Zaktualizowano: 2020, 30 stycznia

Najwyżej oceniane tabletki wzmacniające męskie w 2020 roku

Tabletki wzmacniające dla mężczyzn mają na celu zwiększenie popędu seksualnego, zwiększenie przyjemności seksualnej i wytrzymałości. W tej recenzji postaramy się pomóc Ci wybrać najlepsze tabletki wzmacniające męskość w 2020 roku.

Co to są tabletki wzmacniające dla mężczyzn?

Tabletki wzmacniające dla mężczyzn są teraz bardziej popularne niż kiedykolwiek. Większość ludzi ma błędne przekonanie, że te produkty są przeznaczone tylko dla mężczyzn, którym trudno jest osiągnąć lub utrzymać erekcję.

Prawda jest taka, że ​​męskie wzmacniacze są nie tylko stosowane w zaburzeniach erekcji, ale oferują również inne korzyści.

Jedną z największych korzyści jest poprawa wytrzymałości seksualnej, dzięki czemu użytkownik może dłużej leżeć w łóżku, aby lepiej zadowolić partnera.

Kolejną korzyścią jest poprawa libido lub popędu seksualnego, który może naturalnie spaść wraz z wiekiem lub z powodu problemów psychologicznych i innych.

Niektóre produkty mogą również pomóc w leczeniu przedwczesny wytrysk co jest częstym problemem. Aby pomóc, przejrzeliśmy sześć najlepszych pigułek wzmacniających męskość do wyboru.

Czego powinieneś szukać w męskiej tabletce wzmacniającej?

Kiedy jesteś na rynku produktu dla mężczyzn, musisz oczywiście poszukać czegoś, co rozwiązuje Twój konkretny problem.

Na przykład, jeśli masz trudności z osiągnięciem i utrzymaniem erekcji, powinieneś poszukać produktu, który poprawi przepływ krwi w kierunku penisa.

Jeśli nie możesz nadążyć za swoim partnerem w łóżku, potrzebujesz czegoś, co zwiększy twoją wytrzymałość seksualną.

Istnieją również produkty, które rozwiązują wszystkie te problemy wraz z innymi męskimi dysfunkcjami seksualnymi.

Najwyżej oceniane, najskuteczniejsze tabletki wzmacniające męskie 2020, które działają szybko

Poniżej znajdziesz krótkie podsumowania każdej z najlepszych pigułek wzmacniających w 2020 roku, które odkryliśmy, a także linki do poszczególnych pełnych recenzji.

# 1 VigRX Plus

VigRX Plus
VigRX Plus - Formuła męskiej płodności

Dowiedz się więcej o VigRX Plus

VigRX Plus to najnowszej generacji wzmacniacz dla mężczyzn, który pomaga osiągnąć męskie zdrowie seksualne. Suplement ten jest podobno skuteczny i pomógł wielu mężczyznom cierpiącym na zaburzenia erekcji. Twierdzi 71.43% swoich użytkowników, że ta formuła pomaga w dłuższych i trudniejszych erekcjach.

VigRX Plus zawiera serię 10 silnych naturalnych prekursorów erekcji, afrodyzjaków i wzmacniaczy libido, takich jak liść epimedium, kora Catuaba, kora Muira Pauma, liść miłorzębu japońskiego i azjatycki czerwony żeń-szeń. Jest to w 100% poliestrowa i całkowicie nieszkodliwa formuła, która zwiększa pożądanie seksualne i wytrzymałość męskich odpowiedników. Wiele elementów było używanych od niepamiętnych czasów. Aby cieszyć się pełną listą korzyści, najlepiej zażywać 2 kapsułki dziennie.

W ten sposób Twój organizm może wchłonąć maksymalną ilość składników, jednocześnie utrzymując ich poziomy w organizmie na stałym poziomie. Osiedlenie się i zbudowanie ciała, aby pokazać swoją skuteczność zajmuje około 30 do 60 dni. Aby cieszyć się spontanicznym i długim seksem ze zwiększoną wytrzymałością i lepszą kontrolą nad erekcją, musisz kontynuować stosowanie tych tabletek nawet po początkowym okresie 30-60 dni.

czytać Recenzja VigRX Plus wiedzieć więcej.

# 2 Male Extra

Mężczyzna Extra
Mężczyzna Extra - Większy Trudniejszy Dłuższy

Dowiedz się więcej o Male Extra

Male Extra to suplement dla mężczyzn przeznaczony do poprawy męskiej sprawności seksualnej. Pomaga w promowaniu zdrowia seksualnego poprzez zwiększenie popędu seksualnego i poprawę wytrzymałości, a także zwiększenie popędu seksualnego. Co więcej, zwiększa dopływ krwi do penisa, co zapewnia twardszą i jędrniejszą erekcję.

W organizmie mężczyzny tlenek azotu jest kluczowym składnikiem zwiększającym przepływ krwi. Male Extra zawiera mocne dawki L-argininy HCL oraz 40% kwasu elagowego z granatu.

Składniki te są starannie dobrane, aby zwiększyć poziom tlenku azotu w organizmie, co ostatecznie prowadzi do zwiększonego przepływu krwi oraz zwiększonej i lepszej wytrzymałości. Oprócz tych składników, Male Extra zawiera inne naturalne i klinicznie sprawdzone składniki zawarte w tej formule, co daje bardzo wyjątkową i silną mieszankę bez skutków ubocznych na organizm i popęd seksualny.

Większość mężczyzn z wiekiem doświadcza zaburzeń erekcji, które obniżają ich sprawność podczas stosunku płciowego. W ten sposób ten suplement pojawia się i zapewnia rozwiązanie zaburzeń erekcji, które pomaga w przywróceniu męskości, co pozwala cieszyć się życiem seksualnym. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, zaleca się przyjmowanie trzech tabletek dziennie.

czytać Dodatkowa recenzja mężczyzny wiedzieć więcej.

# 3 Ageless Male

Ageless Male
Ageless Male - Promuj wzrost wolnego testosteronu

Dowiedz się więcej o Ageless Male

Ageless Male to także dobry produkt wzmacniający dla mężczyzn. Jednak zasadniczo podnosi poziom testosteronu i tak naprawdę nie jest przeznaczony do poprawy sprawności seksualnej użytkownika.

Został zaprojektowany, aby zrównoważyć niski poziom testosteronu w organizmie mężczyzny, co skutkuje zmniejszonym popędem seksualnym. Zwiększając poziom hormonów, zwiększa się również popęd seksualny.

Jest to mieszanka wielu zastrzeżonych składników, które twierdzą, że są naturalnym środkiem optymalizującym męskość dla mężczyzn po czterdziestce, aby uzyskać tę samą męstwo i wytrzymałość, jak w wieku 40 lat. Dla uzyskania najlepszych efektów połącz go ze zdrową dietą i treningiem fizycznym. Może również skutkować wyszczupleniem i ujędrnieniem ciała.

Jest bardziej ogólnym wzmacniaczem dla starzejących się mężczyzn, odnoszącym się do wszystkich aspektów zdrowia, a nie tylko seksualnego. Tendencja jest taka, że ​​nadal będziesz potrzebować innego produktu wzmacniającego męskość specjalnie do poprawy seksualności, nawet jeśli używasz tego produktu.

Istnieje wiele dobrych opinii i recenzji od klientów, ale są też złe opinie, które mówią, że powoduje skutki uboczne, takie jak tłusta skóra i dolegliwości trawienne (gazy i nudności). Jedna butelka Ageless Male jest sprzedawana za $ 42.95.

czytać Recenzja Ageless Male wiedzieć więcej.

# 4 Extenze


ExtenZe
ExtenZe - maksymalne wzmocnienie męskiej siły

Dowiedz się więcej o ExtenZe

To jeden z najpopularniejszych męskich wzmacniaczy online. Jednak nie jest zbyt skuteczny, a jego skład nie jest zbyt dobry. Skuteczność większości składników nie została udowodniona klinicznie. Ponadto sam produkt nie jest testowany klinicznie pod kątem bezpieczeństwa ani skuteczności.

Chociaż twierdzi, że jest w 100% naturalny i skuteczny niż większość męskich tabletek wzmacniających dostępnych bez recepty. Do jego uzyskania nie są potrzebne recepty ani wizyta lekarska. W celu uzyskania powiększonej i przedłużonej erekcji zaleca się codzienne przyjmowanie jednej tabletki Extenze.

Wyniki pojawiają się po przyjęciu dziennej dawki przez dłuższy czas. Producent zapewnia w 100% ziołowe produkty i relatywnie nowy wiek, stosuje preparat najwyższej jakości, który daje pozytywne rezultaty bez lub z minimalnymi skutkami ubocznymi.

Istnieje wiele pozytywnych opinii i referencji od klientów, ale istnieje również znaczna liczba negatywnych opinii, które mówią, że nie jest to zbyt skuteczne w poprawie seksualności mężczyzn.

Niektóre opinie mówią również, że może powodować skutki uboczne, takie jak nadmierne pocenie się i kołatanie serca, więc może nie być całkowicie bezpieczne. Istnieją dwie różne formuły Extenze $ 39.99 i $ 49.99.

czytać Recenzja Extenze wiedzieć więcej.

# 5 Nugenix


Booster testosteronu Nugenix
Nugenix - naturalny booster testosteronu

Dowiedz się więcej o Nugenix

Nugenix jest również dobrym produktem, ale przypomina Ageless Male, który jest w zasadzie wzmacniaczem testosteronu. Problem z tymi produktami polega na tym, że nie rozwiązują one wszystkich męskich dysfunkcji seksualnych, a jedynie zwiększają popęd seksualny.

Po prostu pomagają zwiększyć poziom testosteronu w męskim ciele, który mógł spaść z powodu wieku lub choroby. Zrównoważony poziom hormonów może automatycznie zwiększyć popęd seksualny, ale nie jest to konieczne w każdym przypadku. Produkty te nie zostały stworzone w celu zwiększenia popędu seksualnego u mężczyzn, ponieważ nie zawierają stymulantów, które mogą być szkodliwe dla ważnych narządów.

Użytkownicy Nugenix przyznali się, że przyjmują kolejne tabletki wzmacniające dla mężczyzn wraz ze wzmacniaczami testosteronu. Wyprodukowany przez dobrze znaną markę Direct Digital, działa w dziedzinie zdrowia, dobrego samopoczucia i odżywiania. Jest łatwo dostępny w sklepach detalicznych, a także w Internecie. Na ich oficjalnej stronie możesz uzyskać bezpłatną wersję próbną tego wielokrotnie nagradzanego produktu przez 14 dni.

W wielu przypadkach nie pomaga to użytkownikowi, który cierpi na zaburzenia erekcji. Większość opinii i recenzji na temat tego produktu jest pozytywna, ale ci, którzy szukają męskiego wzmocnienia seksualnego, twierdzą, że nie jest on zbyt skuteczny. Cena jednej butelki Nugenix to $ 69.99.

czytać Recenzja Nugenix wiedzieć więcej.

Męskie tabletki wzmacniające korzyści i skutki uboczne

Korzyści

Tabletki wzmacniające męskie z zrogowaciałą kozią trawką mogą leczyć zaburzenia erekcji i poprawiać siłę erekcji. Badanie zostało opublikowane w 2013 roku w Journal of Sexual Medicine przez naukowców z University of California Knuppe.

Tribulus terrestris może przyczyniać się do erekcji i wytrzymałości. Badanie opublikowane w 2013 roku przez naukowców w Korea studiowała biochemię Tribulus terrestris w żywych komórkach, aby odkryć wyjaśnienie jego funkcji jako suplementu funkcji seksualnych.

Maca może poprawić pożądanie seksualne, niezależnie od poziomu testosteronu. Badanie opublikowane przez naukowców z Peru w Dziennik naukowy Andrologica sugeruje, że maca działa na inny sposób, zwiększając pożądanie seksualne.

Skutki uboczne

Niektórzy ludzie mają skutki uboczne;

Zgodnie z badaniami opublikowanymi w Europe PMC, 77-letni mężczyzna został skierowany przez swojego lekarza pierwszego kontaktu na oddział przyjęć lekarskich w Royal Liverpool University Hospital z dwudniową historią bolesnej wysypki. To pierwszy przypadek, kiedy zgłoszono taką niepożądaną reakcję na lek na Ginkgo biloba lub Horny Goat Weed.

Raporty opublikowane w czasopisma medyczne przytaczają przypadki wysypki, zaczerwienienia skóry, bólów głowy, mrowienia i szybkiego tętna.

UWAGA OSTRZEŻENIE: Prawdopodobnie powinieneś porozmawiać z lekarzem przed zażyciem jakiejkolwiek męskiej pigułki wzmacniającej.

Jakie są dostępne opcje?

Istnieje kilka rodzajów produkty dla mężczyzn oferując użytkownikowi różne korzyści.

Przede wszystkim naturalny jest zawsze lepszy, ponieważ znacznie zmniejsza to prawdopodobieństwo wystąpienia poważnych skutków ubocznych.

Produkty wzmacniające męskość występują w kilku formach, takich jak plastry, żele, urządzenia i pigułki.

 • Plastry i żele są niewygodne i większość z nich tak naprawdę nie działa.
 • Urządzenia mogą uszkodzić tkanki prącia, co może spowodować trwałe zaburzenia erekcji i inne urazy prącia.
 • Pigułki cieszą się największą popularnością nie tylko ze względu na wygodę, ale także dlatego, że wiadomo, że są bezpieczniejsze, o ile preparat nie zawiera szkodliwych składników.

Dlaczego warto brać tabletki wzmacniające dla mężczyzn?

To błędne przekonanie, że tabletki wzmacniające dla mężczyzn są przeznaczone tylko dla osób z zaburzeniami erekcji i przedwczesnym wytryskiem.

Możesz je wziąć na wypadek, gdybyś po prostu chciał poprawić swoją sprawność seksualną w łóżku, a nie dlatego, że się z tym zmagasz.

Oto kilka korzyści, które możesz uzyskać, wybierając i przyjmując odpowiednią tabletkę wzmacniającą dla mężczyzn:

 • poprawiona sprawność seksualna i wytrzymałość
 • zwiększony popęd seksualny lub libido
 • szansa na leczenie zaburzeń erekcji i przedwczesnego wytrysku
 • ogólny wzrost poziomu energii
 • poprawić niski poziom testosteronu

Jak wybrać najlepszy produkt dla mężczyzn?

Aby znaleźć najlepszy produkt na rynku, trzeba być bardzo ostrożnym i wszechstronnie badać.

Możesz upewnić się, że jest skuteczny, sprawdzając Składniki aktywne i szukanie dowodów klinicznych potwierdzających, że są naprawdę skuteczne.

Co ważniejsze, musisz się upewnić, że żaden ze składników nie jest tak szkodliwy sprawdzić badania kliniczne udowodnienie, że składniki są bezpieczne lub wolne od niepożądanych skutków.

Na szczęście dla Ciebie przeprowadziliśmy dla Ciebie wszystkie badania i testy.

Uwagi: W przypadku każdego z tych produktów upewnij się, że postępujesz zgodnie z instrukcjami na etykiecie i możesz być prawie pewien, że uzyskasz rezultaty. Generalnie zaleca się przyjmowanie męskiej tabletki wzmacniającej przez 2-3 miesiące, aby uzyskać rzeczywiste, długotrwałe korzyści, jednak przyjmowanie jej tylko przez około miesiąc z pewnością przyniesie pewne korzyści w krótkim okresie.

Jak kobiety reagują na produkty dla mężczyzn?

Kobiety są bardziej sceptyczne, jeśli chodzi o używanie produkty dla mężczyzn przez ich partnerów. Potrzebują czegoś więcej niż tylko popędu seksualnego podczas przebywania z partnerami w łóżku. Ich głównym zainteresowaniem jest miłość i Twoja obecność.

Martwią się głównie skutkami ubocznymi, jakie te produkty mogą wpływać na Twój najważniejszy organ. Również sam pomysł, że używasz męskich pigułek wzmacniających, jest dla nich zniechęcający, ponieważ postrzegają to jako negatywny punkt dla ich wyglądu.

Uważają, że ich wygląd lub ich wysiłki mogą nie wystarczyć, aby uzyskać prawidłową erekcję i utrzymać wytrzymałość.

W takich przypadkach musisz uzbroić się w cierpliwość wobec swojej partnerki i każdą możliwą poprawą przekonać ją, że twój organizm może ulec zmianie, jeśli zaczniesz stosować te tabletki. Powiedz im, że nie chodzi tylko o pożądanie seksualne i poprawę wytrzymałości, ale także o ich zdrowie i dobre samopoczucie. Booster testosteronu -

Bądź otwarty na ich sugestie i obawy. Mów z uznaniem o wszystkich korzyściach, jakie zapewniają te produkty oraz o tym, jak naturalne i klinicznie udowodnione są one. Co najważniejsze, podkreśl, że nie chodzi tylko o seks lub ich ciało, ale o poprawę ich związku.

Oszustwa, których należy unikać - nie daj się oszukać

Internet jest PEŁNY Oszustwa dotyczące suplementów dla mężczyzn który zabierze twoje pieniądze, ale potem nie zapewni nic w zamian.

Poniższe wskazówki mogą pomóc w podjęciu właściwej decyzji przy zakupie produktu powiększającego męskość. Powodzenia! Poprawa męskości naprawdę działa!

 • Czy witryna jest profesjonalnie zaprojektowana?
 • Idź z szanowaną firmą.
 • Unikaj witryn ze skopiowanymi referencjami.
 • Należy unikać bzdurnego wsparcia.
 • Unikaj produktów ze składnikami niskiej jakości.

Często zadawane pytania dotyczące tabletek wzmacniających dla mężczyzn

Jeśli biorę jakieś leki, czy mogę wziąć męską pigułkę wzmacniającą?
Przed zażyciem jakiejkolwiek tabletki wzmacniającej dla mężczyzn należy zawsze skonsultować się z lekarzem.

Czy wszystkie tabletki wzmacniające dla mężczyzn są bezpieczne?
Nie, nie wszystkie tabletki wzmacniające dla mężczyzn zawierają te same naturalne składniki.

Czy tabletki wzmacniające dla mężczyzn są zalecane tylko dla mężczyzn cierpiących na zaburzenia erekcji?
Absolutnie nie! Każdy mężczyzna, który chce poprawić swoją sprawność seksualną, może zażyć męski produkt wzmacniający, ponieważ jest zaprojektowany podobnie do witaminy.

Czy mogę przyjąć więcej niż sugerowana dzienna dawka?
Nie zalecamy przyjmowania większej niż zalecana dawki jakiegokolwiek suplementu dla mężczyzn.

Czy muszę przestrzegać określonej diety, rutynowych ćwiczeń podczas przyjmowania tych rzeczy?
Nie jest wymagana żadna specjalistyczna dieta, grupa żywieniowa ani rutynowe ćwiczenia, aby cieszyć się pełnym spektrum wyników z najlepszych produktów dla mężczyzn.

Gdzie kupić tego typu suplementy diety?
Przez większość czasu produkty dla mężczyzn są dostępne bez recepty i bez recepty. Zawsze kupuj dostawę swoich produktów od renomowanego sprzedawcy internetowego, który ma bezpośredni związek z oryginalnym producentem produktu.

Kiedy najlepiej udać się do lekarza?
Jeśli zażywasz pigułki seksualne zgodnie z zaleceniami przez kilka tygodni i nie widzisz wymiernych zmian w rozmiarze penisa, jakości erekcji, natychmiast porozmawiaj ze swoim lekarzem.

Wnioski

Tabletki wzmacniające dla mężczyzn mają przynosić zamierzone korzyści, a nie inaczej. Dlatego ważne jest, aby mieć pomysł, który produkt wybrać i jak działają.

Nie wszystkie produkty są sobie równe. Nieco różnią się zastosowanymi składnikami, procesem obróbki, a także cenami.

Istnieje również kilka szkodliwych składników, które mogą negatywnie wpływać na określone schorzenia.

Mamy nadzieję, że nasza najlepsza lista męskich tabletek wzmacniających była w stanie dać ci wgląd w wybór najlepszych suplementów dla mężczyzn. Teraz masz wystarczającą wiedzę, aby z łatwością i pewnością wybrać odpowiedni produkt.

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Jeśli masz poważne schorzenia lub choroby serca w wywiadzie, sugerujemy skonsultowanie się z lekarzem przed zastosowaniem jakiegokolwiek suplementu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie celom informacyjnym. Nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie i nie należy traktować go jako porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem jakichkolwiek suplementów.

Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.