Zaktualizowano: 2019, 19 sierpnia

Zaburzenia seksualne u mężczyzn - wnikanie głęboko w problemy: przyczyny i leczenie

Zaburzenia seksualne u mężczyzn - wnikanie głęboko w problemy: przyczyny i leczenie

Przegląd problemów seksualnych i seksualnych

Męskie problemy seksualne nie należą do rzadkich problemów występujących u mężczyzn. W rzeczywistości męskie problemy seksualne są jednymi z najczęstszych problemów, z którymi borykają się mężczyźni. Najgorsze w tych problemach jest to, że mężczyźni nie chcą nawet rozmawiać o tych problemach z lekarzami i seksuologami.

Ludzie też pytają

Jak mogę naturalnie zwiększyć poziom testosteronu?
Czym jest TestoMAX200?
Jakie witaminy są dobre dla męskiej płodności?
Czy jakieś produkty dla mężczyzn działają?
Czy jest jakaś tabletka wzmacniająca dla mężczyzn, która naprawdę działa?
Jakie są najlepsze leki na przedwczesny wytrysk?
Jak pigułki seksualne mogą poprawić Twoją sprawność seksualną?
Jak działa androzen?
Jakie są najlepsze metody leczenia niskiej wytrzymałości seksualnej?

Gdy problemy nie zostaną rozwiązane we właściwym czasie, przyniesie to wiele problemów w przyszłości. Według raportu około 18 milionów mężczyzn[1], zdiagnozowano zaburzenia erekcji (najczęściej występujące dysfunkcje u mężczyzn) w Stanach Zjednoczonych. I ankieta[2] ujawnia, że ​​około 6 na 10 par nie jest zadowolonych ze swoich związków.

Jedną z najczęstszych przyczyn niezadowolenia w związku jest niezadowalające życie seksualne, a jedną z najczęstszych przyczyn niezadowolonego życia seksualnego jest dysfunkcja seksualna mężczyzn. Nie tylko mężczyźni są dotknięci męskimi problemami seksualnymi; to także ich partner.

Zarówno mąż, jak i żona pragną niesamowitego życia seksualnego. Jeśli partner cierpi na zaburzenia seksualne u mężczyzn, oczywiste jest, że nie będzie mógł występować w łóżku ze swoim partnerem, co prowadzi do nieszczęśliwego życia seksualnego dla obojga partnerów.

Jakie są męskie problemy seksualne?

Problemy seksualne można dostrzec wśród mężczyzn w każdym wieku, każdej rasy i narodowości. Dysfunkcję seksualną można zdefiniować jako niezdolność do wykonywania czynności seksualnych w normalny sposób. Standard satysfakcjonującej aktywności seksualnej może się różnić w zależności od osoby, ale istnieją pewne ustalone standardy określające normalną funkcję seksualną.

Dysfunkcja seksualna może wpływać na wiele aspektów życia człowieka, a te dysfunkcje seksualne mogą być również pierwszym objawem wielu innych problemów fizycznych lub niektórych problemów psychologicznych.

Fizjologia funkcji seksualnych

Do wykonywania czynności seksualnych wymagana jest koordynacja różnych części ciała. Synchronizacja między hormonami i ścieżkami neurologicznymi jest potrzebna do optymalnego pożądania seksualnego.

Aby utrzymać silną erekcję i sprawność seksualną, nerwy prącia, krew i naczynia krwionośne muszą być nienaruszone.

W przypadku orgazmu nie jest to do końca zrozumiałe, ale dotyczyło to również koordynacji między nerwami i mięśniami. Lekarz musi zbadać wszystkie możliwe problemy w różnych układach osoby, która szuka przyczyny dysfunkcji seksualnych.

Męskie problemy seksualne

Diagnoza problemów seksualnych u mężczyzn

Lekarz rozpoczyna ocenę historii pacjenta. Pacjent jest proszony o przedstawienie swojej historii medycznej, fizjologicznej i seksualnej, aby lekarz mógł trochę zrozumieć różne problemy medyczne i fizyczne, z którymi borykał się pacjent w przeszłości.

Po zapoznaniu się z historią pacjenta, lekarz prosi pacjenta o przeprowadzenie dokładnego badania fizykalnego, aby sprawdzić, czy są jakieś inne problemy, które ostatnio zaobserwowano u pacjenta. To badanie fizykalne i wywiad są ważne, ponieważ istnieje wiele różnych przyczyn męskich problemów seksualnych.

Może się również zdarzyć, że partner pacjenta może dostarczyć lekarzowi przydatnych informacji, aby uzyskać ważne informacje o pacjencie. W czasie diagnozy pacjent musi odbyć rozmowę z lekarzem.

Lekarz może zadać naprawdę niezręczne pytania, ale pacjent musi odpowiedzieć na wszystkie pytania w prawidłowy sposób, aby pomóc sobie i lekarzowi w zrozumieniu problemu. Zarówno lekarz, jak i pacjent muszą starać się utrzymywać z nimi dobre relacje w celu lepszej komunikacji.

Niektóre z pytań, które może zadać lekarz, mogą dotyczyć częstotliwości seksualnej, częstotliwości stosunków seksualnych, satysfakcji lub jakości stosunku płciowego, nie. partnera seksualnego i inne skargi pacjentów niezwiązane z seksem.

Pacjent musi przejść złożone badanie fizykalne, podczas którego bada się jego tętno w nogach wraz z zewnętrznymi narządami płciowymi (krocze, penis i moszna) wraz z odruchami.

Ocenę nocnych erekcji można ewentualnie przeprowadzić za pomocą nocnego testu tumescencji. Można również przeprowadzić testy funkcji naczyń krwionośnych prącia i funkcji układu nerwowego, aby znaleźć możliwe przyczyny dysfunkcji seksualnych.

Jakie są niektóre z głównych problemów seksualnych obserwowanych wśród mężczyzn?

Poważne problemy seksualne

Kiedy omawiamy dysfunkcje seksualne wśród mężczyzn, mówimy o szerokim temacie dysfunkcji seksualnych. Aby zrozumieć problemy seksualne mężczyzn, musimy podzielić ten temat na wiele różnych podtematów. Aby podzielić ten temat na wiele różnych podtematów, musimy zgłębić różne rodzaje problemów seksualnych.

W tej części artykułu przyjrzymy się niektórym z najczęstszych problemów seksualnych, z którymi borykają się mężczyźni. Najczęstsze problemy seksualne u mężczyzn to:

 • Zaburzenia erekcji
 • Problemy z wytryskiem
 • Niskie libido lub powikłania związane z pożądaniem seksualnym
 • Problem z orgazmem

Oto cztery powszechne problemy seksualne, które są bardzo powszechne wśród mężczyzn. Należy pamiętać, że u mężczyzny można jednocześnie zdiagnozować więcej niż jeden problem seksualny. Nie zakładaj więc, że w danym momencie występuje tylko jeden problem seksualny.
W kolejnych częściach tego artykułu przyjrzymy się szczegółowo każdemu problemowi seksualnemu, który występuje wśród mężczyzn.

Niskie libido i problemy związane z popędem seksualnym u mężczyzn

Kiedy patrzymy na otaczający nas świat, możemy zauważyć, że mężczyźni są w zasadzie głodni stosunku płciowego. Zwykle mają większy popęd seksualny niż ich partnerka. Istnieje jednak szansa, że ​​mężczyźni mogą cierpieć z powodu niskiego libido, czyli mniejszego pragnienia odbycia stosunku płciowego.

Według badania[3]poziom testosteronu u mężczyzn zaczyna spadać po 30 roku życia. Testosteron to hormon, który odgrywa kluczową rolę w utrzymaniu optymalnego poziomu popędu płciowego u mężczyzn. Jednak problem niskiego libido u mężczyzn występuje nie tylko u starszych mężczyzn, ale także u młodych mężczyzn.

Jest to stan, w którym mężczyzna ma zmniejszony popęd seksualny lub całkowicie zanikł popęd płciowy. Różni się to także od satysfakcji seksualnej, jaką osoba otrzymuje po odbyciu stosunku płciowego. Libido to zjawisko mózgowe i hormonalne.

Przyczyny niskiego libido

Niektóre z głównych przyczyn niskiego libido to:

1. Niski poziom testosteronu

A niski poziom testosteronu we krwi jest najczęstszą przyczyną niskiego libido. Hormon ten jest wytwarzany głównie w jądrach mężczyzny. Odpowiada za stymulację produkcji nasienia oraz rozwój kości i masy mięśniowej.

Jeśli poziom testosteronu w organizmie spadnie powyżej optymalnego poziomu testosteronu potrzebnego w organizmie, mężczyznę uważa się za osobę z niskim testosteronem, a niski poziom testosteronu może prowadzić do niskiego libido.

2. Leki

Leki

Istnieją pewne leki, które mogą obniżyć poziom testosteronu w organizmie, co może prowadzić do niskiego libido. Na przykład plik leki na ciśnienie krwi podobnie jak inhibitory ACE mogą utrudniać wytrysk i proces erekcji.

Jeśli cierpisz na niskie libido zaraz po zażyciu tych leków, powinieneś skonsultować się z lekarzem i zdecydować się na alternatywne leki.

3. Palenie i alkoholizm

Na pewno słyszałeś o niekorzystnym wpływie palenia i spożywania alkoholu na płuca i wątrobę. Jednak wpływ palenia i alkoholu nie ogranicza się tylko do płuc i wątroby. Jeśli cierpisz na problem niskiego libido, w pewnym stopniu za to odpowiedzialne są palenie i alkoholizm.

Do Ciebie należy decyzja, czy chcesz dalej palić papierosy i napoje, czy też chcesz mieć zdrowy popęd seksualny. Istnieje wiele programów, które mogą pomóc Ci pozbyć się palenia i picia.

4. Zespół niespokojnych nóg (RLS)

Zespół niespokojnych nóg to niekontrolowana potrzeba poruszania nogami. Badania[4] wykazał, że mężczyźni, którzy borykają się z tą kolejnością, częściej doświadczają zaburzeń erekcji, a ciężki przypadek RLS może nawet prowadzić do impotencja.

5. Depresja

Depresja to coś więcej niż zwykły smutek. To zaburzenie psychiczne może wpływać na wszystkie aspekty życia człowieka. Osoby zmagające się z depresją odczuwają brak zainteresowania wieloma rzeczami życiowymi, w tym seksem.

Problem niskiego libido może być również efektem ubocznym leków przeciwdepresyjnych, zwłaszcza inhibitorów wychwytu zwrotnego serotoniny. Jeśli po zażyciu leków przeciwdepresyjnych odczuwasz brak popędu seksualnego, skonsultuj się z lekarzem.

6. Choroba przewlekła

Istoty ludzkie nie są odporne na choroby. Istnieje wiele rodzajów chorób przewlekłych, które mogą wpływać na życie człowieka. Jeśli cierpisz na przewlekłą chorobę, najprawdopodobniej traktujesz seks jako najmniejszy priorytet.
Choroba przewlekła, taka jak rak, może nawet obniżyć produkcję nasienia w organizmie.

7. Problemy ze snem

Badania[5] pokazuje, że osoba się boryka Brak snu często doświadczają niższego poziomu testosteronu w organizmie. Każda osoba musi się wyspać, aby mieć optymalny poziom energii w organizmie. Zdrowy nawyk snu może poprawić ogólny stan zdrowia osoby.

8. Naprężenie

Napięcia jest częścią naszego codziennego życia. Wysoki poziom stresu może zaburzyć naszą równowagę hormonalną, co często może prowadzić do niskiego libido.

Libido na niskim poziomie Info

Jak leczyć problem niskiego libido?

Metoda leczenia zalecana przy problemie niskiego libido w dużym stopniu zależy od przyczyn niskiego libido. Oto kilka sposobów leczenia problemu niskiego libido.

1. Wybór zdrowszego stylu życia

Tak wiele zależy od Twojego stylu życia, dlatego powinieneś być bardzo ostrożny w wyborze swojego stylu życia. Istnieje wiele zmian, które można zmienić w swoim stylu życia, co może znacznie zwiększyć Twój popęd seksualny.

Pierwszym zadaniem dla Ciebie jest wybranie domeny lepsza dieta. Istnieje wiele produktów spożywczych, które mogą poprawić Twoją sprawność seksualną, ale są też takie, które mogą osłabić Twoje zdrowie seksualne. Unikaj pokarmów, które są szkodliwe dla zdrowia seksualnego i dodawaj do diety więcej produktów, które mogą poprawić twoje zdrowie seksualne.

Następną rzeczą do zrobienia jest regularne treningi. Regularne treningi mogą poprawić ogólny stan zdrowia. Istnieją również określone ćwiczenia, które są bardzo skuteczne w poprawie sprawności seksualnej. Unikaj regularnego palenia i picia oraz wyśpij się.

Oto niektóre ze zmian, które możesz zastosować dla lepszego zdrowia seksualnego.

2. Leki zmianowe

Istnieją leki, które mogą niekorzystnie wpłynąć na popęd seksualny. Jeśli zażywasz leki, które wpływają na Twój popęd seksualny, natychmiast skonsultuj się z lekarzem i poszukaj alternatywnych leków.

3. Terapia zastępcza testosteronem

Na tę metodę leczenia powinny zdecydować się tylko osoby, które mocno borykają się z bardzo niskim poziomem testosteronu w organizmie. Terapia zastępcza testosteronem to metoda leczenia, w której często zastępowany jest testosteron. Terapia ta ma wiele zalet i wad.

4. Poradnictwo

Wielu mężczyzn często przeciwdziała niskim libido z powodu własnych problemów osobistych i stresu lub konfliktu z partnerami. Problem niskiego libido można rozwiązać dzięki przemyślanej konsultacji z doradcą.

Zaburzenia erekcji: przyczyny i leczenie

Zaburzenia erekcji: przyczyny i leczenie

Zaburzenia erekcji jest najczęstszą dysfunkcją seksualną wśród mężczyzn, na którą na całym świecie cierpią miliony ludzi w różnym wieku. Jest to dysfunkcja seksualna, w której mężczyzna nie może osiągnąć silnej erekcji ani utrzymać erekcji w celu penetracji.

To powiedziawszy, częstość występowania zaburzeń erekcji jest różna w różnych grupach wiekowych. Raport[6] pokazuje, że osoby starsze są bardziej narażone na zaburzenia erekcji w porównaniu z młodszymi grupami osób.
Wśród mężczyzn występują trzy rodzaje zaburzeń erekcji:

 • Zaburzenia erekcji spowodowane stymulacją dotykową
 • Dysfunkcja spowodowana stymulacją umysłową
 • Dysfunkcje występujące podczas snu

Jakie są przyczyny zaburzeń erekcji?

Istnieje wiele przyczyn zaburzeń erekcji. Jednak przyczyny zaburzeń erekcji można ogólnie podzielić na dwie kategorie i są to:

 • Przyczyny fizyczne
 • Przyczyny psychologiczne

W niektórych przypadkach zaburzenia erekcji mogą być spowodowane połączeniem przyczyn zarówno fizycznych, jak i psychologicznych.

Fizyczne przyczyny zaburzeń erekcji

Oto kilka warunków fizycznych, które mogą prowadzić do zaburzeń erekcji:

Psychologiczne przyczyny zaburzeń erekcji

Mózg ma do odegrania kluczową rolę w wywoływaniu różnych zdarzeń fizycznych prowadzących do erekcji, która często zaczyna się od uczucia podniecenia. Istnieje wiele rzeczy, które mogą utrudniać odczucia seksualne, co może pogorszyć erekcję. Oto niektóre z psychologicznych przyczyn zaburzeń erekcji.

Jak wszyscy wiemy, zaburzenia erekcji są poważną chorobą, ale ignorowanie zdrowia prostaty może również prowadzić do poważnych chorób prostaty. Dlatego, aby uniknąć tych problemów, powinieneś zażywać odpowiedni suplement zdrowotny. jak wziąć Recenzja Pro-TEROL

 • Poczucie niepokoju, Depresja lub inne rodzaje zaburzeń psychicznych
 • Problemy w związkach, konflikty lub inne podobne problemy
 • Napięcia

Czytaj także: Depresja spowodowana zaburzeniami erekcji

Jakie są metody leczenia zaburzeń erekcji?

Podobnie jak w przypadku niskiego libido, metody leczenia zaburzeń erekcji zależą od przyczyn zaburzeń.

Znajomość pierwotnej przyczyny problemu zapewni, że otrzymasz odpowiednie leczenie dla swojej choroby.

A metoda leczenia, która jest sugerowana w przypadku problemu, zależy również od ciężkości zaburzeń erekcji. Oto kilka metod leczenia zaburzeń erekcji.

1. Leki doustne

Jak dotąd udowodniono, że leki doustne są skuteczną metodą leczenia zaburzeń erekcji. Niektóre z leków doustnych, które są stosowane w leczeniu, to:

 • Sildenafil (Viagra)
 • Awanafil (Stendra)
 • Tadalafil (Cialis i Adcirca)
 • Wardenafil (Staxyn i Levitra)

Wszystkie cztery leki wymienione na liście wzmacniają działanie tlenku azotu - naturalnej substancji chemicznej wytwarzanej przez organizm w celu rozluźnienia penisa. Pomaga to w poprawie przepływu krwi, aby uzyskać mocną erekcję.

Noxitril jest znacznie bezpieczniejszą alternatywą dla Cialis i Viagry, na tej stronie znajdują się również inne najlepsze produkty poprawiające męskość

Należy jednak pamiętać, że samo spożycie jednej z tych tabletek nie doprowadzi automatycznie do erekcji. Najpierw do uwolnienia tlenku azotu wymagana jest stymulacja seksualna.

Inne leki

Oprócz leków doustnych istnieje kilka innych leków, które można przepisać pacjentowi. Oni są:

 • Alprostadil (samoiniekcja)
 • Wymiana testosteronu
 • Czopek cewki moczowej z alprostadylem

Pompy do penisa, implanty i zabiegi chirurgiczne

Jeśli leki nie są w stanie wyleczyć zaburzeń erekcji, lekarz może zasugerować inne metody leczenia. Oto kilka metod leczenia, które mogą rozwiązać problem zaburzeń erekcji.

Pompy penisa
Ta pompa jest również znana jako urządzenie do erekcji próżniowej. Jest to pusta rurka, która jest zasilana ręcznie lub na baterie. Ta rurka jest umieszczana na męskim penisie, a następnie pompa jest używana do zasysania powietrza do pompy.

Kiedy powietrze jest wysysane z twojego penisa, umożliwia przepływ krwi do twojego penisa, co pomaga w osiągnięciu erekcji. Po osiągnięciu erekcji rurkę można zdjąć.

Przy tej metodzie erekcja potrwa dłużej, ale może dojść do posiniaczenia penisa, co jest efektem ubocznym tej metody leczenia.

Implanty prącia
Ta metoda leczenia polega na chirurgicznym umieszczeniu urządzeń po obu stronach penisa mężczyzny.

Implanty te mogą składać się z giętkich prętów lub prętów nadmuchiwanych. Nadmuchiwane pręty pozwalają kontrolować, kiedy i jak długo chcesz utrzymać erekcję, podczas gdy plastyczne pręty pomagają zachować jędrność penisa, ale sprawiają, że jest on podatny na zginanie.

Implanty prącia nie są zalecane ze względu na złożoność tego leczenia.

3. Ćwiczenia

Ćwiczenia wykonane

Osoby, które regularnie trenują, mają lepszy stan zdrowia w porównaniu z osobami, które w ogóle nie ćwiczą. Ostatnie badanie[7] znalazł to regularne ćwiczenia, szczególnie umiarkowane i energiczne, może poprawić stan pacjentów borykających się z zaburzeniami erekcji.

Do wyboru jest mnóstwo ćwiczeń. Możesz je wyszukać w internecie. Zaleca się jednak, abyś skonsultował się z lekarzem w celu ustalenia dobrze zaprojektowanej rutyny ćwiczeń w ramach leczenia.

4. Medycyna alternatywna

Leki alternatywne obejmują wszelkie inne rodzaje metod leczenia poza konwencjonalnymi metodami leczenia. Istnieje wiele naturalnych suplementów, które twierdzą, że poprawiają twoje zdrowie seksualne i erekcję.

Niektóre suplementy najwyższej jakości mogą przynosić obiecane rezultaty; jednak zawsze mądrze jest sprawdzić recenzje i skonsultować się z lekarzem przed zakupem suplementu w Internecie.

Lekarz poda suplementowi czerwoną lub zieloną flagę po sprawdzeniu składników, które są używane w suplemencie i sprawdzeniu aktualnego stanu zdrowia.

Food and Drug Administration (FDA) wydało kilka ostrzeżeń przed wieloma ziołowymi Viagrą, ponieważ zawierają one wiele szkodliwych składników, które nie są wymienione na etykiecie.

Istnieje również zamieszanie dotyczące dawkowania, jeśli chodzi o suplement ziołowy do leczenia problemu.

Tutaj kończy się dyskusja dotycząca zaburzeń erekcji.

Przedwczesny wytrysk: przyczyny i metody leczenia

Przedwczesny wytrysk to irytująca dysfunkcja seksualna, która może ostatecznie odebrać całą przyjemność seksualną z życia seksualnego pary. Ta dysfunkcja jest najczęstszym zaburzeniem ejakulacji obserwowanym u mężczyzn.

Problemy z wytryskiem polegają na nieprawidłowym wydzielaniu plemników, gruczołu krokowego oraz płynu z pęcherzyków nasiennych przez cewkę moczową. Istnieją zasadniczo trzy rodzaje przedwczesnego wytrysku, które obserwuje się wśród mężczyzn i są to:

 • Przedwczesny wytrysk: wytrysk po zerowej lub minimalnej stymulacji seksualnej.
 • Opóźniony wytrysk: Wytrysk długo po fizycznej stymulacji
 • Wytrysk wsteczny: stan z orgazmem bez wytrysku, określany również jako suchy wytrysk.

Jakie są przyczyny przedwczesnego wytrysku?

Przyczyny przedwczesnego wytrysku

Dokładne przyczyny przedwczesnego wytrysku wciąż nie są znane. Istnieją jednak bardzo prawdopodobne przyczyny przedwczesnego wytrysku, które mogą mieć zarówno przyczyny psychologiczne, jak i biologiczne.

Psychologiczne przyczyny przedwczesnego wytrysku

Współżycie seksualne nie jest rzeczą czysto fizyczną. Umysł osoby ma do odegrania ogromną rolę podczas stosunku płciowego. Z pewnych przyczyn psychologicznych osoba może nie być w stanie uzyskać wytrysku, a są to:

 • Wykorzystywanie seksualne
 • Wczesne doświadczenia seksualne
 • Depresja
 • Zbyt duży stres związany z przedwczesnym wytryskiem
 • Poczucie winy, które popycha mężczyznę do szybkiego zakończenia stosunku
 • Słaby obraz ciała

Niektóre inne przyczyny przedwczesnego wytrysku mogą być:

Biologiczne przyczyny, które mogą prowadzić do przedwczesnego wytrysku

Istnieje wiele czynników biologicznych, które mogą przyczynić się do przedwczesnego wytrysku, a są to:

 • Odziedziczone cechy
 • Nieprawidłowe poziomy hormonów
 • Zapalenie lub infekcja prącia i cewki moczowej
 • Nieprawidłowy poziom neuroprzekaźników

Jak leczyć przedwczesny wytrysk?

Istnieją różne metody leczenia przedwczesnego wytrysku. Pacjent musi zrozumieć, że znalezienie odpowiedniej kombinacji metod leczenia, które pomogą pacjentom przezwyciężyć przedwczesny wytrysk, zajmuje trochę czasu. Oto kilka typowych metod leczenia przedwczesnego wytrysku.

1. Techniki behawioralne

Są przypadki, w których podjęcie kilku prostych kroków może pomóc w przezwyciężeniu przedwczesnego wytrysku. Proste kroki mogą obejmować masturbację na godzinę przed stosunkiem, unikanie stosunku od razu i skupienie się przez jakiś czas na innych zabawach seksualnych i tak dalej.

2. Ćwiczenia dna miednicy

Ćwiczenia szczegółowe

Ćwiczenia dna miednicy to tylko niektóre z konkretnych ćwiczeń, które pomagają wzmocnić mięśnie dna miednicy. W niektórych przypadkach słabe mięśnie dna miednicy mogą być przyczyną przedwczesnego wytrysku.

Było badanie[8] przeprowadzone wśród pacjentów przez całe życie z przedwczesnym wytryskiem, aby zobaczyć wpływ ćwiczeń mięśni dna miednicy.

Uzyskane wyniki badania były bardzo pozytywne i zachęcające dla osób cierpiących na przedwczesny wytrysk. Po regularnym wykonywaniu przedwczesnego wytrysku nastąpiła poprawa stanu pacjentów przez całe życie.

Można dążyć do wykonania 3 serii ćwiczeń mięśni dna miednicy 3 razy dziennie, aby rozpocząć ćwiczenia dna miednicy.

3. Techniki Pause-Squeeze

Technika wyciskania pauzy to kolejna prosta technika, która jest powszechnie sugerowana przez lekarza w przypadku przedwczesnego wytrysku. Początek stosunku płciowego rozpoczyna się od stymulacji seksualnej.

Kiedy mężczyzna zaczyna odczuwać chęć wytrysku, partnerce mówi się, aby ścisnął czubek penisa i utrzymał go przez kilka sekund, aż zniknie chęć wytrysku.

Tę technikę można powtarzać tyle razy, ile to możliwe. Powtórz tę technikę i kontynuuj współżycie seksualne tak długo, jak chcesz.

4. Prezerwatywy

Wrażliwość penisa można zmniejszyć za pomocą prezerwatywy, która może pomóc w opóźnieniu przedwczesnego wytrysku. Na rynku dostępna jest specjalna „prezerwatywa climax”.

Ta prezerwatywa zawiera środki odrętwiające, takie jak lidokaina i benzokaina. Są one wykonane z grubszego lateksu w celu opóźnienia wytrysku.

Niektóre przykłady tego typu prezerwatyw to Durex Performance Intense, Trojan Extended i Lifestyles Everlast Intense.

5. Leki

Istnieją leki, które mogą pomóc pacjentom z przedwczesnym wytryskiem przezwyciężyć ich stan. Niektóre z zalecanych leków to:

Leki doustne

Chociaż te leki nie są zalecane przez Food and Drug Administration, stwierdzono, że leki te opóźniają wytrysk.

Leki te mogą być przepisywane do codziennego użytku lub na żądanie. Oto niektóre doustne leki, które mogą pomóc pacjentom.

 • Leki przeciwdepresyjne
 • Środki przeciwbólowe

1. Inhibitory fosfodiesterazy-5

Miejscowe środki znieczulające

Na rynku dostępne są kremy i spraye znieczulające, które zawierają środki znieczulające, takie jak lidokaina, prylokaina, benzokaina i tak dalej.

Te produkty są stosowane na 10-15 minut przed stosunkiem w celu zmniejszenia czucia i opóźnienia wytrysku.

Jednak miejscowe środki znieczulające mają pewne skutki uboczne, takie jak zmniejszona przyjemność seksualna, utrata wrażliwości i tak dalej.

6. Poradnictwo

Udzielone porady

Takie podejście do leczenia jest potrzebne, gdy pacjent ma problem w swoim związku.

Sesja z doświadczonym doradcą może zmniejszyć niepokój i może zaproponować lepsze sposoby radzenia sobie ze stresem.

Dysfunkcje seksualne mogą spowodować, że stracisz poczucie bliskości z partnerem, co często może prowadzić do niechcianej złości, stresu, wstydu i tak dalej.

Oboje partnerzy mogli być sfrustrowani problemem przedwczesnego wytrysku z powodu pozbawienia ich satysfakcjonującego życia seksualnego. Czas spędzony z doradcą lub zdecydowaniem się na terapię seksualną może przynieść pozytywne skutki dla par, które borykają się z tym problemem.

Nieuporządkowany orgazm

Ostatnim męskim problemem seksualnym, który wyjaśnię, jest nieuporządkowany orgazm. Jest to problem seksualny, który utrudnia mężczyźnie osiągnięcie orgazmu, nawet po odpowiedniej stymulacji.

Ten problem jest jednym z słabo poznanych problemów seksualnych spośród wszystkich wcześniej wspomnianych męskich problemów seksualnych.

Jakie są przyczyny nieuporządkowanego orgazmu?

Podobnie jak wiele innych męskich problemów seksualnych, o których mowa w powyższych sekcjach tego artykułu, nieuporządkowany orgazm jest również wynikiem przyczyn fizjologicznych lub psychologicznych.

Omówimy szczegółowo oba w tym artykule.

Psychologiczne przyczyny zaburzenia orgazmu

Większość ludzi cierpi na nieuporządkowany orgazm z przyczyn psychologicznych. Według ankiety[9], niepokój jest pierwszą przyczyną nieuporządkowanego orgazmu.

Lęk przed wydajnością nie zawsze jest związany z czasem trwania stosunku lub utrzymaniem siły. Ten niepokój może występować wśród mężczyzn z różnych powodów, innych niż te dwa.

Mężczyźni mogą być bardzo zaniepokojeni chęcią do seksu lub stanem podniecenia seksualnego. Przyczyny te mogą prowadzić do błędnego koła niepokoju wśród mężczyzn. Istnieją inne psychologiczne przyczyny nieuporządkowanego orgazmu, które są stosunkowo krótkotrwałe, takie jak stres. Stres często ustępuje samoistnie.

Negatywne nastawienie do stosunku płciowego, które mogło rozwinąć się od dzieciństwa, może mieć inne przyczyny psychologiczne. Istnieje silny związek między wykorzystywaniem seksualnym a nieuporządkowanym orgazmem.

Nuda i niezadowolone życie małżeńskie również mogą być przyczyną tego problemu.

Fizjologiczne przyczyny zaburzenia orgazmu

Fizjologiczne przyczyny zaburzenia orgazmu

Istnieje również wiele fizjologicznych przyczyn nieuporządkowanego orgazmu. Chociaż prawdą jest, że tylko kilka procent mężczyzn cierpi na nieuporządkowany orgazm z przyczyn fizjologicznych, lepiej o nich wiedzieć, aby być świadomym przyczyn.
Oto niektóre z fizjologicznych przyczyn nieuporządkowanego orgazmu:

 • Uraz rdzenia kręgowego
 • Nadciśnienie
 • Leki
 • Nadużywanie narkotyków lub alkoholu
 • Problemy hormonalne
 • Chroniczny ból
 • Cukrzyca

Jak leczyć zaburzony orgazm?

Mężczyźni, którzy borykają się z problemem zaburzonego orgazmu, powinni skonsultować się z lekarzem w celu omówienia problemu. Lekarz może poprosić Cię o przeprowadzenie badań lekarskich. Jeśli występują problemy fizyczne, lekarz zapewni rozwiązania, które pomogą Ci je wyleczyć.

Jeśli twój problem jest spowodowany problemami psychologicznymi, możesz umówić się na wizytę u wykwalifikowanego terapeuty seksualnego lub doradcy seksualnego w celu przeprowadzenia terapii seksualnej. Terapia ta opiera się na pracach domowych, które dotyczą różnego rodzaju problemów w związkach i czynnościach seksualnych.

Ważnym elementem tej terapii jest również trening komunikacji. Terapeuta położy nacisk na luźne interakcje i zabawne dyskusje między parami, aby w pewnym stopniu wyeliminować presję seksualną.

Zadania, które są przydzielane przez seksuologów, stopniowo rozwiążą problemy, które są widoczne wśród mężczyzn.

Czy możemy trzymać się z daleka od męskich problemów seksualnych, zanim ich doświadczymy?

Męskie problemy seksualne są naprawdę irytujące i musiałaś już to sobie uświadomić, po poznaniu różnych typów męskich problemów seksualnych.

Jeśli należysz do mężczyzn, którzy nie doświadczyli jeszcze żadnych męskich problemów seksualnych, to dobrze dla Ciebie. Nawet jeśli należysz do mężczyzn, którzy obecnie borykają się z męskimi zaburzeniami seksualnymi, ta część tego artykułu może Ci się przydać.

To dlatego, że wskazówki wymienione w tym artykule poprawią twoje zdrowie seksualne, a także zmniejszą ryzyko zdiagnozowania innych zaburzeń seksualnych.

Oto kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby zmniejszyć ryzyko wystąpienia męskich problemów seksualnych w swoim życiu.

1. Unikaj papierosów, alkoholu i innych narkotyków

Unikaj papierosów

Jest wielu młodych mężczyzn, którzy uważają, że palenie, picie i zażywanie narkotyków czyni ich cool.

Jednak nie byłoby tak fajnie, gdybyś nie mógł uprawiać seksu ze swoim partnerem. W rzeczywistości byłoby to dla ciebie bardzo krępujące, a nawet mogłoby doprowadzić cię do nieszczęścia.

Trzymanie się z dala od papierosów, alkoholu i innych narkotyków rekreacyjnych pozwoli ci trzymać się z dala od wszelkich szkodliwych skutków tych rzeczy, które mają wpływ na sprawność seksualną i pożądanie seksualne.

Nie zapominaj, że te szkodliwe substancje mogą pogorszyć ogólny stan zdrowia, więc będziesz unikać zagrożeń związanych z wieloma innymi chorobami.

2. Regularne kontrole zdrowia

Nie ma pewności, że jesteś wolny od wszystkich schorzeń, jeśli nie sprawdzasz regularnie swojego zdrowia fizycznego. Pełna kontrola stanu zdrowia pomoże Ci upewnić się, że jesteś w dobrej formie.

Pomoże Ci również rozwiązać problem na wczesnym etapie życia, jeśli się o nim dowiesz.

Kontrolowanie ciśnienia krwi, cukrzycy i poziomu cholesterolu może znacznie zmniejszyć ryzyko zaburzeń seksualnych, ponieważ czynniki te mają wpływ na przepływ krwi do różnych części ciała.

3. Omów skutki uboczne leków przed ich spożyciem

Bardzo ważne jest, aby dana osoba wiedziała o żywności i lekach, które regularnie spożywa. Istnieje wiele skutków ubocznych różnych leków, które lekarze przepisują swoim pacjentom.

Niektórzy pacjenci mogą odczuwać skutki uboczne, a niektórzy mogą nie odczuwać skutków ubocznych. Jeśli zaczniesz odczuwać problemy seksualne po spożyciu niektórych specjalnie przepisanych leków, szybko porozmawiaj z lekarzem.

Musisz szybko przejść na alternatywne leki, aby uniknąć dalszych szkód spowodowanych lekami.

4. Nie wahaj się komunikować

Zakopywanie myśli i problemów może prowadzić do stresu i problemów w związku.

Zachęcamy do omówienia problemu z partnerem, aby zmniejszyć ryzyko wielu problemów psychologicznych, które mogą prowadzić do dysfunkcji seksualnych u mężczyzn.

5. Zdrowa dieta i regularne treningi

Wreszcie, zdecyduj się na zdrową dietę i bierz udział w regularnych treningach, aby poprawić ogólny stan zdrowia. Osoba prowadząca zdrowy tryb życia jest narażona na znacznie mniejsze ryzyko zaburzeń seksualnych w porównaniu z osobami prowadzącymi kiepski tryb życia.

Zdrowa dieta i regularne treningi

Zawijanie go

Ponieważ badanie pokazuje, że niezadowolenie z życia seksualnego jest jedną z głównych przyczyn rozwodów, osoba musi naprawdę poważnie traktować swoje problemy seksualne.

Pamiętaj, że nie jesteś jedyną osobą, która boryka się z problemami. Problemy seksualne są bardzo powszechne wśród ludzi w dzisiejszym świecie.

Jednak dobrą rzeczą jest to, że istnieje wiele metod leczenia różnych typów męskich problemów seksualnych, o czym już wyjaśniłem w powyższych częściach tego artykułu. Zamiast uciekać od swoich problemów, miej odwagę stawić im czoła.

Nie spóźnij się na konsultację z lekarzem w sprawie swoich problemów seksualnych. Im szybciej sobie z nimi poradzisz, tym większa szansa na rozwiązanie problemów.

Mówiąc o problemach seksualnych, możemy również powiedzieć, że zdrowie prostaty jest również ważną kwestią. więc utrzymujmy prostatę w zdrowiu dzięki dobrym suplementom. Ale zanim to dobrze sprawdzę Przegląd zdrowia prostaty Schiff przegląd suplementów.

Kredyty obrazowe
Obraz funkcji - Shutterstock.com
Obraz w poście - obraz podany przez autora i xsandos.net

Podobne posty

Pokaż wszystkie