Zaktualizowano: 2019, 20 sierpnia

Szczegółowy przegląd 10 naturalnych metod leczenia przedwczesnego wytrysku

Szczegółowy przegląd 10 naturalnych metod leczenia przedwczesnego wytrysku

Mężczyźni, którzy cierpią na przedwczesny wytrysk, mogą uznać seks za złą wiadomość. Ten stan może oznaczać, że osiągną orgazm zbyt wcześnie, nawet zanim będą mogli zadowolić swoich partnerów.

Jest jednak dobra wiadomość. Tam jest trochę suplementy dla mężczyzn które są dostępne, których głównym celem jest leczenie tego schorzenia i poprawa ogólnego zdrowia seksualnego mężczyzn.

Z drugiej strony, jeśli zdobycie tych suplementów dla mężczyzn może okazać się wyzwaniem, istnieją naturalne metody leczenia, które mogą zwalczyć przedwczesny wytrysk. Te naturalne zabiegi są niedrogie, bezbolesne i bardzo łatwe.

Oto 10 naturalnych metod leczenia przedwczesnego wytrysku. Mogą obejmować techniki, które możesz wykonywać regularnie, a także naturalne substancje, które faktycznie mogą pomóc w leczeniu przedwczesnego wytrysku.

Ludzie też pytają

Jak mogę naturalnie zwiększyć poziom testosteronu?
Czym jest TestoMAX200?
Jakie witaminy są dobre dla męskiej płodności?
Czy jakieś produkty dla mężczyzn działają?
Czy jest jakaś tabletka wzmacniająca dla mężczyzn, która naprawdę działa?
Jakie są najlepsze leki na przedwczesny wytrysk?
Jak pigułki seksualne mogą poprawić Twoją sprawność seksualną?
Jak działa androzen?
Jakie są najlepsze metody leczenia niskiej wytrzymałości seksualnej?

1. Ćwiczyć

Dobra praktyka seksualna

Mówią, że praktyka czyni mistrza. Jeśli cierpisz na przedwczesny wytrysk, najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, jest częstsze angażowanie się w czynności seksualne.

Jeśli między seksem są długie przerwy, jest bardziej prawdopodobne przedwczesny wytrysk. Wielu mężczyzn również zauważyło poprawę swojej sytuacji dzięki praktyce. Dzięki praktyce możesz dowiedzieć się więcej o swoim ciele, w tym o swoich ograniczeniach.

2. Podejście seksualne - technika „Stop-Start”

Ta technika, którą możesz zastosować do seksu, często obejmuje stymulację twojego penisa do punktu prawie wytrysku, ale następnie zatrzymanie się na jej drodze.

Następnie ponownie go stymuluj, zatrzymuj, a następnie powtarzaj ten sam proces, aż zaczniesz kontrolować wytrysk.

3. Wykonaj kilka ćwiczeń mięśni PC

Kobiety występują ćwiczenia Kegla w celu ćwiczenia mięśni miednicy.

Te same mięśnie miednicy mogą być używane do osiągania silnych orgazmów i pomocy w opóźnianiu wytrysku. Aby wykonać to ćwiczenie, napnij pośladki na sekundę, tak jak kontrolujesz wypróżnienia.

Powtórz to 15 razy z rzędu i wykonując około 60-75 skurczów dwa razy dziennie.

Te ćwiczenia mięśni mogą wzmocnić mięśnie miednicy, dzięki czemu możesz łatwo się rozluźnić lub skurczyć, gdy zbliżasz się do orgazmu, opóźniając w ten sposób wytrysk.

Inni mężczyźni również ściskają mięśnie podczas ich rozluźniania.

Ćwiczenia mięśni PC

4. Pozycja cofania

Mężczyźni są bardziej pobudzeni, gdy pełnią funkcję misjonarską i są na szczycie.

Kiedy czujesz, że zbliżasz się do wytrysku, możesz spróbować mieć kobietę na górze. W ten sposób mężczyzna może kierować ruchem kobiety przez jej biodra.

W ten sposób, jeśli stanie się bardzo podniecony, może po prostu poprowadzić ją, aby zwolniła, a może zatrzymała jej ruchy.

5. Masaż prącia

Masaż można wykonać za pomocą olejku musztardowego. Masując penisa 5 - 10 kroplami olejku musztardowego połączonego z uncją oleju sezamowego co najmniej godzinę przed stosunkiem; poprawia się przepływ krwi do okolicy prącia.

Regularne robienie tego pozwoli ci zauważyć znaczną poprawę. Jeśli zdecydujesz się na tę kurację, bardzo ważne jest, aby zmyć penisa przed stosunkiem, aby uniknąć poparzenia okolicy narządów płciowych partnera.

6. Jajka i marchewki

Połączenie dwóch posiekanej marchewki i jajka na wpół ugotowanego wraz z łyżką miodu to dobra mikstura, która może zwalczyć przedwczesny wytrysk.

Można to przyjmować codziennie przez około trzy miesiące. Następnie możesz poczuć zauważalną różnicę i najwyraźniej poczujesz się znacznie lepiej po. Jednak samo przyjmowanie tej mieszanki nie jest tajemnicą. Musisz także wykonać inne formy ćwiczeń.

Gdy zauważysz, że przedwczesny wytrysk jest już pod kontrolą, możesz zacząć zmniejszać spożycie.

7. Naturalne afrodyzjaki

Naturalne afrodyzjaki

Te naturalne afrodyzjaki mogą poprawić złe libido, a także zapobiegają przedwczesnemu wytryskowi.

Należą do nich nasiona kopru włoskiego, marchew, seler, czosnek, banany, imbir, cebula, sałata, skorupiaki i inne. Upewniając się, że te pokarmy są codziennie włączane do diety, zapobiegasz występowaniu przedwczesnego wytrysku. Avena Sativa jest również znany z leczenia przedwczesnego wytrysku.

8. Techniki fizyczne

Przedwczesny wytrysk można kontrolować za pomocą pewnych metod fizycznych podczas stosunku.

Podczas stosunku i czujesz, że zbliżasz się do orgazmu, możesz po prostu wyciągnąć penisa i odczekać około 30 sekund.

Może to pomóc najpierw rozluźnić mięśnie, a następnie możesz ponownie wejść. Może to pomóc w dłuższym utrzymaniu wytrysku, a jednocześnie możesz dalej kontrolować erekcję.

9. Korzeń szparagów

Korzeń szparagów jest również znany z leczenia przedwczesnego wytrysku. Możesz to zrobić, biorąc około 20 gramów korzenia szparagów i gotując go razem ze szklanką mleka.

Tę mieszankę mleka można spożyć po odsączeniu korzenia. Robiąc to dwa razy dziennie, możesz kontrolować przedwczesny wytrysk i ostatecznie go wyleczyć.

10. Lady's Finger

Palec damski jest często używany jako składnik wzmacniający dla mężczyzn w niektórych produktach wzmacniających męskość. Na przykład istnieje produkt w proszku wykonany z biszkoptu, który jest znany z leczenia przedwczesnego wytrysku.

Pobranie około dziesięciu gramów proszku i dodanie go do szklanki mleka i zmieszanie z dwiema łyżeczkami cukru może być dobrą mieszanką, którą można spożywać codziennie i wieczorem.

Ta mikstura może być przyjmowana nieprzerwanie przez około miesiąc i może znacznie poprawić Twoją sytuację.

Jeśli zastanawiasz się, dlaczego w przypadku przedwczesnych wytrysków musisz stosować naturalne metody leczenia, powodów jest wiele. Po pierwsze są naturalne, co zwiększa ich szanse na bezpieczeństwo.

Poruszają się zgodnie z naturalnymi funkcjami organizmu, a także składem ciała. Nawet po długotrwałym użytkowaniu nie oczekuje się, że spowodują one jakiekolwiek skutki uboczne, które mogłyby spowodować problem dla użytkownika.

W przeciwieństwie do użycia produkty dla mężczyzn, te naturalne metody leczenia są tańsze.

W rzeczywistości niektóre wcale nie kosztują. Mogą jednak potrzebować Twojego czasu, wysiłku i zaangażowania w regularność.

Czytaj dalej: Terapia seksualna w celu wyleczenia przedwczesnego wytrysku

Autor
Facebook Twitter

Evan Jensen, CPT

Evan Jensen jest znanym amerykańskim dietetykiem, dietetykiem i pisarzem o zdrowiu. Ma tytuł magistra dziennikarstwa, z więcej

Podobne posty

Pokaż wszystkie