Zaktualizowano: 2020, 5 czerwca

Najwyżej oceniane tabletki na naturalny przedwczesny wytrysk w 2020 roku

Szukasz rozwiązania, aby pozbyć się tego problemu? Przeczytaj tę recenzję, aby znaleźć najlepsze tabletki na przedwczesny wytrysk w 2020 roku.

Znalezienie odpowiedniego planu leczenia przedwczesnego wytrysku może być trudne, szczególnie ze względu na fakt, że szeroki wachlarz opcji jest dostępny w kilku różnych formatach.

W zależności od twojego stanu, lekarze mogą zalecać między innymi pigułki na receptę, żele i kremy.

Najlepsze tabletki na przedwczesny wytrysk

Aby zrozumieć, jaka konkretna metoda leczenia najbardziej sprzyja mężczyznom, nakreślmy najpierw podstawową definicję przedwczesnego wytrysku.

Międzynarodowe Towarzystwo Medycyny Seksualnej[1] definiuje przedwczesny wytrysk jako stan chorobowy, w którym mężczyzna jest niezdolny do odbycia stosunku pochwowego przez ponad minutę przed osiągnięciem orgazmu i późniejszego wytrysku.

Stanowi temu musi towarzyszyć także przymus emocjonalny, w tym uczucia wstydu, frustracji, zażenowania i chęci wyrwania się z dalszych intymnych sytuacji.

Niestety wielu mężczyzn po prostu godzi się na „godzenie się” ze swoimi problemami, odmawiając leczenia i tym samym znacząco naruszając ważny element ich dynamiki interpersonalnej ze swoim romantycznym partnerem.

Mając to na uwadze, mężczyźni zainteresowani poznaniem dostępnych metod leczenia mogą skorzystać z poniższych informacji.

Metody leczenia

Medyczni profesjonaliści[2] może polecić jedną z kilku metod leczenia przedwczesnego wytrysku. Należy pamiętać, że można zalecić zarówno leczenie fizyczne, jak i psychologiczne, w dużej mierze ze względu na znaczący wpływ na samopoczucie emocjonalne mężczyzny.

Biorąc to pod uwagę, omawiając zabiegi fizyczne, niektóre z najpopularniejszych zalecanych wyborów obejmują tabletki na receptę, żele do stosowania miejscowego, plastry i zabiegi chirurgiczne.

Ze względu na stosunkowo delikatny charakter tych problemów wielu mężczyzn celowo próbuje unikać bardziej inwazyjnych metod leczenia, co sprawia, że ​​operacja jest jedną z najmniej popularnych opcji wśród osób dotkniętych chorobą.

Chociaż żele do stosowania miejscowego mogą dawać skuteczne rezultaty, zamieściliśmy informacje o różnych naturalnych tabletkach, które mogą pomóc w osiągnięciu pożądanych rezultatów.

1. VigRx Plus

VigRx został zaprojektowany przede wszystkim jako formuła wzmacniająca erekcję, pozwalająca mężczyznom na pewne podejście do fizycznej intymności. VigRx może jeszcze pomóc zmniejszyć prawdopodobieństwo przedwczesnego wytrysku. Znajdź sprzedawcę.

2. Extenze

Naturalny ziołowy suplement Extenze został opracowany w celu zwiększenia męskiej sprawności u tych, którzy obecnie mogą mieć problemy ze sprawnością seksualną, takie jak przedwczesny wytrysk lub zaburzenia erekcji. Znajdź sprzedawcę.

3. Nugenix

Nugenix działa jako naturalny booster testosteronu, poprawiający libido i umożliwiający mężczyznom przedłużenie stosunku płciowego. Znajdź sprzedawcę.

4. Androzen

Określany jako formuła o dużej sile działania, androzen ma na celu zwiększenie libido i poprawę przepływu krwi do okolic narządów płciowych, zmniejszając prawdopodobieństwo zaburzeń erekcji i przedwczesnego wytrysku. Znajdź sprzedawcę.

5. Ageless Male

Ageless mężczyzna działa jako wzmacniacz testosteronu, pomagając zrównoważyć hormony u mężczyzn, którzy mogą doświadczać utraty testosteronu w wyniku starzenia. Znajdź sprzedawcę.

6. Cyvita

Twórcy Cyvity zaprojektowali swój produkt tak, aby zapewnić mężczyznom częstsze erekcje i zwiększoną wytrzymałość fizyczną podczas stosunku płciowego. Znajdź sprzedawcę.

7. Mężczyzna Extra

Inny popularny produkt naturalny, Male Extra, twierdzi, że zapewnia mężczyznom zwiększony rozmiar narządów płciowych, a także wydajność podczas fizycznej intymności. Znajdź sprzedawcę.

8. Excitol

Ten produkt jest ogólnie uważany za ogólny środek wspomagający męskość, zapewniający zwiększoną wytrzymałość i rozmiar erekcji u mężczyzn. Czytaj więcej.

9. Stalowe Libido

Stalowe libido to naturalny suplement, którego celem jest zwiększenie poziomu pożądania i wytrzymałości fizycznej u mężczyzn. Znajdź sprzedawcę.

Uwagi: Jak zawsze, zaleca się, aby mężczyźni omówili swoje cele i potrzeby z lekarzem przed przyjęciem jakiejkolwiek formy pomocy medycznej.

referencje

[1] Aktualizacja wytycznych Międzynarodowego Towarzystwa Medycyny Seksualnej dotyczących diagnostyki i leczenia przedwczesnego wytrysku (PE) - ScienceDirect https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S2050116115300337
[2] Przedwczesny wytrysk - Diagnostyka i leczenie - Mayo Clinic https://www.mayoclinic.org/diseases-conditions/premature-ejaculation/diagnosis-treatment/drc-20354905
Autor
Facebook Twitter

Evan Jensen, CPT

Evan Jensen jest znanym amerykańskim dietetykiem, dietetykiem i pisarzem o zdrowiu. Ma tytuł magistra dziennikarstwa, z więcej

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Jeśli masz poważne schorzenia lub choroby serca w wywiadzie, sugerujemy skonsultowanie się z lekarzem przed zastosowaniem jakiegokolwiek suplementu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie celom informacyjnym. Nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie i nie należy traktować go jako porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem jakichkolwiek suplementów.

Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.