występują problemy z wydajnością.

Jest naukowo udowodniony, bardzo skuteczny, a skutki uboczne są minimalne. Jego Oficjalna strona mówi, że ma ponad 150,000 XNUMX zadowolonych klientów, co sprawia, że ​​wierzymy w produkt.

Odwiedź Oficjalna strona internetowa i złóż zamówienie

Kto jest producentem Male Extra?

Male Extra jest produkowany przez firmę Marlia Health Innovations w Wielkiej Brytanii, która jest również producentem znanych suplementów zdrowotnych.

Ten produkt daje większe i trudniejsze erekcje i zwiększa twoje zdolności seksualne, a także wiele rozwiązań różnych problemów związanych z mężczyznami, takich jak erekcja, popęd i zaburzenia sprawności.

Producent twierdzi również, że ten produkt jest bezpieczny, a efekty gwarantowane. Jedna dawka dostarcza organizmowi wystarczającej ilości składników odżywczych, aby zapewnić Ci orgazmiczną przyjemność i intensywne erekcje.

Jak działa dodatkowy mężczyzna?

Co jest kluczowym elementem erekcji, która trwa przez jakiś czas? Jeśli powiedziałeś, że płynie krew, dobrze zgadłeś. Dlatego Male Extra koncentruje się na wykorzystaniu mieszanki naturalnych składników, które pomogą zwiększyć twardość, długość i rozmiar erekcji poprzez zwiększenie przepływu krwi do obszaru penisa w ciele.

Producent twierdzi, że starannie wybrał każdy związek, a ich formuła zawiera zoptymalizowane dawki zapewniające skuteczne i szybkie rezultaty.

Oto jak działa ten proces. Aby osiągnąć erekcję, twój penis musi być wypełniony krwią. Wydaje się logiczne, że im więcej krwi mogą pomieścić tkanki w tym obszarze, tym lepsza i większa jest twoja erekcja.

Male Extra pomoże w rozszerzeniu naczyń krwionośnych w twoim ciele i poprawi przepływ krwi do twojego penisa. Umożliwi Ci to długotrwałą, twardą erekcję, która z kolei może doprowadzić do silnego orgazmu. Kolejną potencjalną korzyścią suplementu jest to, że może on zwiększyć wytrzymałość seksualną i zapobiegać zmęczeniu, ponieważ formuła zawiera również wiele użytecznych składników odżywczych.

Dodatkowe składniki dla mężczyzn - czy są bezpieczne i skuteczne?

Mężczyzna Extra

Male Extra ma postać pigułki na seks, które przyjmuje się 3 tabletki dziennie. Składniki użyte do wykonania tego produktu są bardzo ważne

 • Granat - Zgodnie z Dziennik chemii rolnej i spożywczej, Każda tabletka zawiera 500 mg owocu. Posiada właściwości przeciwutleniające, które są bardzo skuteczne w walce z rakiem prostaty[1].
 • L-Arginina - To aminokwas, który pomaga w utrzymaniu zdrowia komórek. Kiedy dociera do ciała, rozkłada się i wydziela tlenek azotu, co pomaga w uzyskaniu mocnych erekcji. Naczynia krwionośne penisa rozszerzają się i zwiększają przepływ krwi, umożliwiając mocną erekcję[2].
 • Metylosulfonylometan - Pomaga to w rozwoju zdrowych komórek prącia. Brak tego składnika w komórkach sprawia, że ​​są one słabe i zaburzają erekcję[3].
 • Kreatyna - Badania mówi, że jest to substancja naturalnie występująca w organizmie, dostarczająca energię do mięśni. Zapewnia wyższy poziom energii dzięki ciągłemu tworzeniu ATP. Kiedy poziom kreatyny jest niski, następuje słaba ekspansja mięśni.
 • Cynk - Zgodnie z PLoS Biology, ten składnik jest bardzo ważny dla mężczyzn, ponieważ wspomaga zdrowie plemników i zwiększa liczbę plemników. Chroni również plemniki przed atakiem szkodliwych wolnych rodników.
 • Cordyceps - Pomaga to poprawić pożądanie seksualne i energię.
Zalety Male Extra

Jakie są zalety Male Extra?

 • Jest bezpieczny iw 100% potwierdzony klinicznie
 • Poprawia przepływ krwi dla twardszych i dłuższych erekcji
 • Brak znanych skutków ubocznych
 • Zwiększa się poziom tlenku azotu
 • Zwiększa przyjemność seksualną podczas stosunku płciowego
 • Zwiększa rozmiar i obwód penisa
 • Pomaga w uzyskaniu i utrzymaniu twardszych i silniejszych erekcji.

Jakie są wady Male Extra?

 • Jest dostępny tylko online
 • Aby uzyskać skuteczne wyniki, należy postępować zgodnie z instrukcjami dotyczącymi dawkowania.

Często zadawane pytania dotyczące Male Extra

1 Q.Czy używanie Male Extra jest bezpieczne?

Ans. Male Extra jest bezpieczny w użyciu, ponieważ nie ma znanych skutków ubocznych. Jednak bezpieczne jest stosowanie tabletek, jeśli są przepisane przez lekarza.

2 Q.Jak powinieneś wziąć Male Extra?

Ans.Producent sugeruje codzienne przyjmowanie trzech kapsułek produktu. Pamiętaj, aby zabrać je ze śniadaniem lub innym posiłkiem.

3 Q.Czy używanie Male Extra jest bezpieczne?

Ans.Male Extra wykorzystuje naturalne składniki, dzięki czemu jest bezpieczny dla mężczyzn w każdym wieku, w tym seniorów.

4 Q.Ile kosztuje mężczyzna?

Ans.Możesz kupić pojedynczą butelkę Male Extra w cenie 64.95 USD od oficjalna strona internetowa. Jeśli chcesz się łączyć, dostępne są dwie oferty. Pierwsza z nich obejmuje łącznie cztery butelki plus darmowy Pro Erection Gel za 197.95 $, ale możesz też kupić paczkę sześciu butelek plus dwie paczki wspomnianego żelu za 249.90 $.

5 Q.Co to jest polityka dodatkowych zwrotów dla mężczyzn?

Ans.W przypadku Male Extra obowiązuje 60-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy. Wystarczy odesłać pozostałe kapsułki i oryginalne opakowanie do producenta, a otrzymasz pełny zwrot pieniędzy pomniejszony o liczbę kosztów wysyłki.

6 Q.Czy Male Extra oferuje bezpłatny okres próbny?

Ans.Dla tego produktu nie jest dostępna bezpłatna wersja próbna, chociaż możesz spodziewać się zwrotu pieniędzy, jeśli nie jesteś zadowolony z jego używania.

7 Q.Jak szybko mogę się spodziewać wyników z Male Extra?

Ans.Podobnie jak w przypadku każdego innego suplementu, wyniki mogą się różnić w zależności od osoby. Jednak pierwsze efekty Male Extra należy zacząć zauważać już po kilku tygodniach stosowania suplementu. Należy pamiętać, że ważne jest regularne przyjmowanie kapsułek. W tym przypadku obowiązuje zasada im dłużej używasz produktu, tym lepszego efektu oczekujesz.

8 Q.Czy używanie Male Extra z innymi lekami jest bezpieczne?

Ans.Producent zadbał o to, aby formuła zawierała naturalne i bezpieczne składniki. Jeśli jednak przyjmujesz jakiekolwiek inne leki, przed rozpoczęciem stosowania Male Extra zaleca się wizytę u lekarza.

Dodatkowa recenzja mężczyzny - ostateczny werdykt

Jest kilka czynników, które sprawiają, że Male Extra jest lepszy, to wzrost tlenku azotu, który umożliwia erekcję, a następnie badania naukowe, które wspierają jego producentów. Wreszcie, wyniki są gwarantowane i istnieje wiele regularnych korzyści i maksymalna satysfakcja.

Mężczyźni nie powinni już cierpieć z powodu problemów z erekcją, ponieważ jest nadzieja na pomoc i powinni również przestać szukać pomocy niesprawdzonych metodami.

Powinni otworzyć się na swoich lekarzy, ponieważ problemy z wydajnością mogą czasami być wczesnym ostrzeżeniem o poważnych problemach zdrowotnych. Niektóre schorzenia związane z zaburzeniami erekcji to choroby serca, niedobór testosteronu i inne.

Gdzie to znaleźć?

Możesz go KUPIĆ bezpośrednio w Oficjalna strona internetowa

mężczyzna dodatkowy

55
Recenzje klientów dotyczące Male Extra

Dodatkowe recenzje mężczyzn

Średnia ocena klientów

4.7
z 5

Opinie klientów

Jak myślisz, co nam brakuje? Zostaw recenzję i podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
Napisać recenzję

 1. Kevin W.
  Male Extra jest odpowiedzią na męskie zaburzenia seksualne. Niesamowity produkt!
  Jestem przeciętnie wyglądającym facetem po czterdziestce. Pracuję jako trener personalny w centrum fitness. Dbanie o moje zdrowie jest dla mnie niezwykle ważne; Dobrze się odżywiam i codziennie ćwiczę. Nigdy nie myślałem, że będę miał problem z impotencją, ale w ciągu ostatnich kilku miesięcy tak właśnie się stało. Wpisz Male Extra! Słyszałem, jak ktoś rozmawiał o tym suplemencie w pracy, więc oczywiście od razu go zamówiłem. Male Extra przywrócił mi erekcję i to dość szybko. Jestem bardzo wdzięczny za pomoc, jaką otrzymałem dzięki temu produktowi.
 2. David R.
  Na razie dobry efekt
  Biorę Male Extra od około 5 tygodni i podoba mi się to, co widzę do tej pory. Problem, który miałem, polegał na tym, że nie mogłem utrzymać erekcji po tym, jak piłem. Nie wiem dlaczego, ale po kilku koktajlach nie mogłem grać tak, jak chciałem. To było ironiczne, ponieważ psychicznie byłem w 100% zaangażowany, ale fizycznie moje ciało po prostu nie mogło się zawiesić. Ale teraz używam Male Extra i nie ma znaczenia, ile piję, mogę się teraz bawić w łóżku i poza nim. Niesamowity produkt.
 3. Oscar F.
  Przekroczył oczekiwania
  Ten produkt zrobił dla mnie więcej, niż się spodziewałem. Szukałem czegoś, co pomogłoby przezwyciężyć problem ED. Wiedziałem, że gdybym tylko mógł uzyskać erekcję, pozostanie w łóżku nie było problemem. I kiedy dowiedziałem się, że Male Extra może faktycznie pomóc w ograniczeniu problemu, spróbowałem. W ciągu 8 dni zajęto się zaburzeniami erekcji, ale wydarzyło się więcej. Zwiększył się również mój poziom energii i spędziłem dłużej w łóżku z partnerem. Mężczyzna Extra zdecydowanie dał mi wartość za moje pieniądze.
 4. Brett B.
  Male Extra czuł się jak moja ostatnia nadzieja ...
  Wszyscy mówią z kimś o starzeniu się. Mając kogoś, kogo kochasz i któremu ufasz, obok ciebie na starych bujanych fotelach na werandzie. Nikt nie mówi o niektórych trudnych i niewygodnych rzeczach, które towarzyszą starzeniu się. Brak możliwości prowadzenia normalnego życia seksualnego jest dla niektórych rzeczywistością i niestety okazało się, że jest to moja rzeczywistość. Byłem tym przygnębiony przez długi czas. Wydawało się, że bardzo niewiele działa. Male Extra czuł się moją ostatnią nadzieją i przypuszczam, że pod wieloma względami tak było. Z radością informuję, że rzeczywiście działa i jest wart każdego grosza.
 5. Tommy O.
  To było pomocne
  Wziąłem inne produkty, które nie były bardziej skuteczne niż kropla na kaszel! Dzięki Male Extra poczułem natychmiastową różnicę i żadnych negatywnych skutków ubocznych! Z innymi doświadczałem drażliwości i bezsenności. Nigdy nie biorę Male Extra na pusty żołądek. Myślę, że to robi różnicę.
Pokaż 10 więcej recenzji

Rozpocznij recenzję Male Extra - Jak ogólnie oceniasz ten produkt

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5000 pozostało znaków.

Wyjaśnienie ?

Polityka prywatności

Wysłanie tej recenzji oznacza, że ​​zgadzasz się na nasze Przejrzyj wskazówki, potwierdzające, że jesteś zweryfikowanym klientem, który kupił produkt i mógł korzystać z towaru lub doświadczył usługi, a także zapewnia tylko rzeczywistą interakcję i doświadczenie bez ukrytych motywów lub ma powiązania lub interesy z firmą w jakikolwiek sposób. Zaznaczając to pole i przesyłając tę ​​recenzję, akceptujesz również, że przesyłanie fałszywych recenzji jest naruszeniem zasad Lci.org.pl Warunki korzystania a takie postępowanie nie będzie tolerowane.

X

Jak przesłać dowód zakupu:

Wykonaj poniższe instrukcje, aby przesłać elektroniczny dowód zakupu.

 • Aby przesłać fizyczny paragon papierowy, po prostu zrób jego zdjęcie aparatem lub telefonem. Możesz także spróbować zrobić zdjęcie za pomocą kamery internetowej komputera.
 • Po zrobieniu zdjęcia zapisz je jako plik JPG, TIF lub PDF.
 • Pamiętaj, że nie możesz przesłać pliku większego niż 2 MB.
 • Następnie wystarczy kliknąć przycisk Przeglądaj i wyszukać plik ze zdjęciem rachunku. Możesz także przeciągnąć i upuścić plik w odpowiednim polu.

Jeśli nadal nie możesz przesłać dowodu zakupu, prosimy Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszej pomocy (poświęć chwilę, aby spojrzeć na przykładowy rachunek poniżej).

proofimg

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Jeśli masz poważne schorzenia lub choroby serca w wywiadzie, sugerujemy skonsultowanie się z lekarzem przed zastosowaniem jakiegokolwiek suplementu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie celom informacyjnym. Nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie i nie należy traktować go jako porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem jakichkolwiek suplementów.

* Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.

x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie!
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie! zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

Uwaga: Wyniki mogą się różnić w zależności od skuteczności produktu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do autodiagnozy lub samodzielnego leczenia jakichkolwiek schorzeń.

Jakiekolwiek użycie tej witryny oznacza zgodę na Warunki korzystania i Polityka prywatności wspomniane tutaj.

Klauzula: Informacje podane na tej stronie mają na celu wyłącznie Twoją wiedzę ogólną i nie zastępują profesjonalnej porady medycznej ani leczenia określonych schorzeń. Nie należy wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub choroby bez konsultacji z wykwalifikowanym lekarzem. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących stanu zdrowia należy skonsultować się z lekarzem. Korzystanie z tej witryny jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowane warunki korzystania z tej witryny oraz wszystkie zasady dotyczące witryny. Zobacz nasze Zastrzeżenie medyczne po więcej informacji.

X

Ujawnienie reklamy

Treść, która pojawia się na tej stronie, jest prezentowana jako przegląd w porównaniu z marketingiem porównawczym. Dostarczane informacje obejmują informacje o produktach, przeglądy, przewodniki zakupowe i specyfikacje produktów. Wszystkie znaki towarowe, zarejestrowane znaki towarowe i znaki usługowe wymienione w tej witrynie są własnością ich odpowiednich właścicieli. Jeśli coś jest nieścisłe, skontaktuj się z nami i daj nam znać. Dostarczanie faktów dotyczących produktów pomaga lepiej służyć naszym czytelnikom i dokładności treści.

Poniższa tabela nie obejmuje wszystkich firm ani wszystkich produktów dostępnych na rynku, z wyjątkiem tych, które promujemy jako ich podmioty stowarzyszone. W pełni przestrzegając wytycznych FTC, należy założyć, że wszystkie linki w tabeli są linkami partnerskimi i możemy otrzymać rekompensatę, jeśli klikniesz jeden z nich i dokonasz zakupu. Jesteśmy niezależni, a wyrażone tutaj opinie są naszymi własnymi. Cała zawartość redakcyjna jest napisana bez uprzedzeń i uprzedzeń, niezależnie od sponsorów lub stowarzyszeń stowarzyszonych.
X

Ta zawartość Lci.org.pl została sprawdzona, a także sprawdzona pod kątem faktów, aby zagwarantować możliwie najlepszą dokładność.

Przestrzegamy ścisłej polityki redakcyjnej, szczególnie w odniesieniu do źródeł, z których korzystamy. Nasze artykuły pochodzą z renomowanych stron internetowych, a badania pochodzą z instytucji akademickich i są recenzowane. Możesz kliknąć liczby w nawiasach (1, 2 itd.) I sprawdzić te odniesienia.

Formularz opinii na tej stronie może służyć do zgłaszania treści, które nie są dokładne, aktualne lub w jakikolwiek sposób budzą wątpliwości.

Nie zamierzamy, aby informacje przedstawione w naszych artykułach zastępowały relację medyczną z wykwalifikowanym lekarzem, ani nie stanowią one specjalistycznej porady.