Recenzja Nugenix - Czy ten suplement wzmacniający testosteron jest bezpieczny i skuteczny?

Nugenix jest uważany za potężny wzmacniacz testosteronu, jeśli chcesz go wzmocnić, przejrzyj naszą sprawdzoną recenzję Nugenix.
Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.

W tym artykule

Co to jest Nugenix?

Nugenix jest promowany jako booster testosteronu, pomagający poprawić popęd seksualny, zwiększyć masę mięśniową i według firmy produkcyjnej Direct Digital LLC, zwiększyć rozmiar jąder i penisa.

Wspomaganie poziomu testosteronu wiąże się ze zwiększonym pożądaniem seksualnym i libido, które zwykle zmniejszają się wraz z wiekiem i złym stanem zdrowia.

Nugenix
Nugenix - Booster testosteronu

Nugenix może również poprawić jakość ćwiczeń, pomagając zwiększyć poziom wytrzymałości przy jednoczesnym zwiększeniu energii.

Nugenix jest dostępny za pośrednictwem witryny internetowej Nugenix, a także w niektórych sklepach detalicznych, takich jak GNC. W rzeczywistości produkt zdobył nagrodę GNC Innovative Product i jest wysoce zalecany przez sprzedawcę.

Według strony internetowej, produkt wcześniej zdobył nagrodę GNC Innovative i jest wysoce polecany przez renomowanego sprzedawcę.

Witryna Nugenix zawiera informacyjną sekcję FAQ, recenzje klientów i pełne dane kontaktowe producenta.

Witryna zawiera również wykres porównujący Nugenix z innymi produkty dla mężczyzn oraz wyjaśnienie, jak organizm korzysta z wyższych poziomów hormonów.

Cena detaliczna preparatu Nugenix wynosi 69.99 USD za butelkę zawierającą 90 kapsułek (30 porcji). Firma oferuje również konsumentom bezpłatną 14-dniową próbkę suplementu.

Jeśli konsument zdecyduje się go zatrzymać, zostanie automatycznie zapisany do miesięcznego programu wysyłkowego, aby nadal automatycznie otrzymywać produkt.

Wszystkie zakupy objęte są 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ: Cilexin - Naturalna formuła dla mężczyzn z L-Argininą, Tribulus Terrestris i Panax Ginseng.

Kto jest producentem Nugenix?

Nugenix jest produkowany przez Direct Digital, jednego z kluczowych graczy w dziedzinie dobrego samopoczucia i odżywiania.

Jest sprzedawany w wielu punktach sprzedaży detalicznej, takich jak GNC i inne sklepy internetowe.

Nugenix Facts
Nugenix Facts

Specyfikacja

Wysokość: 5.9
Szerokość: 3.4
Głębokość: 3.32
Cena jednostkowa: 77.77 USD za 100 kapsułek (w zwykłej sprzedaży detalicznej)
Nazwa: Booster testosteronu Nugenix, 90 kapsułek
Dostępny online
Kraj produkcji: Stany Zjednoczone
Forma: kapsułki
Porcja: 3 KAPSUŁKI
Liczba porcji: 30 porcji
Cena za porcję: (1.93 USD / porcja)
Waga produktu: 61 OZ

Składniki Nugenix - czy są bezpieczne i skuteczne?

Nugenix Testosterone Booster to produkt, o którym mówi się, że daje pozytywne rezultaty przy użyciu następujących składników:

Żelatyna, celuloza, dwutlenek krzemu Wartości odżywcze Porcja: 3 kapsułki Porcja w opakowaniu: 30 Ilość w porcji% Wartość dzienna Nugenix Testosteron Complex 2103 mg Testofen Ekstrakt z kozieradki Witamina B6 2mg 100 Witamina B12 50mcg 850 Cynk 5mg 6.68

 • Piec testowy - piec testowy[1] jest składnikiem pochodzącym z kozieradki i zawiera około 50% fenuzydu, który pomaga utrzymać poziom męskich hormonów. Użytkownicy mogą odczuwać większe pożądanie seksualne i lepszą sprawność seksualną.
 • Jabłczan L-Cytruliny - Powszechnie wiadomo, że ten składnik wspomaga lepszy przepływ krwi, co pomaga w osiągnięciu i utrzymaniu twardych, większych i długotrwałych erekcji[2]. Może pomóc mężczyznom cieszyć się lepszą jakością stosunku płciowego, który z kolei satysfakcjonuje oboje partnerów.
 • Witaminy B12 i B6 - Te witaminy z grupy B pomagają regulować układ nerwowy[3] i wspierać lepsze poziomy energii. Oni są znani zapobiegają zmęczeniu i zachęcają do produkcji czerwonych krwinek. ZA studiować wykazali, że witamina B12 może pozytywnie wpływać na funkcję jąder.

Jak działa Nugenix?

Mężczyźni mają w swoim systemie dwie formy męskich hormonów - jedna jest „związana” i nie przynosi bezpośrednich korzyści, a druga jest „wolna”, co pozwala jej wywierać pozytywny wpływ na kilka obszarów.

Hormony te są niezbędne do zdrowego, aktywnego życia seksualnego, tworzenia beztłuszczowej masy mięśniowej i podnoszenia poziomu energii.

Chociaż można je łatwo przyjmować w postaci suplementów, niektóre mogą powodować ryzykowne skutki uboczne; tak jednak nie jest w przypadku preparatu Nugenix Testosterone Booster.

To Booster testosteronu wykorzystuje naturalne składniki, które nie pobudzają i są bezpieczne.

Kluczowym składnikiem aktywnym zastosowanym w formule jest Piec testowy, forma kozieradki[4] uważa się, że jest to korzystne dla zwiększania ilości wolnych hormonów męskich.

W połączeniu z Jabłczanem L-Cytruliny, który okazał się skuteczny w zwiększaniu przepływu krwi, co jest niezbędne do osiągnięcia i utrzymania silnej i długotrwałej erekcji.

Cynk[5] jest zawarty w mieszance do naprawy komórek i produkcji DNA. Według Amerykańskie Towarzystwo Fizjologów ĆwiczeńCynk pomaga poprawić poziom hormonów płciowych u mężczyzn z niedoborem niezbędnych składników odżywczych. (Szacuje się, że 25-66% mężczyzn ma niedobór tego ważnego minerału).

Witaminy B6 i 12 pomagają regulować układ nerwowy, zwalczają zmęczenie i zwiększają produkcję czerwonych krwinek - wszystko to jest niezbędne dla ogólnego zdrowia mężczyzn.

Nugenix należy przyjmować w dawce 3 kapsułek dziennie i będzie miał skumulowany wpływ na organizm, stając się z czasem silniejszy.

Jakie są zalety Nugenix?

 • Kluczowe składniki są wymienione i wyjaśnione
 • Dostępna jest bezpłatna próbka przez 14 dni
 • Produkt wielokrotnie nagradzany
 • Wyświetlane są opinie klientów
 • Nugenix nie zawiera stymulantów

Jakie są wady Nugenix?

 • Produkt dostępny wyłącznie w Internecie
 • Zwykły koszt Nugenixa może być dla niektórych wysoki
 • Nie przedstawiono pełnych danych z testów klinicznych

Pytania i odpowiedzi Nugenix

P: Jak należy przyjmować Nugenix?

Odp .: Zażywaj 3 kapsułki na raz, codziennie popijając wodą i na czczo. W dni, w których planujesz ćwiczyć, najlepiej spożyć 30-45 minut przed ćwiczeniami.

Jeśli nie planujesz ćwiczeń tego dnia, możesz wziąć go rano.

Producent podkreśla, że ​​zwiększenie dawki o 1-2 kapsułki dziennie nadal będzie utrzymywać Cię w bezpiecznej strefie tolerancji, choć zalecana ilość to trzy tabletki.

P: Czy zapewnia gwarancję zwrotu pieniędzy?

Odp .: tak, producent oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy za produkt.

P: Ile kosztuje Nugenix?

Odp .: Pojedyncza butelka Nugenix będzie kosztować 69.99 USD plus 4.99 USD za wysyłkę, jeśli zostanie zakupiona na oficjalnej stronie internetowej.

P: Czy referencje są prawdziwe?

Odp .: Producent twierdzi, że referencje są prawdziwe i każdy może przesłać recenzję za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej.

P: Mam 60 lat, czy Nugenix działa na mój wiek?

O: Trudno odpowiedzieć na to pytanie. Recenzje Nugenix są mieszane.

Donald ES kupił Nugenix 2 miesiące temu od GNC, napisał - „Wątpię, czy to, co mam do skomentowania, jest wartościowe dla kogokolwiek. Nie ma dowodu, że Nugenix naprawdę działa na mnie, poza tym, że czuję się trochę bardziej energiczny. Z powodu choroby doznałem pewnej utraty wagi i mięśni. W wieku 77 lat nic nie ćwiczę, ale czuję, jak twardnieją mięśnie rąk i nóg. Nie jestem w stanie przyznać się w taki czy inny sposób do wykonania ”.

Derrick kupił Nugenix od Amazona i napisał: „Cóż, nie mam wiele do powiedzenia i nie lubię recenzować niczego. Minął nieco mniej niż rok, odkąd zamówiłem pierwszą butelkę. Od tego czasu co miesiąc dostaję butelkę. Ten produkt działa idealnie, jeśli nie działa u Ciebie, musisz skonsultować się z lekarzem; co oznacza, że ​​coś jest z tobą nie tak. To jeden z najlepszych produktów ”.

P: Jakie są składniki w Nugenix?

Odp.: Składnikami Nugenix są ekstrakt z nasion kozieradki i jabłczan L-cytruliny.

P: Czy powinieneś kupić Nugenix?

Odp .: Nugenix to renomowana, dobrze wykonana marka, chociaż na rynku dostępnych jest wiele boosterów testosteronu, które zawierają podobne składniki i są konkurencyjne cenowo. Przykłady zawierają Tekst Alpha Titan, Prime Mężczyzna, Przetestuj X180

P: Co to jest Nugenix Testosterone Booster?

Odp .: Booster testosteronu Nugenix to suplement stworzony w celu wsparcia produkcji testosteronu.
Ważny element, Testofen, został przebadany klinicznie.

P: Jak długo musisz przyjmować Nugenix?

Odp .: Należy go przyjmować przez miesiąc z dwu- do czterotygodniową przerwą między cyklami.

P: Gdzie kupić Nugenix?

Odp .: Można go kupić za pośrednictwem strony internetowej Nugenix lub w uczestniczących sklepach, takich jak GNC.

P: Czy Nugenix może pomóc w utrzymaniu mojego poziomu testosteronu?

Odp .: Poziom testosteronu zwykle spada wraz z wiekiem. Ten produkt ma pomagać w testosteronie, a nie obniżać go.

P: Jaką gwarancję oferuje Nugenix?

O: Jest objęty 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

P: Jakie są podobne produkty?

A: Manly X, Vital khai, Noxitril są niektóre suplementy dla mężczyzn dostępne na rynku, oferujące podobne korzyści.

Efekty uboczne Nugenix

Według oficjalnej strony producenta, Nugenix nie wywołuje żadnych skutków ubocznych związanych z jego stosowaniem.

Czy Nugenix jest bezpieczny?

Tak, Nugenix jest całkowicie bezpieczny.

Zawiera wyłącznie naturalne składniki, które w żaden sposób nie wykazały żadnych szkodliwych skutków ubocznych.

Mimo to firma zdecydowanie zaleca skonsultowanie się z lekarzem przed zastosowaniem tego produktu lub jakiegokolwiek suplementu.

OSTRZEŻENIA DOTYCZĄCE BEZPIECZEŃSTWA

UWAGA: Używaj tylko zgodnie z zaleceniami. Skonsultuj się z lekarzem, jeśli masz poważny stan zdrowia lub używasz leków na receptę.

Tego produktu nie powinny przyjmować kobiety.

Tylko dla dorosłych. Trzymać z dala od dzieci. Produkt należy przechowywać w temperaturze i wilgotności pokojowej (59-86F, 40% RH).

Recenzje Nugenix - ostateczny werdykt

Stosowanie suplementów męskich hormonów było od lat przedmiotem kontrowersji i rzeczywiście istnieją dowody na to, że niektóre produkty niosą ze sobą pewne zagrożenia dla zdrowia.

Recenzje Nugenix pokazują, że ten produkt nie jest lekarstwem zaburzenia erekcjichociaż zawiera składniki poprawiające ukrwienie[6] nie wskazuje, że może to umożliwić użytkownikowi osiągnięcie erekcji i utrzymanie erekcji przy jednoczesnym zwiększeniu ogólnego pożądania seksualnego.

Konsumenci z pewnością powinni skorzystać z bezpłatnej próbki, zanim zdecydują się na zakup produktu.

Możesz kupić Nugenix na ich Oficjalna strona internetowa.

Przy niezliczonych suplementach dla mężczyzn dostępnych obecnie na rynku, znalezienie „tego właściwego” wydaje się niemożliwe. Wydajność seksualna spada naturalnie wraz z wiekiem mężczyzn, co może przyczyniać się do poczucia nieadekwatności lub zażenowania. Suplementy dla mężczyzn powinny opierać się na czterech kluczowych czynnikach: składnikach aktywnych, zdolności do wspierania wytrzymałości seksualnej, zwiększaniu pobudzenia, poprawie * pożądania seksualnego i poparciu badań klinicznych.

Poniżej znajdziesz, naszym zdaniem, jedne z najbardziej skutecznych suplementów wzmacniających męskość dostępnych obecnie na rynku.

Ocena
Nasze najlepsze wybory w dziedzinie męskich akcesoriów
Cilexin- 5% OFF Dzisiaj
Seal
#1
Cilexin
Produkuje silniejsze i mocniejsze erekcje *
Poprawia wytrzymałość seksualną i energię *
Zwiększa pożądanie seksualne i podniecenie *
100% wszystkich naturalnych składników o silnym działaniu *
Jakość składników *
VigRX Plus
#2
VigRX Plus
Produkuje silniejsze i mocniejsze erekcje *
Poprawia wytrzymałość seksualną i energię *
Zwiększa pożądanie seksualne i podniecenie *
100% wszystkich naturalnych składników o silnym działaniu *
Jakość składników *
Mężczyzna Extra
#3
Mężczyzna Extra
Produkuje silniejsze i mocniejsze erekcje *
Poprawia wytrzymałość seksualną i energię *
Zwiększa pożądanie seksualne i podniecenie *
100% wszystkich naturalnych składników o silnym działaniu *
Jakość składników *
Extenze
#4
Extenze
Produkuje silniejsze i mocniejsze erekcje *
Poprawia wytrzymałość seksualną i energię *
Zwiększa pożądanie seksualne i podniecenie *
100% wszystkich naturalnych składników o silnym działaniu *
Jakość składników *
ProSolution Plus
#5
ProSolution Plus
Produkuje silniejsze i mocniejsze erekcje *
Poprawia wytrzymałość seksualną i energię *
Zwiększa pożądanie seksualne i podniecenie *
100% wszystkich naturalnych składników o silnym działaniu *
Jakość składników *

72
Recenzje klientów dotyczące Nugenix

Recenzja Nugenix - Czy ten suplement wzmacniający testosteron jest bezpieczny i skuteczny?

Średnia ocena klientów

2.5
z 5

Opinie klientów

Jak myślisz, co nam brakuje? Zostaw recenzję i podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
Napisać recenzję

 1. William H.
  Czy to sprawia, że ​​jesteś szczuplejsza?
  Używałem Nugenix przez 6 miesięcy. Nie dodało mi to więcej energii, nie uczyniło mnie szczuplejszą ani naprawdę nie pomogło w erekcji.

  Podsumowując - żałuję, że nie poszedłem z przeczuciem, aby nie marnować pieniędzy. Zwłaszcza po zobaczeniu, jak szczery Thomas mówi, że to sprawia, że ​​jesteś szczuplejszy. To z pewnością nie uczyniło szczupłego szczupłego, jest grubszy niż kiedykolwiek!

 2. Carlos Gonzalez

  George A. jest kłamcą. Prawdopodobnie pracuje dla Nugenix. To nie jest lepsze niż pigułka z cukrem. Kupiłem butelkę i nie było żadnej zmiany. Rozmawiałem o tym z przyjacielem i powiedział, żebym napisał o tym recenzję.
Pokaż 10 więcej recenzji

Rozpocznij recenzję Nugenix - Jak ogólnie oceniasz ten produkt

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5000 pozostało znaków.

Wyjaśnienie ?

Polityka prywatności

Wysłanie tej recenzji oznacza, że ​​zgadzasz się na nasze Przejrzyj wskazówki, potwierdzające, że jesteś zweryfikowanym klientem, który kupił produkt i mógł korzystać z towaru lub doświadczył usługi, a także zapewnia tylko rzeczywistą interakcję i doświadczenie bez ukrytych motywów lub ma powiązania lub interesy z firmą w jakikolwiek sposób. Zaznaczając to pole i przesyłając tę ​​recenzję, akceptujesz również, że przesyłanie fałszywych recenzji jest naruszeniem zasad Lci.org.pl Warunki korzystania a takie postępowanie nie będzie tolerowane.

X

Jak przesłać dowód zakupu:

Wykonaj poniższe instrukcje, aby przesłać elektroniczny dowód zakupu.

 • Aby przesłać fizyczny paragon papierowy, po prostu zrób jego zdjęcie aparatem lub telefonem. Możesz także spróbować zrobić zdjęcie za pomocą kamery internetowej komputera.
 • Po zrobieniu zdjęcia zapisz je jako plik JPG, TIF lub PDF.
 • Pamiętaj, że nie możesz przesłać pliku większego niż 2 MB.
 • Następnie wystarczy kliknąć przycisk Przeglądaj i wyszukać plik ze zdjęciem rachunku. Możesz także przeciągnąć i upuścić plik w odpowiednim polu.

Jeśli nadal nie możesz przesłać dowodu zakupu, prosimy Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszej pomocy (poświęć chwilę, aby spojrzeć na przykładowy rachunek poniżej).

proofimg

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Jeśli masz poważne schorzenia lub choroby serca w wywiadzie, sugerujemy skonsultowanie się z lekarzem przed zastosowaniem jakiegokolwiek suplementu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie celom informacyjnym. Nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie i nie należy traktować go jako porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem jakichkolwiek suplementów.

* Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.

x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie!
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie! zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

Uwaga: Wyniki mogą się różnić w zależności od skuteczności produktu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do autodiagnozy lub samodzielnego leczenia jakichkolwiek schorzeń.

Jakiekolwiek użycie tej witryny oznacza zgodę na Warunki korzystania i Polityka prywatności wspomniane tutaj.

Klauzula: Informacje podane na tej stronie mają na celu wyłącznie Twoją wiedzę ogólną i nie zastępują profesjonalnej porady medycznej ani leczenia określonych schorzeń. Nie należy wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub choroby bez konsultacji z wykwalifikowanym lekarzem. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących stanu zdrowia należy skonsultować się z lekarzem. Korzystanie z tej witryny jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowane warunki korzystania z tej witryny oraz wszystkie zasady dotyczące witryny. Zobacz nasze Zastrzeżenie medyczne po więcej informacji.

X

Ujawnienie reklamy

Treść, która pojawia się na tej stronie, jest prezentowana jako przegląd w porównaniu z marketingiem porównawczym. Dostarczane informacje obejmują informacje o produktach, przeglądy, przewodniki zakupowe i specyfikacje produktów. Wszystkie znaki towarowe, zarejestrowane znaki towarowe i znaki usługowe wymienione w tej witrynie są własnością ich odpowiednich właścicieli. Jeśli coś jest nieścisłe, skontaktuj się z nami i daj nam znać. Dostarczanie faktów dotyczących produktów pomaga lepiej służyć naszym czytelnikom i dokładności treści.

Poniższa tabela nie obejmuje wszystkich firm ani wszystkich produktów dostępnych na rynku, z wyjątkiem tych, które promujemy jako ich podmioty stowarzyszone. W pełni przestrzegając wytycznych FTC, należy założyć, że wszystkie linki w tabeli są linkami partnerskimi i możemy otrzymać rekompensatę, jeśli klikniesz jeden z nich i dokonasz zakupu. Jesteśmy niezależni, a wyrażone tutaj opinie są naszymi własnymi. Cała zawartość redakcyjna jest napisana bez uprzedzeń i uprzedzeń, niezależnie od sponsorów lub stowarzyszeń stowarzyszonych.
X

Ta zawartość Lci.org.pl została sprawdzona, a także sprawdzona pod kątem faktów, aby zagwarantować możliwie najlepszą dokładność.

Przestrzegamy ścisłej polityki redakcyjnej, szczególnie w odniesieniu do źródeł, z których korzystamy. Nasze artykuły pochodzą z renomowanych stron internetowych, a badania pochodzą z instytucji akademickich i są recenzowane. Możesz kliknąć liczby w nawiasach (1, 2 itd.) I sprawdzić te odniesienia.

Formularz opinii na tej stronie może służyć do zgłaszania treści, które nie są dokładne, aktualne lub w jakikolwiek sposób budzą wątpliwości.

Nie zamierzamy, aby informacje przedstawione w naszych artykułach zastępowały relację medyczną z wykwalifikowanym lekarzem, ani nie stanowią one specjalistycznej porady.