Zaktualizowano: 2020, 30 stycznia

Najlepsze tabletki wzmacniające dla mężczyzn na rynku w 2020 roku

Oto najlepsze pigułki wzmacniające męskość 2020 z obiektywnymi recenzjami ekspertów.
Najlepsze tabletki wzmacniające dla mężczyzn na rynku w 2020 roku
Najlepsze tabletki wzmacniające dla mężczyzn (pigułki seksualne), aby zwiększyć popęd seksualny. Obrazy Shutterstock

Które tabletki wzmacniające dla mężczyzn naprawdę działają?

Podczas gdy wzmocnienie męskości to niejasny termin, który może oznaczać wiele rzeczy, zwykle odnosi się do leczenia zaburzeń erekcji i utraty libido.

Tabletki wzmacniające dla mężczyzn cieszą się dużym popytem na rynku i są uważane za doskonałą alternatywę dla sildenafilu.

Wiele z tych suplementów zawiera składniki, których badania wykazują poprawę ogólnej sprawności seksualnej i satysfakcji u mężczyzn.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tych produktach i przeczytać recenzje na temat najlepszych pigułek wzmacniających męskość 2020 r., Czytaj dalej.

Jak działają najlepsze tabletki wzmacniające dla mężczyzn?

Tabletki wzmacniające dla mężczyzn zawierają wiele naturalnych składników, które leczą pierwotną przyczynę typowych zaburzeń seksualnych, takich jak zaburzenia erekcji, przedwczesny wytryski utrata libido.

Typowe składniki obejmują wyciąg z ziół, witaminy, minerały i inne wspierające mikroelementy zdrowie seksualne mężczyzn.

Wiadomo, że suplementy te poprawiają krążenie krwi, poziom tlenku azotu we krwi i inne funkcje fizjologiczne, które odgrywają rolę w zdrowiu seksualnym.

Nie szukaj dalej - najlepsze tabletki wzmacniające dla mężczyzn w 2020 roku

Aby pomóc Ci wybrać najlepsze dostępne obecnie męskie wzmacniacze, wybraliśmy tylko 11 najlepszych tabletek wzmacniających męskość w 2020 roku.

#1 Extenze

Extenze
Extenze -Maximum Strength Male Enhancement

Dowiedz się więcej o Extenze

EXTENZE to męski suplement stworzony z mieszanki kilku składników, które dobrze działają na zwiększenie rozmiaru penisa i poprawę sprawności seksualnej u mężczyzn. Według producenta codzienne przyjmowanie Extenze może pomóc w zwiększeniu rozmiarów męskiej erekcji nawet o 27%. Chociaż Extenze jest promowany przede wszystkim w celu zwiększenia rozmiaru penisa, twierdzi również, że oferuje znaczny wzrost intensywności orgazmu, którego doświadcza mężczyzna podczas wytrysku.

Produkt jest wytwarzany wyłącznie ze składników pochodzenia naturalnego, dzięki czemu jest bezpieczny i stosunkowo łatwy do uzyskania, ponieważ zakup suplementu nie wymaga recepty. Szczególnie ekscytującym czynnikiem związanym z Extenze jest to, że według producenta użytkownik będzie mógł doświadczyć znacznej liczby korzyści już od pierwszego użycia.

Formuła Extenze zawiera dość dużą liczbę naturalnych składników. Składniki te obejmują kwas foliowy, korzeń imbiru, cynk, chlorowodorek L-argininy, korzeń pokrzywy, wyciąg z Ho Shou Wu, wyciąg z lukrecji, korzeń traganka, liść Damiany, Piper Longum i Horny Goat Weed.

Dodatkowo Extenze zawiera również ekstrakt z czarnego pieprzu, który zwiększa zdolność organizmu do wchłaniania wszystkich innych naturalnych składników zawartych w suplemencie. Extenze objęty jest również 60-dniową gwarancją - w przypadku problemów z suplementem klient może skontaktować się z producentem i uzyskać zwrot pieniędzy.

Aby dowiedzieć się więcej o tym produkcie, kliknij tutaj.

#2 Mężczyzna Extra

Mężczyzna Extra
Mężczyzna Extra - Większy Trudniejszy Dłuższy

Dowiedz się więcej o Male Extra

Male Extra to także suplement wzmacniający dla mężczyzn, który twierdzi, że zapewnia poprawę wielkości erekcji użytkownika, a także pomaga użytkownikowi w innych obszarach jego życia seksualnego.

Oprócz zwiększenia rozmiaru, Male Extra twierdzi również, że zapewnia mężczyźnie bardziej intensywne orgazmy, a także pomaga mężczyźnie przezwyciężyć typowe problemy, których może doświadczać w sypialni, takie jak zaburzenia erekcji - to z kolei pomoże zapewnić mężczyźnie większą pewność siebie podczas stosunku płciowego.

Produkt objęty jest 60-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy. Daje to klientowi pewien poziom bezpieczeństwa, wiedząc, że będzie w stanie odzyskać swoje pieniądze, jeśli nie będzie w pełni zadowolony z tego, co może mu zaoferować ten produkt. Wszystkie składniki użyte w Male Extra pochodzą z natury.

Pierwszym działaniem produktu jest poprawa ogólnego krążenia krwi w organizmie użytkownika płci męskiej. To z kolei powoduje przepływ większej ilości krwi w kierunku penisa mężczyzny, co jest przydatne podczas erekcji, ponieważ męski penis zależy od prawidłowego przepływu krwi, aby uzyskać pełną erekcję. Male Extra składa się z wielu potwierdzonych naukowo naturalnych składników, w tym L-Argininy HCL, Ekstraktu z Granatu (Kwas Elagowy), Metylosulfonylometanu, L-Metioniny, Cytrynianu Cynku, Niacyny i Kordycepsu.

Male Extra ma również wpływać na ogólne funkcjonowanie seksualne i rozmiar penisa, jeśli chodzi o twierdzenia. Jest to możliwe dzięki L-Argininie, która jest aminokwasem znanym z regulowania poziomu NO, który jest ważnym środkiem rozszerzającym naczynia krwionośne. Cynk został dodany do formuły, aby pomóc zwiększyć poziom testosteronu, co bezpośrednio wpływa na poziom pożądania.

Granat został również dodany w celu rozwiązania problemów z krążeniem prącia. Uważa się, że L-metionina pomaga rozluźnić mięśnie gładkie prącia, a kordyceps i kwasy tłuszczowe omega-3 poprawiają nastrój i wytrzymałość.

Aby dowiedzieć się więcej o tym produkcie, kliknij tutaj.

#3 M-Drive

M-Drive
M-Drive - wsparcie testosteronu

Dowiedz się więcej o M-Drive

M-Drive to świetny produkt, jeśli chcesz zwiększyć ogólny poziom testosteronu. Wraz z wiekiem poziom testosteronu w naturalny sposób spada. Konsekwencje tego naturalnego spadku obejmują niski poziom energii, utratę masy mięśniowej i niską wytrzymałość. Problemy seksualne mogą również wynikać z niskiego poziomu testosteronu.

Głównym składnikiem M-Drive jest ekstrakt z nasion kozieradki, który w jednym z badań wykazał zwiększony poziom testosteronu i pożądanie seksualne u kobiet. Produkt zawiera również cordyceps, czyli rodzaje grzybów, które pomagają zwiększyć przepływ krwi. Inne składniki to korzeń maca i żeń-szeń amerykański łagodzący zmęczenie, grzyby Maitake dla lepszego układu odpornościowego, damiana dla wzmocnienia libido.

Oprócz celowania w niski poziom testosteronu jako sposób na poprawę sprawności seksualnej, należy zauważyć, że niektóre składniki zawarte w M-Drive mogą również zapewnić poprawę problemów związanych z seksem na inne sposoby. Na przykład zwiększenie krążenia krwi może pomóc poprawić jakość erekcji, a być może nawet rozmiar erekcji.

Niektóre składniki zawarte w tym produkcie mogą również pomóc w poprawie sprawności fizycznej mężczyzny podczas seksu, a także zwiększeniu jego popędu seksualnego, co sprawi, że mężczyzna będzie bardziej zainteresowany stosunkiem seksualnym.

Aby dowiedzieć się więcej o tym produkcie, kliknij tutaj.

# 4 Viswiss

Viswiss
Viswiss - suplementy dla mężczyzn

Viswiss, kolejny w pełni naturalny suplement dla mężczyzn, jest przeznaczony do leczenia typowych męskich zaburzeń seksualnych bez żadnych skutków ubocznych. Produkt jest również bezpieczny dla osób z cukrzycą i nie powoduje problemów sercowo-naczyniowych. Może to być jeden z najbardziej korzystnych efektów do rozważenia Viswiss, ponieważ wiele suplementów wzmacniających dla mężczyzn dostępnych obecnie na rynku nie zapewnia tych szczególnych cech.

Według producenta Viswiss, suplement pomoże męskiej osobie doświadczyć trudniejszych erekcji i ułatwi użytkownikowi osiągnięcie mocnej erekcji. Produkt twierdzi również, że pomaga mężczyznom przezwyciężyć przedwczesne wytryski; pomagając w ten sposób mężczyźnie trwać dłużej podczas stosunku płciowego.

Oprócz tych korzyści, suplement wzbogacony jest również o specyficzne składniki, które mogą pomóc w zwiększeniu libido mężczyzny - niskie libido oraz być szkodliwe i siać spustoszenie w życiu seksualnym mężczyzny. Viswiss zawiera wiele całkowicie naturalnych składników, które przeszły wiele badań klinicznych, aby udowodnić ich skuteczność. Niektóre z najsilniejszych składników zawartych w formule Viswiss to ekstrakt z liści Damiana, miłorząb dwuklapowy, żeń-szeń koreański, ekstrakt z korzenia maca i palmy sabałowej.

Wiele z tych składników nie tylko zapewnia poprawę życia seksualnego użytkownika, ale może również pomóc w innych obszarach jego ogólnego samopoczucia - zdrowsze ciało prowadzi do lepszej sprawności seksualnej. Produkt zawiera trzy silne zioła stosowane w leczeniu zaburzeń erekcji: damiana, miłorząb dwuklapowy i żeń-szeń koreański.

Pozostałe dwa składniki Viswiss to maca i palma sabałowa, która od wieków była używana jako naturalny afrodyzjak. W badaniach klinicznych stwierdzono, że maca nie tylko poprawia dysfunkcję seksualną, ale także zwiększa liczbę i ruchliwość plemników.

# 5 Extagen

Extagen
Extagen - Zwiększ wydajność seksualną

Extagen wydaje się być szczególnie dobrym produktem wśród męskich suplementów wzmacniających. Zawiera kilka składników, o których mówi się, że skutecznie leczą zaburzenia erekcji, i istnieje wiele szczęśliwych opinii klientów, które potwierdzają twierdzenia dotyczące produktu.

Składniki preparatu Extagen to johimbina, w której jednym z badań stwierdzono poprawę zaburzeń erekcji (ED) u 20% pacjentów impotentnych. Drugim składnikiem jest L-Arginina, która pomaga zwiększyć poziom tlenku azotu, ponieważ u pacjentów z zaburzeniami erekcji często obserwuje się niskie poziomy tego gazu.

Pozostałe składniki tego produktu to maca, żeń-szeń i cynk. Produkt jest również objęty 120-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy, co jest doskonałe, jeśli okaże się, że nie działa dla Ciebie. Extagen jest dostępny jako suplement diety. Użytkownik musi codziennie przyjmować kapsułkę doustnie, popijając szklanką wody.

Ważne jest codzienne przyjmowanie tabletki, gdyż pozwoli to użytkownikowi doświadczyć odpowiednich korzyści, jakie oferuje suplement. Należy również wziąć pod uwagę fakt, że produkt nie ma zapewniać znaczącej poprawy funkcji seksualnych już po jednej tabletce. Składniki będą stopniowo zapewniać poprawę sprawności seksualnej, erekcji i libido.

#6 Progenis

Progenis
Progenis - Ultimate Sexual Performance Formula

dowiedz się więcej o Progenis

Producenci i sprzedawcy Progenis twierdzą, że ich produkt nie tylko poprawia funkcje seksualne, ale także pomaga osiągnąć lepsze erekcje. Produkt jest sprzedawany jako naturalny afrodyzjak, który ma na celu urozmaicenie życia seksualnego poprzez zwiększenie libido, nasilenie orgazmu i zwiększenie ogólnej męskości.

Suplement składa się z naturalnych składników, a do produktu nie zostały dodane żadne związki chemiczne. Należy zaznaczyć, że producent Progenis jest tak pewny swojego suplementu, że oferuje klientom 100% gwarancję zakupu produktu. Klient może przetestować produkt, aby sprawdzić, czy działa u niego, a następnie zdecydować, czy chciałby nadal korzystać z produktu, czy zamiast tego poprosić o zwrot pieniędzy za zakup.

Składniki znalezione w Progenis to Muira Puama, Saw Palmetto i Horny Goat Weed. Niestety nie ujawniono dodatkowych komponentów. Wszystkie trzy składniki mają dowody naukowe potwierdzające ich użyteczność w zapewnianiu korzyści dla męskiego ciała. W szczególności Horny Goat Weed poprawia krążenie krwi, co może pomóc w poprawie erekcji i jędrności u mężczyzn.

Ponadto wiadomo, że ten konkretny składnik zwiększa popęd seksualny u mężczyzn. Wszystkie te imponujące wyniki są dostarczane za pomocą muirapuamy, horny goat weed i saw palmetto, które są wszechmocnymi afrodyzjakami. W jednym badaniu stwierdzono, że Muirapuama pomaga w ciężkich przypadkach zaburzeń erekcji, gdy jest stosowany w połączeniu z innymi afrodyzjakami.

Aby dowiedzieć się więcej o tym produkcie, kliknij tutaj.

#7 Cyvita Exclusive

Cyvita Exclusive
Cyvita Exclusive - Male Enhancement

Dowiedz się więcej o Cyvita Exclusive

Wspaniałą rzeczą w Cyvita Exclusive jest to, że ten produkt jest dostępny w sklepach internetowych i sklepach, takich jak Wal-Mart. Możesz również kupić produkt na oficjalnej stronie produktu.

Duża liczba opcji, które klient ma przy zakupie Cyvita Exclusive, jest wielką korzyścią - wiele suplementów dla mężczyzn dostępnych obecnie na rynku można znaleźć tylko na oficjalnej stronie internetowej, która reprezentuje określony produkt, a osoby fizyczne są często zobowiązane do zapisać się do miesięcznego programu automatycznej wysyłki, aby otrzymać produkt.

Produkt wydaje się oferować takie same korzyści jak Viagra, zwiększając poziom tlenku azotu i działając jako inhibitor PDE5. To sprawia, że ​​Cyvita Exclusive jest bezpieczniejszą alternatywą dla Viagry, ponieważ korzyści są podobne, ale produkt jest praktycznie wolny od skutków ubocznych.

Cyvita Exclusive zawiera wiele składników, które przeszły szeroko zakrojone badania naukowe. Składniki te obejmują Epimedium Sagittatum, Propionyl-L-Carnitine HCL i Acetyl-L-Carnitine HCL. Wzrost poziomu tlenku azotu dostarczanego przez składniki zawarte w suplemencie doprowadzi do poprawy krążenia krwi w całym organizmie mężczyzny. To z kolei może pomóc mężczyźnie doświadczyć znacznego wzrostu przepływu krwi do penisa użytkownika - spowoduje to sztywnienie erekcji, a także może pomóc w utrzymaniu erekcji przez dłuższy czas niż wcześniej.

Czyni to za pomocą kilku karnityn, a mianowicie propionylo-L-karnitynyHCl i acetylo-L-karnitynyHC. Zawiera również Epimedium Sagittatum, popularnie zwane Horny Goat Weed, które mogą poprawić jakość erekcji. Jeśli uważasz, że Twoje zaburzenia erekcji są spowodowane problemami z krążeniem, ten produkt jest dla Ciebie. Ale jeśli przyczyną Twojej dysfunkcji seksualnej jest depresja lub inne podstawowe problemy, może się okazać, że ten produkt nie jest dla Ciebie.

Aby dowiedzieć się więcej o tym produkcie, kliknij tutaj.

#8 Dzień 400

Dzień 400
Andro 400 - suplement wzmacniający dla mężczyzn

Dowiedz się więcej o Andro 400

Andro400 to dość wyjątkowy produkt w branży uszlachetniania męskiego. Podczas gdy większość męskich suplementów wzmacniających skupia się tylko na poprawie wydajności męskiego użytkownika w sypialni, Andro400 raczej skupia się na ogólnej wydajności mężczyzny.

Podstawową funkcją tego suplementu jest zapewnienie mężczyznom zwiększonej produkcji testosteronu.

Zamiast wystawiać męskie ciało na syntetycznie wytwarzany testosteron i inne hormony, Andro400 korzystnie wykorzystuje szereg naturalnych składników, które zostały zbadane w badaniach naukowych i udowodniono, że mają korzystny wpływ na naturalną zdolność organizmu do wytwarzania niektórych z najważniejszych hormony krążące w organizmie użytkownika.

Jednym z kluczowych składników Andro400 jest Eurycoma Longifolia. Suplement opiera się głównie na tym konkretnym składniku, aby pomóc w zwiększeniu zdolności organizmu do naturalnej produkcji niezbędnych hormonów. Oprócz Eurycoma Longifolia, Andro400 zawiera również zastrzeżoną mieszankę o nazwie „Prosexual Nutrients”. Ta mieszanka zawiera liczne składniki odżywcze i aminokwasy, o których wiadomo, że zapewniają znaczną poprawę przepływu krwi.

Połączenie tych korzyści prowadzi do twardszych i silniejszych erekcji, które trwają dłużej. Należy pamiętać, że wzrost testosteronu prowadzi również do poprawy wzrostu mięśni, a także do poprawy ogólnej sprawności fizycznej i umysłowej.

Andro 400 jest najlepszy dla mężczyzn doświadczających związanego z wiekiem spadku poziomu testosteronu, znanego również jako andropauza. Chociaż ten produkt został zaprojektowany do leczenia problemów seksualnych u starszych mężczyzn, młodsze samce mogą również skorzystać z Andro 400. Dzieje się tak, ponieważ Andro 400 zawiera produkty ziołowe, takie jak Eurycoma longifolia, której badania wykazały poprawę poziomu testosteronu i gęstości kości u starszych szczurów. Andro 400 jest również przyjazny dla użytkownika, ponieważ ilość składników i informacje o producencie są wyraźnie określone na stronie internetowej produktu.

Aby dowiedzieć się więcej o tym produkcie, kliknij tutaj.

#9 Orexis

Orexis
Orexis - suplement wzmacniający dla mężczyzn

Dowiedz się więcej o Orexis

Orexis to względna innowacja w branży naturalnych produktów męskich. Produkt został opracowany z myślą o rozwiązaniu niektórych z najczęstszych problemów, z jakimi spotykają się mężczyźni podczas występów w sypialni.

Te szczególne problemy często doświadczane przez mężczyzn obejmują zaburzenia erekcji, niskie libido i, oczywiście, przedwczesny wytrysk. Orexis łączy wiele różnych naturalnych substancji, aby zapewnić skuteczny sposób rozwiązania wszystkich tych problemów za pomocą jednego produktu. Suplement jest przyjmowany codziennie, aby zapewnić użytkownikowi długotrwałe rezultaty, ale ma również krótkoterminowe korzyści, które pojawiają się często w ciągu pierwszej godziny po zażyciu suplementu.

Aktywne składniki Orexis obejmują Tribulus Terrestris, Epimedium Grandiflorum (znany również jako Horny Goat Weed), Panax Ginseng, Ekstrakt z Yohimbe i Catuaba Bark. Wszystkie te składniki są korzystne dla mężczyzn i przyczyniają się do różnych obszarów męskiego zdrowia seksualnego. Na przykład Tribulus Terrestris pomaga zwiększyć wytrzymałość i wytrzymałość[4], podczas gdy Horny Goat Weed powoduje zwiększenie przepływu krwi do penisa mężczyzny. Należy zauważyć. Jednak Yohimbe spowodował pewne skutki uboczne u niektórych użytkowników - dlatego należy zachować ostrożność podczas stosowania tego suplementu.

To produkt idealny dla mężczyzn mających problemy z niskim libido lub nawet przedwczesnym wytryskiem. Produkt działa jak naturalny afrodyzjak z pomocą kilku ekstraktów ziołowych, takich jak Tribulus Terrestris, Horny Goat Weed, Yohimbe, Panax ginseng i Catauba bark. Składniki te to naturalne boostery testosteronu, które przejawiają się zarówno w poziomie pożądania, jak i jakości erekcji. Zaskakujące jest, że produkt działa tylko 40-45 minut po spożyciu, co czyni go jednym z najszybciej działających naturalnych wzmacniaczy na rynku.

Aby dowiedzieć się więcej o tym produkcie, kliknij tutaj.

#10 Spartagen XT

Spartagen XT
Spartagen XT - zaawansowane wsparcie testosteronu

Dowiedz się więcej o Spartagen XT

Spartagen XT to kolejny produkt, którego docelowymi odbiorcami są mężczyźni, u których występują objawy związane z andropauzą. Spartagen XT ma na celu zapewnienie mężczyznom alternatywę dla konwencjonalnych metod stosowanych w leczeniu andropauzy.

Celem składników użytych w unikalnej formule suplementu jest wyposażenie organizmu w niezbędne naturalne substancje zwiększające ilość testosteronu, który jest naturalnie wytwarzany w organizmie użytkownika. Niski poziom testosteronu może powodować wiele nieprzyjemnych objawów, w tym zmniejszony popęd płciowy, a ostatecznie może również prowadzić do rozwoju zaburzeń erekcji.

Poszczególne składniki użyte do uczynienia Spartagenu XT potężnym suplementem obejmują ekstrakt z korzenia maca, koreański czerwony żeń-szeń, Tongkat Ali, witamina B6, Tribulus Terrestris, witamina D, cynk, magnez i chryzyna. Obejmuje to połączenie składników odżywczych i naturalnych ekstraktów roślinnych, które zapewniają znaczną poprawę nie tylko w produkcji testosteronu, ale także oferują poprawę erekcji, libido i wytrzymałości fizycznej.

Korzyści zapewnią poprawę nie tylko życia seksualnego użytkownika, ale także jego możliwości na siłowni, w miejscu pracy i nie tylko. Składniki tego produktu to kolczatka, Tongkat ali, witamina B6, magnez i witamina D. Chociaż nie ma badań klinicznych dotyczących tego produktu, opinie klientów są w większości pozytywne, a niektórzy donoszą o efektach już po dwóch tygodniach stosowania.

Aby dowiedzieć się więcej o tym produkcie, kliknij tutaj.

Prawda stojąca za męskim ulepszeniem - badanie ujawnione

Najwyżej oceniane wzmacniacze seksualne są dość skuteczne w leczeniu powszechnych męskich zaburzeń seksualnych. Jednak ich skuteczność zależy od przyczyny problemów seksualnych mężczyzny, ogólnego stanu zdrowia i receptury produktu.

Recenzja[1] ziołowych afrodyzjaków opublikowanych w Pharmacognosy Review wykazało, że badania nad dużą liczbą roślin dowodzą, że ziołowe źródła mogą skutecznie leczyć powszechne zaburzenia seksualne nie tylko u mężczyzn, ale również u kobiet.

Istnieje również wiele badań dotyczących suplementów diety, takich jak badanie skuteczności preparatu ArginMax, które wykazało, że prawie 90% badanych odzyskało zdolność do utrzymania erekcji.

Możliwe skutki uboczne męskich suplementów wzmacniających

Podczas gdy liczne suplementy dla mężczyzn mogą skutecznie pomóc mężczyznom w przezwyciężeniu niektórych typowych problemów, których mogą doświadczać w sypialni, należy zauważyć, że duża liczba suplementów wzmacniających dostępnych bez recepty dla mężczyzn spowodowała poważne skutki uboczne.

Z tego powodu zaleca się ostrożność przy zakupie naturalnych suplementów, które mają poprawić twoje życie seksualne.

Według Atlantic Urogynecology[2] Klinika, niektóre potencjalne zagrożenia, na które narażeni są mężczyźni, gdy przyjmują losowe suplementy seksualne dostępne bez recepty, obejmują możliwe uszkodzenie cewki moczowej, trwałe zaburzenia erekcji, problemy z ich zdolnością do oddawania moczu, a także znacznie niskie ciśnienie krwi poziomach.

Jakie są kluczowe składniki zawarte w męskich tabletkach wzmacniających?

Produkty wzmacniające dla mężczyzn często zawierają ziołowe afrodyzjaki, takie jak chińskie Cnidium Monnieri, oraz składniki odżywcze wzmacniające hormony, takie jak niacyna, selen i cynk.

Te produkty zawierają również składniki na problemy z krążeniem, takie jak Ginkgo biloba.

wybierz najlepsze tabletki wzmacniające dla mężczyzn

Jak wybrać najlepsze tabletki wzmacniające dla mężczyzn?

Twój najlepszy zakład przy wyborze skutecznego i bezpiecznego męski produkt wzmacniający polega na spojrzeniu na listę składników.

Jeśli produkt zawiera sprawdzone i sprawdzone składniki, których badania wskazują na poprawę męskiej sprawności seksualnej, istnieje duże prawdopodobieństwo, że ten produkt zadziała również na Ciebie.

Upewnij się również, że firma, której kupujesz produkt, jest rzetelna i godna zaufania.

Sprawdź ich adres i dane kontaktowe oraz przeczytaj referencje klientów, jeśli je znajdziesz.

Niektóre firmy są sprzedawane jako naturalne, ale w rzeczywistości zawierają niebezpieczne chemikalia[3].

Zobacz także - Które suplementy dla mężczyzn są najbardziej skuteczne

Często zadawane pytania dotyczące tabletek wzmacniających dla mężczyzn

P: Co to są tabletki wzmacniające dla mężczyzn?
Odp .: Są to suplementy zawierające naturalne ekstrakty ziołowe, które mogą generować więcej krwi w okolicy narządów płciowych (a zwłaszcza w prąciu).

Ponieważ pobudzane jest krążenie krwi w okolicy narządów płciowych, oznacza to również, że w penisie gromadzi się większa ilość krwi.

Rezultatem byłyby trudniejsze, trwalsze erekcje.

Kiedy suplementy są absolutnie najlepszej jakości, możesz spodziewać się wzrostu pożądania seksualnego i energii.

Objętość plemników podczas wytrysku wzrośnie, a także późniejsza przyjemność.

P: Jak szybko zobaczysz wyniki?
Odp .: Być może jest to jedno z najczęściej zadawanych pytań, a odpowiedź brzmi, że każda osoba może zauważyć pierwsze wyniki w innym momencie (wiele czynników składa się na ten proces).

Ważne jest, aby zrozumieć, że te suplementy mają całkowicie naturalną formułę, co oznacza, że ​​nie mogą przynosić rezultatów tak szybko, jak leki syntetyczne (takie jak na przykład Viagra).

Możesz jednak zauważyć widoczne zmiany począwszy od pierwszego tygodnia.

Im dłuższy czas spożycia, tym lepsze będą wyniki.

P: Jak długo należy przyjmować tabletki wzmacniające dla mężczyzn, aby uzyskać najlepsze rezultaty?
Odp .: Aby zagwarantować najlepsze wyniki, zalecany okres przyjmowania wynosi od trzech do sześciu miesięcy.

Jak wcześniej wspomniano, składniki ziołowe potrzebują czasu, aby zdziałać cuda i przynieść pożądane zmiany.

Oczywiście im dłużej będziesz przyjmować suplement, tym lepsze będą Twoje efekty.

P: Czy tabletki wzmacniające dla mężczyzn sprawią, że Twój penis będzie większy?
Odp .: Jedna z najbardziej znaczących zmian, które przyniosą te suplementy, jest związana z krążeniem krwi - więcej krwi do penisa.

Dzięki temu twoja późniejsza erekcja będzie większa i trudniejsza. Oczywiście poprawi to również wygląd twojego penisa.

Możesz również zauważyć zmianę rozmiaru swojego penisa, gdy nie jest on twardy (wiotki).

P: Czy wyniki są trwałe?
Odp .: Być może słyszałeś, że wyniki są trwałe, ale niestety jest to dalekie od prawdy.

W rzeczywistości korzyści wymienione powyżej są obecne tylko wtedy, gdy przyjmujesz męskie tabletki wzmacniające.

Istnieje inny sposób patrzenia na rzeczy.

Powiedzmy, że od sześciu miesięcy stosujesz zdrową dietę i zdecydowałeś przestać jeść w ten sposób.

Czy możesz oczekiwać, że będziesz zdrowy i mądry przez długi czas?

Jak one są Suplementy odżywczezawierający dobroczynne substancje - minerały, witaminy i zioła - możesz podążać tym samym tokiem myślenia (te same zasady do rozważenia).

Mimo że tabletki zapewnią większą erekcję, nie należy spodziewać się cudów.

Kiedy firma twierdzi, że oferuje trwałe wyniki, jest to kłamstwo i należy unikać jej produktów.

P: Którą tabletkę wzmacniającą dla mężczyzn kupić?
Odp.: Wszystkie suplementy z tej listy są warte twojego czasu Virectin stojąc na szczycie (najlepsze oferowane wyniki).

Wnioski

Chociaż wydaje się, że istnieje duży sceptycyzm co do skuteczności męskich produktów wzmacniających, wydaje się, że badania naukowe pokazują korzystne wyniki u mężczyzn przyjmujących te suplementy.

wspólny męskie zaburzenia seksualne takie jak zaburzenia erekcji i przedwczesny wytrysk, można z powodzeniem leczyć jednymi z najlepszych pigułek wzmacniających męskość z 2020 roku wymienionych tutaj i wszystkie bez żadnych skutków ubocznych lub niekorzystnych skutków zdrowotnych.

Referencje
[1] https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3731873/
[2] http://www.atlanticurogyn.com/Welcome/FromtheDoctorsDesk/tabid/6883/ContentPubID/103611/settmid/26638/Default.aspx
[3] https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/26913542
[4] https://www.indigo-herbs.co.uk/blog/tribulus-terrestris-for-bodybuilding
[5] Velten J. Satysfakcja gwarantowana? Jak czynniki indywidualne, partnerskie i związane z relacjami wpływają na satysfakcję seksualną w związkach partnerskich. PLoS One. 2017; 12: e0172855.
[6] Suplementy diety. Biuro Suplementów Diety. https://ods.od.nih.gov/factsheets/DietarySupplements-HealthProfessional/. Dostęp 24 marca 2017 r.
Autor

Dr Patti Britton

Dr Patti Britton jest czołowym liderem w dziedzinie seksuologii: posiada tytuł doktora. i Masters in Public Health, zarówno w H

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Jeśli masz poważne schorzenia lub choroby serca w wywiadzie, sugerujemy skonsultowanie się z lekarzem przed zastosowaniem jakiegokolwiek suplementu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie celom informacyjnym. Nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie i nie należy traktować go jako porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem jakichkolwiek suplementów.

Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.