Zaktualizowano: 2020, 16 czerwca

Najlepsze tabletki na seks dla mężczyzn 2020

Aby rozpocząć 2020 rok z lepszym życiem seksualnym, oto lista 5 najlepszych pigułek seksualnych dla mężczyzn.
Najlepsze tabletki na seks dla mężczyzn 2020
Zwiększ długość i obwód, popraw jakość erekcji i wytrzymałość seksualną dzięki najlepszym tabletkom seksualnym. Obrazy Shutterstock

Które pigułki seksualne naprawdę działają?

Pigułka seksualna od dziesięcioleci jest użytecznym narzędziem do poprawy ogólnej sprawności seksualnej. W tamtych czasach do wyboru było tylko kilka produktów.

Dziś możesz znaleźć setki pigułek seksualnych, a nawet nie wiesz, który naprawdę pomoże ci dłużej wytrzymać lub poprawić wydajność.

W tym artykule omówimy różne pigułki seksualne i informacje o tym, na który powinieneś wybrać w 2020 roku.

Czy pigułka naprawdę pomoże ci w życiu seksualnym?

Zanim dowiemy się, jaka jest najlepsza pigułka seksualna dla mężczyzn w nadchodzącym roku, powinniśmy najpierw zrozumieć, jak one działają.

Większość mężczyzn zwykle tak zakłada pigułki na seks sprawi, że ich część będzie zauważalnie większa i tak pozostanie na zawsze. Należy jednak pamiętać, że te suplementy mogą dać tylko twardsze erekcje, zwiększony popęd seksualny, zwiększone pragnienie seksu i więcej energii.

Tutaj możemy porównać pigułki seksualne do wypicia filiżanki kawy, gdy jesteśmy zmęczeni. Kawa tylko dodaje energii, by kontynuować to, co już robiłeś.

Pigułki seksualne również dają bardzo potrzebny impuls do ogólnej poprawy sprawność seksualna i zadowolić swoją żonę lub dziewczynę. Sprawiają, że częściej pragniesz seksu, skuteczniej się pobudzasz, a także poprawiają przepływ krwi, co jest niezwykle istotne dla Twojej wydajności. Z kolei wytrzymujesz dłużej.

Steven Lamm, MD, adiunkt[1] medycyny na Uniwersytecie w Nowym Jorku i autor The Hardness Factor wyjaśnia to suplementy dla mężczyzn a pigułki seksualne, które można kupić bez recepty, są korzystne dla mężczyzn, którzy doświadczyli spadku sprawności seksualnej, ale nie cierpią na diagnozowany problem seksualny. Czy są jakieś tabletki, które pomogą Ci dłużej wytrzymać w łóżku? Tak, sprawdź TestoMAX200 - Najlepszy produkt dla mężczyzn które pomagają poprawić twoje życie seksualne.

Rozpoznany problem seksualny należy leczyć zgodnie z leczeniem i zaleceniami sugerowanymi przez lekarza.

Czy wszystkie pigułki seksualne działają jednakowo?

Czy wszystkie pigułki seksualne działają jednakowo

Krótka odpowiedź brzmiałaby: NIE!

Ale zamierzamy przyjąć dłuższe podejście. Po pierwsze, różne suplementy mają różne składniki lub proporcje składników. Jednak suplementy dostępne bez recepty nie są regulowane przez FDA[2] co oznacza, że ​​niektórzy producenci nie podają pełnej listy składników lub ich ilości.

Ponadto niektórzy producenci obiecują cuda, a nawet powiększenie męskości o kilka cali. Powinieneś natychmiast odrzucić te produkty. Niezawodny produkt nie będzie miał na metce powiększenia męskości o 2 cale. Zamiast tego powie, że poprawia przepływ krwi do męskości itp.

W idealnym przypadku wszyscy producenci powinni również dostarczyć wyniki prób klinicznych lub badań na poparcie swoich twierdzeń. Jednak tylko nieliczni to robią, dlatego od razu widać rzetelnego od niesolidnej firmy i produktu.

Jak długo mogę trwać na pigułce seksualnej?

Mężczyźni mają czasami nierealistyczne standardy i pragnienia dotyczące stosunku płciowego.

Ile razy chwaliłeś się swoim kumplom, że uprawiałeś seks całą noc?

Większość mężczyzn to robi iw jakiś sposób spodziewają się, że za każdym razem będą uprawiać seks w maratonie. Jasne, pożądanie tych rzeczy jest seksowne, ale może to prowadzić do nieporozumień dotyczących pigułek seksualnych. Wielu mężczyzn spodziewa się, że te tabletki będą działać od zmierzchu do świtu.

Czy wiesz, że przeciętny stosunek trwa 13 minut?[3]

Poważnie!

jeden badanie wykazało że pary trwają średnio około 19 minut. Co więcej, 10 minut to gra wstępna, a sam seks tylko 9 minut. Oznacza to, że większość par nie wytrzymuje w łóżku tak długo, jak chciałyby, ale to jest w porządku.

Pigułki seksualne pomagają przedłużyć stosunek seksualny, ale jak długo trwają, gdy je przyjmujesz?

Znalezienie konkretnej odpowiedzi na ten temat to misja niemożliwa. Powód jest prosty; Czas trwania działania pigułki seksualnej różni się w zależności od marki. Niektóre tabletki są sprzedawane na 5 godzin, ale większość z nich działa przez 2 do 3 godzin.

Bezpieczniejsze są tabletki, które utrzymują się przez około 3 godziny. Niektóre pigułki seksualne są aktywne przez cały dzień, ale wymagają regularnego przyjmowania, ponieważ działają jako suplementy diety, podczas gdy inne muszą być przyjmowane 30 minut przed stosunkiem.

WSKAZÓWKA: Pigułki seksualne pokażą swoją magię tylko wtedy, gdy weźmiesz je prawidłowo. Aby uzyskać maksymalne efekty, musisz je zabrać we właściwe miejsce we właściwym czasie.

Co powinienem wziąć pod uwagę, biorąc pigułki seksualne po raz pierwszy?

Po pierwsze, należy o tym pamiętać produkty dla mężczyzn są zwykle wykonane z naturalnych składników. Rzadko wywołują pewne skutki uboczne, dlatego ogólnie są uważane za bezpieczne.

Kupując pigułki seksualne po raz pierwszy, możesz rozważyć następujące kwestie:

 • Producent powinien być renomowaną firmą
 • Oficjalna strona powinna mieć charakter informacyjny, posiadać sekcję FAQ
 • Należy podać listę składników wraz z ilościami
 • Producent powinien zaoferować gwarancję zwrotu pieniędzy
 • Zdecydowanie należy unikać skandalicznych twierdzeń, zwłaszcza jeśli producent nie ma na nie dowodów, np. Wyników badań klinicznych itp.
 • Upewnij się, że marka nie zawiera fałszywych, ale prawdziwych opinii klientów
 • Jeśli już zażywasz jakieś leki, powinieneś skonsultować się z lekarzem i zapytać, czy możesz również przyjmować suplementy.

Jakie są korzyści z przyjmowania tabletek seksualnych?

Głównym powodem, dla którego niektórzy mężczyźni niechętnie rozpoczynają stosowanie pigułek na seks, jest to, że nie są świadomi wszystkich korzyści, jakich mogą doświadczyć.

Przyjrzyjmy się najpotężniejszym zaletom pigułek na seks:

 • Większe, twardsze i silniejsze erekcje niż kiedykolwiek
 • Grubsza i pełniejsza męskość dzięki zwiększonemu przepływowi krwi
 • Trwalsza wytrzymałość seksualna i erekcje
 • Zwiększenie libido i popędu seksualnego
 • Zwiększona częstotliwość erekcji dzięki zwiększonemu ukrwieniu okolic narządów płciowych
 • Zdrowsza męskość
 • Wielokrotna kulminacja
 • Będziesz gotowy do następnej rundy seksu, gdy skończysz pierwszą

Wiele pigułek seksualnych działa również w celu zrównoważenia poziomu hormonów i wspierania zdrowia seksualnego i reprodukcyjnego użytkownika[4].

UWAGA: Chociaż te, jak wspomniano powyżej, są krótkotrwałymi korzyściami, większość pigułek seksualnych jest specjalnie opracowana, aby zapewnić długotrwałe efekty, które można osiągnąć, przyjmując je regularnie przez 2 do 3 miesięcy.

Jak wybrać najlepsze pigułki erotyczne dostępne bez recepty bez skutków ubocznych?

Dawno minęły czasy, kiedy trzeba było dostać receptę lekarza na pigułki seksualne. Jasne, niektóre tabletki wzmacniające dla mężczyzn nadal wymagają recepty, ale wiele produktów jest dostępnych bez recepty ze względu na ich naturalne składniki.

Wraz z rosnącą popularnością branży pigułek seksualnych i suplementów diety jesteśmy świadkami rozwoju marek, które wypuszczają na rynek swoje produkty.

Proste zapytanie w wyszukiwarce może przynieść mnóstwo wyników obejmujących produkty, które obiecują te same rzeczy.

Jak więc wybrać najlepsze pigułki seksualne, aby uniknąć skutków ubocznych i poczucia, że ​​zmarnowałeś pieniądze?

Oto kilka czynników, które należy wziąć pod uwagę:

 • Reputacja producenta - powszechnym błędnym przekonaniem jest to, że popularne marki mają najbardziej niezawodne produkty. Nierzadko czytamy wiadomości, że FDA nakazała wycofanie pigułek wyprodukowanych przez jakąś renomowaną firmę. W takim przypadku rozważenie producenta oznacza, że ​​musisz sprawdzić, czy marka jest wiarygodna, czy nie. Zapraszam do zapoznania się z firmą i sprawdzenia, czy nie mają reklamacji ze strony użytkowników
 • Korzyści - pigułki na seks pozwalają na silniejsze erekcje i przyjemniejszy seks, ale powinny też zapewniać inne korzyści. Niektóre produkty są zbyt ograniczone i nie odczuwasz żadnych innych skutków, ale inne wspierają ogólny stan zdrowia, równowagę hormonalną i pomagają zapobiegać częstym problemom, z którymi borykają się mężczyźni w miarę starzenia się
 • Gwarantujemy zwrot pieniędzy - ponieważ wydajesz ciężko zarobione pieniądze na jakiś produkt, musisz mieć możliwość zwrotu go, aby uzyskać pełny zwrot pieniędzy, jeśli nie doświadczysz pożądanych efektów. To twoje prawo! Wiele firm nie zapewnia jednak gwarancji zwrotu pieniędzy, dlatego musisz skupić się na tych, które to robią, jak wspomniano wcześniej w artykule
 • Cena - określ budżet, który chcesz wydać na tabletki wzmacniające dla mężczyzn i skup się na uzyskaniu najlepszej jakości w określonym przedziale cenowym
 • Doświadczenia użytkowników - to, co myślą inni mężczyźni o jakimś produkcie, ma ogromne znaczenie. Nie ma potrzeby kupowania produktu, który większość mężczyzn uznała za nieskuteczny. Trzymaj się tych, które naprawdę działają
WSKAZÓWKA: Nie daj się zwieść cenie! Tańszy produkt może być tym, który cię zdziera! Poświęć trochę czasu na zastanowienie się przed zakupem produktu i zdecyduj, czy opłaca się go kupić, czy też skorzystasz bardziej na innym.

Aby pomóc Ci uzyskać jaśniejszy obraz tego, jak zastosować czynniki wymienione powyżej, zrobimy to TestoMAX200 jako przykład. Suplement jest wytwarzany przez niezawodną markę, która nie ma żadnych reklamacji i jest dobrze znana w branży męskich dodatków.

Ta pigułka seksualna wspiera zdrowie reprodukcyjne, seksualne i układu moczowego użytkownika i poprawia ogólne samopoczucie. Nie chodzi tylko o to, aby dać ci mocniejsze erekcje, ale także sprawić, że będziesz zdrowszy.

Gwarancja zwrotu pieniędzy obejmuje zamówienia, producent przygotował wiele specjalnych ofert, a użytkownicy mają do powiedzenia tylko piękne rzeczy o produkcie.

Czy widzisz, jak łatwo jest zastosować te kryteria i ocenić produkt, aby sprawdzić, czy spełnia on wymagania?

Gdzie kupić najlepsze pigułki erotyczne ze zniżką?

Sex Pills to Go For

Mając do czynienia z setkami produktów, zwykle jesteś zdezorientowany i nie wiesz, który wybrać.

Aby rozpocząć 2020 rok z lepszym życiem seksualnym, oto kilka sugestii dla Ciebie:

Są jednak inne aspekty do oceny. Po pierwsze, produkt powinien być bezpieczny w użyciu, ponieważ niewłaściwe leczenie może mieć tragiczne skutki, dlatego znajdź naturalne i czyste produkty dla mężczyzn.

Suplement powinien przynosić całościowe korzyści, w przeciwieństwie do przepisanego leku, który ma ograniczoną liczbę korzyści. Oznacza to, że będą mieli różne kombinowane podejścia do leczenia kondycji mężczyzn.

Upewnij się, że suplement jest naturalny do spożycia i nie koliduje z istniejącymi lekami użytkownika. Ich postać pigułki powinna być łatwa do spożycia.

Co najważniejsze, upewnij się, że są one ekstrahowane z naturalnych składników, wolnych od chemikaliów i dodatków.

Przy niezliczonych suplementach dla mężczyzn dostępnych obecnie na rynku, znalezienie „tego właściwego” wydaje się niemożliwe. Wydajność seksualna spada naturalnie wraz z wiekiem mężczyzn, co może przyczyniać się do poczucia nieadekwatności lub zażenowania. Suplementy dla mężczyzn powinny opierać się na czterech kluczowych czynnikach: składnikach aktywnych, zdolności do wspierania wytrzymałości seksualnej, zwiększaniu pobudzenia, poprawie * pożądania seksualnego i poparciu badań klinicznych.

Poniżej znajdziesz, naszym zdaniem, jedne z najbardziej skutecznych suplementów wzmacniających męskość dostępnych obecnie na rynku.

Ocena
Nasze najlepsze wybory w dziedzinie męskich akcesoriów
Cilexin- 5% OFF Dzisiaj
Seal
#1
Cilexin
Produkuje silniejsze i mocniejsze erekcje *
Poprawia wytrzymałość seksualną i energię *
Zwiększa pożądanie seksualne i podniecenie *
100% wszystkich naturalnych składników o silnym działaniu *
Jakość składników *
VigRX Plus
#2
VigRX Plus
Produkuje silniejsze i mocniejsze erekcje *
Poprawia wytrzymałość seksualną i energię *
Zwiększa pożądanie seksualne i podniecenie *
100% wszystkich naturalnych składników o silnym działaniu *
Jakość składników *
Mężczyzna Extra
#3
Mężczyzna Extra
Produkuje silniejsze i mocniejsze erekcje *
Poprawia wytrzymałość seksualną i energię *
Zwiększa pożądanie seksualne i podniecenie *
100% wszystkich naturalnych składników o silnym działaniu *
Jakość składników *
Extenze
#4
Extenze
Produkuje silniejsze i mocniejsze erekcje *
Poprawia wytrzymałość seksualną i energię *
Zwiększa pożądanie seksualne i podniecenie *
100% wszystkich naturalnych składników o silnym działaniu *
Jakość składników *
ProSolution Plus
#5
ProSolution Plus
Produkuje silniejsze i mocniejsze erekcje *
Poprawia wytrzymałość seksualną i energię *
Zwiększa pożądanie seksualne i podniecenie *
100% wszystkich naturalnych składników o silnym działaniu *
Jakość składników *

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Jeśli masz poważne schorzenia lub choroby serca w wywiadzie, sugerujemy skonsultowanie się z lekarzem przed zastosowaniem jakiegokolwiek suplementu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie celom informacyjnym. Nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie i nie należy traktować go jako porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem jakichkolwiek suplementów.

Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.