Zaktualizowano: 2019, 20 sierpnia

11 najlepszych naturalnych suplementów zwiększających płodność mężczyzn

11 najlepszych naturalnych suplementów zwiększających płodność mężczyzn

Płodność męska i naturalne suplementy

Dobry stosunek płciowy z partnerem jest ważny, a dobra płodność jest równie ważna dla par.

Według statystycznys, u około 1 na 6 par zdiagnozowano bezpłodność. A niepłodność męska stanowi 30% wszystkich przypadków niepłodności. To pokazuje, jak ważne jest dbanie o zdrowie reprodukcyjne.

Istnieje wiele przyczyn niepłodności męskiej i mogą to być przyczyny medyczne, środowiskowe, zdrowotne i związane ze stylem życia i nie tylko.

Istnieją również różne sposoby na zwiększenie płodności mężczyzn, co jest dobrą wiadomością dla wszystkich mężczyzn. Jeden ze skutecznych sposobów zwiększenie męskiej płodności polega na spożywaniu naturalnych suplementów.

Która witamina jest najlepsza na zwiększenie męskiej płodności?

zwiększenie płodności mężczyzn

Istnieje kilka witamin, które są niezbędne do zwiększenia męskiej płodności. Niektóre z witamin, które musisz spożywać, to Witamina C, Witamina D, witamina E, witamina B12 i kwas foliowy.

Dodaj żywność zawierającą te witaminy i rozważ zakup suplementu witaminowego, jeśli go potrzebujesz.

Które jedzenie zwiększa liczbę plemników?

jedzenie zwiększa liczbę plemników

Zanim przejdziemy do najlepszych naturalnych suplementów, przyjrzyjmy się, jakie pokarmy należy dodać, aby zwiększyć liczbę plemników.

Bardzo ważne jest, aby najpierw ustalić dietę, zanim zaczniesz szukać suplementów lub innych sposobów na zwiększenie męskiej płodności. Oto niektóre produkty, które mogą pomóc w zwiększeniu płodności mężczyzn.

  • Pomidory
  • Soczewica
  • ostrygi
  • Orzechy włoskie
  • Łosoś i nie tylko…

11 najlepszych naturalnych suplementów zwiększających płodność u mężczyzn

Szukając w internecie sposobów na zwiększenie płodności męskiej, znajdziemy wiele witryn promujących ich produkty wśród odwiedzających.

Jednak nie jest to gwarancja, że ​​każdy produkt znaleziony w Internecie może zwiększyć płodność mężczyzn.

W tej sekcji tego artykułu przedstawimy 11 najlepszych naturalnych suplementów, które są bardzo skuteczne w zwiększaniu męskiej płodności.

naturalne suplementy zwiększające płodność u mężczyzn

1. Przeczytaj Root

Pierwszym naturalnym suplementem zwiększającym męską płodność jest korzeń maca. Ten naturalny suplement równoważy hormon, co skutkuje zwiększeniem płodności u mężczyzn. Poprawia liczbę i jakość plemników.

2. Ashwagandha

Ashwagandha to jedno z popularnych ziół w Indiach. Ma wiele korzyści zdrowotnych, a jego regularne spożywanie może zwiększyć witalność i zmniejszyć stres i niepokój.

To było studiować przeprowadzone w celu ustalenia wpływu Ashwagandha na zdrowie reprodukcyjne mężczyzn, a wyniki uzyskane w badaniu były naprawdę zachęcające.

Ashwagandha była w stanie znacznie zwiększyć objętość nasienia, ruchliwość plemników i liczba plemników.

3. Panax Ginseng

Panax Ginseng jest również nazywany koreańskim żeń-szeniem. Jest to tradycyjne chińskie zioło, które jest powszechnie używane do dostosowania organizmu do stresu.

Zioło to może pomóc w poprawie erekcji, liczby plemników, ruchliwości plemników i testosteronu.

Suplement, który nie tylko podnosi poziom testosteronu, ale także pomaga mężczyznom podnieść męski hormon płciowy - Nugenix a testosteron Booster

4. Kora Yohimbe

Stwierdzono, że johimba skutecznie wzmacnia różne funkcje męskiego układu rozrodczego. Pomaga w zwiększeniu krążenia krwi w tkankach wzwodu, wspomagając leczenie impotencjai mora e.

5. Tribulus

Tribulus to kolejny skuteczny naturalny suplement, który wygląda podobnie do koziej głowy. Pomaga w zwiększaniu ruchliwości i jakości plemników oraz stymuluje zdrową produkcję plemników.

6. Horny Goat Weed

To jeden z najpopularniejszych suplementów na impotencję. Spożycie tego zioła pomaga zwiększyć produkcję wysokiej jakości nasienia, zwiększyć poziom testosteronu, stymulować nerwy czuciowe i nie tylko.

7. Saw Palmetto

Saw Palmetto jest uważana za tonik dla całego męskiego układu rozrodczego. Zioło to jest również skuteczne w leczeniu atrofii jąder. Zioło to jest bardzo skuteczne w zwiększaniu męskiej płodności i sprawności seksualnej osoby.

8. Schisandra Berry

Cytryniec to jagoda, ale bardzo różni się od innych normalnych jagód, takich jak goji czy acai. Ta jagoda jest również znana jako jagoda o pięciu smakach. Ta jagoda jest uważana za jeden z najlepszych naturalnych suplementów zwiększających męską płodność i zwiększających produkcję nasienia.

Ten suplement jest również bardzo korzystny dla zdrowia gruczołów płciowych i nerek, ponieważ zwiększa RNA, enzymy i glikogen. Zioło to może być również spożywane przez kobiety przez 100 dni w celu zwiększenia ich popędu seksualnego i płodności.

9. Shilajit

Suplement Shilajit to lepka żywica wydobywana ze skał w regionie Himalajów. Zioło to jest bardzo bogate w wiele niezbędnych składników odżywczych. Zawiera ponad 85 minerałów jonowych, witaminy i kwas fulwowy.

Wszystkie niezbędne składniki odżywcze zawarte w tym zioła sprawiają, że jest to jeden z najlepszych składników odmładzających, poprawiających ogólne funkcje układu moczowo-płciowego.

Zioło to ma również moc zapobiegania anemii i może znacznie zwiększyć popęd seksualny. Regularne spożywanie tego zioła może odwrócić męską niepłodność.

10. Olej lniany

Siemię lniane to jedno z najzdrowszych nasion na świecie. Olej lniany jest bogaty w niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe, które odgrywają kluczową rolę w poprawie przepływu krwi do penisa i poprawie zdrowia nasienia.

Jedna łyżka oleju lnianego każdego dnia może pomóc w poprawie liczby i ruchliwości plemników.

Regularne spożywanie tego zioła może pomóc w utrzymaniu zdrowej prostaty wraz z wiekiem. Plik studiować pokazuje, że spożycie siemienia lnianego może pomóc w modyfikowaniu spożycia lipidów plemników w celu poprawy jakości nasienia.

11. Suplement kozieradki

Ostatnim naturalnym suplementem na liście zwiększającym płodność u mężczyzn jest suplement z kozieradki. Suplement ten może znacznie zwiększyć poziom testosteronu w organizmie.

To było studiować przeprowadzone w celu porównania wpływu suplementu Kozieradka i placebo na zdrowie reprodukcyjne mężczyzn.

Wyniki były na korzyść suplementu z kozieradki. Mężczyźni, którzy przyjmowali suplement z kozieradką, doświadczyli znacznego wzrostu swojej sprawności seksualnej w porównaniu z mężczyznami, którzy spożywali placebo.

Regularne spożywanie tego suplementu może pomóc w obniżeniu poziomu cholesterolu, zwiększeniu poziomu testosteronu, płodności i ogólnego zdrowia reprodukcyjnego.

Co szybko zwiększa liczbę plemników?

Suplementy i pokarmy wymienione w powyższych sekcjach tego artykułu pomogą zwiększyć płodność. Oto kilka innych rzeczy, które możesz zrobić, aby jeszcze bardziej zwiększyć tempo zliczania plemników.

  • Unikaj palenia i picia
  • Redukować stres
  • Bądź nawodniony
  • Zrzuć dodatkowe kilogramy
  • Nie przegrzewaj jąder

Możesz także czytać: Mleko i miód: czy naprawdę pomaga zwiększyć liczbę plemników?

Wnioski

Nikt nie chce mieć bezpłodnego partnera w swoim życiu, ponieważ może to zrujnować całe życie małżeńskie.

Dzięki naturalnym suplementom wymienionym w powyższej części tego artykułu, możesz mieć wiele sposobów na zwiększenie męskiej płodności i zdecydowanie poprawić jakość spermy.

Jednak przed zakupem jakichkolwiek suplementów zaleca się również skonsultowanie się z lekarzem i sprawdzenie opinii z różnych autentycznych źródeł.

Oprócz spożywania naturalnego suplementu istnieje wiele innych sposobów na zwiększenie męskiej płodności, które warto sprawdzić. W przypadku poważnej bezpłodności zaleca się konsultację z lekarzem.

The studiować pokazuje, że leczenie, takie jak zapłodnienie witro, ma bardzo duże szanse na leczenie ciężkiej niepłodności męskiej, a jej stosowanie stale rośnie.

Popraw swoją płodność i zwiększ szanse na lepszy związek małżeński.

Podobne posty

Pokaż wszystkie